Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos a győzelem megjött , és még egy dolog kezd visszajönni, a bizalmam.

Végre a védelem kezd egy védelemre hasonlítani. Az esetek nagyobb részében végre a D játékosállományának megfelelő hívások vannak. Esküszöm még Dupree is egy NFL játékosra hasonlít.

Ami még szembe tűnő a D kapcsán az, hogy Tuitt és Heyward nagyon kezd javulni. Watt pedig eddig is jó volt.

Haden nagy nyereség volt ennek a secondarynek.Amúgy pedig így , hogy van nyomás ez a sec sem annyira szar, hátha még Burnett is bele tudna lendülni rendesen.

Ben kritikán aluli módon kezdte a meccset,amúgy szokásosan bye week után. Aztán hál' Istennek ő is felvették a fordulatszámot.

Az OL hihetetlen... megkockáztatom, hogy TOP1. Nem nagyon látok ma a ligában, olyan OL-t ami ennyire konzisztens magas szinten játszana mind futás, mind passz játék esetén.

Még egy utolsó dolog. Conner.Egészen elképesztő a srác. A teljesítményéhez nyilván DeCastroék is ordas sokat hozzátesznek, de ez így van minden futónál. A passzjátékba is most már be tudjuk vonni rendesen, pláne, ha Ben eltalálja. 7 meccs alatt közel 1000 total yard, közel 10 TD. Nekem nincs további kérdésem a Bell sztori kapcsán, és ,ahogy az eredménykövetőben is írtam Bell erre a hold-outra szerintem nagyon rábaszott. Conner konkrétan eddig jobb számokat hoz, ugyanazon OL mögött.

Bell személyes kedvencem, egyetemista kora óta ( az MSU Spartans mezem is Bell mez ), de majd nézegetem én egy másik csapatban és szurkolok neki az egyéni jó teljesítményért.

Amúgy pedig Conner játékát és egész történetét nem lehet, nem szeretni, pláne Steelers fanként.

Ja és még annyi, hogy ST elmehet a picsába...szabálykönyvet nekik, aztán tanulgassátok fiúk. Ha én innen a fotelből tudom, hogy mi a szabály,akkor egy 5 éves korától focizó embertől elvárom, hogy szintén tudja, ha ritka az ilyen szituáció, ha nem.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
És ha jól emlekszem tavaly vagy két éve megcsináltuk ugyanezt már. Ezért volt különösen bosszantó!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.
bcsarli
Igen tudhatják és tudják is. Free kickből viszont nem sok van, így kevésbé is gyakorolják, de nincs gond ezzel. Ha nem gyakorlod, de jön, akkor odahívod azt a kurva 2-3 embert, aki ott állhat és elmondod nekik, hogy "free ball therefore no fair catch signal MUST catch it man".....pont azért, mert pont ellentétes dolgokat kell csinálnod, mint az ST-k többségében és ez nincs benne a zsigerekben. Persze igen, egy HC-nak kell ezt megtennie, ha az ST coach ezt nem teszi meg, merthát ezért is áll ott, hogy korrigáljon egy-egy esetben.

Vicces egyébként, de láthatóan olyannyira nem gyakorolják ezt, annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.

Óriási hiba volt ez, egy megrogyott Brownst hoztunk vissza a meccsbe, ami más ellen nem fért volna bele.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egyre jobban idegesít Tomlin bamba feje meccs közben.
Tök mindegy, hogy épp mi történik a pályán, csak áll és semmit nem csinál.
Régen sem volt nagy specialitása összekapni a népet amikor gebasz van, de akkor legalább láttam hogy próbálkozik, és akarja.

Kb. ennyit akartam hozzáfűzni ehhez a rendkívül színvonalas meccshez. 😅

Hilton-nak kalap!
laby
Nekem néha olyan mitha midjárt elsírná magát 😊

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Best Steelers RB in the last 5 years... James Conner.

(Mondjuk ez így nem fair, de jobb szó az "értékesebb".

James Conner's 30-yard run in the third quarter tied his longest of the season. It was his sixth run of 20+ yards, three more than Le'Veon Bell had all of last year

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Engem egyre jobban idegesít Tomlin bamba feje meccs közben.
Tök mindegy, hogy épp mi történik a pályán, csak áll és semmit nem csinál.
Régen sem volt nagy specialitása összekapni a népet amikor gebasz van, de akkor legalább láttam hogy próbálkozik, és akarja.

Kb. ennyit akartam hozzáfűzni ehhez a rendkívül színvonalas meccshez. 😅

Hilton-nak kalap!

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.
bcsarli
Az meg a masik, hogy fair catchet hivott nix, de nem kapta el a labdat. Es switzert ez zavarta ossze, hogy azt hivta de a labdat nem kapta el. Nem hinnem, hogy mr "Louis de Funès" mondta volna nekik, hogy zavarjak ossze egymast.

De a korabbi meccsen, amikor folyamatosan husszu visszahordasokat engedtunk es hibazott swi is hogy hagyta a labdat hatra pattanni akkor meg nem jott elo ez a fire funes? Most meg nem az o hibajabol igen. Ez fura.

Szoval mindegy en akkor voltam merges ra, de most sima kommunikacios hiba volt, hogy ki kapja el a labdat. Ez nem nagyon lehetett eddzoi hiba. (az mas ha arra gondolsz hogy nem tudtak hogy szabad lesz a labda, de az meg megint csak a jatekosok hazi feladata lenne tudni, de arra gondolsz hogy esetleg nem szolt nekik hogy szabad labda lehet).

Vagy hogy volt egy hosszabb visszahordas ha arra is gondolsz ezen a meccsen, de azt visszahivtak ket dobott zaszlo miatt. Szoval en eloszor a jatekosokat tolnam le, aztan johet az eddzo letolas, ha megint megcsinaljak. De ez persze en vagyok...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Vegre eljott az az ido is, amikor mind a harom csapategyseg a lassu kezdes es par apro hibatol eltekintve jol jatszottak. Es igy felporogve, a defet tobbet pihentetve es a rookie iranyitot nyomas alatt tartva folenyesen es megerdemelten nyertunk.

Az elso negyed szokasos pit bye week utani kezdes volt. De most le a kalappal mindenki elott. Es a kerdes, ugyanez megvolt elso heten, akkor miert nem tudtunk igy jatszani? A valasz ra persze az osszeszokottsag es egyeb hianya. De vegre ott van a szikra a szemekben, a gyozni akaras es a fizikalitas is.

Jo volt vegre ezt latni megint. Azt azert persze ne felejtsuk hogy kik ellen, de pont az ilyen meccseken szoktunk buktazni. Mondjuk nem annyira otthon. Grat a csapatnak. Es tartsak meg ezt a szintet es akarast a kovetkezo meccsekre is.

Vegre a defben es lehetett latni, amit eddig kevesbe es eltekintve az elso negyedtol, a folyamatos nyomast es eredmenyes osszezavarasat az ellen qb nak. Akinek meg kellett dolgozni minden egyes passzert. Nem ugy mint korabban.

Adja isten hogy igy vegre osszeallva a csapat, tovabbvigye ezt a szintet a kovetkezo hetre/hetekre is.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tökjó, hogy van pár smashmouth stílusú játékosunk. Nagyon kell ez. Conner, McDonald, Nix, Juju, DeCastro, és Pouncey. Öröm nézni őket.

Kellene pár a védelembe is.

Viszont az látszik immáron pár meccse, hogy van passrush ha akarjuk/híjuk ez lehetne az identitása a Def-nek mint régen. Van hozzá personnel-ünk.

Van egy Haden-ünk, aki levesz egy WR1-et, Hilton, aki slotban Gay szintjén aprít,/blitzel. Lehetne a nyomás az identitásunk, ha akarnánk és ha már keresünk egyet.A Sec nem lesz jobb magától, de a passrush kisegíthetné. A baj, hogy nem mindig hívjuk/hívhatjuk (lookin' at you Offenese)
De tisztán képesek vagyunk rá, hogy akár identitásunk legyen, Főleg ha beemeljük Olaf-ot.

Fitzmagic meg egy állat...

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Nincs nagy hiba, nincs splash play, akkor a D áll a lábán szépen, és szépen látszik, hogy megtaláltuk a profilunkat is így. Jó volt látni, hogy levettük az arcát ennek a Browns O-nak a végére és demoralizáltuk őket még úgy is, hogy azzal a free kickkel kis híján visszahoztuk őket a meccsbe.

Conner pedig olyan statokat mutat, amelyeket nem sok Steeler RB mutathat fel magának. Ezt most nem Bell miatt mondom, ez ténykérdés. Lehet Bell is ilyet mutatna fel most, mivel hozzáteszem, hogy elképesztő az OL teljesítménye előtte. Megkockáztatom, hogy ma nem nagyon van olyan OL amely mind a futást ennyire támogatja, mind az irányítót ennyire támogatja.

Jövő héten óriási próba jön, nagy meccset várok nagyon.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.
bcsarli
Hja és szedik a tabikat is, ami rossz hatással van a higgadt gondolkodásra... 😊
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Szürreális egy félidőn vagyunk túl. Az első 18 percben az O valami katasztrófális volt, csakis a D-nek köszönhetően maradtunk lövőtávolban. Kicsit a Browns balfaszkodásainak is köszönhetjük ezt az eredményt, de tény, hogy az O szépen magára talált.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
new orl
Ki akart kemény lenni? Burfict? McDonalds kapcsán akart kemény lenni előtte, csak úgy lecsúszott, mint a takony....na ott szemtől szembe ment a drága és nem talált....de ha talál, hát kemény és kész.....itt két ember áltla fogott emberről beszélünk, akin bármit csinálsz az már törlesztés és ez utóbbi aljas, nem tudom miért kell erről tovább beszélni. No és nem, nem a fejre mért ütés volt a gáz, hanem ahogy hajlott az a magatehetetlen fej a nyakon...ezért volt ez veszélyes.
Klemó
Ha ez nem Burfict akkor senki nem szolna meg most sem, 5 eve nevetes lenne ha ezert panaszkodna valaki. AB nem volt lent a masik 8 is uthet addig rajta. Ha kiszabadul veletlenul akkor a vedok a taknyok, ugye? Ez semmi nem volt, ahogy irtam, de B eseteben a szandek nem kizarhato ezert megkapta a csekket. Viszont B elott ott volt a remek alkalom hogy "megolje" egy helmet to helmet-el, foleg amilyen koagyu allatnak van leirva. Nem tette, sot meg csak nem is a vallaval utotte meg hanem a konyokevel. De a bosszut tuzet taplalhatja, ha valaki akarja. Es megertem hogy elfogultan te igy erzed viszont kar ezert a parharcert.
new orl
Sunyin odabaszott, majd rámutatott JJ-re, hogy ő a következő és kurvára mindegy, hogy sikerült-e neki. Ja bazdmeg ezen 5 éve nevettünk...ohh wait....no.....elnézést, de a tököm kivan már, amikor ilyen megmozdulást relativizálunk.....

De csak, hogy egy bejegyzésen belül meglegyen. Juju törlesztése sem volt pályára való és JH azon megmozdulásai sem, ahol fejre ment és olyan játékosra, amely védtelen volt. Nekem ez kifújt, ennyi.
Klemó
Nem a megmozdulason nevettunk volna 5 eve....
A sunyival egyetertek, de az aljassal nem es megkapta erte a bunteteset aminek a merteke a neve miatt volt. Ennek a maximalis buntetese a "szuksegtelen eroszak" es meg is kapta, de egy jatekost akarhany vedo megprobalhat levinni sipszoig. Burfict mehetett volna szebben, de valoszinuleg akkor is kapott volna csekket csak kisebb osszeggel.

Ebbol az esetbol nem indult volna el a ket csapathoz meltatlan vadaszat. Es ez a fontos, folytatni viszont lehet ezzel is, mert ahhoz mar igazi indok sem kellene mar.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
new orl
Ki akart kemény lenni? Burfict? McDonalds kapcsán akart kemény lenni előtte, csak úgy lecsúszott, mint a takony....na ott szemtől szembe ment a drága és nem talált....de ha talál, hát kemény és kész.....itt két ember áltla fogott emberről beszélünk, akin bármit csinálsz az már törlesztés és ez utóbbi aljas, nem tudom miért kell erről tovább beszélni. No és nem, nem a fejre mért ütés volt a gáz, hanem ahogy hajlott az a magatehetetlen fej a nyakon...ezért volt ez veszélyes.
Klemó
Ha ez nem Burfict akkor senki nem szolna meg most sem, 5 eve nevetes lenne ha ezert panaszkodna valaki. AB nem volt lent a masik 8 is uthet addig rajta. Ha kiszabadul veletlenul akkor a vedok a taknyok, ugye? Ez semmi nem volt, ahogy irtam, de B eseteben a szandek nem kizarhato ezert megkapta a csekket. Viszont B elott ott volt a remek alkalom hogy "megolje" egy helmet to helmet-el, foleg amilyen koagyu allatnak van leirva. Nem tette, sot meg csak nem is a vallaval utotte meg hanem a konyokevel. De a bosszut tuzet taplalhatja, ha valaki akarja. Es megertem hogy elfogultan te igy erzed viszont kar ezert a parharcert.
new orl
Sunyin odabaszott, majd rámutatott JJ-re, hogy ő a következő és kurvára mindegy, hogy sikerült-e neki. Ja bazdmeg ezen 5 éve nevettünk...ohh wait....no.....elnézést, de a tököm kivan már, amikor ilyen megmozdulást relativizálunk.....

De csak, hogy egy bejegyzésen belül meglegyen. Juju törlesztése sem volt pályára való és JH azon megmozdulásai sem, ahol fejre ment és olyan játékosra, amely védtelen volt. Nekem ez kifújt, ennyi.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
new orl
Ki akart kemény lenni? Burfict? McDonalds kapcsán akart kemény lenni előtte, csak úgy lecsúszott, mint a takony....na ott szemtől szembe ment a drága és nem talált....de ha talál, hát kemény és kész.....itt két ember áltla fogott emberről beszélünk, akin bármit csinálsz az már törlesztés és ez utóbbi aljas, nem tudom miért kell erről tovább beszélni. No és nem, nem a fejre mért ütés volt a gáz, hanem ahogy hajlott az a magatehetetlen fej a nyakon...ezért volt ez veszélyes.
Klemó
Ha ez nem Burfict akkor senki nem szolna meg most sem, 5 eve nevetes lenne ha ezert panaszkodna valaki. AB nem volt lent a masik 8 is uthet addig rajta. Ha kiszabadul veletlenul akkor a vedok a taknyok, ugye? Ez semmi nem volt, ahogy irtam, de B eseteben a szandek nem kizarhato ezert megkapta a csekket. Viszont B elott ott volt a remek alkalom hogy "megolje" egy helmet to helmet-el, foleg amilyen koagyu allatnak van leirva. Nem tette, sot meg csak nem is a vallaval utotte meg hanem a konyokevel. De a bosszut tuzet taplalhatja, ha valaki akarja. Es megertem hogy elfogultan te igy erzed viszont kar ezert a parharcert.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...
Borbinho
Aki egy lap alá veszi JH-t és VB-t, az nem érti ezt a játékot.
Ez nem szimpátia kérdése, hanem szimpla józan ész, illetve szabályismeret.
Nem megmondó hangnemben kérdezem, hogy volt-e rajtad valaha felszerelés?
A fotelből egész más megítélni egy ilyen témát.
thebeke
Es ha vett maganak felszerelest, es minden vasarnap a tukor elott abban feszit ket orat, az is er? 8-)

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
new orl
Ki akart kemény lenni? Burfict? McDonalds kapcsán akart kemény lenni előtte, csak úgy lecsúszott, mint a takony....na ott szemtől szembe ment a drága és nem talált....de ha talál, hát kemény és kész.....itt két ember áltla fogott emberről beszélünk, akin bármit csinálsz az már törlesztés és ez utóbbi aljas, nem tudom miért kell erről tovább beszélni. No és nem, nem a fejre mért ütés volt a gáz, hanem ahogy hajlott az a magatehetetlen fej a nyakon...ezért volt ez veszélyes.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem meg pont nem erröl van szó.
NewOrl mondta jól, sztem Burkifli ezen mutatványa nem volt olysn tré.

JH-t én imádtam, kivétel, amikor túltengett a tesztoszteronja, csak nála már akkor is repült a zászló meg a csekkek soktízezer dollárról, ha ránézett a QB-ra.
Mi meg rendszeresen több sérüléssel hagytuk el a pályát pl. a Ravens ellen is, ahhoz k3pest, hogy mi meg rengeteg extra zsozsót toltukk be Goodfasz "miatt"
sokkal több hentelést néztek el ellenünk mert mi voltunk a dirtyk. Nekem meg ezzel van bsjom

Az meg h JH életeket veszélyeztetett, az meg röhej. Ez nem neked persze.



Nem akartam beszolni senkinek, v vitat szitani. csak az AFC North mindig | (vagyis amiota nezem a ligat) | egy brutal csoport volt, a legfeszultebb hangulatu meccsekkel, rengeteg kemenykedessel, brutalis utesekkel.
Burfict egy alpari suttyo, az NFL Roy Keanje. Teny. Undorito dolgokat csinal, de ebben nincs egyedul. Suh is ugy taposta/utotte a nepet sokszor, hogy a szezonra eltiltottam volna neha. De volt olyan is, hogy masnak a szemet probalta kinyomni 1-1 jatekos sisakon keresztul.
Azt, h mutogat h you're next, sztem nem buntetendo alapbol. Igazan bevallalhatna vmeik OL egy unsportsmanlike conduct buntetest meg egy nagyobb csekket, es beleepithetne a foldbe. JuJu kiutotte a faszba, meg utana meg poenkodtak is rajta kesobb TD unneplesnel. Az mivel jobb?
Nyilvan lehet konyokkel is serulest okozni, ha pl nyakra utne vele, de nekem a felvetelek alapjan nem tunt annyira durvanak. A pad-en keresztul ha hatonbasz valakit, abbol sokat nem erez az illeto, max Burfict.
Harrison sztem HoF, es tenyleg az egyik legjobb a posztjan, elkepeszto hozzaallassal (amit a vegen lerombolt ugye nalatok picit), akaraterovel. a belet is kidolgozta a csapatert. De azok az utesek amiket o tolt (a lent emlitett 3 helmet to helmet knockoutokon felul pl VY-t amikor 2 tarsaval beleallitottak fejjel a foldbe sipszo utan), nalam legalabb annyira utik a mercet, mint Burfict gyokerkedesei. Masok voltak a szabalyok, nem volt felkapott dolog a CTE, de mindenki tudta, hogy ha full izombol valakit megfejelsz, akkor annak kva komoly serules is lehet a vege. Megis JH a buntetesek meg birsagok utan is meszarolta a nepet, legyen az elkapo, iranyito, barki.
Vagy amikor Hines Ward elbaszta Keith Rivers karrierjet.
Ezeknek a tudataban tartom tulzonak a kiakadast Burfict-re a Steelers fanoktol.
Borbinho
Csak ezt ne, kérlek!
Hogy azért, mert valamikor a múlt században nálunk is voltak kőagyúak, meg odabaszó emberek, akkor már nem lehet kiakadva senki ezen az emberen?
Akkoriban nyilván úgyanígy ment a duma a Steelers kivégző osztagára is.
Akkor máshol ránk, most itt Burfictre megy az az osztás.
zidane99
Szerintem pl azzal lehet a problémája a kollégának, hogy míg Harrisonékra (és Wardékra) verték itt sokan a nyálukat, és ki voltak akadva, hogy szegény pici csokikat mindig bántják, fordított helyzetben már kevésbé tetszetős a túlzott keménykedés. Persze valszeg nem ugyanannak jött be Harrisonék stílusa, akik most annyira felemelik a szavukat az ellentétes dolgokra.

Ettől függetlenül a fejvadászatot büntetni kell és pont, nem lehet úgy játszani, hogy minden meccs egy kibaszott vendetta, mert abból tényleg borzalmas dolgok lesznek
Wyatt

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
...
Borbinho
Aki egy lap alá veszi JH-t és VB-t, az nem érti ezt a játékot.
Ez nem szimpátia kérdése, hanem szimpla józan ész, illetve szabályismeret.
Nem megmondó hangnemben kérdezem, hogy volt-e rajtad valaha felszerelés?
A fotelből egész más megítélni egy ilyen témát.
thebeke
Fel evet jatszottam, de az kb semmit nem jelent. Olyan szempontbol vettem oket egy kalap ala, hogy az ellenfelekre veszelyesen jatszanak. De leirtam, hogy mas a ket szitu.
Tul sokat beszeltunk mar ugy is errol a temarol, reszemrol ez az utolso komment.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
...
Borbinho
Aki egy lap alá veszi JH-t és VB-t, az nem érti ezt a játékot.
Ez nem szimpátia kérdése, hanem szimpla józan ész, illetve szabályismeret.
Nem megmondó hangnemben kérdezem, hogy volt-e rajtad valaha felszerelés?
A fotelből egész más megítélni egy ilyen témát.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akartam beszolni senkinek, v vitat szitani. csak az AFC North mindig | (vagyis amiota nezem a ligat) | egy brutal csoport volt, a legfeszultebb hangulatu meccsekkel, rengeteg kemenykedessel, brutalis utesekkel.
Burfict egy alpari suttyo, az NFL Roy Keanje. Teny. Undorito dolgokat csinal, de ebben nincs egyedul. Suh is ugy taposta/utotte a nepet sokszor, hogy a szezonra eltiltottam volna neha. De volt olyan is, hogy masnak a szemet probalta kinyomni 1-1 jatekos sisakon keresztul.
Azt, h mutogat h you're next, sztem nem buntetendo alapbol. Igazan bevallalhatna vmeik OL egy unsportsmanlike conduct buntetest meg egy nagyobb csekket, es beleepithetne a foldbe. JuJu kiutotte a faszba, meg utana meg poenkodtak is rajta kesobb TD unneplesnel. Az mivel jobb?
Nyilvan lehet konyokkel is serulest okozni, ha pl nyakra utne vele, de nekem a felvetelek alapjan nem tunt annyira durvanak. A pad-en keresztul ha hatonbasz valakit, abbol sokat nem erez az illeto, max Burfict.
Harrison sztem HoF, es tenyleg az egyik legjobb a posztjan, elkepeszto hozzaallassal (amit a vegen lerombolt ugye nalatok picit), akaraterovel. a belet is kidolgozta a csapatert. De azok az utesek amiket o tolt (a lent emlitett 3 helmet to helmet knockoutokon felul pl VY-t amikor 2 tarsaval beleallitottak fejjel a foldbe sipszo utan), nalam legalabb annyira utik a mercet, mint Burfict gyokerkedesei. Masok voltak a szabalyok, nem volt felkapott dolog a CTE, de mindenki tudta, hogy ha full izombol valakit megfejelsz, akkor annak kva komoly serules is lehet a vege. Megis JH a buntetesek meg birsagok utan is meszarolta a nepet, legyen az elkapo, iranyito, barki.
Vagy amikor Hines Ward elbaszta Keith Rivers karrierjet.
Ezeknek a tudataban tartom tulzonak a kiakadast Burfict-re a Steelers fanoktol.
Borbinho
Csak ezt ne, kérlek!
Hogy azért, mert valamikor a múlt században nálunk is voltak kőagyúak, meg odabaszó emberek, akkor már nem lehet kiakadva senki ezen az emberen?
Akkoriban nyilván úgyanígy ment a duma a Steelers kivégző osztagára is.
Akkor máshol ránk, most itt Burfictre megy az az osztás.
zidane99
Szerintem pl azzal lehet a problémája a kollégának, hogy míg Harrisonékra (és Wardékra) verték itt sokan a nyálukat, és ki voltak akadva, hogy szegény pici csokikat mindig bántják, fordított helyzetben már kevésbé tetszetős a túlzott keménykedés. Persze valszeg nem ugyanannak jött be Harrisonék stílusa, akik most annyira felemelik a szavukat az ellentétes dolgokra.

Ettől függetlenül a fejvadászatot büntetni kell és pont, nem lehet úgy játszani, hogy minden meccs egy kibaszott vendetta, mert abból tényleg borzalmas dolgok lesznek

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Friday Q&A: Ramon Foster -- "They are going to have to pay the (expletive) out of me' to be here next year"
https://cdn.theathletic.com/app/uploads/2018/10/26134251/USATSI_9713684-e1540583822183.jpg
Friday Q&A: Ramon Foster -- 'They are going to have to pay the (expletive) out of me' to be here next year"
Ramon Foster's goals this season are clear: Win the Super Bowl, stay healthy and get paid.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."