San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Toilet bowl!!!!
petey
Bocs.... ???????
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Toilet bowl!!!!

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.
diverdoc
Kell meg egy tényleg hibátlan draft meg egy izmos FA és rendben leszünk. Iszonyat lukasak és vékonyak vagyunk még mindig.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
A múltheti negatív hullámból nem sikerült kijönni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁
diverdoc
A jobb twix gyárban tudják. 😀😀😀
| vagy a balban, nem emlékszem. |

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
Hat jobb mintha azt almodtad volna meg, hogy eltori a gerincet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Megnéztem, de még mindig a San Francisco futója vezeti a ligát futott yardokban, jövőre pedig visszatér a nagypénzes RB, aki a passzjátékoknál óriási fegyver lesz, kiegészítő futónak pedig Alfred Morris finoman szólva is jó. Szóval tök logikus ez a Bell-téma az irányítóját elvesztő csapatnál...
Wyatt
Miért, honnan lehet tudni, hogy milyen irányító lenne? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
A "The Harbaugh Bowl" visszanézése volt nálam éjszaka, és P.Willis érdekelne, h ő ugye pár éve visszavonult sajnos, bírtam nagyon. szóval ő most civilben mit csinál? Nem tudjátok véletlenül?
KeyG
 mashable.com/2016/05/18/patrick-willis-retirement-tech-open-source/?europe=true#HGApquywJGqX

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028
A "The Harbaugh Bowl" visszanézése volt nálam éjszaka, és P.Willis érdekelne, h ő ugye pár éve visszavonult sajnos, bírtam nagyon. szóval ő most civilben mit csinál? Nem tudjátok véletlenül?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Egy kis Fred Warner love. Egy steal volt a gyerek. És jobb lesz még..
 www.49erswebzone.com/commentary/1918-film-room-fred-warner-became-important-player-defense/

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
bocs fiúk, az új zupersztár iz born. a lábujja körme is többet ér mint tik 😀
Dzsimi ki?


több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egész szép kis csapat gyűlt össze próbajátékra...én Landry Jones-nak nagyon örülnék 😊

49ers QB tryouts: Kyle Allen, Kellen Clemens, Landry Jones, EJ Manuel, Tom Savage, Matt Simms, T.J. Yates. Also WR Deontex Alexander; Ss Kelcie McCray, Eddie Pleasant.
Klaci79
Jesszus, innen már csak Brendon Weeden hiányzik, hogy teljes legyen a fekete lista...
Csiriba
Paxton Lynch! (bar ot ma lefoglalta a Jags tryoutra, bocsi)
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egész szép kis csapat gyűlt össze próbajátékra...én Landry Jones-nak nagyon örülnék 😊

49ers QB tryouts: Kyle Allen, Kellen Clemens, Landry Jones, EJ Manuel, Tom Savage, Matt Simms, T.J. Yates. Also WR Deontex Alexander; Ss Kelcie McCray, Eddie Pleasant.
Klaci79
Jesszus, innen már csak Brendon Weeden hiányzik, hogy teljes legyen a fekete lista...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Nem kérdés,hogy nagyon kellene Bell,messze a legjobb játékosunk lenne,gyakorlatilag az elkapóink hoztak olyan számokat,mint ő RB-ként...óriási kincs egy ilyen játékos
Szerintem az a gond inkább,hogy nem nagyon van rá esélyünk...
Oregon88
1-2. körben (mindenképpen 3. körnél jobb pickben), átlag 15-16 millió éves pénzben és öt évre kb 55-60 millió full garantáltban + erre az évre kb. 12 milliós egyéves deal-ben gondolkodjatok. Egy mindjárt harminc éves, éves 300-400 snapet kapó futónál, aki felett az éves eltiltás veszélye lebeg.
Fast Willie
27 lesz februárban.Jó ár egy olyan játékosért,aki gyakorlatilag garantáltan hoz még vagy 4 szezonban évi 1000+ futott és 500+ elkapott yardot.
Ez a része számomra nem kérdés,az viszont bevallom,hogy az eltiltásról nem tudom pontosan,hogy mi és mennyire valószínű.
Oregon88
semmi sem garantált, lásd JimmyG sérülése.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Egész szép kis csapat gyűlt össze próbajátékra...én Landry Jones-nak nagyon örülnék 😊

49ers QB tryouts: Kyle Allen, Kellen Clemens, Landry Jones, EJ Manuel, Tom Savage, Matt Simms, T.J. Yates. Also WR Deontex Alexander; Ss Kelcie McCray, Eddie Pleasant.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnéztem, de még mindig a San Francisco futója vezeti a ligát futott yardokban, jövőre pedig visszatér a nagypénzes RB, aki a passzjátékoknál óriási fegyver lesz, kiegészítő futónak pedig Alfred Morris finoman szólva is jó. Szóval tök logikus ez a Bell-téma az irányítóját elvesztő csapatnál...

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Nem kérdés,hogy nagyon kellene Bell,messze a legjobb játékosunk lenne,gyakorlatilag az elkapóink hoztak olyan számokat,mint ő RB-ként...óriási kincs egy ilyen játékos
Szerintem az a gond inkább,hogy nem nagyon van rá esélyünk...
Oregon88
1-2. körben (mindenképpen 3. körnél jobb pickben), átlag 15-16 millió éves pénzben és öt évre kb 55-60 millió full garantáltban + erre az évre kb. 12 milliós egyéves deal-ben gondolkodjatok. Egy mindjárt harminc éves, éves 300-400 snapet kapó futónál, aki felett az éves eltiltás veszélye lebeg.
Fast Willie
27 lesz februárban.Jó ár egy olyan játékosért,aki gyakorlatilag garantáltan hoz még vagy 4 szezonban évi 1000+ futott és 500+ elkapott yardot.
Ez a része számomra nem kérdés,az viszont bevallom,hogy az eltiltásról nem tudom pontosan,hogy mi és mennyire valószínű.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Nem kérdés,hogy nagyon kellene Bell,messze a legjobb játékosunk lenne,gyakorlatilag az elkapóink hoztak olyan számokat,mint ő RB-ként...óriási kincs egy ilyen játékos
Szerintem az a gond inkább,hogy nem nagyon van rá esélyünk...
Oregon88
1-2. körben (mindenképpen 3. körnél jobb pickben), átlag 15-16 millió éves pénzben és öt évre kb 55-60 millió full garantáltban + erre az évre kb. 12 milliós egyéves deal-ben gondolkodjatok. Egy mindjárt harminc éves, éves 300-400 snapet kapó futónál, aki felett az éves eltiltás veszélye lebeg.
több mint 5 éve
Paul Proteus San Francisco 49ers 1
Nem kérdés,hogy nagyon kellene Bell,messze a legjobb játékosunk lenne,gyakorlatilag az elkapóink hoztak olyan számokat,mint ő RB-ként...óriási kincs egy ilyen játékos
Szerintem az a gond inkább,hogy nem nagyon van rá esélyünk...
Oregon88
Ha annyira pocsék lenne a csapat futójátéka akkor még érteném, de szerintem akkor sem kellene cserélni érte, így meg teljesen felesleges lenne.
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Nem kérdés,hogy nagyon kellene Bell,messze a legjobb játékosunk lenne,gyakorlatilag az elkapóink hoztak olyan számokat,mint ő RB-ként...óriási kincs egy ilyen játékos
Szerintem az a gond inkább,hogy nem nagyon van rá esélyünk...