NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Hihetetlen élmény volt élőben, rengeteg Hawks szurkolóval, olyan hangulat volt, mintha nekünk lett volna hazai pálya. Szinte könnybe lábad az ember szeme, mikor Wilson kifut az öltözőből melegíteni és felrobban a stadion.. Holnap este utazunk haza, majd ha gépnél leszek, írok egy kicsit hosszabb összefoglalót.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nekem a két kedvenc csapatom mérkőzik meg ma egymás ellen: Seattle-Oakland, győzzön a jobb!😊 Szerintem most Seahawks fog majd.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
Egy kis kockatorulkozo amit a szurkolok lengetnek😃es eleg jol nezki mikor mindneki lengeti foleg steelers meccseken van mindig
12th member

Wyatt
Ezt nem láttam még, jó nagyon, gyanús h lementem vagy megkeresem és laptopkép lesz. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aki nem tudna melyik az official Seahawks pub a heten: The Barrowboy and Banker

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
ma lementem, mert 6tol volt esemény, de egész utcás sor állt, így nem sikerült bejutni. Walter Jones és Jacob Green voltak a sztárvendégek, legalább üvegen keresztül sikerült látni őket. A szurkolók hihetetlen hangulatot csináltak még az utcán is zúgott a SEA - HAWKS !konkretan a gyalogosok nem fértek el, úgy el volt állva a járda a pub előtt. Délelőtt a csendesebb időszakban mindenképp betérek egy ciderre 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
Egy kis kockatorulkozo amit a szurkolok lengetnek😃es eleg jol nezki mikor mindneki lengeti foleg steelers meccseken van mindig
12th member

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
Egy kis kockatorulkozo amit a szurkolok lengetnek😃es eleg jol nezki mikor mindneki lengeti foleg steelers meccseken van mindig
12th member
Köszi a válszt így már érthető 😉 Milyen a hangulat kint ??
Bundi1986
Ma du ertunk ki bovebben holnap tudok nyilatkozni de nagyon sok Hawks szurkolot latni akik koszonnek meg persze raideres is van😃
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
Egy kis kockatorulkozo amit a szurkolok lengetnek😃es eleg jol nezki mikor mindneki lengeti foleg steelers meccseken van mindig
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
A terrible towel a Pittsburgh Steelers egyik ismertetőjele, sárga zászlót lóbálnak az a kezükben a szurkolók. Gondolom ezt Londonban Seahawksozították. Videómegosztó portálokon ha beírod , látni fogod.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
több mint 5 éve
Facsiga 13
Nem gondoltam volna hogy puntert Ryan után ennyire kedvelni fogok 😊
 youtu.be/Gkg2kfZCZLY
Oszi
Jól értelmezem, hogyha felállunk puntolásra és drop kickkel berúgja a kapufák közé, akkor az FG?
Illetve azt, hogy ennek az a hátulütője, hogyha kimegy a pályáról a labda akkor az addigi LOS-ről jön az ellenfél mivel FG kísérletnek minősítik?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ma szerencsésen megérkeztünk Londonba. Meglepett, hogy mennyi Hawks baseball sapkás ember jött szembe az utcán. Természetesen a Hawksos pulcsimban utaztam, jól esett a felismeréskor összemosolyogni\köszönni a sorstársakkal 😊
Nadal17
Várjuk a további élménybeszámolókat/kis színeseket is. 😊
Hétvégén győzni kell.

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ma szerencsésen megérkeztünk Londonba. Meglepett, hogy mennyi Hawks baseball sapkás ember jött szembe az utcán. Természetesen a Hawksos pulcsimban utaztam, jól esett a felismeréskor összemosolyogni\köszönni a sorstársakkal 😊
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem gondoltam volna hogy puntert Ryan után ennyire kedvelni fogok 😊
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Teljesen adom a PO-t !! Ugyebár eddig csak mi voltunk az egyetlen egy csapat aki képes volt megszorongatni ezt Rams (szerintem ez azért sokat elmond a csapat valós értékéről )!! És " én megmondtam" mondhatnam ( igaz én azt mondtam hogy nyerunk meg hogy PO ban leszunk😃) és erre mindenki nekem eset !De most már legalább mások is elhiszik hogy osszejohet az a Rajatszas!!

Nem tudjátok Free Agent piacon pass rush illetve LB poszton van Valaki aki szoba jöhet ,és megfelelő erositest jelenthetne ?? Ha jól láttam egy 6 millát tudnánk neki adni erre az évre max sapka szerint !!
Bundi1986
Wright szerintm bye week utan viszater ugyh azzal nem lesz baj meg elvileg Kwndricks is fellebez h miert kapott hatarozatlan ideju eltiltast de o nemhiszem h mar visszatér😃
Pass rush erosités valoban nem ártana de nem tudok nagy nevü FA-t
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Amúgy sztem reális esélyetek lehet egy WC helyre, hiába itt az önmarcangolás a menő, a Cards-Niners duó odavissza csapva, még néhány fontos győzelem és simán elég lehet egy playoffmeccsre, mert elég sok az underachiever idén az NFC-ben. A Northban eléggé körbeverik egymást, az Eastből csak az első, nálunk a Falcons tökönlövi magát, a végén még 9 győzelem is elég lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megvártam míg lecsillapodnak a kedélyek. A vasárnapi meccs nem volt rossz, sőt. Csak ettől a Rams-től éppenhogy kikapni rendkívül dühítő. Nagy zakót vártam, nyugiban is voltam, erre folyamatosan megvolt a nyerési esélyünk. Aztán mégse. Most kezdtem érezni, hogy a Rams nem fog eljutni a SB-ig. Valami nem várt tényező be fog figyelni. Csak egy érzés. Nagyon együtt vannak, minden klappol és ez gyanús. Meglátjuk.
Annak viszont örülök, hogy végre Wilson elengedte a nagy passzokat is. Valami alakulgat.
Hétvégén sajnos London ugrott, de a magyar-cseh meccsen kötelező a megjelenés. Este meg ütjük a Raiderst. Remélem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Snap countok vasárnapról:





Két észrevétel:
1: Jó látni, hogy van egy stabil falunk, mármint snapcount szám alapján. Végre nem tizedelnek meg sérülések, meg nincs 1 szezonon belül 10 különböző felállás.
Erre már ráment 2 PO is.
Szóval van egy alap amire lehet építeni, és hosszú távon ennek lehet majd ereménye.
Mondjuk az bottom 5 emberanyagtól függetlenül hozhatunk egy top 15 formát is. A Rams ellen sikerült, várjuk a folytatást, reméljük ez tendencia, és nem egy kiugró meccs volt.
Azért az OT ettől függetlenül erős need lesz továbbra is a drafton.

2. Penny b+.
Elég sok támadást kaptam akkor amikor lefikáztam a RB meg a Penny picket, hozzáteszem nem vagyok büszke rá, hogy eddig az élet engem igazolt.
1/18-on tele volt még a board kiváló OT, OG, CB meg S pickekkel, és akkor jött ez.
Én értem hogy féltünk a Carson sérüléstől, láttunk már karón Rawlsot, de illett volna megvárni, hogy mi lesz a dologból, és jövőre még mindig odaadhattuk volna a farmot egy RB-ért.
Nagyon fáj ez nekem. 😕
akdestroyer
Penny picket en se nagyon ertettem és feleslegesen tartottamcmert ju futot hatso korokbe is huzhattunk volna. Jairo Alexander jo huzas lett volna CB posztra packerses jateka alapjan akit pont a mi pickunkel valasztott ki packers😕
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Snap countok vasárnapról:





Két észrevétel:
1: Jó látni, hogy van egy stabil falunk, mármint snapcount szám alapján. Végre nem tizedelnek meg sérülések, meg nincs 1 szezonon belül 10 különböző felállás.
Erre már ráment 2 PO is.
Szóval van egy alap amire lehet építeni, és hosszú távon ennek lehet majd ereménye.
Mondjuk az bottom 5 emberanyagtól függetlenül hozhatunk egy top 15 formát is. A Rams ellen sikerült, várjuk a folytatást, reméljük ez tendencia, és nem egy kiugró meccs volt.
Azért az OT ettől függetlenül erős need lesz továbbra is a drafton.

2. Penny b+.
Elég sok támadást kaptam akkor amikor lefikáztam a RB meg a Penny picket, hozzáteszem nem vagyok büszke rá, hogy eddig az élet engem igazolt.
1/18-on tele volt még a board kiváló OT, OG, CB meg S pickekkel, és akkor jött ez.
Én értem hogy féltünk a Carson sérüléstől, láttunk már karón Rawlsot, de illett volna megvárni, hogy mi lesz a dologból, és jövőre még mindig odaadhattuk volna a farmot egy RB-ért.
Nagyon fáj ez nekem. 😕

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Na akkor lezárhatjuk ezt a kutyakomédiát?
akdestroyer
Most mit nyafogsz, Helm padawanja-nak lenni kiváltság...asszem!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na akkor lezárhatjuk ezt a kutyakomédiát?

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
A másik megoldásom az lett volna, hogy valójában Magyarországon csak Helm szurkol a Seahawks-nak és minden nickname az ő hasadt személyisége😁. Közben braxa és undi önállósodtak, öntudatra ébredtek, s őket már nem tudja kontrollálni😁. Viszont sokáig jól elbeszélgetett magával
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊
Dissident Aggressor
Ja, félre ne érts, nincs surprise. 😀
A kommentem csak az udvariasság jegyében készült, arra az 5%-os esélyre készülve, hogy mégsincs fake.
Mizu odaát? Mégse menő a disztrópiába fojtott nyugalom? Hiányzik a flém? 😀
Inkább kérjük Helmutot, rá lenne itt igény.

Pl. szívesen olvasnék arról pár gondolatot, hogy hogyan tudja aláásni az egyéni érdek a közösségi morált, és a megfejtésére/megoldására is kiváncsi lennék.
akdestroyer
Isteni, pl. nem kell öncenzúráznom. Ma- holnap jelennek meg hosszabb írások. Az általad írt téma Undi kedvence, de szerintem inkább priviben prezentáljátok, mert ha rosszul nyomjátok megöli a topic kémiát. Odaát már megdumáltuk ezt a témát.

...de hogy legyen egy kis smokeweedeveryday ha van kedved, számold meg hány alkalommal mozdult az utóbbi 2 meccsen Dzsoff feje jobbra vagy balra többet mint mondjuk kb 15 fokot snapet követően.

amúgy tudod hol találsz 😊
Dissident Aggressor
Kicsit azért irhatnatok arról hogy pontossan hogy s mikent kell elkepzelni a ti kapcsolatotokat !! Mer így pl. Nekem nem teljesen világos hogy mire is utaltok az irasaitokban ! Csak úgy tőmondatokban összefoglalva az isneretsegeteket hogy honnan is indult és hogy most hol tart ?? Plusz mi ez diszidalt megnevezés ?? Engem nagyon érdekelne 😃
Bundi1986
Ők az örökös jedi és | | szivatott | | padawan kapcsolatban állnak.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Undi gate...érted, gyanús, nagyon gyanús 😊
Dissident Aggressor
Ja, félre ne érts, nincs surprise. 😀
A kommentem csak az udvariasság jegyében készült, arra az 5%-os esélyre készülve, hogy mégsincs fake.
Mizu odaát? Mégse menő a disztrópiába fojtott nyugalom? Hiányzik a flém? 😀
Inkább kérjük Helmutot, rá lenne itt igény.

Pl. szívesen olvasnék arról pár gondolatot, hogy hogyan tudja aláásni az egyéni érdek a közösségi morált, és a megfejtésére/megoldására is kiváncsi lennék.
akdestroyer
Isteni, pl. nem kell öncenzúráznom. Ma- holnap jelennek meg hosszabb írások. Az általad írt téma Undi kedvence, de szerintem inkább priviben prezentáljátok, mert ha rosszul nyomjátok megöli a topic kémiát. Odaát már megdumáltuk ezt a témát.

...de hogy legyen egy kis smokeweedeveryday ha van kedved, számold meg hány alkalommal mozdult az utóbbi 2 meccsen Dzsoff feje jobbra vagy balra többet mint mondjuk kb 15 fokot snapet követően.

amúgy tudod hol találsz 😊

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S