Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050

A jövő évi mozgástér: (cap/draftpicks)

Az jól látszik, hogy a PO brigádból kvázi nekünk vannak a legjobb lehetőségeink, az Eagles-ön kívűl senki sincs még a lőtávolban sem.

(A 49ers-Rams duó egyaránt a worst7-ben van.)
akdestroyer
Fuh, a 9ers es a Rams durva helyzetben lesz most offseasonban. Itt az ido, hogy elkoltsuk a penzt, es visszavegyuk a West tronjat.

Szerk: Sherm parszor csunyan megegett ma a dontoben. 9ers webzone-on mar mindenki a visszavonulasat koveteli.
undisputedly
Az esély adott bár azt a sok lyukat nem hiszem, hogy be tudnánk foltozni egy offseason alatt, plusz amíg Norton a DC nem leszek boldog. Remélem drafton nem a csiszolatlan gyémántokra megyünk rá megint és sikerül építkeznünk.
49ers-nél kiváncsi leszek lesz-e sb hangover. Sherman sajnos tényleg meglett égetve párszor főleg a meccs végén, de azért visszavonulását követelni ilyen szezon után érdekes 😀 én elnézném a csapatunkban mégha ez a múlt miatt sansztalan is.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014

A jövő évi mozgástér: (cap/draftpicks)

Az jól látszik, hogy a PO brigádból kvázi nekünk vannak a legjobb lehetőségeink, az Eagles-ön kívűl senki sincs még a lőtávolban sem.

(A 49ers-Rams duó egyaránt a worst7-ben van.)
akdestroyer
Fuh, a 9ers es a Rams durva helyzetben lesz most offseasonban. Itt az ido, hogy elkoltsuk a penzt, es visszavegyuk a West tronjat.

Szerk: Sherm parszor csunyan megegett ma a dontoben. 9ers webzone-on mar mindenki a visszavonulasat koveteli.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

A jövő évi mozgástér: (cap/draftpicks)

Az jól látszik, hogy a PO brigádból kvázi nekünk vannak a legjobb lehetőségeink, az Eagles-ön kívűl senki sincs még a lőtávolban sem.

(A 49ers-Rams duó egyaránt a worst7-ben van.)

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seattle által draftolt Steve Hutchinson bekerült a Hall of Famebe.
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Ma nyomkodtam kicsit a fanspeaket, ezek jöttek ki 5 különböző big boarddal. Van egyelőre egy csomó játékos, akit nagyon másképp értékelnek a különböző szakik. Például Raekwon Davis, vagy Curtis Weaver kb 15.-90. hely között bárhol megtalálhatóak.






több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szeptemberben irtam ezt a hozzaszolast:

Kis jatek amire visszanezhetunk:
O# MVP: RW
D# MVP: Clowney
Legnagyobb pozitiv meglepetes: Poona (liga top3 belso falember lesz)
Legerosebb egyseg: liga legerosebb front7-je week7 utan
Legnagyobb negativ meglepetes: Shaquill Griffin
Leggyengebb egyseg: CB sor

Merleg: 11-5
PO: Igen
undisputedly
O# MVP: Eltalaltam, habar nem volt nagy kockazat RW-t nevezni.
D# MVP: Ez mar kicsit neccesebb. Griffin tobbet volt egeszseges, de Clowney volt a legjobbunk, szoval ez is talalat.

Legnagyobb pozitiv meglepetes: Ez nem jott be, Poona nem jatszott rosszul, de kiemelkedoen sem jol (pedig egy szezonnal elotte a liga egyik legjobb runstoppere lett). Dissly-t mondanam a legnagyobb pozitiv meglepetesnek, de tul sokat volt serult, szoval ezt a cimet DK Metcalfnak adom. Nincs talalat.

Legerosebb egyseg: Oh boy, ennel nagyobbat nem is tevedhettem volna, pedig papiron milyen jol enzett ki. Igaz akkor meg nem tudtuk, hogy Norton mekkora tragya lesz. Legerosebb egyseg az elkaposor volt szerintem, habar a RB sor is kozel van hozzajuk. Nincs talalat.

Legnagyobb negativ meglepetes: Ezt sem sikerult eltalalnom. Szerencsere. A legnagyobb negativ meglepetes egyertelmuen Ansah lett. Nincs talalat.

Leggyengebb egyseg: CB-t irtam, de most nem tudom eldonteni, hogy az OL, a DL vagy a CB sor volt-e a rosszabb. Adok egy fel pontot.

Osszesen 2,5/6 😀 Nem teszem ki az ablakba.
Szerk: Ugyanakkor a merlegunket eltalaltam, mert 11-5-ot mondtam (ez azert megsuvegelendo), es a PO is osszejott, szoval a 4,5/8 mar kicsit jobb arany 😀

Amugy az 58. oldal korul vannak az erre vonatkozo kommentek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
De az is látszik, hogy egymás után nem húztunk kétszer ugyanarra a posztra. Szerintem nem fogunk DE-t húzni, ha tavaly arra lőttük el az első kört. Így lehet RT/OG lesz az első pick.
Duff
Igen, kiolvashato a sormintabol, viszont iden a 31/32. helyen vegeztunk passrushban. Csak a Miami volt gyengebb nalunk. Plusz a DL roster 2/3-a FA lett.

Jelenleg a kovetkezo DL jatekosok vannak szerzodes alatt a kovetkezo evre:
Kezdo/rotacios jatekos:
Poona Ford
Rasheem Green

Toltelek:
Nazair Jones
Demarcus Christmas
Shakir Soto
Mone
Collier

FA:
Clowney
Ansah
Reed
Al Woods
Branden JacksonQuinton Jefferson
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
De az is látszik, hogy egymás után nem húztunk kétszer ugyanarra a posztra. Szerintem nem fogunk DE-t húzni, ha tavaly arra lőttük el az első kört. Így lehet RT/OG lesz az első pick.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amiota Wilson a csapat iranyitoja, a kovetkezo jatekosokat es poziciokat hoztuk el/celoztuk meg az elso pickunkkel:

2013- 2. kor Christine Michael RB
2014- 2. kor Paul Richardson WR
2015- 2. kor Frank Clark DE
2016- 1. kor Germain Ifedi OT
2017- Malik McDowel DE/DT
2018- 1. kor Rashad Penny RB
2019- 1. kor L.J. Collier DE

Osszesen: 3 db DL, 2db RB, 1db OT, 1db WR

Jol lathato, hogy a DE-eknel a Michal Bennett fele tweener/versatile jatekost keressuk, igy teljesen megjosolhatatlan kiben latjuk azt az X faktort, hogy tobb helyen is felallhat. A prospect ismertetok raadasul nem ertekelik ezt a flexibilitast, ok a klasszikus DEjatekosokat heleyzik elore. Leven, hogy Collier bust, tovabbra is keressuk a kovetkezo Bennettet. Clowney nem az a DE aki a cornernel hajlik es megveri az OT-t. Clark mar inkabb az volt. LJ Collierek is annak kellett volna lennie.

SZerintem az elso pick ide fog menni. En legszivesebben a DL kapcsan azt latnam, ha hoznank egy space eater igazi szornyeteg DT-t, akiben azert passrush potencial is van. Reed nem az. Poona nem az, alulmeretezett. Al Woodsot megtarthatjuk, jol jatszott az eltiltasaig, de a futas megallitasa kell legyen a fo prioritas. Egy Philly fele Cox-light kellene. Melle hoznam meg Yannickot, de o inkabb a nagy almaba menne, mert az a nagyobb piac. Osszessegeben szerintem egy tweener DE-ert megyunk eloszor.

OL teren en megtartanam Brittet 8 millioert is, mivel van cashunk. Brown- Jamarco-Britt lehetne az egyik oldal, igy mar csak a jobb felet kellene rendbe tenni a falnak. Egy remek RT-t talalhatnank a korai pickunkkel, plusz johetne meg egy fiatal OG aki nem kell kihagyjon 2 meccset minden lejatszott merkozes utan.

4 pickunk van a top 100-ban. Ezek nalam igy alakulnanak: DT-RT-DE-OG

A maradek 3 picket CB-re, WR-re es RB-re tolnam, mivel hianyzik a 2. szamu CB es a 3. szamu elkapo a rosterrol.

Akiket szivesen latnek az FA piacrol:

Brandon Scherff- OG - Washington
Clowney - DE - Seahawks
Ngakoue - DE - JAX
Armstead - DE - SF
Joe Thuney - OG - NE
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 254 — a new hope (again)
Szvsz egyértelmű, meg kell védeni a 150 milkós fr qb-t. Bármi áron. Utána jöhet minden más. Ja, hogy évek óta ezt szajkózzák a fanok...? Hát akkor izé, rb!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na, akkor Draft-Preview Seahawks módra.

Két megjegyzés kezdésnek:
1.) A következő felsorolás a jelenlegi (jan 27.) általam vélt erősorrendet hivatott boncolgatni. Ez áprilisig nyilván sokat fog még változni, játékosok mozognak majd a boardokon +-100 helyeket anélkül, hogy egy percet is játszottak volna (fene érti 😀), meg ott van a combine is, ami lendületből rúgja majd fel a szaros vödröt. Szóval ezt tessék belekalkulálni. Majd a draft előtt újra nekifutok. 😊

2.) Mivel kb 50+ játékost fogok felsorolni, megkímélném magunkat attól, hogy minden prospectet részletesen bemutassak, így itt most csak nevek szintjén fogom őket megemlíteni. Akinek felkelti az érdeklődését 1-1 prospect az guglizzon rá youtube-on, vagy külön kérésre írok róla.

Na kezdjük!

Needek: DE, DT, OT, OG, CB, RB, WR, S - kb pont ebben a sorrendben.

Pickek: 1/27, 2/59, 2/64(KC-Clark trade), 3/100*(comp ET), 4/130* 5/172* 6/210*
*=comp pick-ektől függően


1/27, Seahawks on the clock
Itt már nagyon nehéz jósolgatni. Először is kizárom azokat a játékosokat akiket tuti kivisznek előttünk: J.Burrow, Tua, J.Herbert (QB) J.Jeudy, C.Lamb, H.Riggs III, L.Shenault, T.Higgins (WR) A.Thomas, J.Wills, T.Wilfs, M.Becton (OT), C.Young, AJ.Epenesa (DE) D.Brown, J.Kinlaw (DT) J.Odukah, K.Fulton (CB), G.Delpit (S), I.Simmons, K.Murray (LB).
Velük szinte tuti, hogy nem kell számolni.

1/a) Felcserélés: Ezt tartom a legvalószínűtlenebb forgatókönyvnek, de azért most vegyük át, csak a játék kedvéért. Fel csak max 1/20-ig cserélnék, és azt is csak abban az esetben, ha valamelyik top prospect csúszásba kezdene. Gondolok itt AJ.Epenesa-ra aki jelenleg a konszenzus 2. legjobb DE, Javon Kinlaw-ra (DT 3tech) aki egy igazi szörnyeteg lenne középen, illetve a Andrew Thomas-Jedrick Wills-Tristan Wilfs OT trióra, akik jelenleg magasan kiemelkednek a classból.
Másért nagyon nem mozognék fel.

1/b) Húzás: Na akkor itt kezdődnek az izgalmak. Hova húzzunk? DE, DT, OT, OG? Mik a lehetőségek?
Nos,
iOL- poszton egyetlen egy 1.körös tehetség van, Tyler Biadasz (C/OG), aki magasan kiemelkedik társai közül, több helyen is láttam már hozzánk mock-olva. Nem dőlnék a kardomba ha 1/27-en jönne, értéken is van, need is, de ilyen DL need mellett nem rá tüzelnék az első pickkel.
OT-ben 4 igazi első körös prospect van, amiből 3-at eddigre kivittek. Mellettük Mekhi Becton (OT) van még, aki viszont számomra olyan E.Flowers-G.Ifedi kaliber: fizikális szörny, magas plafonnal és iszonyat bust gyanúval. Az OT-k között a 2. és 8. hely között mindenfelé ranking-olták már, nem tudom örülnék-e neki, de nagy eséllyel már bent sem lesz.
Rajtuk kívül viszont nincs olyan, akire 1/27-et lőnék szóval ugorjunk a védőfalra.
DT- A két top15 DT prospect mögött elég nagy az űr, konkrétan szerintem csak Raekwon Davis (DT 3tech) ér jelenleg első kört, ő se biztosan. Viszont elég mély a class a 2.körös iDL játékosokban, így még tovább fordulnék, igen: az első körben DE-t kell húzni.

DE- A "biztosan kimentek" kategóriába csak 2 nevet írtam fentebb, na nem azért, mert nem megy ki rajtuk kívűl még 3 DE az 1/27-es pickig, hanem azért mert fogalmam sincs kik lesznek azok. 5 játékos is van aki igazi elit DE matéria, és jó eséllyel ketten is bent lesznek még a mi választásunknál!
Akikre figyelni kell: Yetur Gross-Matos, K'Lavon Chainsson, Curtis Weaver, Terrell Lewis, Julian Okwara.
Apróbb különbségek vannak köztük, de a legtöbb helyen mind benne vannak a top40-ben, bármelyikük is van bent, ki kell húzni. Közülük is talán Curtis Weaver(DE) a kedvencem, mockolták is hozzánk itt-ott, nagyon örülnék neki.

A felsoroltakon kívűl egyetlen egy poszt van még, aminél nem sírok fel a szülés fájdalmával, ha belehúzunk, és ez a CB. Itt J.Odukah és K.Fulton top10 tehetség, ám van még az osztályban 2 nagyon erős prospect és mindketten az első kör közepe-vége felé vannak projektálva. Ők Trevon Diggs(CB) és CJ.Henderson(CB). Igazi lockdown CB1 matéria mindkettő, Griffinnel elképesztő párost alkotna bármelyikük. Rájuk tudok még jó szájízzel gondolni, ennek ellenére tartom hogy DE pick kell.

1/c)Letrade: A fent vázolt DE helyzet fényében nagyon nem örülnék annak, ha kiszambáznánk az második kör elejéig, mert az összes elit tehetségű passzsiettetőt buknánk, és itt már megint csak a 2.körös resztiből való kukázás maradna. De mivel komoly esély nyílik erre a szcenárióra is, nézzük, ki lenne jó pick a második kör elején:

Nagyon kevés név van a táblázatomban ezen a helyen. OT-ben, DT-ben szerintem nagy a szakadék, inkább ilyen "2.körvége"-játékosok maradtak, a többi posztra nem lőnék, egyedül DE poszton tudnám kiemelni Darrell Taylor(DE) és Zach Baun(DE) nevét, akikre 2/35 körül nem mondom azt hogy reach.


2/59, 2/64 Seahawks on the clock

Két pick a második kör végén, és nagyon mély merítési lehetőség, rengeteg jó prospecttel, illik hát jól kihasználni. Kire lőjünk?

Ha nem DE-re adtuk az első kört, akkor csúszók hiányában itt Jonathan Greeland(DE), Josh Uche(DE), és Bradlee Anae(DE) is nagyon jó értéket képvisel, utóbbit a pff is nagyon szereti.

iDL- Justin Madubuike(DT 3tech), Ross Blacklock (DT 3tech), és Davon Hamilton(DT 3tech) is valid választás a 60.pick körül.
(Neville Galimore, Leki Fotu és Rashard Lawrence mind magasabban jegyzett prospect az én hármasomnál, de mindháram NT-ben vitézkednek, ez nálunk ugye nem opció.)

OT- 5db 2.körös tackle is van akit simán szeretnék itt, ők sorrendben: Trey Adams(OT), Lucas Niang(OT), Josh Jones(OT), Austin Jackson(OT) és Prince Tega Wanogho(OT).

OG- Guardra itt érdemes először nézni, de itt már nagyon, Netane Muti(OG), Solomon Kindley(OG), Shane Lemieux(OG), Nick Harris(C) mind kiváló erősítés lenne a fal belsejébe.

CB- Fentebb már írtam a 4db nagyon magas CB1 prospectről, viszont rengeteg S.Griffin kaliberű CB2 lesz még bent 2/64-en is, akiket szívesen látnák a csapatban. Ők: Cameron Danzler(CB), Bryce Hall(CB), AJ.Terrell(CB), Jaylon Johnson(CB) és Jeff Cladney(CB).


20 prospectet soroltam fel itt a második kör végén, a legtöbbjük nyílván nem lesz már bent, de az összes azért nem mehet ki. 😊

Én egy CB+OT picknek örülnék a legjobban, AJ.Terrell/Bryce Hall(CB) és Josh Jones/Lucas Niang(OT) a kedvenceim.


3/100+4/130 Seahawks on the clock

Itt már nagyon sok lehetőség van, inkább csak a posztokra koncentrálnék.

Nos, a 3.-4. körben az OT,OG,DE,DT,CB ötös-ből arra a kettőre néznék, amelyikre még nem ment pick. Jelen szcenárióban ez a OG-DT páros. Igazából mind az öt poszton akkora lyukak vannak, hogy egyiket se dupláznám be egy másik kárára, és luxuspickek sem férnek be még itt. (RB, TE, LB, S)

Az utolsó 2 picken pedig szabad kezet adok Carrollnak, bármilyen agyhalott húzást megejthet, ha a fenti nevekből/posztokból ki tud húzni ötöt előtte.

Ha én döntök, akkor 5. körben egy WR3, 6. körben egy FS érkezik.

Asszem ennyi röviden. Hosszabban majd a draft előtt.

Vélemények? 😀
Kiknek örülnétek?
akdestroyer
Nagyon jó kis elemzés így elsőre, gratula! Remélem egyetlen momentum bekavar majd a JS-PC gondolatmenetbe, mégpedig Wilson véleménye. Csak megkérdezik előtte, főleg a nyilatkozata után. Végülis ő a frencsájz arca, a kulcs az egész rendszerhez.
Nálam egyenlőre a DE-OL-CB trió élvez elsőbbséget, de hoznék egy slot elkapót is, ne mindig Lockettet darálják. Rutinból úgyis hozunk RB-et meg TE-et Na és persze kell a DT is. Aztán majd meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@ak.... ismét egy nagyszerű írás, gratula. Szerintem a passzsiettetés mindenképpen prioritást élvez. Ezen kívül OT már csak a sérülések miatt is. természetesen Ifedi helye megingathatatlan. Plusz még egy CB2 simán elfér Griffin mellett a pálya másik oldalán.

Ettől függetlenül mivel mi vagyunk a Seahawks, első v. második körben RB pick garantált.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na, akkor Draft-Preview Seahawks módra.

Két megjegyzés kezdésnek:
1.) A következő felsorolás a jelenlegi (jan 27.) általam vélt erősorrendet hivatott boncolgatni. Ez áprilisig nyilván sokat fog még változni, játékosok mozognak majd a boardokon +-100 helyeket anélkül, hogy egy percet is játszottak volna (fene érti 😀), meg ott van a combine is, ami lendületből rúgja majd fel a szaros vödröt. Szóval ezt tessék belekalkulálni. Majd a draft előtt újra nekifutok. 😊

2.) Mivel kb 50+ játékost fogok felsorolni, megkímélném magunkat attól, hogy minden prospectet részletesen bemutassak, így itt most csak nevek szintjén fogom őket megemlíteni. Akinek felkelti az érdeklődését 1-1 prospect az guglizzon rá youtube-on, vagy külön kérésre írok róla.

Na kezdjük!

Needek: DE, DT, OT, OG, CB, RB, WR, S - kb pont ebben a sorrendben.

Pickek: 1/27, 2/59, 2/64(KC-Clark trade), 3/100*(comp ET), 4/130* 5/172* 6/210*
*=comp pick-ektől függően


1/27, Seahawks on the clock
Itt már nagyon nehéz jósolgatni. Először is kizárom azokat a játékosokat akiket tuti kivisznek előttünk: J.Burrow, Tua, J.Herbert (QB) J.Jeudy, C.Lamb, H.Riggs III, L.Shenault, T.Higgins (WR) A.Thomas, J.Wills, T.Wilfs, M.Becton (OT), C.Young, AJ.Epenesa (DE) D.Brown, J.Kinlaw (DT) J.Odukah, K.Fulton (CB), G.Delpit (S), I.Simmons, K.Murray (LB).
Velük szinte tuti, hogy nem kell számolni.

1/a) Felcserélés: Ezt tartom a legvalószínűtlenebb forgatókönyvnek, de azért most vegyük át, csak a játék kedvéért. Fel csak max 1/20-ig cserélnék, és azt is csak abban az esetben, ha valamelyik top prospect csúszásba kezdene. Gondolok itt AJ.Epenesa-ra aki jelenleg a konszenzus 2. legjobb DE, Javon Kinlaw-ra (DT 3tech) aki egy igazi szörnyeteg lenne középen, illetve a Andrew Thomas-Jedrick Wills-Tristan Wilfs OT trióra, akik jelenleg magasan kiemelkednek a classból.
Másért nagyon nem mozognék fel.

1/b) Húzás: Na akkor itt kezdődnek az izgalmak. Hova húzzunk? DE, DT, OT, OG? Mik a lehetőségek?
Nos,
iOL- poszton egyetlen egy 1.körös tehetség van, Tyler Biadasz (C/OG), aki magasan kiemelkedik társai közül, több helyen is láttam már hozzánk mock-olva. Nem dőlnék a kardomba ha 1/27-en jönne, értéken is van, need is, de ilyen DL need mellett nem rá tüzelnék az első pickkel.
OT-ben 4 igazi első körös prospect van, amiből 3-at eddigre kivittek. Mellettük Mekhi Becton (OT) van még, aki viszont számomra olyan E.Flowers-G.Ifedi kaliber: fizikális szörny, magas plafonnal és iszonyat bust gyanúval. Az OT-k között a 2. és 8. hely között mindenfelé ranking-olták már, nem tudom örülnék-e neki, de nagy eséllyel már bent sem lesz.
Rajtuk kívül viszont nincs olyan, akire 1/27-et lőnék szóval ugorjunk a védőfalra.
DT- A két top15 DT prospect mögött elég nagy az űr, konkrétan szerintem csak Raekwon Davis (DT 3tech) ér jelenleg első kört, ő se biztosan. Viszont elég mély a class a 2.körös iDL játékosokban, így még tovább fordulnék, igen: az első körben DE-t kell húzni.

DE- A "biztosan kimentek" kategóriába csak 2 nevet írtam fentebb, na nem azért, mert nem megy ki rajtuk kívűl még 3 DE az 1/27-es pickig, hanem azért mert fogalmam sincs kik lesznek azok. 5 játékos is van aki igazi elit DE matéria, és jó eséllyel ketten is bent lesznek még a mi választásunknál!
Akikre figyelni kell: Yetur Gross-Matos, K'Lavon Chainsson, Curtis Weaver, Terrell Lewis, Julian Okwara.
Apróbb különbségek vannak köztük, de a legtöbb helyen mind benne vannak a top40-ben, bármelyikük is van bent, ki kell húzni. Közülük is talán Curtis Weaver(DE) a kedvencem, mockolták is hozzánk itt-ott, nagyon örülnék neki.

A felsoroltakon kívűl egyetlen egy poszt van még, aminél nem sírok fel a szülés fájdalmával, ha belehúzunk, és ez a CB. Itt J.Odukah és K.Fulton top10 tehetség, ám van még az osztályban 2 nagyon erős prospect és mindketten az első kör közepe-vége felé vannak projektálva. Ők Trevon Diggs(CB) és CJ.Henderson(CB). Igazi lockdown CB1 matéria mindkettő, Griffinnel elképesztő párost alkotna bármelyikük. Rájuk tudok még jó szájízzel gondolni, ennek ellenére tartom hogy DE pick kell.

1/c)Letrade: A fent vázolt DE helyzet fényében nagyon nem örülnék annak, ha kiszambáznánk az második kör elejéig, mert az összes elit tehetségű passzsiettetőt buknánk, és itt már megint csak a 2.körös resztiből való kukázás maradna. De mivel komoly esély nyílik erre a szcenárióra is, nézzük, ki lenne jó pick a második kör elején:

Nagyon kevés név van a táblázatomban ezen a helyen. OT-ben, DT-ben szerintem nagy a szakadék, inkább ilyen "2.körvége"-játékosok maradtak, a többi posztra nem lőnék, egyedül DE poszton tudnám kiemelni Darrell Taylor(DE) és Zach Baun(DE) nevét, akikre 2/35 körül nem mondom azt hogy reach.


2/59, 2/64 Seahawks on the clock

Két pick a második kör végén, és nagyon mély merítési lehetőség, rengeteg jó prospecttel, illik hát jól kihasználni. Kire lőjünk?

Ha nem DE-re adtuk az első kört, akkor csúszók hiányában itt Jonathan Greeland(DE), Josh Uche(DE), és Bradlee Anae(DE) is nagyon jó értéket képvisel, utóbbit a pff is nagyon szereti.

iDL- Justin Madubuike(DT 3tech), Ross Blacklock (DT 3tech), és Davon Hamilton(DT 3tech) is valid választás a 60.pick körül.
(Neville Galimore, Leki Fotu és Rashard Lawrence mind magasabban jegyzett prospect az én hármasomnál, de mindháram NT-ben vitézkednek, ez nálunk ugye nem opció.)

OT- 5db 2.körös tackle is van akit simán szeretnék itt, ők sorrendben: Trey Adams(OT), Lucas Niang(OT), Josh Jones(OT), Austin Jackson(OT) és Prince Tega Wanogho(OT).

OG- Guardra itt érdemes először nézni, de itt már nagyon, Netane Muti(OG), Solomon Kindley(OG), Shane Lemieux(OG), Nick Harris(C) mind kiváló erősítés lenne a fal belsejébe.

CB- Fentebb már írtam a 4db nagyon magas CB1 prospectről, viszont rengeteg S.Griffin kaliberű CB2 lesz még bent 2/64-en is, akiket szívesen látnák a csapatban. Ők: Cameron Danzler(CB), Bryce Hall(CB), AJ.Terrell(CB), Jaylon Johnson(CB) és Jeff Cladney(CB).


20 prospectet soroltam fel itt a második kör végén, a legtöbbjük nyílván nem lesz már bent, de az összes azért nem mehet ki. 😊

Én egy CB+OT picknek örülnék a legjobban, AJ.Terrell/Bryce Hall(CB) és Josh Jones/Lucas Niang(OT) a kedvenceim.


3/100+4/130 Seahawks on the clock

Itt már nagyon sok lehetőség van, inkább csak a posztokra koncentrálnék.

Nos, a 3.-4. körben az OT,OG,DE,DT,CB ötös-ből arra a kettőre néznék, amelyikre még nem ment pick. Jelen szcenárióban ez a OG-DT páros. Igazából mind az öt poszton akkora lyukak vannak, hogy egyiket se dupláznám be egy másik kárára, és luxuspickek sem férnek be még itt. (RB, TE, LB, S)

Az utolsó 2 picken pedig szabad kezet adok Carrollnak, bármilyen agyhalott húzást megejthet, ha a fenti nevekből/posztokból ki tud húzni ötöt előtte.

Ha én döntök, akkor 5. körben egy WR3, 6. körben egy FS érkezik.

Asszem ennyi röviden. Hosszabban majd a draft előtt.

Vélemények? 😀
Kiknek örülnétek?

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ránk férne már egy értelmes draft is. A McDowell, Ifedi, Collier (na jó, belőle még lehet valami) stb. vonal nem egy csúcsteljesítmény. Még jó hogy behúztuk az űberrizikós Metcalfot hogy egy kicsit javítson a statisztikán. Mondjuk az se használt, hogy a támadófalból a vasember Ifedin kívül gyakorlatilag mindenki gallyra vágta magát hosszabb-rövidebb időre, aztán ugye kiesett Dissly és a komplett futó brigád. Nem tudom azóta Wilson hányszor riadt fel éjszaka magát tapogatva, leizzadva, hogy még mindig életben van.
Ha pedig már ő is ilyen szinten kinyitja a száját, az a 24. óra a management számára. Korábbra vártuk, de azt hiszem RW kezd beleunni a dologba. Remélem ennek már lesz foganatja.
garrett27
Egyetertek mindennel, kiveve a Collier reszt. Szerintem hatalmas bust a srac. Tavaly Green legalabb mutatott eletjeleket amikor jatszott. Collier kb. 2 solo tacklet csinalt 152 snap alatt.
undisputedly
Lehet hogy bustnak tűnik, de első körösként kizárt hogy azonnal kibaxák, ráadásul úgy tudom drága mulatság is lenne. A következő év úgyis eldönti a dolgot. Az hogy idén csalódás az nem kétség, én konkrétan egyetlen jelenetére se emlékszem (nyilván én se erre fókuszáltam). Az is jelentett valamit hogy Clowney-t idehoztuk menet közben. Clark meg a SB-ban. Basszus!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ránk férne már egy értelmes draft is. A McDowell, Ifedi, Collier (na jó, belőle még lehet valami) stb. vonal nem egy csúcsteljesítmény. Még jó hogy behúztuk az űberrizikós Metcalfot hogy egy kicsit javítson a statisztikán. Mondjuk az se használt, hogy a támadófalból a vasember Ifedin kívül gyakorlatilag mindenki gallyra vágta magát hosszabb-rövidebb időre, aztán ugye kiesett Dissly és a komplett futó brigád. Nem tudom azóta Wilson hányszor riadt fel éjszaka magát tapogatva, leizzadva, hogy még mindig életben van.
Ha pedig már ő is ilyen szinten kinyitja a száját, az a 24. óra a management számára. Korábbra vártuk, de azt hiszem RW kezd beleunni a dologba. Remélem ennek már lesz foganatja.
garrett27
Egyetertek mindennel, kiveve a Collier reszt. Szerintem hatalmas bust a srac. Tavaly Green legalabb mutatott eletjeleket amikor jatszott. Collier kb. 2 solo tacklet csinalt 152 snap alatt.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ránk férne már egy értelmes draft is. A McDowell, Ifedi, Collier (na jó, belőle még lehet valami) stb. vonal nem egy csúcsteljesítmény. Még jó hogy behúztuk az űberrizikós Metcalfot hogy egy kicsit javítson a statisztikán. Mondjuk az se használt, hogy a támadófalból a vasember Ifedin kívül gyakorlatilag mindenki gallyra vágta magát hosszabb-rövidebb időre, aztán ugye kiesett Dissly és a komplett futó brigád. Nem tudom azóta Wilson hányszor riadt fel éjszaka magát tapogatva, leizzadva, hogy még mindig életben van.
Ha pedig már ő is ilyen szinten kinyitja a száját, az a 24. óra a management számára. Korábbra vártuk, de azt hiszem RW kezd beleunni a dologba. Remélem ennek már lesz foganatja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
gedam 5 695
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/
Amadeus
neki nem kell ezzel foglalkozni. nálunk harbaugh mondta azt a sajttájon, hogy kell 4 playmaker a front 7-be, kettő klasszis wr és meg akarja tartani carrt és jimmy smitht. tulajdonképpen el is költött 120millát 8 játékosra gyorsan. de egyébként igazuk van. ezek az igények a tutihoz, azt az fo majd kihoz belőle azt, amit tud.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/
Amadeus
Szerintem te is pontosan tudod, hogy ez a nyilatkozat a managementnek szolt, es nem szo szerint ertendo. En orulok neki, mert 1-2 HSZ-el korabban irtam, hogy a sarkara kellene allnia es ki kellene kovetelnie egy normalis OL-t meg rendes rostert.

Ugy tunik neki is elege van abbol, hogy PC az ostoba f@szsagaival elvesztegeti a legjobb eveit.

Egy ilyen nyilatkozat kb. annyit jelent RW-nel, hogy most mar a t@ke ki van abbol, hogy ugy vereti romma magat minden meccsen, hogy cserebe a D-be se kepesek elfogadhato jatekosokat hozni PC-ek.

Tovabbra is azt mondom menjen PC. Eljart felette az ido.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Wilson tud róla, hogy van fizetési sapka az nfl-ben?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/26/russell-wilson-is-looking-for-a-few-more-superstars-to-help-the-seahawks-take-the-next-step/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
 www.fieldgulls.com/2020/1/24/21078830/waste-great-athlete-prime-russell-wilson-seattle-seahawks-king-felix

Egy kis olvasnivalo ha esetleg valaki meg nem latta volna , amerikaban is vannak akik ugy gondoljak hogy PC kinyirhatja RW karrierjet.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na lassan átrágtam magam a draft prospect-eken, szerintem a jövő héten össze is dobok egy elemzést arról, hogy mit kellene csinálnunk a drafton, illetve az egyes pickeknél kb ki lesz elérhető, mik a lehetőségek.


Elöljáróban: Azzal ugye mindenki egyetért, hogy a drafton 3 területre kell nagyonkurvára lőni: (OL, DL, CB2)?
akdestroyer
Persze...persze, tehát első kör RB 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na lassan átrágtam magam a draft prospect-eken, szerintem a jövő héten össze is dobok egy elemzést arról, hogy mit kellene csinálnunk a drafton, illetve az egyes pickeknél kb ki lesz elérhető, mik a lehetőségek.


Elöljáróban: Azzal ugye mindenki egyetért, hogy a drafton 3 területre kell nagyonkurvára lőni: (OL, DL, CB2)?

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az Öreg se hazudtolta meg magát az eligazításon. Lehet szidni a hülyeségei miatt (meg is szoktuk tenni év közben), de nem lehet nem szeretni.
garrett27
Ő azért tud laza lenni, ez látszott a Metcalf köszöntő videón is. Szerintem neki ez a Pro Bowl is nagy fun.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nézem a Pro Bowl hangulatvideókat. Nyilván nem sok sportértéke van a dolognak, de jó látni ahogy ezek a srácok együtt ökörködnek azután hogy egész évben nyírták egymást a pályán. Az Öreg se hazudtolta meg magát az eligazításon. Lehet szidni a hülyeségei miatt (meg is szoktuk tenni év közben), de nem lehet nem szeretni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.