Jacksonville Jaguars - Buffalo Bills

2 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megdőlt már a PO punt rekord?!
Pizsama
23 a rekord, '33-ban jött össze egy Giants-Bearsen
empty taxi
Akkor meg gyorsan 10-et rúgjanak! XD
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀
Heisman Trophy
fodballmeccs
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szegény Maka zàszlóért imádkozik
Fast Willie
Szegény Maka disznó nagy mákkal álmodik?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gedam 5 700
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀
Heisman Trophy
kickback, 2pont
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀
Heisman Trophy
Választhatsz, hogy felgyújtsanak a Bills szurkolók, vagy beugrasz a Jags medencéjébe

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Szegény Maka zàszlóért imádkozik
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
lehet itt még hosszabbítás 😀
manuszka86
Én is ebben reménykedem.

De ha ma kiesik a Jags, akkor Zolit nem fogod már Pats meccsen látni/hallani az idén.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
na ez nagy butaság volt elrontja így az x-et 😕

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Honnan tudod hogy holdingoffense? Onnan hogy nagy play volt.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀
Heisman Trophy
baszod... 😀

több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Bortlesnél mi volt ez a ninja passz? Egy helyben állva nem tud pontosat passzolni,erre meg ugrásból próbál már passzolni. 😀
Mr.Breaker
"Yo outta yo goddamn mind Balakey?" 😀
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀
Heisman Trophy
XDDD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Megdőlt már a PO punt rekord?!
Pizsama
23 a rekord, '33-ban jött össze egy Giants-Bearsen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
EDP445 is megérkezett!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferike1998


@Ferike19981
9m9 minutes ago
More
Sziasztok Feri vagyok Fehérvárról, azt szeretném kérdezni, hogy ha a visszahordó csapat egy játékosa kapásból visszarúgja a labdát a Puntoló csapat térfelére, és ott a receiving team játékosa megszerzi azt, akkor mégis mi történik? #nflhu

😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
lehet itt még hosszabbítás 😀

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
XD Buday Zoli szakkommentátorunk nem meri beismerni hogy pecc drukker 😀 😀 😀
Heisman Trophy
Mondjuk már TT-ben, a podcastben és ezen a fórumon is elmondta, hogy az. Csak gondolom úgy van vele, hogy ez nem tartozik a meccshez, hülyeség volt beolvasni is.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Bortlesnél mi volt ez a ninja passz? Egy helyben állva nem tud pontosat passzolni,erre meg ugrásból próbál már passzolni. 😀
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
amúgy nem értem Ivoryt miért mellőzik ennyire...
több mint 6 éve
gedam 5 700
 m.youtube.com/watch?v=4btmmpb5L_M
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
"egészen elképesztően szép punt volt" - a meccs aranylemezes kiadásának fő szlogene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na a Bills uccsó esélye,lehet ezt még hosszabbításra menteni,gyerünk,sose legyen vége 😀
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
elnézve ezt a meccset már értem hogy tudott kétszer is kikapni a Titanstól a Jax, rég láttam ennyire szar Offenset
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megdőlt már a PO punt rekord?!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
A labda is sír, mikor Bortles kezében van