New England Patriots - Tennessee Titans

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
-...azt hiszem 15-5-re vezetett a Virtus.Pro, amikor Fallen kért egy timeoutot és azt mondta: srácok, ha meg akarjuk mutatni a világnak, hogy mi vagyunk a legjobb csapat, akkor most elkezdünk játszani és megfordítjuk.

-És, sikerült?

-Dehogy, sima 16-5 oda, de legalább a motiváció király volt!


Sajnos Mikey Mularkey félidei beszéde is ilyen lehetett 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Nem tudom ki linkelte be a rosszlányokat ,de már vagy 10 perce azon függök , hogy kapnád be ...
Sixo
Várjál már, az nem te voltál?

Egyébként tényleg jó csajok vannak, elvárások:

18 év felett és 99 alatt

csak nálam

ugyanő

legénybúcsúra is

Kampman
Azért egy 97évest elhívnék legénybúcsúra.
Bazzani
ugyanott halotti tort is szervezünk
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom ki linkelte be a rosszlányokat ,de már vagy 10 perce azon függök , hogy kapnád be ...
Sixo
Várjál már, az nem te voltál?

Egyébként tényleg jó csajok vannak, elvárások:

18 év felett és 99 alatt

csak nálam

ugyanő

legénybúcsúra is

Kampman
Azért egy 97évest elhívnék legénybúcsúra.

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én a belicsek és brédi plusz godell sikerkönyvet szeretném elolvasni.
bcsarli
Kölcsönadjam?
jamaicababa
Ha megvan a bővített kiadás.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Nem tudom ki linkelte be a rosszlányokat ,de már vagy 10 perce azon függök , hogy kapnád be ...
Sixo
Várjál már, az nem te voltál?

Egyébként tényleg jó csajok vannak, elvárások:

18 év felett és 99 alatt

csak nálam

ugyanő

legénybúcsúra is
több mint 6 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Én a belicsek és brédi plusz godell sikerkönyvet szeretném elolvasni.
bcsarli
Kölcsönadjam?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én a belicsek és brédi plusz godell sikerkönyvet szeretném elolvasni.

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
F@sz kivan már ezzel a bírózással...tényleg nem fújnak jól, tényleg állandóan a Pecc javára tévednek, de nem ők azok akik képtelenek odaérni Bradyhez és a földbe döngölni, meg nem ők azok, akik nem tudnak elkapni egy labdát az oldalvonal mellett. Tudom, hogy a Peccet csak hibátlan játékkal lehet megverni, na de a Titans játéka sajnos, egyelőre igencsak messze van a hibátlantól, úgyhogy inkább azzal kellene foglalkozni.
Klaci79
Végre egy értelmes ember!
(mondjuk 1 véleményes fújás volt éppen a pats javára, de a többit nem vitatnám)
NB2
Először is itt nem az a baj, hogy a Pats jobb, mint a Titans, ezt tudtuk eddig is. A probléma az, hogy azt a halovány kis esélyt is elveszik a Titanstől, ami esetleg lehetne.
1 véleményes? 2 már kapásból egy vicc volt (az OPI, és a facemask)
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kansas nagyobb előnnyel kapott ki, hajrá Titans 😀
Sifur
Ott csak az ellenfelet kellett megverni, a bírókat nem.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
F@sz kivan már ezzel a bírózással...tényleg nem fújnak jól, tényleg állandóan a Pecc javára tévednek, de nem ők azok akik képtelenek odaérni Bradyhez és a földbe döngölni, meg nem ők azok, akik nem tudnak elkapni egy labdát az oldalvonal mellett. Tudom, hogy a Peccet csak hibátlan játékkal lehet megverni, na de a Titans játéka sajnos, egyelőre igencsak messze van a hibátlantól, úgyhogy inkább azzal kellene foglalkozni.
Klaci79
Végre egy értelmes ember!
(mondjuk 1 véleményes fújás volt éppen a pats javára, de a többit nem vitatnám)
NB2
Esküdj!

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Nem tudom ki linkelte be a rosszlányokat ,de már vagy 10 perce azon függök , hogy kapnád be ...

több mint 6 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
F@sz kivan már ezzel a bírózással...tényleg nem fújnak jól, tényleg állandóan a Pecc javára tévednek, de nem ők azok akik képtelenek odaérni Bradyhez és a földbe döngölni, meg nem ők azok, akik nem tudnak elkapni egy labdát az oldalvonal mellett. Tudom, hogy a Peccet csak hibátlan játékkal lehet megverni, na de a Titans játéka sajnos, egyelőre igencsak messze van a hibátlantól, úgyhogy inkább azzal kellene foglalkozni.
Klaci79
Végre egy értelmes ember!
(mondjuk 1 véleményes fújás volt éppen a pats javára, de a többit nem vitatnám)
NB2
Az a baj, hogy ha már nem dobnak be valamit/bedobnak akkor jön, hogy a bírók tolják a Patset. Pedig az előző meccsen is volt olyan DPI amit nem kellett volna bedobni, és bedobták, mégsem bíróztak.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lássuk be egy átlag emberrel dugni
Sixo
erről megkérdezném azért Burkus véleményét is 8)
baggio 🏈
Rapistbergert kérdezd... 😊
több mint 6 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Kansas nagyobb előnnyel kapott ki, hajrá Titans 😀
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én hülye meg az előző meccset aludtam át emiatt 😕

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Lássuk be egy átlag emberrel dugni
Sixo
erről megkérdezném azért Burkus véleményét is 8)
baggio 🏈
szítod itt a feszültséget ...

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Lássuk be egy átlag emberrel dugni
Sixo
erről megkérdezném azért Burkus véleményét is 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
F@sz kivan már ezzel a bírózással...tényleg nem fújnak jól, tényleg állandóan a Pecc javára tévednek, de nem ők azok akik képtelenek odaérni Bradyhez és a földbe döngölni, meg nem ők azok, akik nem tudnak elkapni egy labdát az oldalvonal mellett. Tudom, hogy a Peccet csak hibátlan játékkal lehet megverni, na de a Titans játéka sajnos, egyelőre igencsak messze van a hibátlantól, úgyhogy inkább azzal kellene foglalkozni.
Klaci79
Végre egy értelmes ember!
(mondjuk 1 véleményes fújás volt éppen a pats javára, de a többit nem vitatnám)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Valaki esetleg tudja, hogy a molnár krisztián bebaszós live-ben miért egy üres szoba van háttérzenével?
Sixo
 www.youtube.com/watch?v=uMLV6dV48Jg
mustaine
itt a megfejtés niki béjbire

 rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=62365&frommobil=1
ozibozi
Akkor végülis jól átbaszták az embereket, olcsóbban is megkaphatta volna
mustaine
Én 15-ért voltam nála múlt héten és abban happy finish volt.
Cypress
Lássuk be egy átlag emberrel dugni meg molnár krisztiánnal smárni nem egy árkategória.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Na, most nincs valami új halftime show?
Igor

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
F@sz kivan már ezzel a bírózással...tényleg nem fújnak jól, tényleg állandóan a Pecc javára tévednek, de nem ők azok akik képtelenek odaérni Bradyhez és a földbe döngölni, meg nem ők azok, akik nem tudnak elkapni egy labdát az oldalvonal mellett. Tudom, hogy a Peccet csak hibátlan játékkal lehet megverni, na de a Titans játéka sajnos, egyelőre igencsak messze van a hibátlantól, úgyhogy inkább azzal kellene foglalkozni.
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Valaki esetleg tudja, hogy a molnár krisztián bebaszós live-ben miért egy üres szoba van háttérzenével?
Sixo
 www.youtube.com/watch?v=uMLV6dV48Jg
mustaine
itt a megfejtés niki béjbire

 rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=62365&frommobil=1
ozibozi
Akkor végülis jól átbaszták az embereket, olcsóbban is megkaphatta volna
mustaine
Én 15-ért voltam nála múlt héten és abban happy finish volt.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Valaki esetleg tudja, hogy a molnár krisztián bebaszós live-ben miért egy üres szoba van háttérzenével?
Sixo
 www.youtube.com/watch?v=uMLV6dV48Jg
mustaine
NE szopass már , hogy valaki 200k fizetett annak a nőnek ,hogy lesmárja ? Vagy ki fizetett itt kinek?
Sixo
A nézők fizettek 200k-t nekik. Bizony, miközben te meccset nézel, értelmes dolgok is történnek a világban. | hányok |
mustaine
bowl.hu kedves forumozói is összedobhatnának neki ennyit, ebből kijönne egy repjegy amcsiba, elmegy néhány táborba, ki tudja, lehet a kövi franchise LT lesz belőle.
balintbaba
Az ő atletikusságával simán benne van.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Szerintem egy világ kívánja hogy ez a szarházi csapat essen már ki végre.
bcsarli
Sajnos a philly már továbbment 😕

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, most nincs valami új halftime show?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)