NFL Draft 2020

5 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Igazából ezért nem folytattam a beígért draftértékeléseket mert az idei offseason mozgások annyira átírtak mindent, hogy teljesen lehetetlenek éreztem normálisan megítélni a dolgokat. No meg Luck draftja jött volna és nem akartam senkit felzaklatni 😛 😉
dande
Jol tetted. Okosan, jol vigyazz, meddig mesz el. 😀
Stez
faltól falig 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Strand jön LB-be

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Igazából ezért nem folytattam a beígért draftértékeléseket mert az idei offseason mozgások annyira átírtak mindent, hogy teljesen lehetetlenek éreztem normálisan megítélni a dolgokat. No meg Luck draftja jött volna és nem akartam senkit felzaklatni 😛 😉
dande
Jol tetted. Okosan, jol vigyazz, meddig mesz el. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
 twitter.com/RichCimini/status/1254130103526854656

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Igazából ezért nem folytattam a beígért draftértékeléseket mert az idei offseason mozgások annyira átírtak mindent, hogy teljesen lehetetlenek éreztem normálisan megítélni a dolgokat. No meg Luck draftja jött volna és nem akartam senkit felzaklatni 😛 😉
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mondjuk érdekes hogy lemieux már rég kiment, a nála sokkal jobb volt csapattársa throckmorton meg még bent.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
Vagy Luke Joeckelt.
iktriad
Még egy név eszembe jutott: Rolando McClain!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
nah húzzunk egy RB-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 517
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
Robert Gallery és Rolando McClain is safe picknek számított

choose life
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
Vagy Luke Joeckelt.
iktriad
dion jordan

több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Erre mi a búbánatért kellett az 5. kör végéig várni???!!!
Kampman
udfa-nak prediktálták, erős lett volna hamarabb kivenni 😀
Cruyffista
Az ILB posztra gondoltam, az egész védelem messze leggyengébb része
Kampman
És Burks az smafu?!?!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
én teljesen megfeledkeztem róla csak most draft előtt említették vmi biggest draft busts listában
briareos
Nekem a 2009-es draft volt az első, amit élőben néztem, meg előtte készültem rá, mockot írtam, stb 😊
Valószínűleg azért maradt meg ennyire.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Bírom ezeket a háttérbe kirakott könyveket a bejelentkezésekkor. Mint az Ikeában.
Tactful Cactus
Hogy értve kamu? Hogy nem léteznek vagy nincs bennük semmi?
Ha jól láttam, Louis Riddicknél balról a harmadik az Bill Walsh - Finding the Winning Edge könyve, potom 500 dolcsi...a használt.
Solymi
riddické sztem még drágább is, esélyes h dedikált 😉
briareos
Valszeg. Amazonon a gyűjtői 1500 dollár.

Próbáltam beszerezni innen-onnan pdf-et, de nem sikerült 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
én teljesen megfeledkeztem róla csak most draft előtt említették vmi biggest draft busts listában
briareos
A multkor talalkoztam valami posztjaval, a futball korul maradt szerintem, csak mar reg nem jatszik, akkorat egett.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
Vagy Luke Joeckelt.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Belichick van akkora troll, hogy két kickert draftol?
ZERO_L
kell külön punter meg kicker, nem? 😀
Negritis
Ez az új kicker olyan kemény, hogy FG-nél egyben önmaga holdere is lesz.
Kampman
Nem is kell rúgnia, a labda magától tudja mi a feladata



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
tenorx
én teljesen megfeledkeztem róla csak most draft előtt említették vmi biggest draft busts listában

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kamal Martin, LB, Minnesota

VÉDELEM
gamerkr
UDFA szint.
Bazzani
az még nem jelenti azt, hogy a második héten nem lesz a pályán. 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első körbe akartunk volna ennyire tradelni és ELŐRE................hagyjuk a franba az egészet ez nem a mi műfajunk 😛
dande
abszolút nem.
 twitter.com/BrandonGowton/status/1254131151037497344

a sb win meg szerencse volt. hagyjuk már.
mustaine
Jól van már mondtam neked van igazad 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva
briareos
Nekem a kedvencem mindig a safest pickek. Soha nem fogom elfelejteni Aaron Curryt.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Bírom ezeket a háttérbe kirakott könyveket a bejelentkezésekkor. Mint az Ikeában.
Tactful Cactus
Hogy értve kamu? Hogy nem léteznek vagy nincs bennük semmi?
Ha jól láttam, Louis Riddicknél balról a harmadik az Bill Walsh - Finding the Winning Edge könyve, potom 500 dolcsi...a használt.
Solymi
riddické sztem még drágább is, esélyes h dedikált 😉

több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Első körbe akartunk volna ennyire tradelni és ELŐRE................hagyjuk a franba az egészet ez nem a mi műfajunk 😛
dande
abszolút nem.
 twitter.com/BrandonGowton/status/1254131151037497344

a sb win meg szerencse volt. hagyjuk már.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Erre mi a búbánatért kellett az 5. kör végéig várni???!!!
Kampman
udfa-nak prediktálták, erős lett volna hamarabb kivenni 😀
Cruyffista
Az ILB posztra gondoltam, az egész védelem messze leggyengébb része
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kamal Martin, LB, Minnesota

VÉDELEM
gamerkr
Most próbálom keresgélni, ki ő. Tudsz róla valamit?
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
lenne energiám visszagyűjteném elmúlt 10 év draft reakcióit innen, ki kit várt, kik voltak a TUTI tippek stb. meglepően kevés jött be szóval szerintem korai még kardba dőlni, majd 3 év múlva