NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 127 — LIGHTS OUT!
0-0 már nem lesz.
iktriad
Ez egy nagyon gyenge kísérlet volt.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Putyin remélem jelezte a fejkendősnek, hogy hamar àtérnek a specnaz egységek Szíriàból! 😊

Közben góóól.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 972 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
0-0 már nem lesz.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
OFF:

Aztakurva, Robbie meg mindig baromi jo! Playback ide v oda. Illetve a rendezes is tokeletes eddig. Nem szoktam nagyon figyelni az ilyen nyito/zaro unnepsegeket, de le a kalappal a rendezok/szereplok elott. TV elott ulve is hidegrazos

Kezdodjon a VB! Jo szurkolast mindenkinek! May the odds be ever in the referees favor.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Izgalmas 1-1-es mérkőzés lesz, összesen 3 kapuralövéssel (ebből 0 talál el kaput), 2 kihagyott orosz tizivel és 1-1 öngóllal mindkét oldalon, Kutepov és Otayf szerzik.
Igor
Vagy 1-0 orosz siker véleményes büntetővel.
Gorcsev
Kerestem ilyet fogadóoldalakon, hogy de nem nagyon találtam büntetős fogadást erre a meccsre 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 520 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
dande
Az Orosz Saudi meccsen ezt erős tippnek érzem .
Sixo
Tudtam hogy kötözködni fog vki. 😉 De hát Chargers szurkoló, ennyi örömöd legyen 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
dande
Az Orosz Saudi meccsen ezt erős tippnek érzem .
Sixo
Izgalmas 1-1-es mérkőzés lesz, összesen 3 kapuralövéssel (ebből 0 talál el kaput), 2 kihagyott orosz tizivel és 1-1 öngóllal mindkét oldalon, Kutepov és Otayf szerzik.
Igor
Ha nem ez lenne a hazai nyitómeccs, én is ezt írtam volna, így inkább 1-0 vagy 2-1 a tippem (főleg az utóbbi, mert az jobban fizet 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Izgalmas 1-1-es mérkőzés lesz, összesen 3 kapuralövéssel (ebből 0 talál el kaput), 2 kihagyott orosz tizivel és 1-1 öngóllal mindkét oldalon, Kutepov és Otayf szerzik.
Igor
Vagy 1-0 orosz siker véleményes büntetővel.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na akkor tippjáték lezárva


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
dande
Az Orosz Saudi meccsen ezt erős tippnek érzem .
Sixo
Izgalmas 1-1-es mérkőzés lesz, összesen 3 kapuralövéssel (ebből 0 talál el kaput), 2 kihagyott orosz tizivel és 1-1 öngóllal mindkét oldalon, Kutepov és Otayf szerzik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 972 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
dande
Az Orosz Saudi meccsen ezt erős tippnek érzem .
Sixo
Lerí róla, hogy Kovács Kálmántól jött,
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 127 — LIGHTS OUT!
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
dande
Az Orosz Saudi meccsen ezt erős tippnek érzem .

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 520 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor induljon a mandula, győzzön Argentína😊!
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 127 — LIGHTS OUT!
Hát eddig nem ez a kedvenc nyitóünnepségem.

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Horvátország

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
+1 Anglia

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Bowl.hu tippjáték:  docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgte3T965clmhmBmIW7xooTM_0_8beMPcVNS94fLo8AWcTRw/viewform
+
Fantasy:  bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/vb-jatek-2018
+
Bracket challenge:  bracketchallenge.fifa.com/bracket/leaguejoin/fa8015fb (kód: fa8015fb)

KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725
ARGENTÍNA: jc6, dawyd728, csi77, dande, Bruschi85, Vieri
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L
DÁNIA: shagi0206
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator
IZLAND: chester_fk, MarioAna, JayB, cspeti98
JAPÁN: xrace77
KOLUMBIA: peach, Matthew99, gabokocka
LENGYELORSZÁG: tenorx
MAROKKÓ: Igor
MEXI: baggio, löfli, Chargers LT, yooker
NÉMETORSZÁG: gamerkr, Vrij6, Gaba93, iktriad, csebi, NB2, Kroos
PORTUGÁLIA: Sobri, Jughead, miilann
SPANYOLORSZÁG: Leonidasz007
SVÁJC: Mikey
SZAÚD-ARÁBIA: Kampman
SZENEGÁL: kristof17, Drip
SZERBIA: mustaine, ulpianus
URUGUAY: deyell, Szesze
r.baggio
Oroszország
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Na még elküldtem a tippjátékot is 😊
Viva la Mexico!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Nem lehet kérdés, hogy Brazíliának...

Spoiler: be is húzzák



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
én senkinek se szurkolok.

egyik se jutott ki azok közül, amelyikekhez korábban beírtam magam. se paraguayi antifutball, se bosnyák rokonok, se Zlatan. Még az olaszokhoz szánalomból odaírtam volna magam, de ők sincsenek.
Höri
Pedig Colts drukkerként az egyiptomi párhuzam rettentő adekvát, de hogy a jenkik helyett a panamai bandwagonra se tudsz felugrani az végérvényesen azt mutatja, hogy megöregedtél :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én senkinek se szurkolok.

egyik se jutott ki azok közül, amelyikekhez korábban beírtam magam. se paraguayi antifutball, se bosnyák rokonok, se Zlatan. Még az olaszokhoz szánalomból odaírtam volna magam, de ők sincsenek.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 520 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aszonta azindex tesztje is, hogy a Belgáknak szurkoljak, és mivel a legutóbbi VB-n és EB-n is nekik szurkoltam, tud valamit 😀

BELGIQUE!!!
Hanni
nekem mexikót hozta ki 😀
Löfli
nekem Peru-t, az se rossz

itt pedig Höri négy évvel ezelőtti cikkének idei kiadása, én is írni akartam egy hasonlót, de ezek után csak plagizálás lenne, mert sok jó párhuzam van benne (Colts = Egyiptom pl., de Igor is örülni fog)
 www.pewterreport.com/cover-3-american-football-fans-guide-world-cup-counterparts-32-nfl-teams/2/
r.baggio
Ezt nem is láttam, hehe.. mondjuk Ziyech akkora gunslinger, hogy még Flacco is kismiska hozzá képest 😊

Bár nálam a Jets = Nigéria párossal kezdődött volna minden 😀
Igor
Ez nekem elég boooo Argentina Pats Eagles Belgium, igazán lehetne fordítva 😛 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Boateng vagy hummels, hummels vagy boateng?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
"A Real jelezte, csütörtökön este 19 órakor ünnepélyes ceremónia keretein belül bemutatja új vezetőedzőjét, aki csütörtök hajnalban érkezett meg Madridba Oroszországból. A madridi klub állítólag egyeztetett a spanyol szövetséggel, hogy Lopetegui bemutatása ne ütközzön Fernando Hierro mai, 18 órakor kezdődő sajtótájékoztatójával."

Qrvanagy, talpig úriemberek 😀
gabokocka
kell nekik az osztatlan médiafigyelem, na.
szerinted mi másért jelentették be Lopetegui-t vébé előtt közvetlenül?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
"A Real jelezte, csütörtökön este 19 órakor ünnepélyes ceremónia keretein belül bemutatja új vezetőedzőjét, aki csütörtök hajnalban érkezett meg Madridba Oroszországból. A madridi klub állítólag egyeztetett a spanyol szövetséggel, hogy Lopetegui bemutatása ne ütközzön Fernando Hierro mai, 18 órakor kezdődő sajtótájékoztatójával."

Qrvanagy, talpig úriemberek 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.