Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Suarez a *aszom beléd. Mikor kapitány voltál bénázol, most leveszem a C betűt rólad, erre 10 perc alatt versz egyet.
dawyd728
Én rajtahagytam, ha lő még egyet, vagy ad egy asszisztot és nem kap lapot tuti rajtahagyom.

Azért ez komoly szabi volt, kapus szögét telibe, de esélye sem volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Ez az afrikai bíró már most irritál.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
A kapus kicsit védhette volna jobban az oldalát

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Suarez a *aszom beléd. Mikor kapitány voltál bénázol, most leveszem a C betűt rólad, erre 10 perc alatt versz egyet.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
jó lesz a meccs😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
Nem mondtam hogy a többiek jobbak voltak nála, de nyilván az elvárások sem ugyanazok. Csupán azt állítottam, hogy fontos mérkőzéseken nem nagyon lő gólt, ami cáfolhatatlan tény.
2 éve az EB-n 5 meccs alatt lőtt összesen 1 gólt.
Nálam fontosabb hogy mikor lövöd a gólt, minthogy egy erős csapatban a kiscsapatok ellen mennyit hozol össze, ezért nem olyan értékes mint a statjai (pl. CR most vitán felül jobb játékos mint 5 éve, darabszámban mégsem lő annyi gólt mint akkor).

Nálam nem top 3, CR jobb, Suarez, Kane, Lukaku, Firmino nálam biztosan előtte vannak.
De Benzema is több fontos gólt lőtt az elmúlt 2 év alatt, ami azért jelzésértékű.

Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
...Kane meg értelmes helyzet és kapuralövés nélkül csinál egy mesterhármast. 😛Igor
Nincs bajom az angolokkal, de sajnos ez Kane... Botrány, hogy így lehet ott 5 góllal, de nem Ő az első ilyen típusú befejező a futballban. Ez csak megjegyzés. De Lewa tényleg kiváló volt. Egy ilyen gyenge csapatból is kitűnt.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Uruk - Ruszkik 2-1
Szaúdiak - Fáraók 0-1
Atomosok - CR 0-2
Espánnyá - Atlasziak 3-0

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Tényleg, ezt a VARt hol fogják a továbbiakban alkalmazni? I mean, bl, bajnokságok, valogatott meccsek? Vagy ez most csak tesztüzem?
Hanni
A Serie A-ban (meg asszem a Bundásban is) már használták a legutóbbi szezonban, gyakorlatilag ugyanígy.
empty taxi
Meg szervezet függő is lesz, mert van hogy az UEFA meg a FIFA nem ért egyet midndenben.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
Az mondjuk nem csak egy embertől függ, hanem sok minden mástól is, de értem amit mondasz.
Persze Roni über meg minden, minden rekordot ő fog tartani az is igaz, de ha meg azt nézzük, hogy ebből mennyi a tizi, meg a kamu tizi, akkor ezen is lehet polemizálni 😀
kishaszi
Nyilván nem egy embertől függ, de most éppen nem erre akartam kilyukadni, hidd el roni is felbaszott mikor lőtt 46 gólt a bajnokságban, a BL-ben meg a 8-ba se tudtunk bejutni, és szart se csinált, nem is lett aranylabdás.

De ennek a mestere Higuain volt, na ő aztán tényleg mindig lefagyott amikor jött egy fontos meccs (a lyon elleni üres kapus kapufája szerintem halálos ágyamig kísért majd), a bajnokságban meg villogott a valladolidok meg santanderek ellen.

hogy ne legyek off tippem mára:

Uruguay-Oroszország 1-1
Szaúd-Arábia-Egyiptom 1-3
Irán-Portugália 0-0
Spanyolország-Marokkó 2-2
eaglesmcnabb
Jah, Higany ilyen volt, nem is értettem miér jó a Juvénak megszerezni őt.
kishaszi
Higany tényleg ilyen. meg nem is top csatár, messze nem.
DE. idén a bajnokság vége felé az inter elleni idegenbeli meccsen 89.percben fejelt győztes gól. Ha az nincs könnyen lehet, hogy a Napoli nem esik szét az utolsó 3-4 fordulóra és bajnokok.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
Az mondjuk nem csak egy embertől függ, hanem sok minden mástól is, de értem amit mondasz.
Persze Roni über meg minden, minden rekordot ő fog tartani az is igaz, de ha meg azt nézzük, hogy ebből mennyi a tizi, meg a kamu tizi, akkor ezen is lehet polemizálni 😀
kishaszi
Nyilván nem egy embertől függ, de most éppen nem erre akartam kilyukadni, hidd el roni is felbaszott mikor lőtt 46 gólt a bajnokságban, a BL-ben meg a 8-ba se tudtunk bejutni, és szart se csinált, nem is lett aranylabdás.

De ennek a mestere Higuain volt, na ő aztán tényleg mindig lefagyott amikor jött egy fontos meccs (a lyon elleni üres kapus kapufája szerintem halálos ágyamig kísért majd), a bajnokságban meg villogott a valladolidok meg santanderek ellen.

hogy ne legyek off tippem mára:

Uruguay-Oroszország 1-1
Szaúd-Arábia-Egyiptom 1-3
Irán-Portugália 0-0
Spanyolország-Marokkó 2-2
eaglesmcnabb
Jah, Higany ilyen volt, nem is értettem miér jó a Juvénak megszerezni őt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tényleg, ezt a VARt hol fogják a továbbiakban alkalmazni? I mean, bl, bajnokságok, valogatott meccsek? Vagy ez most csak tesztüzem?
Hanni
A Serie A-ban (meg asszem a Bundásban is) már használták a legutóbbi szezonban, gyakorlatilag ugyanígy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
Az mondjuk nem csak egy embertől függ, hanem sok minden mástól is, de értem amit mondasz.
Persze Roni über meg minden, minden rekordot ő fog tartani az is igaz, de ha meg azt nézzük, hogy ebből mennyi a tizi, meg a kamu tizi, akkor ezen is lehet polemizálni 😀
kishaszi
Nyilván nem egy embertől függ, de most éppen nem erre akartam kilyukadni, hidd el roni is felbaszott mikor lőtt 46 gólt a bajnokságban, a BL-ben meg a 8-ba se tudtunk bejutni, és szart se csinált, nem is lett aranylabdás.

De ennek a mestere Higuain volt, na ő aztán tényleg mindig lefagyott amikor jött egy fontos meccs (a lyon elleni üres kapus kapufája szerintem halálos ágyamig kísért majd), a bajnokságban meg villogott a valladolidok meg santanderek ellen.

hogy ne legyek off tippem mára:

Uruguay-Oroszország 1-1
Szaúd-Arábia-Egyiptom 1-3
Irán-Portugália 0-0
Spanyolország-Marokkó 2-2

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tényleg, ezt a VARt hol fogják a továbbiakban alkalmazni? I mean, bl, bajnokságok, valogatott meccsek? Vagy ez most csak tesztüzem?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
Az mondjuk nem csak egy embertől függ, hanem sok minden mástól is, de értem amit mondasz.
Persze Roni über meg minden, minden rekordot ő fog tartani az is igaz, de ha meg azt nézzük, hogy ebből mennyi a tizi, meg a kamu tizi, akkor ezen is lehet polemizálni 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/06/25/brazilia_argentina_nemetorszag_portugalia_ronaldo_messi_neymar_csoportkor/?token=c46b1b73803ef72dbd2f504235f04c75

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Még a lengyelekhez:
Tegnapi meccsen, lengyel labdaszerzés a középpályán, de már az ellenfél területén. Ahelyett, hogy spricceltek volna előre, a még nem felállt védelem ellen, neeeem, hátra passz, a védők passzolgattak még 3-at, aztán csak az nem ért hátra aki akart. Ezt a ruszkik sokkal jobban csinálják. Labdaszerzés és már megy is előre a galeri. Nincs 80%-os labdabirtoklás, nincs 1200 passz, de van helyzet és gól (tudom Szaud-Arábia volt-e az ellenfél).
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mara + holnapra ezeket erzem:
Orosz-Uru 2.5 under, es en "meglepi" orosz wint varok. 1-0, 2-0
Egyiptom - Szaudi Arabia hendi H, talan mind2 csapat lo golt, es Salah gol. 2-0, 3-1 a tippem
Portugalia-Iran 2-0, CR rug golt, portugalok nem kapnak
Spanyol-Marokko 2-0 vagy 3-0, spanyolok se kapnak golt (+ talan egy ujabb Costa gol)

Dan-Francia D (mar cask 2.7 az odds), talan mind2 csapat lo golt is johet, 1-1 a tippem (lehet az elso 0-0)
Ausztralia-Peru H, itt is johet esetleg a mind2 csapat gol, 2-1et erzek
Izland-Horvatorszag V, az ilzandi lufi kipukkadt, a horvatoknak sokkal jobb a kerete, meg ha nem is kell menniuk az eredmenyert is behuzzak szerintem (Izland menni fog a W-ert, esetleg egy 1-1 lehet)
Nigeria-Argentina HD, mindket csapat lo golt, de en 2-1et tippelnek a csokiknak. argentinok kitamadnak 1-1nel es kikapnak egy kontraval a vegen 😊
Borbinho
Jedinak bünti nem játszik? 😊
slowmotion
dede, meg fantasyban is beraktam kezdobe 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Mara + holnapra ezeket erzem:
Orosz-Uru 2.5 under, es en "meglepi" orosz wint varok. 1-0, 2-0
Egyiptom - Szaudi Arabia hendi H, talan mind2 csapat lo golt, es Salah gol. 2-0, 3-1 a tippem
Portugalia-Iran 2-0, CR rug golt, portugalok nem kapnak
Spanyol-Marokko 2-0 vagy 3-0, spanyolok se kapnak golt (+ talan egy ujabb Costa gol)

Dan-Francia D (mar cask 2.7 az odds), talan mind2 csapat lo golt is johet, 1-1 a tippem (lehet az elso 0-0)
Ausztralia-Peru H, itt is johet esetleg a mind2 csapat gol, 2-1et erzek
Izland-Horvatorszag V, az ilzandi lufi kipukkadt, a horvatoknak sokkal jobb a kerete, meg ha nem is kell menniuk az eredmenyert is behuzzak szerintem (Izland menni fog a W-ert, esetleg egy 1-1 lehet)
Nigeria-Argentina HD, mindket csapat lo golt, de en 2-1et tippelnek a csokiknak. argentinok kitamadnak 1-1nel es kikapnak egy kontraval a vegen 😊
Borbinho
Jedinak bünti nem játszik? 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mara + holnapra ezeket erzem:
Orosz-Uru 2.5 under, es en "meglepi" orosz wint varok. 1-0, 2-0
Egyiptom - Szaudi Arabia hendi H, talan mind2 csapat lo golt, es Salah gol. 2-0, 3-1 a tippem
Portugalia-Iran 2-0, CR rug golt, portugalok nem kapnak
Spanyol-Marokko 2-0 vagy 3-0, spanyolok se kapnak golt (+ talan egy ujabb Costa gol)

Dan-Francia D (mar cask 2.7 az odds), talan mind2 csapat lo golt is johet, 1-1 a tippem (lehet az elso 0-0)
Ausztralia-Peru H, itt is johet esetleg a mind2 csapat gol, 2-1et erzek
Izland-Horvatorszag V, az ilzandi lufi kipukkadt, a horvatoknak sokkal jobb a kerete, meg ha nem is kell menniuk az eredmenyert is behuzzak szerintem (Izland menni fog a W-ert, esetleg egy 1-1 lehet)
Nigeria-Argentina HD, mindket csapat lo golt, de en 2-1et tippelnek a csokiknak. argentinok kitamadnak 1-1nel es kikapnak egy kontraval a vegen 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
Nem mondtam hogy a többiek jobbak voltak nála, de nyilván az elvárások sem ugyanazok. Csupán azt állítottam, hogy fontos mérkőzéseken nem nagyon lő gólt, ami cáfolhatatlan tény.
2 éve az EB-n 5 meccs alatt lőtt összesen 1 gólt.
Nálam fontosabb hogy mikor lövöd a gólt, minthogy egy erős csapatban a kiscsapatok ellen mennyit hozol össze, ezért nem olyan értékes mint a statjai (pl. CR most vitán felül jobb játékos mint 5 éve, darabszámban mégsem lő annyi gólt mint akkor, csak pl. a BL-ben sem a csoportkörben lövi hármasával a gólokat hanem az egyenes kieséses szakaszban).
Nálam nem top 3, CR jobb, Suarez, Kane, Lukaku, Firmino nálam biztosan előtte vannak.
De Benzema is több fontos gólt lőtt az elmúlt 2 év alatt, ami azért jelzésértékű.

Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
részletkérdés, de abban a belga csapatban Lewa is meglőtte volna azt a 4 gólt, nem beszélve mennyire királyul tudna beszálni a játékba.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
Nem mondtam hogy a többiek jobbak voltak nála, de nyilván az elvárások sem ugyanazok. Csupán azt állítottam, hogy fontos mérkőzéseken nem nagyon lő gólt, ami cáfolhatatlan tény.
2 éve az EB-n 5 meccs alatt lőtt összesen 1 gólt.
Nálam fontosabb hogy mikor lövöd a gólt, minthogy egy erős csapatban a kiscsapatok ellen mennyit hozol össze, ezért nem olyan értékes mint a statjai (pl. CR most vitán felül jobb játékos mint 5 éve, darabszámban mégsem lő annyi gólt mint akkor).

Nálam nem top 3, CR jobb, Suarez, Kane, Lukaku, Firmino nálam biztosan előtte vannak.
De Benzema is több fontos gólt lőtt az elmúlt 2 év alatt, ami azért jelzésértékű.

Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.
eaglesmcnabb
Jó, megint a clutch argument... erre csak annyit tudok mondani max, hogy kicsi minta (de egyébként szerintem az igazság valahol félúton van)

De az miért Lewa hibája, hogy szar a védelem, és kapitális hiba miatt kaptak ki Szenegál ellen?
Vagy hogy a szélsők nem akarnak játékba húzódni, vagy hogy egyetlen normális kp-a nincs a csapatnak?

Csinált majdnem egy Begkamp '98-szerű levételt, amiből lehetett volna egy sanszuk, meg volt a 2. félidőben egy lövése, amikor szintén zsebkendőnyi helyen kellett sasszéznia, hogy 3 ember közt kb 20-ról rátűzhesse... (és tökéletes lövés volt... ezt az utóbbit talán csak CR csinálja meg, de a többiek tuti nem)

És kb ennyi sansza volt a lengyeleknek a meccsen, ezt a kettőt is az egyéni bravúrnak köszönhetik.

De mondom, szerintem volt ott egy tizi is, amit nem adtak meg ellene (pedig sokkal durvább volt mint akár mondjuk a Kane-féle eset, az első angol tizi meg egyenesen vicc volt), szóval vicces dolog a futball, amikor Lewa lehoz egy ilyen meccset, Kane meg értelmes helyzet és kapuralövés nélkül csinál egy mesterhármast. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
braxa88
Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski. Alapvetően nem szar a keret, bár a csoport ereje is alul volt értékelve szerintem, nincs egy gyenge csapat sem a csoportban, Panama és Tunézia mellett nyilván ők is továbbmennének.

A probléma szerintem az, hogy Lewa kurvára túlértékelt, mióta Bayernes kb. Amadeus azóta sulykolja itt a fórumon, hogy fontos meccsen nem lő gólt, és tényleg. Persze Bundesligában gólkirály egy Bayernben, de ott kis túlzással Szalai is az lenne abban a csapatban egy szem Ékként.

Idén BL 8 között 4 meccs semmi, tavaly 8 között egy árva tizi, tavalyelőtt ugyancsak 4 meccs alatt 1 gól.
Ez kurva kevés szerintem.
eaglesmcnabb
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
KUrva nagyot melózott Lewa, de a fussball már csak ilyen.
Én kolumbiától sem vagyok hasraesve, jó dzémsz meg Kakaó nagyon jók, de amúgy pusztulat is tud lenni ez a csapat,
kishaszi
Azért a tegnapi elég meggyőző volt, az 1.meccs meg kuka az emberhátrány miatt, de az 1.félidőben ott is nyomtak még 10 emberrel is.
Igen James és Cuadrado jó (már ha jó napot fog ki), de Falcao, Quintero, a belső védőduó, Arias is.
Ez egy bomba csapat. bárkire veszélyesek lesznek.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
Nem mondtam hogy a többiek jobbak voltak nála, de nyilván az elvárások sem ugyanazok. Csupán azt állítottam, hogy fontos mérkőzéseken nem nagyon lő gólt, ami cáfolhatatlan tény.
2 éve az EB-n 5 meccs alatt lőtt összesen 1 gólt.
Nálam fontosabb hogy mikor lövöd a gólt, minthogy egy erős csapatban a kiscsapatok ellen mennyit hozol össze, ezért nem olyan értékes mint a statjai (pl. CR most vitán felül jobb játékos mint 5 éve, darabszámban mégsem lő annyi gólt mint akkor, csak pl. a BL-ben sem a csoportkörben lövi hármasával a gólokat hanem az egyenes kieséses szakaszban).
Nálam nem top 3, CR jobb, Suarez, Kane, Lukaku, Firmino nálam biztosan előtte vannak.
De Benzema is több fontos gólt lőtt az elmúlt 2 év alatt, ami azért jelzésértékű.

Egy japán vagy egy szenegáli keret sem erősebb szerintem mint a lengyel, aztán mindkettőnek van már 4 pontja, míg a lengyeleknek 0.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
braxa88
Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski. Alapvetően nem szar a keret, bár a csoport ereje is alul volt értékelve szerintem, nincs egy gyenge csapat sem a csoportban, Panama és Tunézia mellett nyilván ők is továbbmennének.

A probléma szerintem az, hogy Lewa kurvára túlértékelt, mióta Bayernes kb. Amadeus azóta sulykolja itt a fórumon, hogy fontos meccsen nem lő gólt, és tényleg. Persze Bundesligában gólkirály egy Bayernben, de ott kis túlzással Szalai is az lenne abban a csapatban egy szem Ékként.

Idén BL 8 között 4 meccs semmi, tavaly 8 között egy árva tizi, tavalyelőtt ugyancsak 4 meccs alatt 1 gól.
Ez kurva kevés szerintem.
eaglesmcnabb
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
KUrva nagyot melózott Lewa, de a fussball már csak ilyen.
Én kolumbiától sem vagyok hasraesve, jó dzémsz meg Kakaó nagyon jók, de amúgy pusztulat is tud lenni ez a csapat,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
braxa88
Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski. Alapvetően nem szar a keret, bár a csoport ereje is alul volt értékelve szerintem, nincs egy gyenge csapat sem a csoportban, Panama és Tunézia mellett nyilván ők is továbbmennének.

A probléma szerintem az, hogy Lewa kurvára túlértékelt, mióta Bayernes kb. Amadeus azóta sulykolja itt a fórumon, hogy fontos meccsen nem lő gólt, és tényleg. Persze Bundesligában gólkirály egy Bayernben, de ott kis túlzással Szalai is az lenne abban a csapatban egy szem Ékként.

Idén BL 8 között 4 meccs semmi, tavaly 8 között egy árva tizi, tavalyelőtt ugyancsak 4 meccs alatt 1 gól.
Ez kurva kevés szerintem.
eaglesmcnabb
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..
Igor
így van, nem Lewa a túlélrtékelt. Ő top3 középcsatár, CR, és max Suarez jobb nála. A többiekkel van gond. Tegnap is ő hátrament labdáért a két középhátvád közé. Amúgy a 2 meccsen hány olyan labdát kapott amivel tudott volna kezdeni vmit a 16oas környékén? nem nagyon.


"Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski."
Glik nagyon gyenge, Kuba már nagyon kifelé megy, Krychowiak 2 éve gyenge, Milik meg még mindig a súlyos sérülését nyögi.
Még talán Zielinski jó
Szerintem szar a keret, vb előtt is azt mondtam hogy izlandi, orosz és svéd csapat gyengébb európai náluk. Ehhez képest mindenhol továbbjuttatták őket, sőt elvárásaik voltak velük.