Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀
Borbinho
lehoztam el-hadaryt egy percet nem játszott, erre most véd ki egy tizit :d
eaglesmcnabb
én meg most raktam be.. más kérdés, h adtak még egy kamu tizit az araboknak.. azért röhej, h ezt videózás után képesek voltak jóvá hagyni. Inkább töröljék el a picsába ezt a videózást.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na maradt Marokko, Peru meg Costa Rica rugott gol nelkul. tipper Peru az egyeduli akiknek less

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
gondolom a venezuelai válság miatt jövőre a szaúdiaktól megy az olaj kolumbiába

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó szorzó volt a "mindkét csapat gólt szerez az első félidőben"-re? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
még egy arab tizi😊
NB2
ezt lehet visszavonják

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
még egy arab tizi😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀
Borbinho
#metoo
Gorcsev
Az semmi, én most Boostoltam a padomat...Smolnikov is ott van a -3 ponttal 😀
Chargers LT
jah, en is boostoltam 😀 kapasbol 3 ruszkival alltam fel, utana szepen kiszedtem mindet, majd ma reggel visszaraktam Cheryshevet, mondvan ha lesz tizi v ilyesmi akk 1 golra hatha...
Ellenben az egyiptomi kapuson 20 percig gondolkoztam h berakjam-e a csapatba, vegul ugy voltam, h tuti most lovi az elso goljat szaudi-arabia...De jol jott vna az az 5pont a tizivedesert, legalabb lenne eselyem a mezony elso feleben vegezni...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀
Borbinho
lehoztam el-hadaryt egy percet nem játszott, erre most véd ki egy tizit :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
arab tizi a másikon
NB2
ki is hagytak...😀 epp akartam irni ,h na mar csak 3 csapat gol nelkuli...marad tovabbra is a 4 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀
Borbinho
#metoo
Gorcsev
Az semmi, én most Boostoltam a padomat...Smolnikov is ott van a -3 ponttal 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
arab tizi a másikon
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Így legalább spanyol/portugál egyaránt motiválódva lesz, hogy 1. helyért játszanak... jó ez így.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀
Borbinho
#metoo

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀
Borbinho
le is hozzak. best transfer ever 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nekem most tűnt fel hogy gimenez nem is kezdett :d fasza, mert ignasevics örülök ha kijön 0-ra a meccs végére :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Game Over, azaz игра закончена 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Hát, ez eldőlt, még nagy verés is lehet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha a foberlom azt mondta, h minden maradek penzet felrakta a ruszki + egyiptomi gyozelemre, hogy utana a nyeremenybol tudjon rakni az esti meccsekre, akkor haza merjek egyaltalan menni munkabol? 😀 lehet korabban kell majd fizetni a lakbert 😀
Borbinho
Szerintem most kezdj el új albérletet keresni, de van nálam egy kanapé ma estére...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LOL a nyomorult Cheryshevnek kellett pont beleerni a labdaba, a fantasyban a -1 pontjat is beduplazza a jatek, -2 igy mar 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Na a sok Cherysev tulajdonost visszarángatják a földre.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Ha a foberlom azt mondta, h minden maradek penzet felrakta a ruszki + egyiptomi gyozelemre, hogy utana a nyeremenybol tudjon rakni az esti meccsekre, akkor haza merjek egyaltalan menni munkabol? 😀 lehet korabban kell majd fizetni a lakbert 😀
Borbinho
annyi szerencséd van, hogy nem csak pénzben lehet fizetni 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha a foberlom azt mondta, h minden maradek penzet felrakta a ruszki + egyiptomi gyozelemre, hogy utana a nyeremenybol tudjon rakni az esti meccsekre, akkor haza merjek egyaltalan menni munkabol? 😀 lehet korabban kell majd fizetni a lakbert 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
6.öngól már,vagy hányadik...kemény 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
azért ha ez lesz végig, nehéz elképzelni hogy suarez vagy cavani ne lőjön kontrából egy harmadikat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!