Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
braxa88
Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski. Alapvetően nem szar a keret, bár a csoport ereje is alul volt értékelve szerintem, nincs egy gyenge csapat sem a csoportban, Panama és Tunézia mellett nyilván ők is továbbmennének.

A probléma szerintem az, hogy Lewa kurvára túlértékelt, mióta Bayernes kb. Amadeus azóta sulykolja itt a fórumon, hogy fontos meccsen nem lő gólt, és tényleg. Persze Bundesligában gólkirály egy Bayernben, de ott kis túlzással Szalai is az lenne abban a csapatban egy szem Ékként.

Idén BL 8 között 4 meccs semmi, tavaly 8 között egy árva tizi, tavalyelőtt ugyancsak 4 meccs alatt 1 gól.
Ez kurva kevés szerintem.
eaglesmcnabb
Lewa még mindig többet csinált tegnap, mint a többiek összesen... kiment szélre, bejött hátra, néha még le is tudta venni a labdát Mina és Sanchez között (az se egyszerű...)

Nem azért túlértékelt, mert Bayernes, hanem mert prototípus és komplett ék, és olyan szinten tud, amit mondjuk max 3 ember a világon.

A többiek mit csináltak? Semmit..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Interviewer: "Do you think Brazil's 1970 team can beat today's Argentina?"

Pelé: "Yes."

Interviewer: "By how much?"

Pelé: "1-0"

Interviewer: 'That's it?"

Pelé: "Well, most of us are over 75 years old now."


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
braxa88
Krychowiak, Milik, Glik, Blaszczykowski. Alapvetően nem szar a keret, bár a csoport ereje is alul volt értékelve szerintem, nincs egy gyenge csapat sem a csoportban, Panama és Tunézia mellett nyilván ők is továbbmennének.

A probléma szerintem az, hogy Lewa kurvára túlértékelt, mióta Bayernes kb. Amadeus azóta sulykolja itt a fórumon, hogy fontos meccsen nem lő gólt, és tényleg. Persze Bundesligában gólkirály egy Bayernben, de ott kis túlzással Szalai is az lenne abban a csapatban egy szem Ékként.

Idén BL 8 között 4 meccs semmi, tavaly 8 között egy árva tizi, tavalyelőtt ugyancsak 4 meccs alatt 1 gól.
Ez kurva kevés szerintem.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lengyel felmenőkkel is rendelkezőként mélységesen együtt érzek és osztozom tenorx fájdalmában.
(btw tényleg szarok voltak és sztem is túlértékeltek)

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.
bcsarli
Pedig szerintünk egy stabil védekezésből indított kontrára jók lehetnénk. Ha így beállnának ellenünk akkor lenne baj, sőt agyon kontráznának, de amit Pali is csinált az talán menne.
Bár azt szerintem mindenki elismeri, hogy per pillanat nem fenyeget bennünket ez a veszély, hogy kijussunk 😊
NB2
Szerintem nem ezen van a hangsuly. Sokan lebecsulik a kuzdest es az akaratot, marpedig egy vb-n az nagyon is meglenne, mert bizonyitani akarnak a jatekosok, ott adjak el magukat, meg leegni sem akarnak. Sokaknak az egesz jovojuk egy vagy ket jo meccstol fugg, ezt tudjak.

Es amikor egy csapat kuzd es hajt, akkor ugyanazok a falabuak is hirtelen tudnak focizni, akik elotte loszarok voltak. Szerintem abszolut nem egtunk volna be ezen a tornan. Nem mondom, hogy nyerunk, de egy vagy ket iksz meglehetett volna.
Stez
De nekem pl hatalmas pofáraesés volt, hogy (szerintem sikeres) EB szereplés után nem kapkodták szét a csapatot, sőt még inkább jöttek haza a posványba a srácok... Pedig azért addig nem lesz eredményünk amíg mennyei tempóhoz szokott játékosaink vannak. Ha lengyel, svájci, belga bajnokság a mi szintünk legyen az, de ne itthon szórakozzunk már...
NB2
Azert senki sem hulye, jol ismerik a magyar jatekosokat, mentalitast es legkort. Valoszinuleg sokakat figyeltek meg es sokak utan kezdtek el kutakodni, csak epp a legtobbeknel kiutkozott, hogy csaloka az Eb-n nyujtott egy-masfel meccses jo teljesitmeny.
Stez
Egyik ismerősöm fia most volt kint próbajátékon betisben, azzal kezdték, hogy megkérdezték az ügynököt, hogy normális e, hogy magyar gyereket vitt oda? Aztán szerencsére úgy néz ki, hogy egy második ligás csapatnál megkapja az esélyt, hogy megmutassa mennyire tud focizni. Ja és persze ehhez is meg kell lennie a megfelelő ismeretségi körnek. Mesélt még sztorikat másokról is, sajnos nem csak urban legend, hogy irtóznak a magyaroktól nyugaton. Az ilyen tajti félék sem javítják a megítélésünket.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olvasom meg hallom, hogy mekkora csalódás a lengyel csapat, de miért? Lewán kívűl mondjatok csak 1 jó játékost tőlük. Oké ez a játék tényleg mindennek a legalja amit művelnek most a VBn, de én nem vártam tőlük továbbjutást, meg Szenegál megverését.

Selejtezőn ők kapták a továbbjutók közül a legtöbb gólt, elég gyenge csoportból jutottak ki, ahol Dánia volt a 2. csapat, de ellenük is volt egy 0-4.
Miért voltak a lengyelek ennyire túlértékeltek?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Még az első félidő vége előtt felírtam, hogy majd felvetem, de aztán ti már elsütöttétek a szünetben a témát, szóval ha csesztetjük a sok afrikai, ázsiai válogatottat, akkor a lengyelt is megtehetjük. Évek óta nyerik a csoportjukat a selejtezőkben, majd az EB-n, VB-n egy totál színtelen-szagtalan dögunalmas focit tolnak. Európaiak meg barátaink, de nem fognak hiányozni...
NB2
Afrikaiaknal fejben és szervezettsegben ( hello Japán 2.golja amivel szerintem Szenegál kiesik), míg a Lengyeleknek totál nincs meg a játékuk és olyan mintha nem készültek volna arra mi várhat itt rajuk.
Lewa lehozza nekik a selejtezőt de egy nagy versenyen azért jobban fókuszálnak rá, ráadásul formája se jó és meg hülye szerepkörben is játszik...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Még az első félidő vége előtt felírtam, hogy majd felvetem, de aztán ti már elsütöttétek a szünetben a témát, szóval ha csesztetjük a sok afrikai, ázsiai válogatottat, akkor a lengyelt is megtehetjük. Évek óta nyerik a csoportjukat a selejtezőkben, majd az EB-n, VB-n egy totál színtelen-szagtalan dögunalmas focit tolnak. Európaiak meg barátaink, de nem fognak hiányozni...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.
bcsarli
Pedig szerintünk egy stabil védekezésből indított kontrára jók lehetnénk. Ha így beállnának ellenünk akkor lenne baj, sőt agyon kontráznának, de amit Pali is csinált az talán menne.
Bár azt szerintem mindenki elismeri, hogy per pillanat nem fenyeget bennünket ez a veszély, hogy kijussunk 😊
NB2
Szerintem nem ezen van a hangsuly. Sokan lebecsulik a kuzdest es az akaratot, marpedig egy vb-n az nagyon is meglenne, mert bizonyitani akarnak a jatekosok, ott adjak el magukat, meg leegni sem akarnak. Sokaknak az egesz jovojuk egy vagy ket jo meccstol fugg, ezt tudjak.

Es amikor egy csapat kuzd es hajt, akkor ugyanazok a falabuak is hirtelen tudnak focizni, akik elotte loszarok voltak. Szerintem abszolut nem egtunk volna be ezen a tornan. Nem mondom, hogy nyerunk, de egy vagy ket iksz meglehetett volna.
Stez
De nekem pl hatalmas pofáraesés volt, hogy (szerintem sikeres) EB szereplés után nem kapkodták szét a csapatot, sőt még inkább jöttek haza a posványba a srácok... Pedig azért addig nem lesz eredményünk amíg mennyei tempóhoz szokott játékosaink vannak. Ha lengyel, svájci, belga bajnokság a mi szintünk legyen az, de ne itthon szórakozzunk már...
NB2
Azert senki sem hulye, jol ismerik a magyar jatekosokat, mentalitast es legkort. Valoszinuleg sokakat figyeltek meg es sokak utan kezdtek el kutakodni, csak epp a legtobbeknel kiutkozott, hogy csaloka az Eb-n nyujtott egy-masfel meccses jo teljesitmeny.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.
bcsarli
Pedig szerintünk egy stabil védekezésből indított kontrára jók lehetnénk. Ha így beállnának ellenünk akkor lenne baj, sőt agyon kontráznának, de amit Pali is csinált az talán menne.
Bár azt szerintem mindenki elismeri, hogy per pillanat nem fenyeget bennünket ez a veszély, hogy kijussunk 😊
NB2
Szerintem nem ezen van a hangsuly. Sokan lebecsulik a kuzdest es az akaratot, marpedig egy vb-n az nagyon is meglenne, mert bizonyitani akarnak a jatekosok, ott adjak el magukat, meg leegni sem akarnak. Sokaknak az egesz jovojuk egy vagy ket jo meccstol fugg, ezt tudjak.

Es amikor egy csapat kuzd es hajt, akkor ugyanazok a falabuak is hirtelen tudnak focizni, akik elotte loszarok voltak. Szerintem abszolut nem egtunk volna be ezen a tornan. Nem mondom, hogy nyerunk, de egy vagy ket iksz meglehetett volna.
Stez
De nekem pl hatalmas pofáraesés volt, hogy (szerintem sikeres) EB szereplés után nem kapkodták szét a csapatot, sőt még inkább jöttek haza a posványba a srácok... Pedig azért addig nem lesz eredményünk amíg mennyei tempóhoz szokott játékosaink vannak. Ha lengyel, svájci, belga bajnokság a mi szintünk legyen az, de ne itthon szórakozzunk már...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.
bcsarli
Pedig szerintünk egy stabil védekezésből indított kontrára jók lehetnénk. Ha így beállnának ellenünk akkor lenne baj, sőt agyon kontráznának, de amit Pali is csinált az talán menne.
Bár azt szerintem mindenki elismeri, hogy per pillanat nem fenyeget bennünket ez a veszély, hogy kijussunk 😊
NB2
Szerintem nem ezen van a hangsuly. Sokan lebecsulik a kuzdest es az akaratot, marpedig egy vb-n az nagyon is meglenne, mert bizonyitani akarnak a jatekosok, ott adjak el magukat, meg leegni sem akarnak. Sokaknak az egesz jovojuk egy vagy ket jo meccstol fugg, ezt tudjak.

Es amikor egy csapat kuzd es hajt, akkor ugyanazok a falabuak is hirtelen tudnak focizni, akik elotte loszarok voltak. Szerintem abszolut nem egtunk volna be ezen a tornan. Nem mondom, hogy nyerunk, de egy vagy ket iksz meglehetett volna.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.
bcsarli
Pedig szerintünk egy stabil védekezésből indított kontrára jók lehetnénk. Ha így beállnának ellenünk akkor lenne baj, sőt agyon kontráznának, de amit Pali is csinált az talán menne.
Bár azt szerintem mindenki elismeri, hogy per pillanat nem fenyeget bennünket ez a veszély, hogy kijussunk 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Öröm volt ma nézni ezt a kolumbiai focit. Remélem ők és Szenegál mennek tovább ebből a csoportból!
zavi27
Az nem lesz egyszerű😊
A lengyelek leverik Japánt??? Háááát....
NB2
2 zakó után mindig nyerik a harmadikat a vb-n. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Öröm volt ma nézni ezt a kolumbiai focit. Remélem ők és Szenegál mennek tovább ebből a csoportból!
zavi27
Az nem lesz egyszerű😊
A lengyelek leverik Japánt??? Háááát....
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Öröm volt ma nézni ezt a kolumbiai focit. Remélem ők és Szenegál mennek tovább ebből a csoportból!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
Ha kijutottunk volna, akkor ez a mai valogatott azert kuzdene rendesen, ergo hiaba fos, hidd el, nem panaszkodnal, es szerintem nem is lennenek kiutesek.
Stez
A lengyelek helyén?
Japánt ütnénk, Kolumbia, Szenegál x.
Sobri Jóska
Itt most tényleg a focicsapatról beszéltél vagy a szájkaratéra?
flzoli
Pont olyan reális a válaszom, mint a felvetés.
Mi lenne, ha...

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
Ha kijutottunk volna, akkor ez a mai valogatott azert kuzdene rendesen, ergo hiaba fos, hidd el, nem panaszkodnal, es szerintem nem is lennenek kiutesek.
Stez
A lengyelek helyén?
Japánt ütnénk, Kolumbia, Szenegál x.
Sobri Jóska
Szerintem Kolumbia verne minket, a japán-szenegáli duóból összejöhetne 4 pont egy jól felkészített, jól kialakított kerettel.
iktriad
remélem csak vicceltek 😊
Szesze
Felvettük a Ross(i)aszín szemüveget. 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
Ha kijutottunk volna, akkor ez a mai valogatott azert kuzdene rendesen, ergo hiaba fos, hidd el, nem panaszkodnal, es szerintem nem is lennenek kiutesek.
Stez
A lengyelek helyén?
Japánt ütnénk, Kolumbia, Szenegál x.
Sobri Jóska
Szerintem Kolumbia verne minket, a japán-szenegáli duóból összejöhetne 4 pont egy jól felkészített, jól kialakított kerettel.
iktriad
remélem csak vicceltek 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
Ha kijutottunk volna, akkor ez a mai valogatott azert kuzdene rendesen, ergo hiaba fos, hidd el, nem panaszkodnal, es szerintem nem is lennenek kiutesek.
Stez
A lengyelek helyén?
Japánt ütnénk, Kolumbia, Szenegál x.
Sobri Jóska
Itt most tényleg a focicsapatról beszéltél vagy a szájkaratéra?
flzoli
Deutsch Tamással beszélsz.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Kolumbia ellen sima vereség, Japán, Szenegál ellen döntetlen, 2 pont.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hű, ti optimisták vagytok! AZ EB előtt nem féltem, mert bíztam Storck-ban, és remélem Rossi is beváltja a hozzá fűzött reményeimet. De amit mostanában produkáltak azzal nem szabad ide jönni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
A mostanit persze, hogy bucira vernék.
De a Dárdai Pali félét már tuti nem, sőt azt mondom, hogy az összes ázsiai és afrikai csapattal felvennénk a versenyt!
NB2
Lehet a mostani csapat is többre lesz képes, most, hogy lekerül róla a ballaszt a kispadon. A Dárdai féle csapattal kapcsolatban osztom a véleményed.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
Ha kijutottunk volna, akkor ez a mai valogatott azert kuzdene rendesen, ergo hiaba fos, hidd el, nem panaszkodnal, es szerintem nem is lennenek kiutesek.
Stez
A lengyelek helyén?
Japánt ütnénk, Kolumbia, Szenegál x.
Sobri Jóska
Itt most tényleg a focicsapatról beszéltél vagy a szájkaratéra?

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
Mint 2 éve, amikor kint voltunk?
A titkos favorit osztrákoktól, az angolverő Izlandtól, vagy az EB-győztes portugáloktól?
Sobri Jóska
Ez a mai válogatott szerinted miket kapna Oroszországban?
bcsarli
reggelit, ebédet, vacsorát
Löfli
Game, Set, MatsMatch
iktriad
 i.imgur.com/XS5LK.gif


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Azért ilyenkor örülök hogy nem jutottunk ki, nagyon nagy zakókat kapnánk.
bcsarli
A mostanit persze, hogy bucira vernék.
De a Dárdai Pali félét már tuti nem, sőt azt mondom, hogy az összes ázsiai és afrikai csapattal felvennénk a versenyt!