NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ma ismét megnéztem a Watchmen-t. Jobban tetszett, mint első alkalommal, de nekem akkor sem jön be.catattack
én nagyon szeretem azt a filmet, különösen az introt-t : http://www.youtube.com/watch?v=nrVZV__w500EaRl
A filmet nem láttam (főleg a rossz kritikák miatt), de a képregény kötelező darab!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Ma ismét megnéztem a Watchmen-t. Jobban tetszett, mint első alkalommal, de nekem akkor sem jön be.catattack
én nagyon szeretem azt a filmet, különösen az introt-t : http://www.youtube.com/watch?v=nrVZV__w500
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
most ment délelőtt a viasaton a második esély c. műalkotás... nem tudtam h focis film , de ha már így alakult megnéztem...röviden összegezve : szörnyű! 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 147 — Saturday Night Lights
Antal Nimród a Machetében szivatja az új kertészt 😊
http://www.indavideo.hu/video/Magyarul_poenkodnak_a_Machete-ben/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Karantén

Felkavaró film, de nagyon jól megcsinálták szerintem.Vrijbloed
Sosem értettem, hogy minek kell az amerikaiaknak minden filmből egy saját, így ezt sem. Ráadásul az eredeti spanyol verzió után alig 1-2 évvel. Vicces.


Más: tegnap végre eljutottam odáig, hogy megnézzem a Törvénytisztelő polgárt. Na az viszont nagyon tetszett. Nem tudom, miért vártam vele eddig.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
És most jön a filmtörténelem egyik legkomolyabb párbaja 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
30 éve tudjuk mi lesz Anakin Skywalker sorsa és a Sithek bosszuját is vagy 10szer láttam de még mindig azért szorítok hogy ne térjen át a sötét oldalra 😀 És erre arany málnát adtak.JayB
akkor ne nézz az avataromra 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
30 éve tudjuk mi lesz Anakin Skywalker sorsa és a Sithek bosszuját is vagy 10szer láttam de még mindig azért szorítok hogy ne térjen át a sötét oldalra 😀 És erre arany málnát adtak.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Charlie St Cloud Halála és Élete.Egészen jó film,sokkal rosszabbra számítottam.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Karantén

Felkavaró film, de nagyon jól megcsinálták szerintem.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Vannak olyan filmek, amelyek jogtalanul buknak meg. A Maradj! is egy ilyen produkció. Engem teljesen kikapcsolt.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
MGM-en Muhammad Ali, majd Rocky Marciano dokumentumfilm, nem szaroznak 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Most viasat3 - Második esély..igaz csak tv-film de nem is rossz...aki lemaradt róla 7-én ismétlik..


több mint 13 éve
catattack 3 520
Ma ismét megnéztem a Watchmen-t. Jobban tetszett, mint első alkalommal, de nekem akkor sem jön be.
Viszont az Egy Kosaras Naplója ismét ütött. Nagy színész ez a DiCaprio. 😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
tegnap a film+ on megnéztem a sziget c. filmet...
már párszor leszedtem , de valahogy sose jutottam el odaáig h el is indítsam... kár volt , sztem rohadt jó kis film. az alapötlete meg külön tetszik. nézős mindenképpen.peach
Néhány dramaturgiai furcsaságtól letekintve tényleg jó, bár a végét valahogy elcseszték/elkenték.vadibandi
egyetértek , a dramaturgiai dolgokkal mindeképpen , de semmi sem lehet tökéletes... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
tegnap a film+ on megnéztem a sziget c. filmet...
már párszor leszedtem , de valahogy sose jutottam el odaáig h el is indítsam... kár volt , sztem rohadt jó kis film. az alapötlete meg külön tetszik. nézős mindenképpen.peach
Néhány dramaturgiai furcsaságtól letekintve tényleg jó, bár a végét valahogy elcseszték/elkenték.




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mindegy, most majd megnézem a Twilight 3-at, mert az szerelmetes és nőihölgy ismerősöm szerint jó. (Hozzá kell tenni, hogy szerinte a Mamma Mia is jó, amit én kb. 10 percig bírtam nézni) Előre félek.....lotus86
ne. menekülj. legyél fertőző beteg. utazz el a nagymamához. költözz külföldre. csak azt ne.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
tegnap a film+ on megnéztem a sziget c. filmet...
már párszor leszedtem , de valahogy sose jutottam el odaáig h el is indítsam... kár volt , sztem rohadt jó kis film. az alapötlete meg külön tetszik. nézős mindenképpen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
cimborán 2 (?) éve, mióta elkezdték készíteni, ezzel az expandablesszel sokkolja a brigádot. hát ma eljött a pillanat h megnézzük. hát muhaha. nem csodálom h van damme nem vállalta. a JCVD-ben legalább volt önirónia, de ez... ez egy 100 perces botox reklám.

ha nem lenne benne mindenki aki az elmúlt húsz év legnagyobb zs kategóriás akciófilmjeit meghatározta, akkor ez a "film" 4ft-ot se hozna senkinek.gabtsi
Nem mondom, hogy katasztrófa a film /Egyszer meg lehet nézni, de többször nem/, mert pár napja láttam sokkal rosszabbat, (Tan Túra - Hogy fog majd hiányozni az a másfél óra az életem végén, amit arra a szemétre pazaroltam el..) de azért többet vártam.

A karakterek végletesek és elnagyoltak, a történet darabos. Valahol azt olvastam, hogy Sly már kb. 10 éve tervezte ezt a filmet, ezért több ezer oldalas forgatókönyvet hozott össze, amit persze megkurtítottak rendesen. Valószínű, hogy ezért megy a folyamatos utalgatás a múltra, amiről a néző nem tud semmit. Gondolom az eredeti tervben az is benne volt, csak úgy lett volna kb. 3 órás a film...

Mindegy, most majd megnézem a Twilight 3-at, mert az szerelmetes és nőihölgy ismerősöm szerint jó. (Hozzá kell tenni, hogy szerinte a Mamma Mia is jó, amit én kb. 10 percig bírtam nézni) Előre félek.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cimborán 2 (?) éve, mióta elkezdték készíteni, ezzel az expandablesszel sokkolja a brigádot. hát ma eljött a pillanat h megnézzük. hát muhaha. nem csodálom h van damme nem vállalta. a JCVD-ben legalább volt önirónia, de ez... ez egy 100 perces botox reklám.

ha nem lenne benne mindenki aki az elmúlt húsz év legnagyobb zs kategóriás akciófilmjeit meghatározta, akkor ez a "film" 4ft-ot se hozna senkinek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Ma este Viasat3 Any Given Sunday 😊 Már rég láttam 😊pc_x
Én nem bírtam végignézni a sok hátvéd meg egyéb félrefordítások miatt.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Közben kiderült, hogy csak október végén lesz a magyar mozikban az Expendables...

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ma este Viasat3 Any Given Sunday 😊 Már rég láttam 😊


több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egy kultikus indiai akciófilm, a Magadheera legburtálisabb része.

Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
egynek elmegy, voltak benne jó pillanatok, hatalmas dumák stb, meg hát számomra már a névsor alapján kötelező volt.
Nem év filmje, de 2 órára jó 😊briareos
Egyetértek, dumákon lehet röhögni, ne várj tőle történet ügyileg túl sokat, persze nem is lehet elvárni egy akciófilmnél, de annak viszont tökéletes.

Amúgy egész jó minőségben megtalálható már. felirat meg hosszupuskán.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
Egy kultikus indiai akciófilm, a Magadheera legburtálisabb része.

Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
egynek elmegy, voltak benne jó pillanatok, hatalmas dumák stb, meg hát számomra már a névsor alapján kötelező volt.
Nem év filmje, de 2 órára jó 😊