Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem tetszett, jó kis vérfröcsögös-lövöldözős, még egy részt elviselnék... persze azt nem mondom, hogy megnézem mégegyszer 😀pc_x
Én csalódtam 😊 Néhány jelenet kiverte nálam a biztosítékot.
Ez van 😊

AvP 1 forever 😊 😊 😊JC6
A nagyobb baromságok mellett tele volt a film apró hibákkal, amiket könnyen lehetett volna javítani egy kis odafigyeléssel (még pénz se kellett volna hozzá) pl. állítólag az emberek nagy része tapaszalt katona/zsoldos/specnaz stb., ehhez képest a dzsungelben mikor mozognak vagy harcolnak végig egymás hegyén-hátán vannak, összebújva, hogy esetleg egy találat rögtön 3-4-et is kinyírjon közülük.BleedingGreen
Faszság volt az egész film, Antal Nimród ide vagy oda. 😊
Egy jó dolog jutott eszembe a megnézése után, hogy mostmár legalább kettőre lehet szűkíteni, hogy ki a Predator.
Steven Seagal vagy Laurance Fishburne, bár ugye utóbbi elvileg meghalt, de hát a fene tudja, hogy milyen ügyeskedés volt az, lehet csak megrendezte a saját halálát hogy rá senki se gondoljon.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Na, és neked mi a véleményed a filmről?JC6
Nekem tetszett, jó kis vérfröcsögös-lövöldözős, még egy részt elviselnék... persze azt nem mondom, hogy megnézem mégegyszer 😀pc_x
Én csalódtam 😊 Néhány jelenet kiverte nálam a biztosítékot.
Ez van 😊

AvP 1 forever 😊 😊 😊JC6
A nagyobb baromságok mellett tele volt a film apró hibákkal, amiket könnyen lehetett volna javítani egy kis odafigyeléssel (még pénz se kellett volna hozzá) pl. állítólag az emberek nagy része tapaszalt katona/zsoldos/specnaz stb., ehhez képest a dzsungelben mikor mozognak vagy harcolnak végig egymás hegyén-hátán vannak, összebújva, hogy esetleg egy találat rögtön 3-4-et is kinyírjon közülük.


több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Na, és neked mi a véleményed a filmről?JC6
Nekem tetszett, jó kis vérfröcsögös-lövöldözős, még egy részt elviselnék... persze azt nem mondom, hogy megnézem mégegyszer 😀pc_x
Én csalódtam 😊 Néhány jelenet kiverte nálam a biztosítékot.
Ez van 😊

AvP 1 forever 😊 😊 😊JC6
Hát akkor inkább Predator 1 forever 😉 nálam 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pont ugyanez volt velem is, kapják be 😮pc_x
Na, és neked mi a véleményed a filmről?JC6
Nekem tetszett, jó kis vérfröcsögös-lövöldözős, még egy részt elviselnék... persze azt nem mondom, hogy megnézem mégegyszer 😀pc_x
Én csalódtam 😊 Néhány jelenet kiverte nálam a biztosítékot.
Ez van 😊

AvP 1 forever 😊 😊 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Viasat 3 - A Sakál. Nem egy elit film, főleg az eredetihez képest, de szerintem simán nézhető.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Pont ugyanez volt velem is, kapják be 😮pc_x
Na, és neked mi a véleményed a filmről?JC6
Nekem tetszett, jó kis vérfröcsögös-lövöldözős, még egy részt elviselnék... persze azt nem mondom, hogy megnézem mégegyszer 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pont ugyanez volt velem is, kapják be 😮pc_x
Na, és neked mi a véleményed a filmről?
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Azta, hogy benéztem 😀

Várom a Prdators-ban a végén azt a jó jelenetet, amikor AB bácsit célba veszik vagy 15-en, erre kiderül, hogy kamu 😀

http://www.sg.hu/cikkek/75727/kamujelenet_a_predators_elozeteseben

Persze, ezt is utólag kell megtudjam 😀 Mondjuk, ha tudom, akkor meg az a baj 😀 😀 😀JC6
Pont ugyanez volt velem is, kapják be 😮


több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
22:30 - Viasat3 - Red Rock West - egyszer simán nézhető, én bírom 😊.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azta, hogy benéztem 😀

Várom a Prdators-ban a végén azt a jó jelenetet, amikor AB bácsit célba veszik vagy 15-en, erre kiderül, hogy kamu 😀

http://www.sg.hu/cikkek/75727/kamujelenet_a_predators_elozeteseben

Persze, ezt is utólag kell megtudjam 😀 Mondjuk, ha tudom, akkor meg az a baj 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Hehhe, a dagoba-ról eszembe jut a régi jó star wars rap! 😊
http://www.youtube.com/watch?v=493ljyoox6o
Luke, use the force and run ... run to dagobah ... run to dagobah
I'm Yoda, i'm a "solja"

Simply the BEST!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Már semmiben sem lehetünk biztosak,amikor ilyen shrek fejű halak úszkálnak a tengerekben 😀 lehet ilyen is bújkál valahol :oJoeyPorter
A Dagoba rendszerben biztos van pár predator, de baszhatják, mert Yodát nem tudják megölni.Stez
😂 😂 😂
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatokJoeyPorter
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Már semmiben sem lehetünk biztosak,amikor ilyen shrek fejű halak úszkálnak a tengerekben 😀 lehet ilyen is bújkál valahol :oJoeyPorter
A Dagoba rendszerben biztos van pár predator, de baszhatják, mert Yodát nem tudják megölni.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Lehet hogy övé a címszerep, ő a predátor.Blitzerkrieg
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatokJoeyPorter
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Már semmiben sem lehetünk biztosak,amikor ilyen shrek fejű halak úszkálnak a tengerekben 😀 lehet ilyen is bújkál valahol :o

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
...

szerk. ma este 9kor egyenesen át a film+ - on , nagyon régen láttam de akkor tetszett...peach
Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb borzongatós mozija. Nagyon csípem azt a filmet.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
kinek a pap , kinek a papné. egyszerűen egy percig sem élveztem a filmet... van benne egy csomó nem éppen logikus dolog , ami egy ilyen témájú és műfajú filmnél sztem nem éppen nyerő...

szerk. ma este 9kor egyenesen át a film+ - on , nagyon régen láttam de akkor tetszett...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Az Alien szomszédja Havannán😊kishaszi
Ali Jenő, a lakótelepen ? 😀 ... Amúgymeg, akkor lehet, hogy Seagal tündököl a japán harcművész szerepében... nah ebbe már belezavarodtam.Blitzerkrieg
Jah. Ledobott pár kilót, ránctalanító krémet használt és tetováltatta magát😀

Többet ki lehetett volna hozni a filmből. Voltak jó ötletek, de volt némi utánérzés, voltak már láttunk ilyet korábban flsahek.
Mondjuk AN nyilván hozott anyagból hozta, amit tudott.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatokJoeyPorter
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Az Alien szomszédja Havannán😊kishaszi
Ali Jenő, a lakótelepen ? 😀 ... Amúgymeg, akkor lehet, hogy Seagal tündököl a japán harcművész szerepében... nah ebbe már belezavarodtam.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tud valaki valamilyen közeli dátumot, mikor lesz elérhető neten viszonylag jó minőségben a Predators?
Köszönöm a választJC6
Elvileg hivatalos R5 megjelenés
Predators- Szeptember 30

Itt van egy R5 lista, akit érdekelne mi mikor fog megjelenni

September

........Bruschi85
Linket tudnál adni, hogy ezek az infók honnan származnak? Menne a könyvjelzőim közé...Rataccess
Küldtem Pm-t 😉



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet hogy övé a címszerep, ő a predátor.Blitzerkrieg
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatokJoeyPorter
mert a predator amúgy létezik? 😂JJ Tiller
Az Alien szomszédja Havannán😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Predators szerintem eleve szar.
Pár hete láttam, de sokkal többet vártam tőle. Olyan, mint a Predator 2, ami már tele van baromságokkal, egyedül az 1.rész volt nézhető, persze mert Schwarzi. 😀
Mondjuk számomra érthetetlen, hogy Seagalt miért nem bombázzák Predator film főszereppel, neki fegyver sem kéne a gyilkoláshoz. 😕Stez
Lehet hogy övé a címszerep, ő a predátor.Blitzerkrieg
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatokJoeyPorter
mert a predator amúgy létezik? 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Predators szerintem eleve szar.
Pár hete láttam, de sokkal többet vártam tőle. Olyan, mint a Predator 2, ami már tele van baromságokkal, egyedül az 1.rész volt nézhető, persze mert Schwarzi. 😀
Mondjuk számomra érthetetlen, hogy Seagalt miért nem bombázzák Predator film főszereppel, neki fegyver sem kéne a gyilkoláshoz. 😕Stez
Lehet hogy övé a címszerep, ő a predátor.Blitzerkrieg
Múltkor olvastam,hogy valami japán harcművész alakítja,hogy hitelesebbek legyenek a mozdulatok

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az eli könyve ku*va szar , meg ne nézzétek. az egyedüli jó dolog a filmben mila kunis!peach
Ez így baromság.kishaszi
Szerintem s. Nekem nagyon tetszett a film, kétszer néztem meg 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
az eli könyve ku*va szar , meg ne nézzétek. az egyedüli jó dolog a filmben mila kunis!peach
Ez így baromság.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
egyszer pedig nézhető de valami még mindig hiányzik belőle. az utópia hangulatú filmeket imádom de valamiért még nem sikerült igazán jó filmet alkotni abban a stilusban.Mad
az ember gyermeke szerintem nagyon kis fasza utopisztikus film. bár nem annyira sötét, mint a book of eli, de minden megvan benne, ami egy jó filmhez kell...valtine
össze sem hasonlítható a kettő, az ember gyermeke minden idők egyik legjobb utópisztikus filmje...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal