Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
nincs kedve jönni valakinek moziba? a sejtcserés támadás c vígjátékra? egyedül megyek jólenne egy partner 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2010/10/26/moby_dick_lefejeli_a_csatahelikoptert/

😂Stez
A főszerepben a Rocky Horror Picture Showban szerepelt Barry Bostwick 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2010/10/26/moby_dick_lefejeli_a_csatahelikoptert/

😂

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
127 hours c. filmet látta már valaki? mert felirat még nincs hozzá sehol, hátha valaki olyan már látta aki izom angolból 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
PunBB bbcode test

Sean Penn a legjobb női főszereplő Oscarra hajt 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
viszont úgy döntöttem, hogy moziban a Tolvajok városa című Ben Affleck (!) rendezést nézem majd meg, elég jó kritikákat olvastam eddig róla 😊JJ Tiller
Pénteken néztem meg, nekem tetszett, pedig Affleck nincs a kedvenceim között. (persze sokat dobott rajta a pár baseballos utalás és sétálgatás a Fenwayen... 😊 )

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
én mindenképpen eredeti szinkronnal akartam megnézni, holnap végre el is jutok oda, hogy bepótoljam, aztán írok róla rövid véleményt
nincs kritika amúgy, mely ne dicsérné az egekigJJ Tiller
ma este néztem meg, és nekem nagyon bejött, úgy jöttem ki, hogy benne van, hogy az eddigi legjobb film amit láttam. tényleg, szerintem fantasztikus 😊Szobi22
csak osztani tudom, szerintem benevezek rá egyszer moziban is, megérdemliJJ Tiller
azért egyet aludva rá azt kell hogy mondjam, a legjobb filmek között azért nincs ott 😊 valami, talán a kémia a két főszereplő között hiányzott, de ettől függetlenül persze nagyszerű alkotás

viszont úgy döntöttem, hogy moziban a Tolvajok városa című Ben Affleck (!) rendezést nézem majd meg, elég jó kritikákat olvastam eddig róla 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Egyébként ezt pont most hozták be a magyar mozikba, a végén lehet hogy elmegyek megnézni, bár mostanság nem jártam moziban.F.Schleck
én mindenképpen eredeti szinkronnal akartam megnézni, holnap végre el is jutok oda, hogy bepótoljam, aztán írok róla rövid véleményt
nincs kritika amúgy, mely ne dicsérné az egekigJJ Tiller
ma este néztem meg, és nekem nagyon bejött, úgy jöttem ki, hogy benne van, hogy az eddigi legjobb film amit láttam. tényleg, szerintem fantasztikus 😊Szobi22
csak osztani tudom, szerintem benevezek rá egyszer moziban is, megérdemli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊JJ Tiller
Egyébként ezt pont most hozták be a magyar mozikba, a végén lehet hogy elmegyek megnézni, bár mostanság nem jártam moziban.F.Schleck
én mindenképpen eredeti szinkronnal akartam megnézni, holnap végre el is jutok oda, hogy bepótoljam, aztán írok róla rövid véleményt
nincs kritika amúgy, mely ne dicsérné az egekigJJ Tiller
ma este néztem meg, és nekem nagyon bejött, úgy jöttem ki, hogy benne van, hogy az eddigi legjobb film amit láttam. tényleg, szerintem fantasztikus 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hu de reg irtam ide..

Wall Street 2 - 6/10 (kicsit jobb mint amire szamitottam.. igaz nem voltak magas elvarasaim. Az elsot nem eri el, hasonlo jo szovegek sincsenek benne.. de valahogy mukodik, egy darabig (foleg az elso resze, ami bizniszes.. eleg jelentos athallasok vannak itt-ott, en vettem az insider poenok jo reszet is.) Gekko es a tobbi nagy oreg jo (Eli Wallach az isten 😀) - a ket fiatal kicsit sulytalan, de van egy-ket jo jeleneteik.. kicsit limonades, de WS-fanoknak/szakmabelieknek alap.. egyszer elmegy, sok szodaval.)

The Social Network - 8/10 (alig facebookozom, sot, gyakorlatilag de facto FB-ellenes vagyok, de erre elmentem... nem rossz, nem rossz; sot. A harom fiatal szinesz mind tokeletes, Timberlake kulonosen temek volt sztem.. jo a feszultseg, isteni a zene. Egyertelmuen tulspiraztak es tuldramatizaltak (erdemes utanaolvasgatni a sztorinak), de mukodik.. tele van komikummal is, egy-ket helyen dramaval megszorva, jo erzekkel.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?F.Schleck
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊JJ Tiller
Egyébként ezt pont most hozták be a magyar mozikba, a végén lehet hogy elmegyek megnézni, bár mostanság nem jártam moziban.F.Schleck
én mindenképpen eredeti szinkronnal akartam megnézni, holnap végre el is jutok oda, hogy bepótoljam, aztán írok róla rövid véleményt
nincs kritika amúgy, mely ne dicsérné az egekig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?F.Schleck
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊JJ Tiller
Egyébként ezt pont most hozták be a magyar mozikba, a végén lehet hogy elmegyek megnézni, bár mostanság nem jártam moziban.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma este 18:00 HBO Dragon Ball Evolution 😂

inkább kihagyom, még lerombolnám a legendát 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.eaglesmcnabb
ha az tetszett, akkor mindenképpen nézd meg a Dr. Caligari-t is 😊JJ Tiller
kösz a tippet, feltétlen kerítek rá alkalmat...

illetve egy film címét keresem... régen láttam már kis porbafingó koromban, egy apa és fia volt a főszereplő, amiben egy kaszás elől menekültek, a film közben többször is elrabolták a fiút, de a végén megmenekültek és happy end... arra emlékszem még hogy a fiú egy kisebb helységbe volt bezárva a film közben próbálta kiásni magát, majd később amikor az apja rátalált egy szellem-vasútnál ismét elrabolta a főgonosz... sajnos csak ennyi ami megmaradt a filmből, ha valaki rájött ennyiből hogy mi lehet a címe, kérem jelezze...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Sin Nombre...mexikói igaz de nagyon tetszett... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.eaglesmcnabb
ha az tetszett, akkor mindenképpen nézd meg a Dr. Caligari-t is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
megnéztem a Nosferatu című filmet... 1922-ben készült, de valami eszméletlen jó!
aki egy normális drakula filmre kíváncsi, és megunta Lugosit az nézze meg!

szerk.: kihagytam hogy némafilm, de simán nézhető.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?F.Schleck
most kezdek csak elmerülni a hispán kultúrában, eddig kimondottan ellene voltam, még az ilyen alapműveket is messziről kerültem 😀 de ezt a három filmet biztosan megnézem ma és a jövő hét folyamán 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én az El secreto de sus ojos-t szeretném már egy ideje megnézni. Azt láttad?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Abre los ojos? Bár nem mexikói, csak spanyol.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Ma este 22.40 Duna tv A zóna http://port.hu/a_zona_la_zona/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=13806995&i_topic_id=1
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Almodóvar filmjeit sokan dícsérik (nekem az Ördöggerinchez volt szerencsém, szintén Del Toro rendezés), és Inarritutól a Korcs szerelmek szvsz. nagyon ok, valószínű több másik filmjét is érdemes megtekinteni... Az Isten városa című film és rohadt jó szvsz., de az portugál 😊
Persze lehet hogy most számodra már rég ismert filmeket írtam 😊Rataccess
a Korcs szerelmeket még nem ismertem, Almodóvart viszont én nem szeretem, az Isten városát természetesen meg már láttam
kösz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?JJ Tiller
Almodóvar filmjeit sokan dícsérik (nekem az Ördöggerinchez volt szerencsém, szintén Del Toro rendezés), és Inarritutól a Korcs szerelmek szvsz. nagyon ok, valószínű több másik filmjét is érdemes megtekinteni... Az Isten városa című film és rohadt jó szvsz., de az portugál 😊
Persze lehet hogy most számodra már rég ismert filmeket írtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
spanyol ajkú (főleg mexikói) filmeket keresek... tippek? A Nazarín, a Faun labirintusa és az Y tu mama tambien megvolt, más?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ma jött ki az új John Woo film!
Reign of Assasins
remélem ütni fog

--------------------------------------------------