Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/ZoliZoltán
Ha az oroszlán bajszát húzogatják... Ettől még durva de talán azt hitték messze vannak tőlük. Hàt nem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
F*ck! Egy köcsög hangya mászkál a monitoromban... Olyan mintha a képernyőn szaladgálna, de az üvegen belül van. Print screen nem fotózta le, úgyhogy tuti élőlény, nem valami vírus. Mit tudok csinálni? Gondolom megvárom míg megdöglik.Rataxes
nemáááááááár 😀😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
F*ck! Egy köcsög hangya mászkál a monitoromban... Olyan mintha a képernyőn szaladgálna, de az üvegen belül van. Print screen nem fotózta le, úgyhogy tuti élőlény, nem valami vírus. Mit tudok csinálni? Gondolom megvárom míg megdöglik.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ma délelőtt telefonált, hogy kész van mint a dög 😀😀peach
Akkor most kvittek vagytok 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊berger90
Olyan beteg vagyok mint a dög, taknyom-nyálam egyben, így kb az első szilveszterem az elmúlt 10 évből amit nem vmi buliban töltöttem hanem itthon. Ha már így alakult áthívtuk apósomat, ne legyen otthon egyedül...eredmény: A sas kabarét "kellett" néznem bazmeg 😀😀peach
Kedves tőletek, hátha ő is elkapja........ 😊csi77
Ma délelőtt telefonált, hogy kész van mint a dög 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 482 — Bears & Illinois fan
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊berger90
Olyan beteg vagyok mint a dög, taknyom-nyálam egyben, így kb az első szilveszterem az elmúlt 10 évből amit nem vmi buliban töltöttem hanem itthon. Ha már így alakult áthívtuk apósomat, ne legyen otthon egyedül...eredmény: A sas kabarét "kellett" néznem bazmeg 😀😀peach
Kedves tőletek, hátha ő is elkapja........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
 444.hu/2015/01/02/maksa-zoltan-kimaksolta-a-szexiszmust-a-hir-tv-ben/

basszaszájbamagát.Amadeus91
Rólad, és a naivitásodról mostanában mindig ez a vicc jut eszembe:

- Vadász, vadász te szopni jársz ide...Sobri Jóska
OFF
Fábry-féle


ON

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ez óriási lerása a helyzetnek, Sobri 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 444.hu/2015/01/02/maksa-zoltan-kimaksolta-a-szexiszmust-a-hir-tv-ben/

basszaszájbamagát.Amadeus91
Rólad, és a naivitásodról mostanában mindig ez a vicc jut eszembe:

Megy a vadász az erdőben, egyszer csak meglát egy barlangot. Belelő kettőt, de egy kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
- Ejnye vadász, megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha leszopsz.
A vadász nem tud mit tenni, megteszi amit a medve kér.
Másnap megint megy a barlanghoz, ezúttal egy géppisztollyal. Beleereszt egy sorozatot, de ismét sértetlenül jön ki a medve:
- Ejnye vadász, hát megint megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha leszopsz.
A vadász, hogy mentse az életét megint megteszi.
Harmadnap teljesen felfegyverkezve megy a barlanghoz. Ráereszt 3 vállrólindíthatós rakétát, bedob 8 kézigránátát, megküldi napalmmal. A barlang teljesen összeomlik, nagy por száll fel. Kis idő múlva sértetlenül elõjön a medve a vállát porolva:
- Vadász, vadász te szopni jársz ide...

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
 444.hu/2015/01/02/maksa-zoltan-kimaksolta-a-szexiszmust-a-hir-tv-ben/

basszaszájbamagát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊berger90
Olyan beteg vagyok mint a dög, taknyom-nyálam egyben, így kb az első szilveszterem az elmúlt 10 évből amit nem vmi buliban töltöttem hanem itthon. Ha már így alakult áthívtuk apósomat, ne legyen otthon egyedül...eredmény: A sas kabarét "kellett" néznem bazmeg 😀😀peach
Ahogy elkezdtem olvasni, hogy milyen beteg vagy, azt hittem a jól sikerült szilveszter utóhatása 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊berger90
Olyan beteg vagyok mint a dög, taknyom-nyálam egyben, így kb az első szilveszterem az elmúlt 10 évből amit nem vmi buliban töltöttem hanem itthon. Ha már így alakult áthívtuk apósomat, ne legyen otthon egyedül...eredmény: A sas kabarét "kellett" néznem bazmeg 😀😀peach
No hát a sas kabaré úgy tűnik elkezdődött nálunk is helyszín Eagles topic s egyéb csapattal kapcsolatos oldalak jó szórakozást 😛 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊berger90
Olyan beteg vagyok mint a dög, taknyom-nyálam egyben, így kb az első szilveszterem az elmúlt 10 évből amit nem vmi buliban töltöttem hanem itthon. Ha már így alakult áthívtuk apósomat, ne legyen otthon egyedül...eredmény: A sas kabarét "kellett" néznem bazmeg 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Csessze szájba magát a freemail a kommunikációs hibájával és a karbantartásával együtt!James007
Még van freemail? Még van aki freemailt használ?!Sobri Jóska
vagy csak ez a hsz késett úgy 5-6 évetJSanyo
Az előbb félre ment a válasz (előszilveszter rulez), de akkor most ide is megírom:

Megnyugodhattok, nem a legfontosabb dolgaimra használom, de most, amikor egy 5 éve elfeledett regisztrációmhoz sürgősen kellene a jelszó, akkor az emlékeztetőt nem tudom megnézni...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
Csesszél ki velük, hívd meg őket Te.......csi77
megpróbáltam, mind visszadobta.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 482 — Bears & Illinois fan
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
Csesszél ki velük, hívd meg őket Te.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛dande
pont ezt mondom, hogy legalább ez jó dolog. 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
amilyen bazi nagy hideget mondanak, jobb is lesz otthon

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
mi bajod az asszonnyal? 😉 😛
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)berger90
Látod, ezért mondtam, hogy ne hányj a fikuszba, és ne hugyozz a húslevesbe.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
bevehetik a kékerest az úgynevezett barátaim, akiknek kb fel sem merült, hogy bárhova meghívjanak. 2006 óta először szilveszterezek egyedül. (illetve kettesben asszonnyal, so thats going for me which is nice)

Mindig jövőre
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csessze szájba magát a freemail a kommunikációs hibájával és a karbantartásával együtt!James007
Még van freemail? Még van aki freemailt használ?!Sobri Jóska
vagy csak ez a hsz késett úgy 5-6 évet

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Csessze szájba magát a freemail a kommunikációs hibájával és a karbantartásával együtt!James007
Még van freemail? Még van aki freemailt használ?!

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Csessze szájba magát a freemail a kommunikációs hibájával és a karbantartásával együtt!