Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 156
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.
Matthew99
Neked se jó kedvedben kellene innod... 😊
gyeek
Ja, már többen javasolták.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.
Matthew99
Neked se jó kedvedben kellene innod... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Amíg anyu nem fogadja el, hogy elsősorban nem az ő fia vagy hanem már a feleséged férje addig gáz van. El kell engednie, akkor is ha szerinte! szenvedni lát, engedje, hogy szenvedd meg magad, te választottad. 😉 vagy el kell költözni jó messzire 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj
gyeek
Rásonysápberencs...
zemanla
Nyertél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj
gyeek
Rásonysápberencs...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Dortmund...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
Rózsa Sándor
Messze volt, inkább a lányaimmal foglalkoztam, akik szerencsére nem igazán vették/fogták fel a dolgot....
csi77
Ja mondjuk úgy érthető ha ott vannak a kis szeretet gombocok😊
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
Rózsa Sándor
Messze volt, inkább a lányaimmal foglalkoztam, akik szerencsére nem igazán vették/fogták fel a dolgot....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Az egészségügy (roppant kellemetlen megrendelők a frusztráció okán) mögött szoros második legstresszesebb munkakör a vendéglátás. I could use a hug, but bashing a skull works just as fine.
gyeek
lol. Nem múlt még a munkádon család kilakoltatása. No offense, de vannak a vendéglátónál stresszesebb és felelősségteljesebb melók.
Amadeus
Felelősségteljesebb van, stresszesebb azért nem biztos.
Toca
Kunhalmit elnézve, ahol már ajtók támadhatnak rád, ott azért a politikusé a legstresszesebb.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Az egészségügy (roppant kellemetlen megrendelők a frusztráció okán) mögött szoros második legstresszesebb munkakör a vendéglátás. I could use a hug, but bashing a skull works just as fine.
gyeek
lol. Nem múlt még a munkádon család kilakoltatása. No offense, de vannak a vendéglátónál stresszesebb és felelősségteljesebb melók.
Amadeus
Felelősségteljesebb van, stresszesebb azért nem biztos.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Kurva anyját 😃😃
Összetörtem egy 0.5 L Unikum Szilvát...😠😠
Így estére csak 10 Budweiser maradt.........
Nálam ez a legnagyobb stressz forrás 😜
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
a mai hülye azért sem engedlek be dízel passatosnak üzenem hogy a te kurva anyádat..

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Az egészségügy (roppant kellemetlen megrendelők a frusztráció okán) mögött szoros második legstresszesebb munkakör a vendéglátás. I could use a hug, but bashing a skull works just as fine.
gyeek
lol. Nem múlt még a munkádon család kilakoltatása. No offense, de vannak a vendéglátónál stresszesebb és felelősségteljesebb melók.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Tisztában vagyok vele, hogy az emberek min. 90%-ánál több eszem van, sztem elég jól is tolerálom a hülyéket.
Ugyanakkor az nálam is elrúgja a pöttyöst, hogy dec 23-án vasárnap délután azért kell dolgoznom, mert vki nem tud normálisan kivonni.
empty taxi
400-ban benne vagy még?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Tisztában vagyok vele, hogy az emberek min. 90%-ánál több eszem van, sztem elég jól is tolerálom a hülyéket.
Ugyanakkor az nálam is elrúgja a pöttyöst, hogy dec 23-án vasárnap délután azért kell dolgoznom, mert vki nem tud normálisan kivonni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Vicc topikba inkább nem írom, és mivel ez is szorosan kötődik az általános mizantrópiámhoz, jó helye lesz itt is.

Étteremben előre kényszerültem fél percre (oda ahol vendégeket kell LÁTNOM). Egy fiatal srác előlép és megkérdi a kolleginát, hogy "az a lepény az hogy néz ki?" A kollegina válaszára már nem is emlékszem, mert a fejemben egyből megszólalt a helyes válasz: "jobban mint te". Ezzel annyira jól sikerült meglepnem magam, hogy röhögni kezdtem egymagamban. Egyikőjük se tudta mi ütött belém.
gyeek
miert dolgozol vendeglatasban, ha nem szereted az embereket?
Borbinho
Miért, van olyan vendéglátásban dolgozó, aki szereti az embereket? 😀
Cowboykarcsi90
de ez egy örök körforgás lesz. a vendéglátó szerint a vendég a hülye, utóbbi szerint a kiszolgáló, ez örökre ilyen lesz. tűz vs víz, fekete vs fehér
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vicc topikba inkább nem írom, és mivel ez is szorosan kötődik az általános mizantrópiámhoz, jó helye lesz itt is.

Étteremben előre kényszerültem fél percre (oda ahol vendégeket kell LÁTNOM). Egy fiatal srác előlép és megkérdi a kolleginát, hogy "az a lepény az hogy néz ki?" A kollegina válaszára már nem is emlékszem, mert a fejemben egyből megszólalt a helyes válasz: "jobban mint te". Ezzel annyira jól sikerült meglepnem magam, hogy röhögni kezdtem egymagamban. Egyikőjük se tudta mi ütött belém.
gyeek
miert dolgozol vendeglatasban, ha nem szereted az embereket?
Borbinho
Miért, van olyan vendéglátásban dolgozó, aki szereti az embereket? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!