Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Utálom azokat akik rokkant kártyával parkolnak, pedig nem jogosultak rá, a CBA-t aki nem rak csemege pultot az új boltjaiba.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha csak kötőszó az nem gáz, de te mindenhol gyűlölködsz 😛haromt
Magamtól észre sem vettem volna, de most hogy mondtad, visszaolvastam az elmúlt pár napot... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha csak kötőszó az nem gáz, de te mindenhol gyűlölködsz 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
te filip. már többet káromkodsz mint én. kicsit lájtosabban 😛 persze ebben a topikban nem muszáj de máshol is úgy viselkedsz mint valami őrült 😛haromt
Bocs, de tényleg próbálom visszafogni magamat a többi topikban, max egy-egy alpári kötőszó csúszik be itt-ott, de szerintem még a baseball topikban is egész jól tartom magam. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
te filip. már többet káromkodsz mint én. kicsit lájtosabban 😛 persze ebben a topikban nem muszáj de máshol is úgy viselkedsz mint valami őrült 😛haromt
Ahhoz képest, ahogy a vége felé írt centerice.hu-n, itt még igen kulturáltan írja le a véleményét. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te filip. már többet káromkodsz mint én. kicsit lájtosabban 😛 persze ebben a topikban nem muszáj de máshol is úgy viselkedsz mint valami őrült 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudom h az ügyfél mindenekelőtt, de most nagyon közel állok az emberöléshez. :mad:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott buzi blog.hu. Nem elég, hogy kb 4-től fél 5-ig minden nap karbantartás van és nem lehet szerkeszteni, kivárom hogy akkor utána megcsinálom a baseball post formázását,, hozzábaszok vagy 15 gyorslinket egyesével, kész vagyok vele, erre nem lehet elmenteni, mert a buzi kurva anyjukat sünetelnek... Most így linkestül sehova nem tudom lementeni a hivatkozásokkal együtt, max a szöveget és a linkeket külön-külön, szóval várom hogy befejezzék a sünetelést, és addig őrzöm hogy el ne tűnjön a cikk. Kurva anyjukat basszák szájba, hogy megint fent kell lennem ilyen szar miatt egész hajnalban és így kell mennem dolgozni, nem is beszélve róla hogy felbasszák az agyamat már kapásból. És a kosár VB-s posztunkat sem tudom formázni. Még inkább basszák meg a kurva anyjukat, hátulról is. És aztán dögöljenek meg mindannyian. És ezt naponta tízszer kívánom nekik. Rohadtul unom, hogy mindig önhibámon kívül akadályoz minden köcsög, azt még inkább, hogy mindig annyira kibaszottul felbaszom magam rajtuk, egyetlen jó dolog van benne, hogy talán emiatt lettem alkoholista.

És még megfelelően mérges szmájli sincs, mert ez elég nyugis, nem tükrözi eléggé a dühömet: :mad:

*De fasz vagyok. Az nem tudom miért nem jutott eszembe, hogy addig a G-portálos oldalra át tudom tenni az egészet, amíg ezek az anyjukat basszák, és ott a formázás is megmarad. És aludhatok is, mondjuk most már annyira felturbóztam az agyamat, hogy nem tudom kikapcsolni. 😀
Bocs a sok sületlenségért, talán itt belefér.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA
99 ból csakis a dirty-tbriareos
érdekes, hogy én is rákattintok 43245. alkalommal is. még szerencse h nem vmi szemétre szoktattad rá a népet.gabtsi
a 99 a day keeps the worries away 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA
99 ból csakis a dirty-tbriareos
érdekes, hogy én is rákattintok 43245. alkalommal is. még szerencse h nem vmi szemétre szoktattad rá a népet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Linkeljétek amit kell :mad: :mad:Double B
http://www.youtube.com/watch?v=etl9kkIGaHo 😛xrace77
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA
99 ból csakis a dirty-t

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Linkeljétek amit kell :mad: :mad:Double B
http://www.youtube.com/watch?v=vPKYy8TU4wM


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Linkeljétek amit kell :mad: :mad:Double B
http://www.youtube.com/watch?v=etl9kkIGaHo 😛
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Linkeljétek amit kell :mad: :mad:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
http://kuruc.info/r/35/64459/

ha volt már sorry...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kassai,Curci és Di Carlo.
Dögöljetek meg együtt,minél hamarabb.
Fassssszopó tetvek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
ha amerikai foci volt náluk, akkor az az nfl combine volt...H_Marko
Mortal Kombájn

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
9kor? lol

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tomeee 753
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...Tomeee
jelentsd fel őket bántalmazás miatt 😊briareos
Igen, az egyértelmű, ha ők rámhívják a rendőröket, én megyek a gyámügyhöz 😊

Tibi: asszem nem norvégok, bár teljesen magyaroknak sem mondanám őket, legyenek mondjuk svédek 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...Tomeee
jelentsd fel őket bántalmazás miatt 😊briareos
minek? ha norvégok akkor csak jó ha ütik a purdét. inkább dobj be a postaládába egy boxert hogy hatékonyabbak legyenek
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...Tomeee
jelentsd fel őket bántalmazás miatt 😊

több mint 13 éve
Tomeee 753
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
akkor lehet nem kombájn volt hanem valami más füvet nyíró négykerekű masina 😊konqueror
amit érdekes módon gyakran kerti traktornak hívnak 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi pesti proli vagyok. Kombájnt csak képről láttam. Ha éjszaka részegen jönne velem szembe biztos megijednék.

De viszont azt még én is tudom, hogy azzal mezőgazdasági parasztkodást szoktak végezni és nem fűnyírást 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
akkor lehet nem kombájn volt hanem valami más füvet nyíró négykerekű masina 😊