Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
Az 300e aki követi és a 600e aki rendszeresen nézi, magába szívja a tutit... Megérett a világ a pusztulásra! 🤮
5 percig bírtam.
nagir
Ezeket nem szabad megosztani.itt is 2-3 ember irta h bekenezett es ki tudja h hanyan lestek meg innen.
Nalam orok szabaly h fosst nem osztok meg h "ne ma de szar" ezzel generalunk meg tobb elerest.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.
Dzsokijuing
Én is aláírtam a hűséget, ennek ellenére azóta 2x emelték a havidíjat.

a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Nem tudom a konkurenciánál milyen lehetőségek vannak most, de igen, anno azért lettem digis, mert ár/érték arányban simán a legjobb volt. Persze, ha van valami jó elérhető szolgáltatás, azt egyből le kell nyúlnia a faszfej ner-nek, aztán meg drága lesz és szar. Csodálatos.
Duff
Az állam megvédi a mimagyarokat attól, hogy a gonosz kapitalisták ellopják a pénzüket.
Ehelyett ellopják a mimagyarok vezérei, mégiscsak mimagyarnál marad, az úgy jobb.
Sokkal boldogabb vagyok, hogy Andi tud magának még egy valami drágát venni.

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
Az 300e aki követi és a 600e aki rendszeresen nézi, magába szívja a tutit... Megérett a világ a pusztulásra! 🤮
5 percig bírtam.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
“How r u, i'm a very big celebration in hungarian"
🤣🤣🤣
Elkeserítő ugyan, de szakadtam rajta. Nem hiszem el, hogy ilyen létezik 😃
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.
Dzsokijuing
Én is aláírtam a hűséget, ennek ellenére azóta 2x emelték a havidíjat.

a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Nem tudom a konkurenciánál milyen lehetőségek vannak most, de igen, anno azért lettem digis, mert ár/érték arányban simán a legjobb volt. Persze, ha van valami jó elérhető szolgáltatás, azt egyből le kell nyúlnia a faszfej ner-nek, aztán meg drága lesz és szar. Csodálatos.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931


keresem a szavakat

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Azt hogy? Én 6390 et fizetek telekomnál 2000 megás netért meg a max számú iptv csatornákért


több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
És ahogy drágul, úgy lesz egyre szarabb ez is. Minő meglepetés!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Érdekes, pont amióta átvette a NER banda azóta van folyamatosan emelés. De egyébként tényleg az összes többi is emel ugyanígy.
zavi27
a t-kom minimalisat emelt:210 ft 😊
igaz mar nincs husegem veluk
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Érdekes, pont amióta átvette a NER banda azóta van folyamatosan emelés. De egyébként tényleg az összes többi is emel ugyanígy.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Meg orulj, mert az en emelt szamlam 10.1k forint. Gigabites net + tv ( ez Duffnak szol, sorry deyell a qutoe-ert 😀 )
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.

choose life
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
 24.hu/kulfold/2023/04/06/sulyos-buntetest-szabtak-ki-a-nemetorszagban-halalos-balesetet-okozo-magyar-bmw-sre/

Az édesanya és a két testvér végignézte a kicsi haláltusáját, miközben a sofőr kipattant az autóból, és gyalog próbált elmenekülni. Járókelők fogták el és tartották vissza, amíg megérkeztek a rendőrök.
egész szerencsés csávó, az Eger-Miskolc tengelyen nem visszatartják, hanem tizedennyiért is felkoncolják.
mondjuk én nem vagyok cigány, de kultúrember sem, úgyhogy párszor belebotlottam volna | teli rüszttel |
slowmotion
 www.infocegled.hu/hirek/olvas/felfuggesztett-buntetest-kapott-a-rendort-halalra-gazolo-80-pluszos-olasz-autos-2023-04-06-060000

nem ugyanaz a kategoria (nem ittas, nem menekult), de sose ertettem, hogy hogy erhet ennyire keveset egy emberi elet...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azért ma tikkeltem kicsit mikor megtudtam, hogy egy külön online egedélyt kell leadnom nekem mint tarstulajdonosnak az új házunkban, hogy a közös gyerekünk bekoltozhessen, mert az nem elég, hogy a feleségem aki az anyja és 50% os tulajdonos aláírja a papírt, hogy ott lakhat.
Ja persze az igényt csak postán lehet kérni a rendszerekben meg kurva lassú az is, hogy csak akár megjelenjen.

3 kattintásnak kellene ennek lennie főleg, hogy van működő online hitelesítés…
Toca
szerintem csak rendes az állam. odafigyel a mentálhigéniàdra mert hagy elég időt, hogy jól átgondolhasd valóban odaakarod e engedni a gyereket és a vele járó megannyi kellemetlenséget a kéróba...
peach
Igen. Meg így ha sikerül, akkor tarthatunk neki bekoltozos bulit.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Azért ma tikkeltem kicsit mikor megtudtam, hogy egy külön online egedélyt kell leadnom nekem mint tarstulajdonosnak az új házunkban, hogy a közös gyerekünk bekoltozhessen, mert az nem elég, hogy a feleségem aki az anyja és 50% os tulajdonos aláírja a papírt, hogy ott lakhat.
Ja persze az igényt csak postán lehet kérni a rendszerekben meg kurva lassú az is, hogy csak akár megjelenjen.

3 kattintásnak kellene ennek lennie főleg, hogy van működő online hitelesítés…
Toca
szerintem csak rendes az állam. odafigyel a mentálhigéniàdra mert hagy elég időt, hogy jól átgondolhasd valóban odaakarod e engedni a gyereket és a vele járó megannyi kellemetlenséget a kéróba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azért ma tikkeltem kicsit mikor megtudtam, hogy egy külön online egedélyt kell leadnom nekem mint tarstulajdonosnak az új házunkban, hogy a közös gyerekünk bekoltozhessen, mert az nem elég, hogy a feleségem aki az anyja és 50% os tulajdonos aláírja a papírt, hogy ott lakhat.
Ja persze az igényt csak postán lehet kérni a rendszerekben meg kurva lassú az is, hogy csak akár megjelenjen.

3 kattintásnak kellene ennek lennie főleg, hogy van működő online hitelesítés…
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Van élő fórumozó, aki decemberben beadta az otthonfelújításit és fizettek? Több, mint 60 munkanap telt el..
Dzsokijuing
27.-én adtam be, a héten kaptam elutasító határozatot, de valszeg hiba történt az elbírálásnál, (egy nyilatkozatot nem vettek figyelembe).
Ma beszéltem a MÁK ügyfélszolgálattal, felvázoltam a helyzetet, és azt mondták kérjek felülvizsgálatot, mert december végén olyan mennyiségű igénylés érkezett be, hogy még nem végeztek a feldolgozással, és a mennyiség miatt az utóbbi időben gyakoribbá váltak a hibák az elbírálási folyamatban.

Majd a hétvégén írok nekik.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Van élő fórumozó, aki decemberben beadta az otthonfelújításit és fizettek? Több, mint 60 munkanap telt el..
Dzsokijuing
November legvégén lett beadva Ügyfélkapun keresztül, december elején nem egész 2 héten belül számlán volt a zseton.
Szerintem amúgy kb. akkortájt fogyhatott ki a kassza, mert az utániak már nagyon elcsúsztak, ahogy hallottam. Meg a papír alapúak jellemzően sokkal lassabban intéződtek.
Támogatási határozatot se kaptad még meg? Ha nem, akkor szerintem kérdezz utána az Államkincstárnál, hogy wtf?
Vitézlő Titoknok tomz
Annyi érkezett, hogy befogadták. Most már én is befogadnám a pénzt.
Nem vagyok türelmetlen, csak nem értem, miért szabnak magukra betarthatatlan törvényi határidőket.
Dzsokijuing
magyar ember mindent az utolsó pillanatra hagy
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
Van élő fórumozó, aki decemberben beadta az otthonfelújításit és fizettek? Több, mint 60 munkanap telt el..
Dzsokijuing
November legvégén lett beadva Ügyfélkapun keresztül, december elején nem egész 2 héten belül számlán volt a zseton.
Szerintem amúgy kb. akkortájt fogyhatott ki a kassza, mert az utániak már nagyon elcsúsztak, ahogy hallottam. Meg a papír alapúak jellemzően sokkal lassabban intéződtek.
Támogatási határozatot se kaptad még meg? Ha nem, akkor szerintem kérdezz utána az Államkincstárnál, hogy wtf?
Vitézlő Titoknok tomz
Annyi érkezett, hogy befogadták. Most már én is befogadnám a pénzt.
Nem vagyok türelmetlen, csak nem értem, miért szabnak magukra betarthatatlan törvényi határidőket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Van élő fórumozó, aki decemberben beadta az otthonfelújításit és fizettek? Több, mint 60 munkanap telt el..
Dzsokijuing
November legvégén lett beadva Ügyfélkapun keresztül, december elején nem egész 2 héten belül számlán volt a zseton.
Szerintem amúgy kb. akkortájt fogyhatott ki a kassza, mert az utániak már nagyon elcsúsztak, ahogy hallottam. Meg a papír alapúak jellemzően sokkal lassabban intéződtek.
Támogatási határozatot se kaptad még meg? Ha nem, akkor szerintem kérdezz utána az Államkincstárnál, hogy wtf?
Vitézlő Titoknok tomz
nekünk dec 12-én lett beadva és már vagy egy hónapja megjött!
napelem is működik 3 napja !mondjuk nem volt egyszerű menet
csúsztak egy csomót(aztán az ELMÜre kellett várni , kb minden ppapírunk eltévedt valahol ) de még tavaly februári árakkal csinálták meg szóval így támogatással elég jól jártunk!
nyáron mehet a klíma,télen meg fűtés(kisegítés) + szauna😊
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Van élő fórumozó, aki decemberben beadta az otthonfelújításit és fizettek? Több, mint 60 munkanap telt el..
Dzsokijuing
November legvégén lett beadva Ügyfélkapun keresztül, december elején nem egész 2 héten belül számlán volt a zseton.
Szerintem amúgy kb. akkortájt fogyhatott ki a kassza, mert az utániak már nagyon elcsúsztak, ahogy hallottam. Meg a papír alapúak jellemzően sokkal lassabban intéződtek.
Támogatási határozatot se kaptad még meg? Ha nem, akkor szerintem kérdezz utána az Államkincstárnál, hogy wtf?
Vitézlő Titoknok tomz
Sógor ezen dolgozott június végéig. Addig négy központban dolgozták fel a kérelmeket. Akkor leszűkítették Pestre, mert csökkent a beérkezések száma. Aztán decemberben 24 nap alatt több igénylés érkezett mint egész évben. Nyilván meg vannak csúszva.
Nemes samu09
Az én határozatom a Zala Megyei Államkincstártól jött, ami tőlem kb. 200 km-re van. 😊 Szóval valszeg beröffentették azokat a segédhajtóműveket már előbb, csak gondolom azokat is beterítette a beadványeső.