NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 444.hu/2023/04/13/termeszetkerositas-miatt-nyomoz-a-rendorseg-a-svajci-farkas-kilovoje-ellen

Balkan vagyunk.
undisputedly
Farkastörvények uralkodnak.

| Bocs. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
 444.hu/2023/04/13/termeszetkerositas-miatt-nyomoz-a-rendorseg-a-svajci-farkas-kilovoje-ellen

Balkan vagyunk.
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
De amúgy nem értem mire itt a nagy közfelháborodás? Az életmódjával van gondotok, vagy a 8 általánossal?
Jan
Bizonyos esetekben még előny is a Dunning–Kruger-hatás


Szerkesztette: Pari
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Amit mi mindketten problémásnak látunk ebben a sztoriban, hogy -nem tudni miből él a srác, de bármi is az, valszeg nem fog örökké így pörögni, lesznek hullámvölgyek.
Jan

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Ha már a digit ekéztétek, a kibaszott vodafone is elmegy ám a jó kurva anyjába! Múlt szerdára igérték hogy jönnek bekötni a tv-t meg a netet, 12:00-16:00-ig, feleségem csak ezért kivett egy nap szabit, 16:00-kor felhívta őket hogy akkor mivan, akkor közlik vele hogy "ja, erőforráshiány miatt nem tudunk ma menni, majd jövőhéten szerdán". Hát kurvajó, legalább egy telefont elengedhettek volna. Az a szerda az amúgy ma van... Nyilván ma se tudnak jönni, de ma legalább telefonáltak hogy ma se jó, de majd pénteken, akkor már tuti. Aha, csak péntekig -1 ügyfél, nem elég bazdmeg hogy a szüneteltetésért is elkértek havi 3500at, de hogy 2 hét alatt nem sikerült kijönni a 21. században az egy kibaszott vicc. Jobb lesz nekünk a T-kom.
Amúgy alapjáraton annyira nem baszna fel, de hogy emiatt a BL meccsről is lecsúszok, vasárnap meg a paris-roubaix-t kellett emiatt skippelni, az már annál inkább.
eaglesmcnabb
Alapból is a T-komot javasolná az ember, mert ami a Vodánál idehaza zajlik...
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
Az 300e aki követi és a 600e aki rendszeresen nézi, magába szívja a tutit... Megérett a világ a pusztulásra! 🤮
5 percig bírtam.
nagir
Ezeket nem szabad megosztani.itt is 2-3 ember irta h bekenezett es ki tudja h hanyan lestek meg innen.
Nalam orok szabaly h fosst nem osztok meg h "ne ma de szar" ezzel generalunk meg tobb elerest.
YoungZeeZee
Megnéztem, nem végig, de elég sokat belőle. Feleségem is belenézett, ő csak 2-3 percet. Konszenzus született: arra jutottunk, hogy ezzel igazából nincs baj.

Miért tanulunk, miért végzünk el különböző iskolákat, miért szerzünk képesítéseket? Nyilván azért, hogy a munkaerőpiacon vagy vállalkozóként ezzel kedvezőbb helyzetben legyünk, többet keressünk, végeredményben jobban éljünk.

(leszámítva azokat, akik tudásvágyból tanulnak, pl a feleségem a második diplomáját azért szerezte, mert érdekelte a téma, de a munkaköre, fizetése nem változott tőle)

Ha így nézzük, hogy a tanulás egy (idő és energia) befektetés a későbbi jobb élet céljából, akkor a srácnak teljesen igaza van, ő annyit fektetett be, amennyi az általa célként kitűzött életmódhoz szükséges volt, nem többet. Ha 8 általánosa van, de ezzel együtt ő elégedett az életével, tudásvágy pedig nincs benne, akkor neki tényleg nincs semmi értelme tovább tanulni.

Amit mi mindketten problémásnak látunk ebben a sztoriban, hogy -nem tudni miből él a srác, de bármi is az, valszeg nem fog örökké így pörögni, lesznek hullámvölgyek. És akkor valahogy kezelni kell majd a szitut, esetleg el kell adni a Mustangot meg a Rolexet, nem ő lesz a sztár, és -a mostani megnyilvánulásai alapján- az nem látszik, hogy ezt a helyzetet helyén tudná majd kezelni.

De amúgy nem értem mire itt a nagy közfelháborodás? Az életmódjával van gondotok, vagy a 8 általánossal?
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha már a digit ekéztétek, a kibaszott vodafone is elmegy ám a jó kurva anyjába! Múlt szerdára igérték hogy jönnek bekötni a tv-t meg a netet, 12:00-16:00-ig, feleségem csak ezért kivett egy nap szabit, 16:00-kor felhívta őket hogy akkor mivan, akkor közlik vele hogy "ja, erőforráshiány miatt nem tudunk ma menni, majd jövőhéten szerdán". Hát kurvajó, legalább egy telefont elengedhettek volna. Az a szerda az amúgy ma van... Nyilván ma se tudnak jönni, de ma legalább telefonáltak hogy ma se jó, de majd pénteken, akkor már tuti. Aha, csak péntekig -1 ügyfél, nem elég bazdmeg hogy a szüneteltetésért is elkértek havi 3500at, de hogy 2 hét alatt nem sikerült kijönni a 21. században az egy kibaszott vicc. Jobb lesz nekünk a T-kom.
Amúgy alapjáraton annyira nem baszna fel, de hogy emiatt a BL meccsről is lecsúszok, vasárnap meg a paris-roubaix-t kellett emiatt skippelni, az már annál inkább.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
Akkor vagy túl kevés volt a pálinka, vagy túl sok.
(Jobbulást)
warr_b
Nem iszom én már pálinkát, meg anyámnak eleve csak olyan van, amibe inkább nem merek beleszagolni se - vagy Erdélyből van, vagy Kárpátaljáról (mindig mentek a határon túlra a munkahelyével, mert a kaposvári ref gim igazgatója nagyon hajtotta a határon túli kapcsolatokat)
slowmotion
Látod, én mióta iszok nem nagyon volt ilyen bajom. Azért jobbulast 😊
Toca
Gyanítom nekem sem a szombat esti egy doboz sör tett be 😮
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
Akkor vagy túl kevés volt a pálinka, vagy túl sok.
(Jobbulást)
warr_b
Nem iszom én már pálinkát, meg anyámnak eleve csak olyan van, amibe inkább nem merek beleszagolni se - vagy Erdélyből van, vagy Kárpátaljáról (mindig mentek a határon túlra a munkahelyével, mert a kaposvári ref gim igazgatója nagyon hajtotta a határon túli kapcsolatokat)
slowmotion
Látod, én mióta iszok nem nagyon volt ilyen bajom. Azért jobbulast 😊
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
És most képzeld el ezt slowmotion-be
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 077 — The Mathematician
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
Akkor vagy túl kevés volt a pálinka, vagy túl sok.
(Jobbulást)
warr_b
Nem iszom én már pálinkát, meg anyámnak eleve csak olyan van, amibe inkább nem merek beleszagolni se - vagy Erdélyből van, vagy Kárpátaljáról (mindig mentek a határon túlra a munkahelyével, mert a kaposvári ref gim igazgatója nagyon hajtotta a határon túli kapcsolatokat)
slowmotion
szeged környékén jársz dobj egy PM-et és útbaigazítalak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
Akkor vagy túl kevés volt a pálinka, vagy túl sok.
(Jobbulást)
warr_b
Nem iszom én már pálinkát, meg anyámnak eleve csak olyan van, amibe inkább nem merek beleszagolni se - vagy Erdélyből van, vagy Kárpátaljáról (mindig mentek a határon túlra a munkahelyével, mert a kaposvári ref gim igazgatója nagyon hajtotta a határon túli kapcsolatokat)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
slowmotion
Akkor vagy túl kevés volt a pálinka, vagy túl sok.
(Jobbulást)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Nincs is jobb annál, mint amikor a húsvéti rokonlátogatás során a fosós-hányós vírus és a Te létezésed síkja érinti egymást 😮
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Mi a tv részét most akarjuk lemondani, mivel baromi keveset megy és feleslegesnek tartjuk. Ha nézünk is valamit akkor arra ott van a streaming.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
 index.hu/fomo/2023/04/10/dalai-lama-tendzin-gyaco-video/

Még kiderül, hogy a végén ő a világ legnagyobb pedója
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
beraktam háttérzajnak, de 30 perc után off volt még annak is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 932
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
Az 300e aki követi és a 600e aki rendszeresen nézi, magába szívja a tutit... Megérett a világ a pusztulásra! 🤮
5 percig bírtam.
nagir
Ezeket nem szabad megosztani.itt is 2-3 ember irta h bekenezett es ki tudja h hanyan lestek meg innen.
Nalam orok szabaly h fosst nem osztok meg h "ne ma de szar" ezzel generalunk meg tobb elerest.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.
Dzsokijuing
Én is aláírtam a hűséget, ennek ellenére azóta 2x emelték a havidíjat.

a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Nem tudom a konkurenciánál milyen lehetőségek vannak most, de igen, anno azért lettem digis, mert ár/érték arányban simán a legjobb volt. Persze, ha van valami jó elérhető szolgáltatás, azt egyből le kell nyúlnia a faszfej ner-nek, aztán meg drága lesz és szar. Csodálatos.
Duff
Az állam megvédi a mimagyarokat attól, hogy a gonosz kapitalisták ellopják a pénzüket.
Ehelyett ellopják a mimagyarok vezérei, mégiscsak mimagyarnál marad, az úgy jobb.
Sokkal boldogabb vagyok, hogy Andi tud magának még egy valami drágát venni.

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
kittli
Az 300e aki követi és a 600e aki rendszeresen nézi, magába szívja a tutit... Megérett a világ a pusztulásra! 🤮
5 percig bírtam.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
“How r u, i'm a very big celebration in hungarian"
🤣🤣🤣
Elkeserítő ugyan, de szakadtam rajta. Nem hiszem el, hogy ilyen létezik 😃
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.
Dzsokijuing
Én is aláírtam a hűséget, ennek ellenére azóta 2x emelték a havidíjat.

a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
ez még így is olcsó a konkurenciához képest nem? én a Telekomnál 10 felett fizetek / hó.
deyell
Nem tudom a konkurenciánál milyen lehetőségek vannak most, de igen, anno azért lettem digis, mert ár/érték arányban simán a legjobb volt. Persze, ha van valami jó elérhető szolgáltatás, azt egyből le kell nyúlnia a faszfej ner-nek, aztán meg drága lesz és szar. Csodálatos.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 youtu.be/NDfDOxmxcRY

keresem a szavakat
Amadeus von Dollárbaloldal
Végig tudtad nézni?
A legelején felb...tt, erőltettem még picit, de nem megy.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973


keresem a szavakat

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 144 — Saturday Night Lights
a digi így folytatja év végére 100 rugó lesz a tv+net előfizetés. ezt így kevesebb, mint egy éven belül sikerült produkálniuk: 5750 -> 6900 ->7300 -> 8360 huf/hó. elmennek a csába.
Duff
Nekem kereken 10 ezres számla jött most a digitől..
jobbágy#JC6
A Digit akkor úszod még kevésbé drágán, ha hűségbe mész asszem egy évre, úgy kevesebb, mint 8.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)