Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lehet, hogy szerencsénk van az ált. iskolával (egyébként biztos), de már ketten írjuk, szóval lehet hogy ez a generáció már más.
Gyurma Pappa
Más a faszt. Nekem nemrég a buszmegállóban ücsörgő kb. 14-15 évesek szóltak be az alkatomra, ami a betegségem miatt vékony, vagy két lépcsőn ülő és beszélgető kisgyerek KÖPÖTT felém csak úgy. És ez most hirtelen csak két példa, tudnám sorolni. Másabbak igen. Sokkal tiszteletlenebbek, butábbak, beképzeltebbek, és sokkal kevésbé életrevalóak, és kevésbé is toleránsak. Természetesen mint mindig, most is tisztelet a kis arányú kivételnek.
Mikey
Az én gyerekeim egyel kisebbek, szülőként meg reménykedek, hogy talán sikerül nem ekkora faszokat nevelni...

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Hat mar Lazar Ervinbe is beleszallnak? Dömdödöm, Vacskamati, Mikkamakka, Bruckner Szigfrid vagy Aromo rombolna a gyerekek fejlodeset? A negyszogletu kerek erdo geometriai keptelensege mergezne a gyerekeket? Magyarok terjetek eszre!!!!
diverdoc
Csak félnek, hogy jönnek a pomogácsok, és elveszik a magyarok munkáját.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Lehet, hogy szerencsénk van az ált. iskolával (egyébként biztos), de már ketten írjuk, szóval lehet hogy ez a generáció már más.
Gyurma Pappa
Más a faszt. Nekem nemrég a buszmegállóban ücsörgő kb. 14-15 évesek szóltak be az alkatomra, ami a betegségem miatt vékony, vagy két lépcsőn ülő és beszélgető kisgyerek KÖPÖTT felém csak úgy. És ez most hirtelen csak két példa, tudnám sorolni. Másabbak igen. Sokkal tiszteletlenebbek, butábbak, beképzeltebbek, és sokkal kevésbé életrevalóak, és kevésbé is toleránsak. Természetesen mint mindig, most is tisztelet a kis arányú kivételnek.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hat mar Lazar Ervinbe is beleszallnak? Dömdödöm, Vacskamati, Mikkamakka, Bruckner Szigfrid vagy Aromo rombolna a gyerekek fejlodeset? A negyszogletu kerek erdo geometriai keptelensege mergezne a gyerekeket? Magyarok terjetek eszre!!!!
diverdoc
Dömdödöm, dömdödöm, dömdö-dömdö-dömdödöm. 😕
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hat mar Lazar Ervinbe is beleszallnak? Dömdödöm, Vacskamati, Mikkamakka, Bruckner Szigfrid vagy Aromo rombolna a gyerekek fejlodeset? A negyszogletu kerek erdo geometriai keptelensege mergezne a gyerekeket? Magyarok terjetek eszre!!!!
diverdoc
Őszintén a könyv kötelező olvasmány volt, de semmire nem emlékszem belőle. Ennyire hatott rám az érzékenyítés 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hat mar Lazar Ervinbe is beleszallnak? Dömdödöm, Vacskamati, Mikkamakka, Bruckner Szigfrid vagy Aromo rombolna a gyerekek fejlodeset? A negyszogletu kerek erdo geometriai keptelensege mergezne a gyerekeket? Magyarok terjetek eszre!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
íme a kövi bestsellerNegritis
Jövő héten felfal egy kóser szakácskönyvet.
gyeek
Legalább á la Bartos stílusban tegye.
Vrij6
Úgybiza’, dá!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
íme a kövi bestseller

 www.facebook.com/durodora/posts/3455074497861725

a könyvégetés és könyvtépés mindennek a legalja könyvtől függetlenül
Negritis
Az edző válaszol rovat:
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
íme a kövi bestsellerNegritis
Jövő héten felfal egy kóser szakácskönyvet.
gyeek
Legalább á la Bartos stílusban tegye.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
íme a kövi bestsellerNegritis
Jövő héten felfal egy kóser szakácskönyvet.
gyeek
Nehogy cigányútra menjen.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
íme a kövi bestsellerNegritis
Jövő héten felfal egy kóser szakácskönyvet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
a könyvégetés és könyvtépés mindennek a legalja könyvtől függetlenül
Negritis
És ha ülsz a wc-n utána és nincs más kéznél?
Voltam egyszer egy katonatársaméknál vidéken, és elsőre nem esett le miért van egy Biblia a wc ablak előtt, és miért hiányzik belőle Mózes összes könyve. 2in1. Olvasni is, mentesíteni is.
Sobri Jóska
pontosítanom kellett volna hogy a nyilvános és nagyfejhatású eseményre gondolok

az hogy otthon elégetsz vagy elszarsz 1-1 jókai összest azzal nehéz mit kezdeni, de annak ugye nem is kerítenek nagy feneket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
a könyvégetés és könyvtépés mindennek a legalja könyvtől függetlenül
Negritis
És ha ülsz a wc-n utána és nincs más kéznél?
Voltam egyszer egy katonatársaméknál vidéken, és elsőre nem esett le miért van egy Biblia a wc ablak előtt, és miért hiányzik belőle Mózes összes könyve. 2in1. Olvasni is, mentesíteni is.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
íme a kövi bestseller

 www.facebook.com/durodora/posts/3455074497861725

a könyvégetés és könyvtépés mindennek a legalja könyvtől függetlenül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Amatórök vagytok😊
1. Ebevben:
Változások 2020. február 6-tól
Új szolgáltatással bővült az eBEV portál funkcionalitása.

Elektronikus keresetkimutatás lekérdezés

A funkció a Szolgáltatások/Keresetkimutatás lekérdezés menüből érhető el.

A szolgáltatás segítségével az adózók hiteligénylése egyszerűsödik. A NAV az elektronikus keresetkimutatást - az adózók kérelme és hozzájárulása alapján haladéktalanul - elektronikus úton az adózó által kijelölt hitelnyújtók rendelkezésére bocsátja, a központi hitelinformációs rendszert kezelő pénzügyi vállalkozáson keresztül.

2. Ezért jó kis cégnél melózni, az ember bemegy a bérprogramba, kinyomtatja az igazolását és a főnök orra alá dugja, hogy írd alá😊 Az meg se kérdezi miért, aztán egy hét múlva beállítasz az új verdával 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hétfőn dél körül kértem a cégtől egy mezei munkáltatói igazolást. Egyetlen oldal, pár rubrika.
Tegnap már beszéltem a hr-essel, du. 4 körül megsürgettem emailben.
Most küldték el végre.
Ki van töltve, alá van írva, csak dátum nincs rajta meg pecsét...
Tényleg én várok túl sokat 🙄🙁
warr_b
nekem a hitelhez kellett, du3kor mentem érte azt mondták kész
4kor indult volna vonatom

nem sikerült megoldani egy aláírást rajta
így a 7órási vonattal tudtam menni és taxiznom kellett
Negritis
A jó munkához idő kell
csebi
...a szarhoz meg még több 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétfőn dél körül kértem a cégtől egy mezei munkáltatói igazolást. Egyetlen oldal, pár rubrika.
Tegnap már beszéltem a hr-essel, du. 4 körül megsürgettem emailben.
Most küldték el végre.
Ki van töltve, alá van írva, csak dátum nincs rajta meg pecsét...
Tényleg én várok túl sokat 🙄🙁
warr_b
Holnap délelőtt lesz bent a hr-es tyúk, aki képes megcsinálni.
Eszem-faszom megáll. Értem hogy vírus meg hómofisz, de bazmeg 2020-ban egy mezei egyetlen oldalas papír megírása három napba telik, az isten verje már meg tényleg.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Hétfőn dél körül kértem a cégtől egy mezei munkáltatói igazolást. Egyetlen oldal, pár rubrika.
Tegnap már beszéltem a hr-essel, du. 4 körül megsürgettem emailben.
Most küldték el végre.
Ki van töltve, alá van írva, csak dátum nincs rajta meg pecsét...
Tényleg én várok túl sokat 🙄🙁
warr_b
nekem a hitelhez kellett, du3kor mentem érte azt mondták kész
4kor indult volna vonatom

nem sikerült megoldani egy aláírást rajta
így a 7órási vonattal tudtam menni és taxiznom kellett
Negritis
A jó munkához idő kell

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Hétfőn dél körül kértem a cégtől egy mezei munkáltatói igazolást. Egyetlen oldal, pár rubrika.
Tegnap már beszéltem a hr-essel, du. 4 körül megsürgettem emailben.
Most küldték el végre.
Ki van töltve, alá van írva, csak dátum nincs rajta meg pecsét...
Tényleg én várok túl sokat 🙄🙁
warr_b
nekem a hitelhez kellett, du3kor mentem érte azt mondták kész
4kor indult volna vonatom

nem sikerült megoldani egy aláírást rajta
így a 7órási vonattal tudtam menni és taxiznom kellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétfőn dél körül kértem a cégtől egy mezei munkáltatói igazolást. Egyetlen oldal, pár rubrika.
Tegnap már beszéltem a hr-essel, du. 4 körül megsürgettem emailben.
Most küldték el végre.
Ki van töltve, alá van írva, csak dátum nincs rajta meg pecsét...
Tényleg én várok túl sokat 🙄🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tesóm általánosban tanít, sajnos azért nem ez az általános amit írsz. (De jó is lenne ha ez lenne).
Mondjuk ő nagyon ugrik az ilyenekre így az ő osztályából nagyon hamar leszoktatta a gyerekeket, már anno suliban sem bírtuk ha valakit teljesen mindegy milyen okból kiközösítenek.
Viszont az igaz, hogy nem faji alapon megy a kirekesztés. (Mondjuk nehéz is lenne a nyolcban)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Amúgy tényleg ez az lmbtqxy elfogadás a legnagyobb probléma manapság? Főleg a gyerekek körében... a gyerekek le se szarják, ha valaki cigány, fekete, meleg, akármi. Alapból elfogadóak és toleránsak.
warr_b
Inkább le se szarják, nem az ő számukra számító halmaz elemei ezek a fogalmak.
De a gyerekek nem elfogadóak, nem toleránsak, csak ők a dagadt, szemüveges, vörhenyes, béna, szerencsétlen stb. társaikat basztatják, ősi gyengeellenes falkaösztöneiktől vezérelve.
Sobri Jóska
Ma már mások a gyerekek. Az én középső fiam egy ikea-s plüssmalaccal jár iskolába, és senki nem piszkálja, pedig olyan furcsa dolgokat tud mondani, hogy még én is meglepődök. A nagyfiamnak is voltak olyan megnyilvánulása, ami miatt 25 éve kiközösítették volna, de az osztály inkább segített neki. És nem csak neki, hanem a többi "különcnek" is. A nagyfiam volt aki basztatott másokat, jó öreg katolikus óvodában megtanulta korán a cigányos gúnyverseket meg, meg az összes többi hasonló "szeretet, befogadás" fogalmat. De ő is leszokott róla, a közeg egyszerűen leszoktatta.

Lehet, hogy szerencsénk van az ált. iskolával (egyébként biztos), de már ketten írjuk, szóval lehet hogy ez a generáció már más.

Persze 14 éves korukra ugyanúgy lesz köztük, aki érzelmileg fogékony lesz majd a náci propagandára, ezzel nem lehet mit kezdeni.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár


Berlin 1938. Ja nem, bocs. 2020 Budapest.


több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
 index.hu/belfold/2020/10/02/az_onkormanyzat_is_hozzajarulhat_a_tatai_to_beepitesehez/
Bojkottra szólítok Mindenkit a Hell ellen!!!🤬😭
nagir
Elég sokat járok át kerékpárral az Öreg-tóhoz, és egyáltalán nem értem miért kell elbaszni még egy tópartot ilyesmivel. Remélem ez is annyira sikeres lesz, mint a tatabányai Csónakázó-tó partjának átépítése, ami tavasz óta nem halad semerre, csak le van zárva a tópart, és minden fel van túrva. Aztán ami elkészült (kutyafuttató, fitneszpark, játszótér) azt se használhatja senki kb. fél éve.
Mikey
A Fényes Forrásnál merültem már, igazi unikum, gyönyörű viz alatti buzgárokkal. Gyönyörű környezet. Sajnos a víz zavarossá vált így 3-4 évig nem lehetett búvárkodni, de most megint lehet ha jól tudom. Nem tudom, mennyi köze van a projektnek ahhoz a részhez, de az egy tájvédelmi körzet, ha jól tudom. Nagyon sajnálom.
Energiaital meg egyszerűen egészséget rombol, belevág a profilba, ha környezetet is rombolnak.
diverdoc
A Fényeshez semmi köze ennek. Kár lesz azért a tópartért, különösen azért a szakaszért, egy relatíve csendes pihenőhellyel kevesebb lesz, ahol szerettem kerékpározás közben kicsit leülni és csak nézni a tavat, a madarakat... vagy a csajokat.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Amúgy tényleg ez az lmbtqxy elfogadás a legnagyobb probléma manapság? Főleg a gyerekek körében... a gyerekek le se szarják, ha valaki cigány, fekete, meleg, akármi. Alapból elfogadóak és toleránsak.
warr_b
Inkább le se szarják, nem az ő számukra számító halmaz elemei ezek a fogalmak.
De a gyerekek nem elfogadóak, nem toleránsak, csak ők a dagadt, szemüveges, vörhenyes, béna, szerencsétlen stb. társaikat basztatják, ősi gyengeellenes falkaösztöneiktől vezérelve.
Sobri Jóska
Nem tudom, én nem tapasztaltam ezt, amióta az enyémek intézményekbe járnak.
warr_b
Amikor én jártam, akkor ez volt.
Meglepne ha ma nem így működnének a gyerekek.
Alsótagozatban szinte az összes verekedésem kiváltó oka az volt, hogy nem tudtam tolerálni, ha valakit azért basztatnak, amiről nem tehet. Ha szemüveges, ha lány, ha csóringer.
Sobri Jóska
Na és vertél vagy vertek?
csi77
Ahogy sikerült.
Mivel mindig nagydarab voltam, meg agresszív és sportoltam is, meg apám elég korán megtanított verekedni, amikor látta, hogy van rá igény, "akkor meg jobban járunk, ha inkább intőt hozok a suliból, mint a fülemet a kezemben" alapon, történt pár sajnálatos sérülés amire visszaemlékszem, szerencsére nem velem.
De ez az általános végére elmúlt. Fiatalság bolondság.