Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Pofon. A hírek miatt.

Preambulum: 22:15ig dolgoztam, aztán tempóztam az aktuál ultis gyűjtő egységhez, hogy bevegyek még két sört és keressek kártyán 30 Ft-ot. Viktor, nagyon kibasztál velem! Ezért a 11 órás wtf-ért soha többet nem szavazok rád egy demokráciában!

Nekem nagyon rossz apám volt/van. Ezt részletezni nyilván nem fogom, a fizikai fenyítést vegyétek adottnak, de ettől függetlenül tőle is, édesanyámtól is, megboldogult nagyapámtól (sajnos csak az egyiktől, a másiktól nem volt időm kiérdemelni), nyári táboros fiatal tanárnénitől, edzőmtől, és még pár helyről kaptam meditatív hatású pofont. Vallom, hogy ezektől a pofonoktól jobb lettem, emlékszem rájuk, seggfej vagy pimasz voltam.

A tanár... Tele a fasza a sok telefonozó és nagy pofájú hülyével és lekever egy nagyot. Kaptam olyan verést én az osztályfőnökömtől egy gyengébb pillanatában (jogtalanul, félre értett egy viccet), hogy ott helyben megtanultam passzívan védekezni és egy szót se szóltam otthon, mert alapvetően szerettem az osztályfőnököm, ő meg bocsánatkérés helyett csak többet foglalkozott velem. Másik rajztanártól is kaptam egy akkora frusztrált lengős balkezest a bal fülemre, hogy 10 percig csengett a mini-végtag, pedig csak annyi volt a vétkem, hogy jelentés közben valaki előre gurított egy kis labdát én meg csak fel akartam venni dekázni kosaras létemre. Ugyanez az ember, amikor a gladiátorokról kellett "előadást" adni, óra után megkérdezte, hogy egy hét alatt hogy magoltam be a MiMicsoda erre vonatkozó kötetét és éreztem az őszinte tiszteletét. Simán csak annyit olvastam, hogy 3-4 átolvasás után szó szerint tudtam idézni. A mai napig összefutok vele az utcán, meg szoktam állítani, köszönni neki, jó embernek és tanárnak is tartom.

A szülő... A félrenevelt kicsi fia arca bedagadt? Na ne altass, te széllel bélelt ribanc! Biztos akkora punci, hogy nem verekszik erősebb fiúkkal, csak a gyengébbeknek "dagad be az arca". Na most. Ahhoz hogy egy arc frankón bedagadjon kell egy elég markáns ütés. Utcai bunyó kategórai. Ha a tanár ezt megtette, akkor a szemet szemért jogos, de még mindig egy elkurvuló oktatási rendszer szerencsétlen és kilátástalan egyedeiről beszélünk. A szülőnek viszont az arc nélküli interjújában is kamut sejtek. A kurva anyját az egész tahó családnak, miattuk szar ez az ország, miattuk szar a világ! Szarokat nevelnek.
gyeek
Te így látod, rendben. Szíved joga, nem vagy pedagógus. Ha halálbüntetest akar valaki, az se zavar, amíg nem jogász az illető, vagy a vírustagadó se zavar, hacsak nem orvos. Tőlük elvárom a racionális megközelítést, laikustól felesleges.
De azért az ne menjen a tanári pályára, aki azt gondolja, hogy fizikailag bántalmazhat egy gyereket. És pont.

Korábban már írtam, gyereke bármilyen ostoba, tufa, agyhalott, ribanc, pöcs, picsa, baromnak lehet, kell egy fasz, pár perc, egy pina, és ott van, az övék. Se tanfolyam, se alkalmassági vizsga, se egzisztenciális feltétel, semmi. Fiziológiailag tudjanak szaporodni, ennyi a kritérium.
De ahhoz, hogy más gyerekével foglalkozzon egy ember, ahhoz pedagógiai végzettség kell, ami egy tanulási folyamatot követ. Aki ezen átesett, az ne egy gyerekkel keménykedjen, hanem alkalmazza a tanultakat, vagy ha annyira bevonódik érzelmileg, hogy elgurul a gyógyszere, és elveszti az eszét, akkor húzzon a picsába a gyerekek közeléből, és menjen portázni, ott kiélheti magát vagy mosogasson, ott nem éri túl sok stressz.

Mivel hosszan írtál, gondolom vitaindítónak szántad.
Engem sose bántott gyerekként egy felnőtt se. Se apám, se anyám, se más. Apámat nagyon kevésszer láttam agresszívnak, de az egyik akkor történt, amikor a húgomnak az egyik tanár adott egy kokit, mert viháncolt, nem figyelt, tízéves kislányként idétlen volt, majd apámmal bementünk a suliba, a tanáriba, odahívta az igazgatót, meg az érintett tanárt, és apám a tanárok és az én szemem láttára a magyarázkodni készülő tanárt besegítette a beépített szekrénybe, még az ajtót se nyitotta ki, és halálosan megfenyegette, hogyha mégegyszer bármelyik gyerekére kezet emel, akkor elvágja a torkát, és erre itt megannyi tanú is akad, ha elfelejtené.
(Nyilván akkor már évek óta odajártunk suliba, apám járt osztálykirándulásra, szülőikre, segített pár tanárnak privát dolgokban, a sulinak technikai dolgokban, jóba volt majdnem mindenkivel, ettől az új, fizikailag a húgomhoz érő tanártól eltekintve.)

És én maximálisan igazat adtam és adok neki.
Nem a tanár dolga -és nem opció számára- a gondjaira bízott gyerek fizikai bántalmazása.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Pofon. A hírek miatt.

Preambulum: 22:15ig dolgoztam, aztán tempóztam az aktuál ultis gyűjtő egységhez, hogy bevegyek még két sört és keressek kártyán 30 Ft-ot. Viktor, nagyon kibasztál velem! Ezért a 11 órás wtf-ért soha többet nem szavazok rád egy demokráciában!

Nekem nagyon rossz apám volt/van. Ezt részletezni nyilván nem fogom, a fizikai fenyítést vegyétek adottnak, de ettől függetlenül tőle is, édesanyámtól is, megboldogult nagyapámtól (sajnos csak az egyiktől, a másiktól nem volt időm kiérdemelni), nyári táboros fiatal tanárnénitől, edzőmtől, és még pár helyről kaptam meditatív hatású pofont. Vallom, hogy ezektől a pofonoktól jobb lettem, emlékszem rájuk, seggfej vagy pimasz voltam.

A tanár... Tele a fasza a sok telefonozó és nagy pofájú hülyével és lekever egy nagyot. Kaptam olyan verést én az osztályfőnökömtől egy gyengébb pillanatában (jogtalanul, félre értett egy viccet), hogy ott helyben megtanultam passzívan védekezni és egy szót se szóltam otthon, mert alapvetően szerettem az osztályfőnököm, ő meg bocsánatkérés helyett csak többet foglalkozott velem. Másik rajztanártól is kaptam egy akkora frusztrált lengős balkezest a bal fülemre, hogy 10 percig csengett a mini-végtag, pedig csak annyi volt a vétkem, hogy jelentés közben valaki előre gurított egy kis labdát én meg csak fel akartam venni dekázni kosaras létemre. Ugyanez az ember, amikor a gladiátorokról kellett "előadást" adni, óra után megkérdezte, hogy egy hét alatt hogy magoltam be a MiMicsoda erre vonatkozó kötetét és éreztem az őszinte tiszteletét. Simán csak annyit olvastam, hogy 3-4 átolvasás után szó szerint tudtam idézni. A mai napig összefutok vele az utcán, meg szoktam állítani, köszönni neki, jó embernek és tanárnak is tartom.

A szülő... A félrenevelt kicsi fia arca bedagadt? Na ne altass, te széllel bélelt ribanc! Biztos akkora punci, hogy nem verekszik erősebb fiúkkal, csak a gyengébbeknek "dagad be az arca". Na most. Ahhoz hogy egy arc frankón bedagadjon kell egy elég markáns ütés. Utcai bunyó kategórai. Ha a tanár ezt megtette, akkor a szemet szemért jogos, de még mindig egy elkurvuló oktatási rendszer szerencsétlen és kilátástalan egyedeiről beszélünk. A szülőnek viszont az arc nélküli interjújában is kamut sejtek. A kurva anyját az egész tahó családnak, miattuk szar ez az ország, miattuk szar a világ! Szarokat nevelnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
vicc b+, a szájba baszott hbo go megint elfelejtett mindent amit lementettem
meg azt is h mivel hol tartottam ...
Negritis
és hogy még jobb legyen hozzáadtam a listámhoz amit tudtam (mer ugye mindent még csak nem is lehet)
és b+ azt se látom hol tudom megnyitni a saját listámat....

telefonon most látom hogy ott vannak rendesen ezek a dolgok (még a korábbiak is)
viszont böngészőben továbbra sem találom ....

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
vicc b+, a szájba baszott hbo go megint elfelejtett mindent amit lementettem
meg azt is h mivel hol tartottam ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
buzi Panthers. (nem Carolina, Penrith)
slowmotion
Nem baj, a +7.5es hendit hoztátok, legalább nekem jött vele a szelvényem. Amúgy szurkoltam, hátha mégsem ide kell majd írnod 😊
davemayer
kösz 😊

sajnos három-négy kezdő hiányzott, a jó szériát futó Graham hét közben edzésen sérült meg, a fullback meg meccs közben, hát ez egy ilyen év volt. a végére nagyon elfogyott a gárda, bár mondjuk a Storm ellen szerintem nem lett volna amúgy esély.

ja meg hát a video mindent lát, sajnos két perccel a vége előtt Reynolds hangafasznyit belógott a negyvenes vonalon, úgyhogy nem adták meg a 40-20-as rúgást :/
mint Mané könyöke, ez egy ilyen nap.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
buzi Panthers. (nem Carolina, Penrith)
slowmotion
Nem baj, a +7.5es hendit hoztátok, legalább nekem jött vele a szelvényem. Amúgy szurkoltam, hátha mégsem ide kell majd írnod 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha már a bulvárnál tartunk. Teljesen összeomlottam...
"Berki Krisztián bevallotta, hogy egy szó sem volt igaz a herevasalós sztorijából, valójában soha nem csináltak rajta ilyen beavatkozást."
 propeller.hu/szorakozas/3584999-kamu-volt-atvertek-egesz-orszagot-berki-soha-nem?utm_source=hirkereso.hu&utm_medium=referral
nagylaza
Ezt már évek óta mondja Puzsér, most a perük kapcsán is többször előjött.
Sobri Jóska
Ezek szerint Puzsér és Berki pereskedett. Szépen vagyunk. (Meg se merem kérdezni, hogy ki győzött...)
nagylaza
Még zajlik, messze még a vége.
De gondolom ennek kapcsán kellett most Berkinek önbevallani.
Amúgy sok értelmiségi ódzkodik a bulvártól, de én szeretem a trasht (lehet nem is vagyok ilyeténképp klasszikus értelmiségi), módfelett szórakoztató tud lenni, és végtelen a tárháza youtubeon.
Sobri Jóska
hát nem tudom....
laza kikapcsolódó szórakozásnak ez pl kiváló trash bulvár helyett...😉

 www.youtube.com/watch?v=M1uDf7snfV0
yooker
Vazze, végigszurkoltam 😊 Néhol szívszorító volt, de szépen kűzdött.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
buzi Panthers. (nem Carolina, Penrith)
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️
nagir
Azért van ez mert a NY Post az Trump párti...tudósításai majdnem egyenértékűek az Origóéval... (btw, még mindig szörnyű mennyire lealjasították ezt az újságot, de legalább egy helyen van a szenny és tudod mit kell kerülni)
Solymi
a NY Times sem jobb 😊
NB2
Akkor melyiknek lehet hinni? Talán a Gotham Globenak?? 😉😊😀
nagir
Daily Planet
gdavid
Nem ,az x aktas maganyos harcosok ujsaga a hiteles.
több mint 3 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️
nagir
Azért van ez mert a NY Post az Trump párti...tudósításai majdnem egyenértékűek az Origóéval... (btw, még mindig szörnyű mennyire lealjasították ezt az újságot, de legalább egy helyen van a szenny és tudod mit kell kerülni)
Solymi
a NY Times sem jobb 😊
NB2
Akkor melyiknek lehet hinni? Talán a Gotham Globenak?? 😉😊😀
nagir
Daily Planet

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️
nagir
Azért van ez mert a NY Post az Trump párti...tudósításai majdnem egyenértékűek az Origóéval... (btw, még mindig szörnyű mennyire lealjasították ezt az újságot, de legalább egy helyen van a szenny és tudod mit kell kerülni)
Solymi
a NY Times sem jobb 😊
NB2
Akkor melyiknek lehet hinni? Talán a Gotham Globenak?? 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️
nagir
Azért van ez mert a NY Post az Trump párti...tudósításai majdnem egyenértékűek az Origóéval... (btw, még mindig szörnyű mennyire lealjasították ezt az újságot, de legalább egy helyen van a szenny és tudod mit kell kerülni)
Solymi
a NY Times sem jobb 😊
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️
nagir
Azért van ez mert a NY Post az Trump párti...tudósításai majdnem egyenértékűek az Origóéval... (btw, még mindig szörnyű mennyire lealjasították ezt az újságot, de legalább egy helyen van a szenny és tudod mit kell kerülni)

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
Van abban valami amit írsz, mondom ezt úgy, hogy én is voltam Amerikában párszor és Manhattanben is '12-'13-ban...✔️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
Klaci79
elég sok luois rossmann-t nézek, én se hiszem el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵
nagir
Én a 2.-at nem tudom elképzelni. Többször voltam NY-ban, volt szerencsém ezekhez a boltokhoz is, többségében ráadásul fekete biztonsági emberekkel, meg amúgy is ezek az 5. sugárúton levő boltok, meg áruházakban lévők annyira szem előtt vannak, egy csomó rendőrrel, hogy elképzelhetetlennek tartom. Persze, hogy sok szörnyűség van az biztos, de a New York Post most nagyon tolja ezt a vonalat.
Sajnos az első eset megtörtént. Borzalom, de Franciaországban ez valahogy kezelhetetlenné vált. Nem tudom miért, vajon 10-20 éve csak nem jutottak el ilyen hírek ide, vagy nem mutogattak Mohamed karikatúrákat az iskolában?
Pedig már akkor is rengeteg volt a bevándorló ott.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 www.origo.hu/nagyvilag/20201016-lefejeztek-egy-ferfit-parizs-kozelebe.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20201014-bunbandak-raboljak-ki-manhattan-luxusboltjait-az-aldozatok-a-rasszizmus-vadjatol-felnek.html
Kibaszott egy világban élünk... 😵

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2020/10/16/pinter-sandor-meghallgatas-sikloernyos-baleset-hiba


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
 index.hu/belfold/2020/10/15/lazar_a_cigiaremeles_olyan_mint_egy_vedooltas/

Életmentés... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ha már a bulvárnál tartunk. Teljesen összeomlottam...
"Berki Krisztián bevallotta, hogy egy szó sem volt igaz a herevasalós sztorijából, valójában soha nem csináltak rajta ilyen beavatkozást."
 propeller.hu/szorakozas/3584999-kamu-volt-atvertek-egesz-orszagot-berki-soha-nem?utm_source=hirkereso.hu&utm_medium=referral
nagylaza
Ezt már évek óta mondja Puzsér, most a perük kapcsán is többször előjött.
Sobri Jóska
Ezek szerint Puzsér és Berki pereskedett. Szépen vagyunk. (Meg se merem kérdezni, hogy ki győzött...)
nagylaza
Még zajlik, messze még a vége.
De gondolom ennek kapcsán kellett most Berkinek önbevallani.
Amúgy sok értelmiségi ódzkodik a bulvártól, de én szeretem a trasht (lehet nem is vagyok ilyeténképp klasszikus értelmiségi), módfelett szórakoztató tud lenni, és végtelen a tárháza youtubeon.
Sobri Jóska
hát nem tudom....
laza kikapcsolódó szórakozásnak ez pl kiváló trash bulvár helyett...😉

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/10/13/egy_piroson_athalado_domper_gyurt_maga_ala_egy_robogot_a_lehel_ternel_-_sokkolo_video/

Hova az anyjába siet vajon ennyire...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Lassan azért megadhatnák rá a kilövési engedélyt, mert rohadt gáz ez a fickó. Értem én, hogy a hatalom embere, de azért van egy színt ami már kurva gáz.

 index.hu/belfold/2020/10/12/bors_eltiltottak_megis_jogsi_nelkul_vezet_a_dozsa_gyorgy_uti_gazolo/
NB2
Bárki számára meglepetés tán, hogy ez az izomagyú kirakatköcsög fog még vezetni?
gyeek
Csak vászonért ugrott el a Művészellátóba.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 index.hu/belfold/2020/10/12/maruzsa_az_iskolakban_elegendonek_bizonyultak_az_eddigi_intezkedesek/

Őt kellene kisöpörni jó messzire...
dande
Az őszi szünet!!!!!!! 😀 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/belfold/2020/10/12/maruzsa_az_iskolakban_elegendonek_bizonyultak_az_eddigi_intezkedesek/

Őt kellene kisöpörni jó messzire...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Lassan azért megadhatnák rá a kilövési engedélyt, mert rohadt gáz ez a fickó. Értem én, hogy a hatalom embere, de azért van egy színt ami már kurva gáz.

 index.hu/belfold/2020/10/12/bors_eltiltottak_megis_jogsi_nelkul_vezet_a_dozsa_gyorgy_uti_gazolo/
NB2
Bárki számára meglepetés tán, hogy ez az izomagyú kirakatköcsög fog még vezetni?
gyeek
"Nem a jogsitól megy a zautó, hanem a benyától."