Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Az első vasárnap NFL nélkül :mad:

Hol van még legalább a draft... :/

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fórumunk kultuszmuzsikája kicsit másképp: http://www.dailymotion.com/video/xold8h_99problemsinfilm-em_music


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hu rohadt köcsög BKV, hogy basznák meg magukat
ma megint mindenféle fűtés nélkül szoptam a brét, ezért fizessek bérletért mi?
mit kapok cserébe? bűz van, csövesek, a seggem meg odafagy a villamosra
de a kibaszott férgeknek azért kell a sokmilliós végkielégítés és társai
golyót az összes fejébeStez
Milyen végkielégítés? Most kaptak félmilliárdos jutalmat a remek munkájukért. A melósnak meg nem adtak bérkompenzációt, mert nem jutott.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hu rohadt köcsög BKV, hogy basznák meg magukat
ma megint mindenféle fűtés nélkül szoptam a brét, ezért fizessek bérletért mi?
mit kapok cserébe? bűz van, csövesek, a seggem meg odafagy a villamosra
de a kibaszott férgeknek azért kell a sokmilliós végkielégítés és társai
golyót az összes fejébe

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Amilyen barom vagyok felkeltem tankozni, hogy kihasználjak egy xp többszörözős lehetőséget, erre nem megy a WoT.vadibandi
Látom ez mindenkinél agygörcsöt okoz, egyik haverom múltkor majdnem kivágta a gépet az ablakon mert a 30. másodpercben lefagyott és komoly 18 xp-t szedett a duplázáson 😀Hanni
Most csak annyi volt, hogy 8-9 órán keresztül nem futott a szerver.




több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amilyen barom vagyok felkeltem tankozni, hogy kihasználjak egy xp többszörözős lehetőséget, erre nem megy a WoT.vadibandi
Látom ez mindenkinél agygörcsöt okoz, egyik haverom múltkor majdnem kivágta a gépet az ablakon mert a 30. másodpercben lefagyott és komoly 18 xp-t szedett a duplázáson 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Amilyen barom vagyok felkeltem tankozni, hogy kihasználjak egy xp többszörözős lehetőséget, erre nem megy a WoT.




több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:csi77
Az 52-es haláli! Egyszer 200 fölött mentem végig rajta, de úgy is unalmas volt!catattack
Persze, mert mire feleszméltél, vége is volt! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
catattack 3 520
És bírta az utat? Mondjuk ennek faja a felfüggesztése, de akkor is meglep.szaba
Kellett bírnia! Az út közepe nem olyan rossz! Vagy legalábbis akkor nem volt az. Kb. 5-6 éve lehetett.
Viszont van egy út ami Nagykőröst és Lajosmizsét köti össze, na az olyan, mintha a Man szigeteki TT-n lennék! 😂
Ráz, pattog, mint az istenverése!
Persze motoron és autón másképp el meg egy utat az ember!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megkérdezhetem, hogy mivel?szaba
PunBB bbcode testcatattack
És bírta az utat? Mondjuk ennek faja a felfüggesztése, de akkor is meglep.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Megkérdezhetem, hogy mivel?szaba
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:csi77
Az 52-es haláli! Egyszer 200 fölött mentem végig rajta, de úgy is unalmas volt!catattack
Megkérdezhetem, hogy mivel?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én is relatíve sűrűn járok az 52-esen, az az út a viccek topikba is elférne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:csi77
Az 52-es haláli! Egyszer 200 fölött mentem végig rajta, de úgy is unalmas volt!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem műsor a lényeg, hanem hogy kb. 10 percig tudom nézni, aztán lefagy-upgradel-kikapcsol ami maga egy 10 perces művelet, és már kurvára idegesít, hogy 5-ször kapcsolom vissza utána, akkor 5ször megy végig a folyamat...fetomy
ismerős, elég nagy szopás, amikor ezt csinálja. szerencsére nekem csak akkor szokta, amikor kivételesen valamit tényleg nézni akarok 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem műsor a lényeg, hanem hogy kb. 10 percig tudom nézni, aztán lefagy-upgradel-kikapcsol ami maga egy 10 perces művelet, és már kurvára idegesít, hogy 5-ször kapcsolom vissza utána, akkor 5ször megy végig a folyamat...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezúton köszönném meg a UPC-nek a részvételt a mai TVzésemhez.fetomy
vv vagy megasztár? 😛

de hogy ne legyek off: ismét megasztár

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezúton köszönném meg a UPC-nek a részvételt a mai TVzésemhez.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
format factory?killkenny
Iszonyat lassú, de legalább csinálja, úgyhogy köszi!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:csi77
Ha ez megnyugtat, azon szárazon is mocskos rossz közlekedni.Matthew99
tudom, sajnos sokat járok rajta....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:csi77
Ha ez megnyugtat, azon szárazon is mocskos rossz közlekedni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős
Jajjdejujjde szeretem az ilyet. Megnyitom a videó konverterrel az mkv-t, át is konvertálom avira. Fél órával később újra meg akarom tenni, de ekkor már nem tudja beolvasni ugyanazt az mkv-t, mert nem tudja kinyerni belőle az információt. Zseniális komolyan!

Valaki tud olyan videó konvertert, ami ingyenes, lehet vele bármilyen hosszúságú mkv-t avira alakítani?fetomy
format factory?

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én a behavazott utakat gyűlölöm, főleg a 2 számjegyű főútnak csúfolt 52-est. Hóban nem kicsit gáz rajta közlekedni....... :mad:

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajjdejujjde szeretem az ilyet. Megnyitom a videó konverterrel az mkv-t, át is konvertálom avira. Fél órával később újra meg akarom tenni, de ekkor már nem tudja beolvasni ugyanazt az mkv-t, mert nem tudja kinyerni belőle az információt. Zseniális komolyan!

Valaki tud olyan videó konvertert, ami ingyenes, lehet vele bármilyen hosszúságú mkv-t avira alakítani?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vettem egy üveg Amstelt (kedvenc söröm), belekortyoltam, hát valami nem stimmel. Ránézek, kishazánkban gyártották. Gondolom megvették a licenszet. Hát most vagyok olyan rosszul, hogy az valami hihetetlen.füligjimmy
Átéltem már én is hasonlót csak a Heineken-el 😊 Nem valami jó érzés