Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 748 — Keep pounding
Doom ezt az első hegyről lefele baszta el, ott várt mindenkire, hogy majd mennek együtt. Ehelyett vihet még több embert....

Holnap meg kell vernie Froomeot a rózsaszínért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Csóri O'Connor feladta

Perception is reality.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Tök mindegy ki ki ellen megy. hátul ha csak hárman is de forognak, az egyik az időfutam világbajnok. és aki elől megy lassan 70 km óta csak távolodik.
Aki amúgy a TT-n is kapott TD-től.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A két üldözőcsoportban szép nagy összhangban mennek a srácok. Ja nem.

Mondjuk azt értem Carapaz és Lopez miért nem megy. Ők csak egymással vannak elfoglalva kb.
iktriad
Egyiknek se érdeke, ezt Pinot is tudhatná. Így is vicces, hogy hárman forognak és nem tudják tartani Froome tempóját.
Jakehomer
úgy sok értelme nincs a forgásnak, hogy Doom mögött csinálják. ennyi ballaszttal nehéz.
shawnka
Pinot és Reichenbach mennek, már amennyit tudnak, nyilván akkor van nagyobb tempó, amikor TD vezet, de így is hatékonyabbnak kéne lenniük papíron, a következő csoportnak adtak három percet, miközben Froome-tól kaptak felet. Nem hihető.

Perception is reality.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Igazából Reichenbach is Pozzovivo ellen megy. Pinot meg 4 perc hátrányból nem előre kell tekintsen hanem a két dél-amerikaira.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
A két üldözőcsoportban szép nagy összhangban mennek a srácok. Ja nem.

Mondjuk azt értem Carapaz és Lopez miért nem megy. Ők csak egymással vannak elfoglalva kb.
iktriad
Egyiknek se érdeke, ezt Pinot is tudhatná. Így is vicces, hogy hárman forognak és nem tudják tartani Froome tempóját.
Jakehomer
úgy sok értelme nincs a forgásnak, hogy Doom mögött csinálják. ennyi ballaszttal nehéz.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A két üldözőcsoportban szép nagy összhangban mennek a srácok. Ja nem.

Mondjuk azt értem Carapaz és Lopez miért nem megy. Ők csak egymással vannak elfoglalva kb.
iktriad
Egyiknek se érdeke, ezt Pinot is tudhatná. Így is vicces, hogy hárman forognak és nem tudják tartani Froome tempóját.

Perception is reality.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A két üldözőcsoportban szép nagy összhangban mennek a srácok. Ja nem.

Mondjuk azt értem Carapaz és Lopez miért nem megy. Ők csak egymással vannak elfoglalva kb.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Amúgy Reichenbach várakozás újabb 15 másodpercet jelentett.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm, akkor a végét már később tudom meg.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olasz felíratok. Froome átmegy a 35 km-es kapu alatt, erre az van a képernyőre kiírva, hogy 33,5 van még hátra. 😊 😊 😊


Közben Pozzovivoék laza 5km hátrányban vannak a Supermannel szemben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Várhatóan mikorra érnek be?
dande
5

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
50 perc kb.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várhatóan mikorra érnek be?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
pozzo csoporton még többet hozott...
Most reichenbachnak kéne meghúzni a kövi hegy aljáig ami a csövön kifér, de nem úgy néz ki
eaglesmcnabb
Ő most szakad le lefelé..
dawyd728
azé mondom 😀

picsába

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az utolsó hegyen azért illene lassulnia 😛

TD most már nem tartalékol

Perception is reality.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
pozzo csoporton még többet hozott...
Most reichenbachnak kéne meghúzni a kövi hegy aljáig ami a csövön kifér, de nem úgy néz ki
eaglesmcnabb
Ő most szakad le lefelé..
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én pont a mai szakaszt nem látim (meg a holnapit) én is köszi az eredménykövetőt 😊 Ezek szerint Froome ma megnyeri?
dande
A szakaszt szinte biztos, a Girot sanszosan. Remélhetőleg a hematokrit szintje is rendben lesz a leadott mintában. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
pozzo csoporton még többet hozott...
Most reichenbachnak kéne meghúzni a kövi hegy aljáig ami a csövön kifér, de nem úgy néz ki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én pont a mai szakaszt nem látim (meg a holnapit) én is köszi az eredménykövetőt 😊 Ezek szerint Froome ma megnyeri?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
lejtmenetben most volt hogy nem tekert vagy 500 méteren, tuti ott is hoz majd 3-4 másodpercet :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Nekem is Landis ugrik be. Mondjuk ott jobban kilógott a lóláb. Egy nappal korábban megzuhant. Majd szinte a teljes szakaszt szökte és nem 5, hanem annál nagyobb üldöző csoport ellen tartotta és növelte az előnyét. Ettől még tényleg hihetetlen, amit látunk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már csak 27 mp Froome és Dumoulin között. A britre ma nincsenek szavak, amit csinál. | (Csendben megjegyzem remélem nem a 2006-os Landis módszer miatt megy ma ennyire) |
iktriad
Ezek szerint nem csak nekem ugrott be Floyd barátunk.
gdavid
Igen, kb ő ment ekkorát hátrányból akkor azon a Touron. Oscar Pereiro Sio nagy örömére. 😊
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Már csak 27 mp Froome és Dumoulin között. A britre ma nincsenek szavak, amit csinál. | (Csendben megjegyzem remélem nem a 2006-os Landis módszer miatt megy ma ennyire) |
iktriad
Ezek szerint nem csak nekem ugrott be Floyd barátunk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már csak 27 mp Froome és Dumoulin között. A britre ma nincsenek szavak, amit csinál. | (Csendben megjegyzem remélem nem a 2006-os Landis módszer miatt megy ma ennyire) |