OFF topik

30 feliratkozó

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az amúgy miért van, hogy vannak olyan játékosok akik nem az igaz posztjukon vannak a kártyákon?
Bad 31
oop-re gondolsz ? vagy a visszahordókra.
Heisman Trophy
Mondjuk Tim Hightower mint kicker, látom, hogy ott van a kártyán, hogy out of position, csak számomra ez olyan hülyeség.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az amúgy miért van, hogy vannak olyan játékosok akik nem az igaz posztjukon vannak a kártyákon?
Bad 31
oop-re gondolsz ? vagy a visszahordókra.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az amúgy miért van, hogy vannak olyan játékosok akik nem az igaz posztjukon vannak a kártyákon?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ha beresetelik velem vesztettek is egy usert. -> csőd



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Bizony. Minden évben új csapat építés a régivel csak bizonyos feladatokat tudsz játszani. Nekem most 88, 88, 85 csapatom van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az patent. Nemreg ota jatszom de akkor en is at fogok elni ilyet :d

több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Aha, most is lesz a szezon után elvileg.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja. Season valtas volt vagy mi?

több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Én a nyári reset után kevésbé vagyok már lelkes, előtte eléggé pörgött nálam is. Akkor egy 96-os overall ratinggel megáldott csapatom ment a kukába (96 off, 98 def, 90 spec). Most 83-83-71-nél vagyok, de bevallom az utóbbi kb két hónapban talán ha kétszer léptem be. 😊

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja hat nem egy konzolos maddent kell varni. 😀😀valoban a kartyagyujtogetesen van a hangsuly.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én mennék bár lehet h nem minden nap tudnék foglalkozni vele. ( nekem wp van, az asszonyéról tolom 😀 )
Mondjuk sztem egy fostalicska a játék, ez kvázi inkább egy online nfl kártya gyüjtögető. Amúgy asszem 80-as offensem van és 76-os defensem. Na m1, szívesen beszállok ha kell.
peach
Ha elegen összegyűlnénk csinálhatnánk egy bowl.hu-s csapatot 😊
Bad 31
Értem ezért jelentkeztem ha nem volt egyértelmű 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én mennék bár lehet h nem minden nap tudnék foglalkozni vele. ( nekem wp van, az asszonyéról tolom 😀 )
Mondjuk sztem egy fostalicska a játék, ez kvázi inkább egy online nfl kártya gyüjtögető. Amúgy asszem 80-as offensem van és 76-os defensem. Na m1, szívesen beszállok ha kell.
peach
Ha elegen összegyűlnénk csinálhatnánk egy bowl.hu-s csapatot 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én mennék bár lehet h nem minden nap tudnék foglalkozni vele. ( nekem wp van, az asszonyéról tolom 😀 )
Mondjuk sztem egy fostalicska a játék, ez kvázi inkább egy online nfl kártya gyüjtögető. Amúgy asszem 80-as offensem van és 76-os defensem. Na m1, szívesen beszállok ha kell.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
És milyen csapatotok van?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Tényleg találtam pár magyar csapatot, egybe küldtem kérelmet a MAGYAR NFL nevűbe, esetleg van valaki aki benne van innen?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Van vagy 24 óra letolni 64 vagy adott driveot a liga tagoknak. Az ellenfel liga tagjaibol lehet valasztani ki ellen. Egy jatekosnak 3 driveja van. Es egy jatekost max 3 szor tamadhatnak. Te egy jatekost max 1 szer szorhatsz meg. Tehat mind a 3 driveodat mas ellenfel ellen kell letolnod. Az a liga nyer amelyik a tobb pontot gyujti.

A liganak is van rankja, lehet versenyezni. Reward cardot kapsz amit szettbe rakva akar elite playert is nyithatsz.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
én mondjuk konkrétan egy bowl.one os ligára gondoltam. Ha lennénk páran. Azért egy 10-12 ember kellene league vs leaguehoz. vagy a házi champshipek megrendezéséhez.
ano92
Ezek is úgy mennek mint a HeadtoHead, hogy akkor nyomod a támadásod amikor akarod vagy ez feszesebb időbeosztású?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mondjuk konkrétan egy bowl.one os ligára gondoltam. Ha lennénk páran. Azért egy 10-12 ember kellene league vs leaguehoz. vagy a házi champshipek megrendezéséhez.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Madden mobileal toljatok? Ha lennenk elegen indithatnank bowl ligat azt alazhatnank mindenkit.
ano92
Pont ezt akartam kérdezni, látom te is ezt a topicot találtad alkalmasnak a kérdésre 😊 én is szívesen csatlakoznék egy magyar ligához.
Bad 31
Szerintem van már most is több magyar liga. Legalábbis amennyit én arra járok, mintha láttam volna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Madden mobileal toljatok? Ha lennenk elegen indithatnank bowl ligat azt alazhatnank mindenkit.
ano92
Pont ezt akartam kérdezni, látom te is ezt a topicot találtad alkalmasnak a kérdésre 😊 én is szívesen csatlakoznék egy magyar ligához.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Madden mobileal toljatok? Ha lennenk elegen indithatnank bowl ligat azt alazhatnank mindenkit.

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.youtube.com/watch?v=l-1wyWPYGLE
Atari
4:18nál elővarázsolta a Reapereket! :o

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.youtube.com/watch?v=l-1wyWPYGLE

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Amikor elmész inni egy haverod szülinapjára, majd ott van a fantasy ligádból a 4 PO-ba jutott emberből 3, úgy hogy te 4-9cel zártad az alapszakaszt...nem is csodálom, hogy nem emlékszek semmire 😀😀
dugo93
Ahogy elolvastam amit leírtál, még mindig részeg vagy. 😊
dcsicsak
Így utólag szerintem is az voltam 😀

több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Amikor elmész inni egy haverod szülinapjára, majd ott van a fantasy ligádból a 4 PO-ba jutott emberből 3, úgy hogy te 4-9cel zártad az alapszakaszt...nem is csodálom, hogy nem emlékszek semmire 😀😀
dugo93
Ahogy elolvastam amit leírtál, még mindig részeg vagy. 😊