OFF topik

30 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
nem találtam rá topicot, ezért itt kérdezek:
NFL cuccokat hol lehet/érdemes rendelni? mezek, pólók, sapkák, pulcsik, stb.

több darabot is rendelnék (több csapat színeiben, haveroknak is), de a magyar oldalakon amit találtam nem túl nagy a választék

kösz, előre is
funkyparduc
 www.fanatics.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
nem találtam rá topicot, ezért itt kérdezek:
NFL cuccokat hol lehet/érdemes rendelni? mezek, pólók, sapkák, pulcsik, stb.

több darabot is rendelnék (több csapat színeiben, haveroknak is), de a magyar oldalakon amit találtam nem túl nagy a választék

kösz, előre is

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kulfold/2016/11/15/na_mennyi_ido_alatt_tuntetnek_el_egy_foldomlast_japanban/
jó tudom, majd jön Sobri és megmagyarázza, hogy ott miért igen és nálunk mé nem😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha a Seahawks újabb szintre emelné a himnusz alatti egymásba karolást, akár azzal, hogy valamelyik csapattal együtt adják ezt elő úgy, hogy egyik és másik oldalról érkező játékosok és edzők felváltva kapaszkodnának össze, akkor az ideális időpontnak a most vasárnap tűnik.

Az alapszakasz legjobban várt, jó eséllyel legnagyobb nézettséget is hozó meccse jön, sokakhoz jutna el az üzenet, ami az én olvasatomban nagyjából annyi, hogy "szeressük egymást, gyerekek!", a megosztottsággal szemben az összetartozás mellett érvelve (ami a keddi elnökválasztás után is aktuális igény). A Seahawks és a Pats közös közelmúltja miatt ez különösen erős gesztus lenne. Mivel mindkét csapatban van egy-egy Bennett-fivér, leegyeztetni sem lenne túl bonyolult.
tejbegrrr!!!
 www.youtube.com/watch?v=q55kazVdH58

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ha a Seahawks újabb szintre emelné a himnusz alatti egymásba karolást, akár azzal, hogy valamelyik csapattal együtt adják ezt elő úgy, hogy egyik és másik oldalról érkező játékosok és edzők felváltva kapaszkodnának össze, akkor az ideális időpontnak a most vasárnap tűnik.

Az alapszakasz legjobban várt, jó eséllyel legnagyobb nézettséget is hozó meccse jön, sokakhoz jutna el az üzenet, ami az én olvasatomban nagyjából annyi, hogy "szeressük egymást, gyerekek!", a megosztottsággal szemben az összetartozás mellett érvelve (ami a keddi elnökválasztás után is aktuális igény). A Seahawks és a Pats közös közelmúltja miatt ez különösen erős gesztus lenne. Mivel mindkét csapatban van egy-egy Bennett-fivér, leegyeztetni sem lenne túl bonyolult.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A másik meg katus attila? Ezmiez? 😀
peach
Höri és Simms helyett végre normális kommentátorok közvetítették a tnf-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A másik meg katus attila? Ezmiez? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
shia labeouf? 😀
baggio
 pbs.twimg.com/media/CwYG-_xWQAEn0HC.jpg:large
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Előző vagy régebbi meccsekről hol lehet megtalálni, vagy letölteni game notes PDF formátumban? Cleveland - Knicks meccset kerestem, de nem találtam, csak a mostanit láttam (a Celtics ellenit).

Szerkesztette: Béczkó
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Nem kell tárhely a domain birtoklásához (regisztráció). Ha a domain mögött van egy honlap az a domain delegálása. A kettő valamennyire független egymástól.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Van a domaihez admin felület? Ott nézz körül, elvileg át lehet irányítani, csak kell a blog.hu-s ip cím
apeszos
Hát elvileg talán már most is át van irányítva... Csak lehet hogy nem úgy? 😊 Milyen néven keressem az átirányítást?
Rataxes
a DNS-nél keresd. Meg kell adni a tartományneveket (kettő van) és az IP címe(ke)t. Ezeket a blog.hu-tól kell elkérned. Példa: ns1.blog.hu; ns2.blog.hu
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
 www.dotroll.com/hu
kérd át máshova a domaint...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Van a domaihez admin felület? Ott nézz körül, elvileg át lehet irányítani, csak kell a blog.hu-s ip cím
apeszos
Hát elvileg talán már most is át van irányítva... Csak lehet hogy nem úgy? 😊 Milyen néven keressem az átirányítást?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Van a domaihez admin felület? Ott nézz körül, elvileg át lehet irányítani, csak kell a blog.hu-s ip cím
több mint 7 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Domain nevek külön vannak kezelve, nem kell hozzá semmilyen tárhely. Maximum azért erőltethetik együtt, hogy eladják a drágább tárhelyet is.
Ettemlevest
Azért ez így nem egészen igaz...
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?
Rataxes
Domain nevek külön vannak kezelve, nem kell hozzá semmilyen tárhely. Maximum azért erőltethetik együtt, hogy eladják a drágább tárhelyet is.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Egy számítógépes/internetes/domain regisztrációs kérdés... Pár éve nagy reményekkel beregisztráltuk a flyeagles.hu domaint, tárhelyre is előfizettünk, az alábbi oldalon:
 megacp.com/
Túl sok előrelépés nem történt az ügyben, a domain továbbra is a philly.blog.hu-ra tereli a látogatókat. Most jött az e-mail, hogy lejár a domain, meghosszabbítása ~1500 huf, meg a tárhely is, ami 7-8 rugó lenne. Előbbit még nosztalgiából is kicsengetném, hogy ne vesszen el örökre a név, a tárhelyen viszont fölöslegesnek érzem, soha nem volt használva.
A kérdés az, hogy ha csak a domaint hosszabbítom meg, tud továbbra is működni a dolog, hogy a blogos felületre irányít a link, vagy kell hozzá tárhely is?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
A kis kedvencek titkos élete gyűjthető kártyákból, a tízes számú esetleg nincs meg valakinek feleslegbe? Ez az egy hiányzik.

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Tudtok ajánlani valami helyet az Astoria környékén ahol meg tudom nézni egy óra múlva a Bears-Eagles ismétlést?
Rataxes
a Dohányban a zsinagógával szemben egymás mellett vagy 4 helyen is akár...
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Igazság szerint most pont magyarul nézném pár korsó sör társaságában valami csehóban 😊
Read only üzemmódba váltottam az utóbbi időben, nem érzem úgy hogy bàrmi hasznosat hozzá tudnék tenni az eszmecseréhez... de amúgy jól esik, igyekszem majd alkotni valamit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudtok ajánlani valami helyet az Astoria környékén ahol meg tudom nézni egy óra múlva a Bears-Eagles ismétlést?
Rataxes
Azt sajnos nem tudok, de amennyiben nem ragaszkodsz a magyar nyelvhez itt egyszerűbb lesz 😉

 www.nfl-replay.com/tag/nfl-replay-eagles/

Amúgy üdv Rat, hiányoztok ám egy páran a topicból, jelentkezz, jelentkezzetek gyakrabban, deny Bébé te....

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Tudtok ajánlani valami helyet az Astoria környékén ahol meg tudom nézni egy óra múlva a Bears-Eagles ismétlést?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
jól kenik 😊

 www.youtube.com/watch?v=wLu3k5UVIlA&feature=youtu.be
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hello, nem tud valaki segíteni abban, hogyan tudom törölni a 7 napos NFL gamepass accom??? Sőt nem is kell törölni... csak a auto renewalt... hol lehet kikapcsolni?? konkrétan sehol sem találom..
ricsiii83
bejelentkezel > watch games > my account > update billing information > apróbetűs rész
slowmotion
Nincs ilyen lehetőségem a watch gamesen belűl...
 www.kepfeltoltes.hu/view/160913/65884015N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
ricsiii83
kattints rá, majd lesz
jobb felső sarok
slowmotion
rá kattintottam és nincs semmi jobb felső sarokban:/ Wlcome Richard ra meg nem enged rá menni csak ki jelentkezni :/
 www.kepfeltoltes.hu/view/160914/N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
ricsiii83
Szerintem jó sport a foci, és látványos az NFL, ne add fel egy hét után. Nézz még meg pár meccset, meg fogod szeretni.
Sobri Jóska
Jajj félre értettél 😊) 2007 óta favorizálok a a Chicagoval 😊) csak nem voltam itthon és nem tudtam nézni sehogy sem a Texans elleni meccset és mondom akkor kipróbálom ezt... de látván, hogy 200 dollár annyit nem ér.. inkább nem nézem meg a meccsen csak ismétlésből a neten valahol