OFF topik

30 feliratkozó

több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Amikor elmész inni egy haverod szülinapjára, majd ott van a fantasy ligádból a 4 PO-ba jutott emberből 3, úgy hogy te 4-9cel zártad az alapszakaszt...nem is csodálom, hogy nem emlékszek semmire 😀😀
dugo93
Ahogy elolvastam amit leírtál, még mindig részeg vagy. 😊
dcsicsak
Így utólag szerintem is az voltam 😀

több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Amikor elmész inni egy haverod szülinapjára, majd ott van a fantasy ligádból a 4 PO-ba jutott emberből 3, úgy hogy te 4-9cel zártad az alapszakaszt...nem is csodálom, hogy nem emlékszek semmire 😀😀
dugo93
Ahogy elolvastam amit leírtál, még mindig részeg vagy. 😊
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Amikor elmész inni egy haverod szülinapjára, majd ott van a fantasy ligádból a 4 PO-ba jutott emberből 3, úgy hogy te 4-9cel zártad az alapszakaszt...nem is csodálom, hogy nem emlékszek semmire 😀😀

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 index.hu/gazdasag/ado_es_koltsegvetes/2016/12/07/szazezer_liter_lejart_almalevet_akartak_eladni/

Erről beugrott ez:
 www.youtube.com/watch?v=Xj-JYKivdrI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nagggyyonnn kemény 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Meghalt Józsa Imre, még október 30-án. Ez csak nekem uj? Nyugodjon békében, én nagyon bírtam a szinkron szerepeit. Nicholas Cage, Chevy Chase, Garrison bácsi, "Zsák Fos" a jöttünk láttunk visszamenménknől és még sok más.
Amare
meg hát Green doki.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 index.hu/mindekozben/poszt/2016/12/01/baromi_jo_time-lapse_video_keszult_a_pecsi_magashaz_bontasarol/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Meghalt Józsa Imre, még október 30-án. Ez csak nekem uj? Nyugodjon békében, én nagyon bírtam a szinkron szerepeit. Nicholas Cage, Chevy Chase, Garrison bácsi, "Zsák Fos" a jöttünk láttunk visszamenménknől és még sok más.
Amare
Valamelyik híradó (talán az RTL klub) foglalkozott vele.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Meghalt Józsa Imre, még október 30-án. Ez csak nekem uj? Nyugodjon békében, én nagyon bírtam a szinkron szerepeit. Nicholas Cage, Chevy Chase, Garrison bácsi, "Zsák Fos" a jöttünk láttunk visszamenménknől és még sok más.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tériszonyosoknak:
Csak úgy mert jól néz ki:  youtu.be/Ka3ZA5XRq8Q

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ennyi marhasagot.
A Black fridayben sem hiszek😊

 index.hu/gazdasag/2016/11/25/1_perc_alatt_fogyott_el_az_emag_tobb_szaz_darabos_arukeszlete/
ZoliMP
iMagazin a kedvencem 😊 ...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Ennyi marhasagot.
A Black fridayben sem hiszek😊

 index.hu/gazdasag/2016/11/25/1_perc_alatt_fogyott_el_az_emag_tobb_szaz_darabos_arukeszlete/
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Köszi srácok 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Valaki nem tudja, ha van nyelviszgám, annak van elévülési ideje? Szóval ha 2011ben sikeresen megcsináltam, van ennek valamiféle lejárati ideje? Vagy onnantól ez hatályos most már mindig? Most akarnék államvizsgázni, remélem nem zavar ebbe ez bele....
Amare
Nincs elévülési ideje a nyelvizsgának tudtommal.
Toca
Kivéve az ilyen IELTS, TOEFL és ehhez hasonló nyelvvizsgáknak. Nekem előbbi van (volt) és annak 2 év az elévülési ideje. De ha "hagyományos" nyelvvizsgád van, akkor az nem évül el szerintem sem.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Valaki nem tudja, ha van nyelviszgám, annak van elévülési ideje? Szóval ha 2011ben sikeresen megcsináltam, van ennek valamiféle lejárati ideje? Vagy onnantól ez hatályos most már mindig? Most akarnék államvizsgázni, remélem nem zavar ebbe ez bele....
Amare
egyszer a Tied, örökké a Tied
annak idején is elévülése csak a fél nyelvvizsgáknak volt, azaz a sikeres fél nyelvvizsga mellé a másik felét két éven belül meg kellett csinálni, hogy meglegyen a C.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Valaki nem tudja, ha van nyelviszgám, annak van elévülési ideje? Szóval ha 2011ben sikeresen megcsináltam, van ennek valamiféle lejárati ideje? Vagy onnantól ez hatályos most már mindig? Most akarnék államvizsgázni, remélem nem zavar ebbe ez bele....
Amare
Nincs elévülési ideje a nyelvizsgának tudtommal.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valaki nem tudja, ha van nyelviszgám, annak van elévülési ideje? Szóval ha 2011ben sikeresen megcsináltam, van ennek valamiféle lejárati ideje? Vagy onnantól ez hatályos most már mindig? Most akarnék államvizsgázni, remélem nem zavar ebbe ez bele....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nem találtam rá topicot, ezért itt kérdezek:
NFL cuccokat hol lehet/érdemes rendelni? mezek, pólók, sapkák, pulcsik, stb.

több darabot is rendelnék (több csapat színeiben, haveroknak is), de a magyar oldalakon amit találtam nem túl nagy a választék

kösz, előre is
funkyparduc
 www.fanatics.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
nem találtam rá topicot, ezért itt kérdezek:
NFL cuccokat hol lehet/érdemes rendelni? mezek, pólók, sapkák, pulcsik, stb.

több darabot is rendelnék (több csapat színeiben, haveroknak is), de a magyar oldalakon amit találtam nem túl nagy a választék

kösz, előre is

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kulfold/2016/11/15/na_mennyi_ido_alatt_tuntetnek_el_egy_foldomlast_japanban/
jó tudom, majd jön Sobri és megmagyarázza, hogy ott miért igen és nálunk mé nem😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha a Seahawks újabb szintre emelné a himnusz alatti egymásba karolást, akár azzal, hogy valamelyik csapattal együtt adják ezt elő úgy, hogy egyik és másik oldalról érkező játékosok és edzők felváltva kapaszkodnának össze, akkor az ideális időpontnak a most vasárnap tűnik.

Az alapszakasz legjobban várt, jó eséllyel legnagyobb nézettséget is hozó meccse jön, sokakhoz jutna el az üzenet, ami az én olvasatomban nagyjából annyi, hogy "szeressük egymást, gyerekek!", a megosztottsággal szemben az összetartozás mellett érvelve (ami a keddi elnökválasztás után is aktuális igény). A Seahawks és a Pats közös közelmúltja miatt ez különösen erős gesztus lenne. Mivel mindkét csapatban van egy-egy Bennett-fivér, leegyeztetni sem lenne túl bonyolult.
tejbegrrr!!!
 www.youtube.com/watch?v=q55kazVdH58

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ha a Seahawks újabb szintre emelné a himnusz alatti egymásba karolást, akár azzal, hogy valamelyik csapattal együtt adják ezt elő úgy, hogy egyik és másik oldalról érkező játékosok és edzők felváltva kapaszkodnának össze, akkor az ideális időpontnak a most vasárnap tűnik.

Az alapszakasz legjobban várt, jó eséllyel legnagyobb nézettséget is hozó meccse jön, sokakhoz jutna el az üzenet, ami az én olvasatomban nagyjából annyi, hogy "szeressük egymást, gyerekek!", a megosztottsággal szemben az összetartozás mellett érvelve (ami a keddi elnökválasztás után is aktuális igény). A Seahawks és a Pats közös közelmúltja miatt ez különösen erős gesztus lenne. Mivel mindkét csapatban van egy-egy Bennett-fivér, leegyeztetni sem lenne túl bonyolult.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
A másik meg katus attila? Ezmiez? 😀
peach
Höri és Simms helyett végre normális kommentátorok közvetítették a tnf-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A másik meg katus attila? Ezmiez? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...