OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
 galaktika.hu/kis-amerikai-wtf-ii/
Az amerikaiak Halálcsillagot szeretnének. 😀
Hátha harmadszorra már nem rombolja le a lázadó söpredék. 😐süti

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Köszi Szobi!😉
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vajon Darth Vadert mikor látták utoljára tüdőszűrőn?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 galaktika.hu/kis-amerikai-wtf-ii/
Az amerikaiak Halálcsillagot szeretnének. 😀
Hátha harmadszorra már nem rombolja le a lázadó söpredék. 😐
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Halihó!
Lenne egy telefonos kérdésem;
Nokia Lumia 610-re,hogy lehet betenni mozgó háttérképet?

előre is köszi
Z
ZoliZoltán
itt biztos kapsz választ:  mobilarena.hu/tema/re_nokia_lumia_610_a_legkisebb_is_szamit/hsz_1-50.html

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Halihó!
Lenne egy telefonos kérdésem;
Nokia Lumia 610-re,hogy lehet betenni mozgó háttérképet?

előre is köszi
Z
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
22-től 28-ig kellene szállás az USA-ban, valaki? 😊jjncaa
Ha felmész Kanadába Ottawa-ig akkor esetleg 😀

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
22-től 28-ig kellene szállás az USA-ban, valaki? 😊jjncaa
Couchsurfing nem játszik?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Are you kidding we??? 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
22-től 28-ig kellene szállás az USA-ban, valaki? 😊jjncaa
Ha-ha.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
22-től 28-ig kellene szállás az USA-ban, valaki? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Pedig eléggé rendszeres, Baranyában mindenképp. A falusi járatokon (ahol ugye állandó sofőrök vannak túlnyomórészt)már ismerik az utasok zömét, nem is adnak jegyet. De hogy hozzátegyem, úgy hallottam a Volán még így is nyereséges... apeszos
Igen, azt mondják nyereséges. Nem is tudom megérteni, hogy lehet az pl. a MÁV-val szemben. GRAFI
a máv-nak iszonyatosan magasak a fix költségei, főleg a vasúti pályával és annak működtetésével kapcsolatban, de más területen is (pölö karbantartás). (most abba ne menjünk bele, hogy az adott költség konkrétan a máv melyik leányvállalatánál jelentkezik, egyik zsebem, másik zsebem effektus.) a lefektetett sínek,az azok melletti biztosító berendezések üzemeltetése, karbantartása, a vonalakat ellenőrző személyzet, infrastruktúra horribilis költség. kis túlzással, egy adott vonal szumma fenntartási és üzemeltetési költsége szinte ugyanannyi ha naponta 1 pár vonat megy rajta, vagy ha 50.
mondjuk ezért f@szság azzal érvelni hatékonyságnövelés kapcsán, hogy járatokat csökkentünk, mert ezzel az összes költség max1-2 százaléka csökken, a bevétel meg a felére esik vissza.
egy vonalon akkor lehet sokat spórolni, ha fullra megszüntetik. (mondjuk ilyenkor meg jelentkezik a másik halom egyszeri költség a vonalfelszámolás miatt.)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Kicsi hazánk nagyon előkelő helyet foglal el a világ legkorruptabb országait felsoroló listán.Ez sajnos, tény.Ezen semmi, és senki nem tud változtatni.Ez genetikailag van kódolva, meg, ha jól tudom a pincéreknek adózniuk is kell a borravaló után.laccoo74
Nem tudom, honnan veszed ezt, most a genetikai marhaságot leszámítva. Abszolút helyünkön vagyunk korrupció tekintetében, megelőzzük pl. a cseheket vagy a szlovákokat a régióból, a világ jobbik harmadában vagyunk. Szóval max ez van genetikailag kódolva, kifejezetten tisztességes a magyar, kivéve persze ha Skandináviához hasonlítjuk.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 714 — Vikings fan
Mondjuk feltűnik. És mit tehetnek?
Sobri Jóska
jobban megfizetik a buszsofőrt, h ne "kiegészítenie" a bevételét...Black_Adder
Persze, mert minél több pénze van az embernek, annál kevesebbet lop. Ez olyan logika, mint amikor amellett érvelnek, hogy növelni kell a végtelenségig a politikusok fizuját, mert akkor nem lesznek korruptak. Ja, de.Rajna
Kicsi hazánk nagyon előkelő helyet foglal el a világ legkorruptabb országait felsoroló listán.Ez sajnos, tény.Ezen semmi, és senki nem tud változtatni.Ez genetikailag van kódolva, meg, ha jól tudom a pincéreknek adózniuk is kell a borravaló után.laccoo74
Genetikailag?!
Erre az orbitális faszságra valami bizonyíték esetleg?
A géntérkép melyik részén keresendő a korrupció génje?
És még mi kódolt genetikailag szerinted?
Az agyhalál esetleg?
A legkevésbbé korrupt országok Új Zéland, Finnország és Dánia.
Ha egy magyar-finn házaspárnak gyerekei születnek, azok mire lesznek kódolva genetikailag?
Ellopják, de visszaadják?!
Vagy becsületes, de frusztrált?
Genetikailag...

Sobri Jóska
Figyelj betyár, akinek nem inge nem veszi magára.laccoo74
Én meg magamra veszem, de csak mert genetikailag van egy magamravevő-génem. Az agyhalottkiszúró és az ostobaságérzékelő között, balra, hátul, a homályoszlató-szekvenciák között... dehát nem is mondom, hisz magyar vagyok, neked meg a teljes magyar géntérkép megy fejből, rendelkezel a gének ismeretének tudományával.
Genetikailag.Sobri Jóska
Ha tényleg van ilyened néha alkalmazhatnád a saját hsz-eiden is 😛 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pedig eléggé rendszeres, Baranyában mindenképp. A falusi járatokon (ahol ugye állandó sofőrök vannak túlnyomórészt)már ismerik az utasok zömét, nem is adnak jegyet. De hogy hozzátegyem, úgy hallottam a Volán még így is nyereséges... apeszos
Igen, azt mondják nyereséges. Nem is tudom megérteni, hogy lehet az pl. a MÁV-val szemben.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Mondjuk feltűnik. És mit tehetnek?
Sobri Jóska
jobban megfizetik a buszsofőrt, h ne "kiegészítenie" a bevételét...Black_Adder
Persze, mert minél több pénze van az embernek, annál kevesebbet lop. Ez olyan logika, mint amikor amellett érvelnek, hogy növelni kell a végtelenségig a politikusok fizuját, mert akkor nem lesznek korruptak. Ja, de.Rajna
Kicsi hazánk nagyon előkelő helyet foglal el a világ legkorruptabb országait felsoroló listán.Ez sajnos, tény.Ezen semmi, és senki nem tud változtatni.Ez genetikailag van kódolva, meg, ha jól tudom a pincéreknek adózniuk is kell a borravaló után.laccoo74
Genetikailag?!
Erre az orbitális faszságra valami bizonyíték esetleg?
A géntérkép melyik részén keresendő a korrupció génje?
És még mi kódolt genetikailag szerinted?
Az agyhalál esetleg?
A legkevésbbé korrupt országok Új Zéland, Finnország és Dánia.
Ha egy magyar-finn házaspárnak gyerekei születnek, azok mire lesznek kódolva genetikailag?
Ellopják, de visszaadják?!
Vagy becsületes, de frusztrált?
Genetikailag...

Sobri Jóska
Figyelj betyár, akinek nem inge nem veszi magára.laccoo74
Én meg magamra veszem, de csak mert genetikailag van egy magamravevő-génem. Az agyhalottkiszúró és az ostobaságérzékelő között, balra, hátul, a homályoszlató-szekvenciák között... dehát nem is mondom, hisz magyar vagyok, neked meg a teljes magyar géntérkép megy fejből, rendelkezel a gének ismeretének tudományával.
Genetikailag.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mondjuk feltűnik. És mit tehetnek?
Sobri Jóska
jobban megfizetik a buszsofőrt, h ne "kiegészítenie" a bevételét...Black_Adder
Persze, mert minél több pénze van az embernek, annál kevesebbet lop. Ez olyan logika, mint amikor amellett érvelnek, hogy növelni kell a végtelenségig a politikusok fizuját, mert akkor nem lesznek korruptak. Ja, de.Rajna
Kicsi hazánk nagyon előkelő helyet foglal el a világ legkorruptabb országait felsoroló listán.Ez sajnos, tény.Ezen semmi, és senki nem tud változtatni.Ez genetikailag van kódolva, meg, ha jól tudom a pincéreknek adózniuk is kell a borravaló után.laccoo74
Genetikailag?!
Erre az orbitális faszságra valami bizonyíték esetleg?
A géntérkép melyik részén keresendő a korrupció génje?
És még mi kódolt genetikailag szerinted?
Az agyhalál esetleg?
A legkevésbbé korrupt országok Új Zéland, Finnország és Dánia.
Ha egy magyar-finn házaspárnak gyerekei születnek, azok mire lesznek kódolva genetikailag?
Ellopják, de visszaadják?!
Vagy becsületes, de frusztrált?
Genetikailag...

Sobri Jóska
Figyelj betyár, akinek nem inge nem veszi magára.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Mondjuk feltűnik. És mit tehetnek?
Sobri Jóska
jobban megfizetik a buszsofőrt, h ne "kiegészítenie" a bevételét...Black_Adder
Persze, mert minél több pénze van az embernek, annál kevesebbet lop. Ez olyan logika, mint amikor amellett érvelnek, hogy növelni kell a végtelenségig a politikusok fizuját, mert akkor nem lesznek korruptak. Ja, de.Rajna
Kicsi hazánk nagyon előkelő helyet foglal el a világ legkorruptabb országait felsoroló listán.Ez sajnos, tény.Ezen semmi, és senki nem tud változtatni.Ez genetikailag van kódolva, meg, ha jól tudom a pincéreknek adózniuk is kell a borravaló után.laccoo74
Genetikailag?!
Erre az orbitális faszságra valami bizonyíték esetleg?
A géntérkép melyik részén keresendő a korrupció génje?
És még mi kódolt genetikailag szerinted?
Az agyhalál esetleg?
A legkevésbbé korrupt országok Új Zéland, Finnország és Dánia.
Ha egy magyar-finn házaspárnak gyerekei születnek, azok mire lesznek kódolva genetikailag?
Ellopják, de visszaadják?!
Vagy becsületes, de frusztrált?
Genetikailag...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.urbanlegends.hu/2012/12/az-ember-aki-egyedulikent-nem-lenditette-karjat/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami ilyesmi segíthetne. A sofőrök jobban tudják merre járnak épp az ellenőrök, mint aki kiküldte őket portyázni.
A sikkasztás miatt is zavar, de mindamellett pofátlanul is csinálják már. Ilyenkor adnak egy kamu jegyet, amit visszakérnek az út végén. Többször volt példa rá, hogy hátul azért nem nyitotta ki az ajtót a sofőr, mert ott akart leszállni a delikvens, akinél a visszakérendő jegy volt. Ezzel persze feltartotta az összes többi embert, aki ment volna a dolgára. Ez pl. rendszeres. GRAFI
Ez egyébként Volán függő szerintem. Én középiskolába mindennap a Borsod Volánnal jártam, és ott nem tűnt fel, hogy ez ilyen gyakori eset lenne. Meg van ismerősöm is, akit ki is rúgtak egy ilyen ellenőrzés után, mert sikkasztott.Schleck
Pedig eléggé rendszeres, Baranyában mindenképp. A falusi járatokon (ahol ugye állandó sofőrök vannak túlnyomórészt)már ismerik az utasok zömét, nem is adnak jegyet. De hogy hozzátegyem, úgy hallottam a Volán még így is nyereséges...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez elsőrorban helyi járatokon jellemző szerintem. Távolságin jóval kockázatosabb. És itt nagyonis jellemző.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valami ilyesmi segíthetne. A sofőrök jobban tudják merre járnak épp az ellenőrök, mint aki kiküldte őket portyázni.
A sikkasztás miatt is zavar, de mindamellett pofátlanul is csinálják már. Ilyenkor adnak egy kamu jegyet, amit visszakérnek az út végén. Többször volt példa rá, hogy hátul azért nem nyitotta ki az ajtót a sofőr, mert ott akart leszállni a delikvens, akinél a visszakérendő jegy volt. Ezzel persze feltartotta az összes többi embert, aki ment volna a dolgára. Ez pl. rendszeres. GRAFI
Ez egyébként Volán függő szerintem. Én középiskolába mindennap a Borsod Volánnal jártam, és ott nem tűnt fel, hogy ez ilyen gyakori eset lenne. Meg van ismerősöm is, akit ki is rúgtak egy ilyen ellenőrzés után, mert sikkasztott.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valami ilyesmi segíthetne. A sofőrök jobban tudják merre járnak épp az ellenőrök, mint aki kiküldte őket portyázni.
A sikkasztás miatt is zavar, de mindamellett pofátlanul is csinálják már. Ilyenkor adnak egy kamu jegyet, amit visszakérnek az út végén. Többször volt példa rá, hogy hátul azért nem nyitotta ki az ajtót a sofőr, mert ott akart leszállni a delikvens, akinél a visszakérendő jegy volt. Ezzel persze feltartotta az összes többi embert, aki ment volna a dolgára. Ez pl. rendszeres.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Civil ruhás zsaru? Kimeríti a csalás/sikkasztás minősített esetét. A vesztegetését is. Ügyész kérdése. Négy-öt ilyen bukta, és erőteljesen csökkenni fognak az esetek.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mondjuk feltűnik. És mit tehetnek?
Sobri Jóska
Mondjuk sűrűbben ellenőriznek....
GRAFI
jobban megfizetik a buszsofőrt, h ne "kiegészítenie" a bevételét...Black_Adder
Persze nem álomfizetéseket kapnak, de azért annyira nem keresnek szarul. Haverom is it buszsofőrködik, képben vagyok mennyit keres. És ő még egy éve sincs ott.