OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://kep-vilag.hu/index.php/2012/01/elkepeszto-video-kuzdelem-az-eletert/
30000 méhecske küzd 30 lódarázs ellen. Nagyon komoly.eaglesmcnabb
A 30000-nek sikerült 1-et kicsinálni. Ezek a lódarazsak nagyon kívánják a Honey Badger-t.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
http://kep-vilag.hu/index.php/2012/01/elkepeszto-video-kuzdelem-az-eletert/
30000 méhecske küzd 30 lódarázs ellen. Nagyon komoly.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hét vicces sztorija következik, van egy haverom aki vérmes Roma szurkoló, kívülről tud minden himnuszt, magára varrata a csapat jelét is, tényleg beteg. Eddig életében egyszer sikerült kijutnia a szentélybe, élete egyik legnagyobb élményére készült de Rómában épp szurkolói bojkott volt, a szurkolók (már aki kiment) néma csöndben nézték végig a 90 percet és még a bálványa/példaképe Totti sem játszott. Idén úgy adatott hogy megint megy ki, Atalanta-Roma meccsre. Példaképe, bálványa Totti kisárgázta magát a fordulóra 😀😀😀DDDDJayB
Ez semmi. Egyik legjobb barátom óriási MU fan, körülbelül 20 éve. Rengeteg meccsen volt már, sok meze van, aláírás, Scholes visszavonulásakor online rendelt cuccokat (plakett, füzet, dvd) mivel ő a kedvence.
Legutóbb tavaly volt kint.
Chelsea - MU, 2 órával meccs előtt. Szivárognak be a stadionba az emberek, megy ő is. Ja, vitte magával a 3 spanját. Kék melegítőfelső volt rajta, alatta MU-mez. A vendégszektorhoz vezető kapu valamilyen oknál fogva zárva volt, mire emberünk bement az egyik hazain, a haverokkal együtt. Felmentek a lelátóra, melege volt, levette a felsőjét.
Tűzpiros MU mez, mindenki kékben. Biztonsági emberek, hopp, mint a gomba, kitiltva a stadionból, nem megfelelő viselkedés miatt.
Kicsengetett a szállásért, jegyért, repjegyért nem tudom hány száz fontot, kiment Londonba, és egy helyi kocsmában nézte végig a meccset 😂 😂 😂 😂 😂JC6
priceless... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hét vicces sztorija következik, van egy haverom aki vérmes Roma szurkoló, kívülről tud minden himnuszt, magára varrata a csapat jelét is, tényleg beteg. Eddig életében egyszer sikerült kijutnia a szentélybe, élete egyik legnagyobb élményére készült de Rómában épp szurkolói bojkott volt, a szurkolók (már aki kiment) néma csöndben nézték végig a 90 percet és még a bálványa/példaképe Totti sem játszott. Idén úgy adatott hogy megint megy ki, Atalanta-Roma meccsre. Példaképe, bálványa Totti kisárgázta magát a fordulóra 😀😀😀DDDDJayB
Ez semmi. Egyik legjobb barátom óriási MU fan, körülbelül 20 éve. Rengeteg meccsen volt már, sok meze van, aláírás, Scholes visszavonulásakor online rendelt cuccokat (plakett, füzet, dvd) mivel ő a kedvence.
Legutóbb tavaly volt kint.
Chelsea - MU, 2 órával meccs előtt. Szivárognak be a stadionba az emberek, megy ő is. Ja, vitte magával a 3 spanját. Kék melegítőfelső volt rajta, alatta MU-mez. A vendégszektorhoz vezető kapu valamilyen oknál fogva zárva volt, mire emberünk bement az egyik hazain, a haverokkal együtt. Felmentek a lelátóra, melege volt, levette a felsőjét.
Tűzpiros MU mez, mindenki kékben. Biztonsági emberek, hopp, mint a gomba, kitiltva a stadionból, nem megfelelő viselkedés miatt.
Kicsengetett a szállásért, jegyért, repjegyért nem tudom hány száz fontot, kiment Londonba, és egy helyi kocsmában nézte végig a meccset 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
De mindegy a blikknek van igaza.diverdoc
ugyanmár, ilyet nem írtam le, de remélem elhiszed nekem, hogy nem is gondoltam.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Hét vicces sztorija következik, van egy haverom aki vérmes Roma szurkoló, kívülről tud minden himnuszt, magára varrata a csapat jelét is, tényleg beteg. Eddig életében egyszer sikerült kijutnia a szentélybe, élete egyik legnagyobb élményére készült de Rómában épp szurkolói bojkott volt, a szurkolók (már aki kiment) néma csöndben nézték végig a 90 percet és még a bálványa/példaképe Totti sem játszott. Idén úgy adatott hogy megint megy ki, Atalanta-Roma meccsre. Példaképe, bálványa Totti kisárgázta magát a fordulóra 😀😀😀DDDD
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
diverdoc: persze hangulatkeltés; de attól még meghalt valaki, feltételezem nem csakúgy magától hipphopp, és egy orvos!! látta el; szóval akárhogy nézem nem hinném, hogy mindent megtett az adott doktor a páciens érdekében..., persze elfogadom, ha minden ok nélkül meghalt, csak nem tűnik úgy nekem.sapka
Láttam már sok cukorbetget. Ha egy órán belül meghalt, az nem hyperglikémiától volt. Mérők sokszor, ha nem elég a vércsepp, rossz a minta, vagy maga a mérő, ezt a magas jelzést adják be. De mindegy a blikknek van igaza.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
diverdoc: persze hangulatkeltés; de attól még meghalt valaki, feltételezem nem csakúgy magától hipphopp, és egy orvos!! látta el; szóval akárhogy nézem nem hinném, hogy mindent megtett az adott doktor a páciens érdekében..., persze elfogadom, ha minden ok nélkül meghalt, csak nem tűnik úgy nekem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://index.hu/belfold/2012/02/21/elnezte_a_cukormerot_meghalt_a_beteg/

meg jó h nem azt hitte, h köszön a gép...gabtsi
1 biztos, Angliába nem megy vendégdokinak.Dzsokijuing
Tipikus Blikk cikk.
Alapszabály, hogy ha egy diabeteses (cukros) beteg rosszul van az első teendő mindenképpen szénhidrát tartalmú étel-ital itatása. Tudni illik két dolog lehet: hypozik (alacsony a cukorszint), vagy magas a cukorszintje. Cukor, csoki, méz, cukrosvíz felviszi a cukorszintjét, ez egy hypozónál életmentő lehet, míg mondjuk egy 22-es cukrot, ha 23-ra emeli az nem oszt nem szoroz. Hyperglikémiás kómában (amikor a nagyon magas szint miatt van súlyos életveszélyes állapotban) nem lehetett, ha inni tudott. A gyorstesztek között ezer gagyi van (lehet döbbennétek, hogy intézeti keretek között is gyakran 3 mérés 3 eredményt ad sokszor). Ja persze és a nővérnek kellett elmondani, hogy a magas az angolul háj 😀. De hagulatkeltéshez kiváló, tárgyi tudással felvértezett, és háttéranyagot is adó (egyszóval szokott Blikk szinvonalú) cikk. Lehet rá ugrani.diverdoc
adalék a gyorstesztekről: a minap bejött egy doki reklamálni hozzánk a laborba, hogy rosszul mérjük a vércukrot, mert az egyik betege rendszeresen méri magának a patikában(!), és nála kettővel alacsonyabb, mint a leleten.. Szerencsére nem voltam ott, lehet ordítottam volna vele egy keveset...

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://index.hu/belfold/2012/02/21/elnezte_a_cukormerot_meghalt_a_beteg/

meg jó h nem azt hitte, h köszön a gép...gabtsi
1 biztos, Angliába nem megy vendégdokinak.Dzsokijuing
Tipikus Blikk cikk.
Alapszabály, hogy ha egy diabeteses (cukros) beteg rosszul van az első teendő mindenképpen szénhidrát tartalmú étel-ital itatása. Tudni illik két dolog lehet: hypozik (alacsony a cukorszint), vagy magas a cukorszintje. Cukor, csoki, méz, cukrosvíz felviszi a cukorszintjét, ez egy hypozónál életmentő lehet, míg mondjuk egy 22-es cukrot, ha 23-ra emeli az nem oszt nem szoroz. Hyperglikémiás kómában (amikor a nagyon magas szint miatt van súlyos életveszélyes állapotban) nem lehetett, ha inni tudott. A gyorstesztek között ezer gagyi van (lehet döbbennétek, hogy intézeti keretek között is gyakran 3 mérés 3 eredményt ad sokszor). Ja persze és a nővérnek kellett elmondani, hogy a magas az angolul háj 😀. De hagulatkeltéshez kiváló, tárgyi tudással felvértezett, és háttéranyagot is adó (egyszóval szokott Blikk szinvonalú) cikk. Lehet rá ugrani.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2012/02/21/elnezte_a_cukormerot_meghalt_a_beteg/

meg jó h nem azt hitte, h köszön a gép...gabtsi
1 biztos, Angliába nem megy vendégdokinak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://index.hu/belfold/2012/02/21/elnezte_a_cukormerot_meghalt_a_beteg/

meg jó h nem azt hitte, h köszön a gép...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Dr.Zacher Gábor felhívása:

"Mindenki Figyelmébe Ajánlom!
Van egy GHB nevű szer,színtelen, szagtalan, íztelen, festéklemosó szer, 3000 Ft-ba kerül egy üveg, bárki szabadon megvásárolhatja boltban illetve rendelheti a neten.
Pár csepp italba csöppentve kb. 10 perc leforgása alatt teljes tudatkiesést okoz, néhány mp szédülés után ájulást.Hétvégi diszkókban a kiszemelt áldozat poharába cseppentik, am...ikor nem figyel oda.Miután összeesik,a "segítőkész" szemtanúk kiviszik és elrabolják végleg,vagy a nemi erőszak idejére,ami nem erőszak, hisz magatehetetlen az ember.
A szer gyorsan kiürül a szervezetből:az illető hamarosan magához tér,legfeljebb nem érti,hogyan került az adott helyszínre.Gyakorlatilag embert lopnak a szer segítségével.
Előfordul hogy bontatlan (vagy annak tűnő) üvegbe előre beteszik.
Pld.:a játékbarlangban a nyertest meghívják egy üveg italra,azután az illető a toxikológián ébred ruházat, pénz, nyeremény, mobiltelefon nélkül.
Védekezni nem lehet ellene,csak megelőzni,azzal ha nem hagyja az ember a poharát felügyelet nélkül,illetve,ha üvegből iszik,a hüvelykujját az üveg száján tartja. Fontos hogy a társasággal érkezők/társaságban levők ne hagyják magukra soha egyik társukat se.
Kérem, adják tovább minél több embernek! Dr. Zacher Gábor toxikológus orvos"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bár nem vagyok kocsmázgató, de a környékbeli kocsmában betartják rendesen. Pedig van pár igaziidült alkoholistáknak való fészek. Kedvencem a Büdöske (hivatalos nevén Bársonyvirág) nevű hely. szerintem a fogyasztás 90%-a valamiféle borutánzat szódával felhigítva, és a legkommerszebb cigi. 😊
A nevét gondolom a benti bűzről kapta. Bár bent sosem jártam, de bőven elég volt, hogy párszor épp akkor kinyitották az ajtót, mikor előtte elhaladtam. Most viszont előtte állnak a járdán, és ott bagóznak. Kiváncsi lennék a benti szaghelyzetre.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát, sokáig bírták: http://www.origo.hu/itthon/20120220-lakaskocsma-itt-barki-ragyujthat-a-dohanyzasellenes-torveny-a-helyre-nem.htmlDeny
Mondjuk itt a VII. kerületi olcsó kocsmákban már szinte sehol nem tartják be. Januárban még figyeltek rá, most két opció van, vagy annyi, hogy nem adnak hamust, vagy van olyan hely is, ahol lazán ott áll a 20 hamus a pulton. 😀

Mondjuk én támogatom a törvényt, mert magam sem cigizek, de akkor betarthatnák rendesen inkább.Schleck
szerencsére kis törzshelyünkön abszolút működik a dolog, ki van írva a bejáratra, hogy tilos a dohányzás, és még nem is láttam bent dohányozni senkit. ellenben előtte rendszeresen 4-5en álltak még a -10ben is, kíváncsi vagyok, mi lesz itt tavasszal/nyáron. környékbeliek örülni fognak

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én is támogatom egyébként.

A legszarabb verziót eddig Győrben találtam, cigiztek, de full nyitott ajtónál, szinte ajtóban, de annyira nem, hogy füst befelé ne jöjjön. Kaptunk füstöt is, meg hideget is 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát, sokáig bírták: http://www.origo.hu/itthon/20120220-lakaskocsma-itt-barki-ragyujthat-a-dohanyzasellenes-torveny-a-helyre-nem.htmlDeny
Mondjuk itt a VII. kerületi olcsó kocsmákban már szinte sehol nem tartják be. Januárban még figyeltek rá, most két opció van, vagy annyi, hogy nem adnak hamust, vagy van olyan hely is, ahol lazán ott áll a 20 hamus a pulton. 😀

Mondjuk én támogatom a törvényt, mert magam sem cigizek, de akkor betarthatnák rendesen inkább.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
http://videotar.mtv.hu/?k=evang%C3%A9likus hát igen, nagyon szép iskola, csak kár hogy szart sem ér. 8 év itt eltöltött idő után nyugodtan kijelenthetem 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, sokáig bírták: http://www.origo.hu/itthon/20120220-lakaskocsma-itt-barki-ragyujthat-a-dohanyzasellenes-torveny-a-helyre-nem.htmlDeny
Jessz. Ott a helyem. Az első adóellenőrzésig.Dzsokijuing
Meg amíg egy nem dohányos be nem megy. Mert sérülnek a jogai... 😂
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Hát, sokáig bírták: http://www.origo.hu/itthon/20120220-lakaskocsma-itt-barki-ragyujthat-a-dohanyzasellenes-torveny-a-helyre-nem.htmlDeny
Jessz. Ott a helyem. Az első adóellenőrzésig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát, sokáig bírták: http://www.origo.hu/itthon/20120220-lakaskocsma-itt-barki-ragyujthat-a-dohanyzasellenes-torveny-a-helyre-nem.html
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
De valahogy mindig elfelejtem, ha hallgatok is jó számot, nem rakom ki. De most, eszembe jutott, amit éppen hallgatok, ki is dobom.Deny
Nekem is annyi-annyi kedvenc számom volt, aztán mind elfelejtődött...

Annak nemigen látom értelmét, amit sokan művelnek a tumblr-ön, hogy folyamatosan reblogolják mások posztjait, és csak ebből áll a dashboardjuk.GRAFI
Jogos ez is

Amúgy arról is végeznék egy felmérést, hogy az rss olvasót vagy a google readert hányan használják...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én a tumblrt valóban csak képek publikálására használom, viszont ellenben sokakkal csak a sajátjaimat teszem ki. Honlap készítéséhez nincs affinitásom (bár az lenne az igazi), lehet tagelni mindent, így bárki ráakadhat 1-1 képemre, ha jól tagelem. Tudom léteznek képmegosztó oldalak/fórumok is, de semmi kedvem a sok önjelölt fasz véleményét olvasgatni olyan témában amihez nem is ért.
Annak nemigen látom értelmét, amit sokan művelnek a tumblr-ön, hogy folyamatosan reblogolják mások posztjait, és csak ebből áll a dashboardjuk.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként rájöttem, hogy ilyen tumbizém már volt egyszer régen verstárolás céljából, csak aztán nem sokáig használtam 😀

De hogy legyen aki followol titeket, újra regisztráltam, annyit mint a kékgecire (havi pár alkalom) ide is feljárok majd úgyis 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
hát nemtom, én a twitterre csak mint első számú hírforrás tudok tekinteni, szerintem erre igazán alkalmas

mondjuk a social media elterjedésével magyarázható, hogy egyre kevesebb a hozzászólás a fórumon is, erre csak most jöttem rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal