Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
"Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja."
Nem értelek, hogy miért ne szavazhatnék az ellenzékre? Ha lenne esetleg mondanivaló azon kívül, hogy O1G (sajnos nekem ennyi valóban nem elég 😕 ) + jogállamiságéseurópa (ami ugye főleg ettől az ellenzéktől egy jól hangzó bullshit) akkor simán lehetne szavazni rájuk, de ahhoz el kéne mondani, hogy a hatalomra jutásuk után mi lesz például:
- a egy kulcsos adóval
- a családi adókedvezményekkel
- a csokkal
- a TAO rendszerrel
- a honvédelmi fejlesztésekkel
- a KATA-val
- a világ legmagasabb ÁFÁ-jával amik így hirtelen eszembe jutottak

Először lesznek kedvesek ezekről (is) mondani valamit utána jöhet az O1G és a jogállamiságéseurópa. A te meg az én véleményem ezekben a kérdésekben valóban 20adrangúak, csakhogy te meg én nem akarunk (legalábbis én nem 😊 ) országot irányítani, ők kérnek ehhez szavazatot de azt program nélkül adni csak mert O1G...hát, mindenkinek a lelke rajta.
MC12
Igazad van, minden választási kampányban a Fidesz el halmozott minket több száz oldalas minden részletre kiterjedő programmal h mit kívánnak tenni a következő 4 évben közben az ellenzéki partok meg nem ....
csebi
Megjegyzem most ez irreleváns.
Ők a hatalmon vannak és megvan az eszközük, hogy ott maradjanak.
Ha az ellenzék akar valamit neki igenis kell olyat mondaniuk, hogy mit szerrtnének.
Az, hogy lopnak és undorítóak és csak stadiont építenek meg tönkre teszik az országot már kevés.
És ez is mondjuk kevés még Gyurcsánnyal az élen aki nem akar mást csak több pénzt , de ha csurran cseppen megelégszik a mostani status-quo-val is.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
"Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja."
Nem értelek, hogy miért ne szavazhatnék az ellenzékre? Ha lenne esetleg mondanivaló azon kívül, hogy O1G (sajnos nekem ennyi valóban nem elég 😕 ) + jogállamiságéseurópa (ami ugye főleg ettől az ellenzéktől egy jól hangzó bullshit) akkor simán lehetne szavazni rájuk, de ahhoz el kéne mondani, hogy a hatalomra jutásuk után mi lesz például:
- a egy kulcsos adóval
- a családi adókedvezményekkel
- a csokkal
- a TAO rendszerrel
- a honvédelmi fejlesztésekkel
- a KATA-val
- a világ legmagasabb ÁFÁ-jával amik így hirtelen eszembe jutottak

Először lesznek kedvesek ezekről (is) mondani valamit utána jöhet az O1G és a jogállamiságéseurópa. A te meg az én véleményem ezekben a kérdésekben valóban 20adrangúak, csakhogy te meg én nem akarunk (legalábbis én nem 😊 ) országot irányítani, ők kérnek ehhez szavazatot de azt program nélkül adni csak mert O1G...hát, mindenkinek a lelke rajta.
MC12
Igazad van, minden választási kampányban a Fidesz el halmozott minket több száz oldalas minden részletre kiterjedő programmal h mit kívánnak tenni a következő 4 évben közben az ellenzéki partok meg nem ....

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Én saját környezetemben is érzem, látom naponta: nem minden zsidózó náci! Egyszerű gondolkodású, mint az ék, de nem náci. Kövér Laci sem az, csak egy ostoba fasz, azért zsidózik időnként. De Te is írod, néha ez is "kell" a politikájukhoz.
Hozzáteszem, nagyon utálom címkézni az embereket, náci, hazaáruló, stb. Erről a csókáról sem gondolom, hogy náci. Megfelelési kényszere van a szélsőjobb felé, de azért ha szembe jönne a Dohány utcában egy zsidó, nem gondolom, hogy tettlegességig fajulna.
MC12 véleménye pedig érthető lenne, ha a korábbi Bayerzsóti és tsai dumáknál is lett volna hasonló. Ott már a liberális értelmiség sem kapja fel a fejét, mert annyira felesleges. Demeter esetében még azért furcsa, hogy egy Petőfi Irodalmi Körös csávó, gázkamrázik.
Nem is akarom ezt tovább ragozni, pedig Isten bizony egyszer szívesen meginnék veled egy sört valahol, aztán átbeszélnénk.
Ami pedig az on-line/tv/plakátok dolgot illeti. Nem egyenlőséget várok, 2/3-1/3-ot mondjuk. Lehetne egy tv, ahol megszólal az ellenzék is, nem csak a 10-20 perces híradóban az rtl-en.
A másik pedig, hogy a környezetemben látom, hogy rengeteg embert nem érdekel a politika. Nem hiszem, hogy ez az ő hibájuk feltétlen, csak azért, mert nagymamád is tudta. Talán akkor még nem is volt ennyire gusztustalan az egész. Munkahelyemen, baráti körben...nem várhatom el senkitől, hogy foglalkozzon politikával, ha leszarja, mert úgy van vele és ezt sajnos könnyű elhitetni, hogy az van amit Orbán akar, aztán kész. Nem az én hibám ez, én foglalkozom vele.😊
Marciék youtube dolgaival viszont még én sem. Dolgozom, gyereket nevelek és imádok sportot nézni. Egy hétvégén megnézek 3-4 NCAA és 2-3 NFL meccset, vagy sima focit. Nincs időm politikai youtube csatornákra, max ha valami érdekes van és Ti megosztjátok. De környezetemben 20 emberből talán 1-2 néz ilyet. Más környezetben élsz Te.
Klaci79
De, minden zsigerből zsidózó náci.
Aki patikamérlegen kimérve, politikai célokból zsidózik (cigányozik, buzizik) az meg cinikus, igazi politikusmatéria. Szarházi is, de bevállalja ezt a minősítést az anyagi kompenzációért, politikai sikerért, státuszért, amit remélni vél ezért cserébe. (Jörg Haider volt erre a mintapélda, aki biszexuálisként politizált szélsőjobbos üzenetekkel sikeresen.)
De Bíró kötve hiszem, hogy pár éve, a nagy néppártosodás közepette valami logika, valami várt haszon vagy siker mentén zsidózott volna. Neki ez jött zsigerből belülről.
Szíve joga, hogy ez legyen a véleménye, ahogy az enyém meg az, hogy egy faszszopó náci.

De a téma még mindig nem ez volt, hanem a kettősmérce.
Én sok libernyák contentet fogyasztok, és nem lehet nem észrevenni minden szinten azt a meghasonlottságot, lapítást, amit az okoz, hogy össze kell állni a Jobbikkal, mert nélkülük nem jön ki a matek, de sok liberálisnak a háta is borsódzik ettől, túl nagy a béka, amit le kell nyelniük. De Orbántól is behánynak, ami a "zsidózás relativizáláshoz" vezet, amire a kezdő poszt rámutatott.
És ez valójában gázabb, mint maga a zsidózás, vagy a politikusi haszonelvűség.

Demeternek nem megfelelési kényszere van, hanem agya nincs.
Amit írt, akár így gondolja, akár célja van vele, mindenképp baklövés.
Ostobaság ilyet megjelentetni. Ha azt írja: "Soros egy köcsög zsidó, a magyarok ellen van" hasznosabb, mert ezt legalább sokan megértik, persze a végén törölheti ezt is. De a kifacsart párhuzambaállításai az olvasók 98 százalékának az agyáig el se jutnak, a maradék 2 fele meg felháborodik, jó hangosan.
Teljesen agyatlan cikkírás volt ez. Mégcsak nem is tulbuzgóság.
Írok én ennél százszor jobb Orbánpárti túlbuzgást 20 perc alatt, amit még vissza se kell vonnom.

Kitől vársz a plakátok terén kétharmad-egyharmadot?
Azok privát cégek privát felületei, amit üzleti alapon adnak ki.
Nem állami felületek.
Nyilván a cégek tulajdonosi szerkezetét kicsit körbejárva hamar kiderül, hogy Orbáné mind. Tőle várod? Nem azért vette meg, hogy Mátyáskirálykodjon, hanem azért, hogy megőrizze a hatalmát. Mókás. 😊

Viszont az, ha valakit nem érdekel a politika nem hiba, de 100 százalékban annak a felelőssége, és az látja kárát, akit nem érdekel.
Mintha nem érdekelné az egészsége vagy a családja vagy a munkája. ha beleszarik, akkor szarral is lesz tele az élete.
A tudatlanság nem mentség.
Pláne ha utána a nem ismert dolog kihat az életére, és csak rinyál, picsog, és ezt a mindenkori politikai elit (kormányzat+ellenzék) szépen ki is használja.
Nem lesz jól működő ország sose tudatosság nélkül.
És mivel sose lesznek a beleszarósak tudatosak, így pontosan tudható mikor lesz optimálisan, hasznosan, hatékonyan működő ország az agyhalottak számára. Soha. Orbánék számára már most az, vagy a német nagytőke számára a saját országuk, vagy az EU.
De az érdektelen emberrel hülye lenne törődni bárki is, nem?

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
...
Klaci79
Sobri Jóska
Klaci79
Aki zsidózik az náci. Akár egyik, akár másik.
Nem arról szólt az eredeti felvetés, hogy ezután mi történik, hanem arról a kettősmércéről, hogy a mi nácink bocsánatot kérhet, a másik oldalétól elhatárolódunk.
Én liberális vagyok, nálam belefér a véleménybe, hogy valaki zsidózik, csak arról lesz egy nem túl hízelgő véleményem. De oldalfüggetlenül. Nem mérlegelve, hogy "a mi nácink, az ő nácijuk". Egy faszszopó náci, és ennyi.
Bíró sokkal a zsidózása után kért bocsánatot a tetűcsúszda miatt, ezzel a logikával Demeternek is ráér jövőre a Führer Soros miatt, nem?
Nyilván nem, és MC12 se Demeter agyhalálát magyarázta, hanem a "libernyák értelmiségiek" szemhunyását Bíró felett, az általuk alkalmazott kettősmércét.
Ez szerintem is nagyon gagyi, azt mutatja, hogy már ezen értelmiségiek se elvek mentén strukturálódnak, hanem a törzsi logika mentén, lövészárkok alapján.

Valamit tegyünk különbséget aközött, hogy egy politikus politikai célok miatt hazudik, csúsztat, faszságot beszél ("nem lesz gázáremelés"), ami teljesen elfogadható számomra minden oldaltól, és aközött, amikor valaki valóban egy náci, antiszemita pöcs, és ezt engedi ki magából nem politikai haszonszerzés céljából, hanem mert ennyi esze van/sincs.

Aki nem foglalkozik közélettel, politikával az meg magára vessen.
Nagyanyám nem foglalkozott politikával, mégis bárki szóba került 1983 és 2011 között, el tudta intézni egy "ezek faszok"-al, vagyis mondhatni elég jól képben volt.
Vagy azt várod el, hogy a harsogó és megvetett kormánypropaganda plakátokat harsogó és megvetendő ellenzékipropaganda plakátok kísérjék?
Végülis egy kék alapon Soros után jöhetne egy narancs alapon Borkai segg, csodás cél, valóban.

Minimális a youtube csatornát nézők száma? Ez eléggé boomer attitűd. Nem csak youtube van, és a 18-30 korosztály kb. 90 százaléka(!) inkább fogyaszt online tartalmat, mint hagyományos tévét, rádiót, sajtót. És a 18-30-as korosztály a 8 millió szavazó kb. negyede, 2 millió szavazó.
De ahogy te gondolkozol az onlineról, úgy gondolkozik a sok ellenzéki is (kivéve pont Gyurcsány, neki aktív az sm jelenléte), így megy a picsogás az M1 meg a közmédia miatt (ami annyiban jogos, hogy súlyához képest felül van finanszírozva, de ezt tudjuk, hogy hova megy, és sima pénzszivattyú), amit a kutya nem néz, ahelyett, hogy egyrészt legyen valódi üzenetük, tervük, víziójuk másrészt ezt online célba is juttassák.
Mert az O1G-re aki fogékony, az amúgyis stabil ellenzéki szavazó, ahogy Orbánnak is megvannak a hívei, de a választásokat sose a törzsbázisok döntik el, hanem a plusz szavazatok.
(Lásd Trumpot. Jobban mozgósított mint valaha bárki, minden törzsszavazóját elvitte, de az ellenoldal pont a social médiában tudott plusz szavazatokat szerezni, mert a demokrata törzsbázis kevés lett volna.)

Szóval valójában te lepődnél meg, ha tudnád miként néz ki ma a médiaelérés, én azon lepődök csak meg, hogy kb. naponta pottyan ki 100 nyugdíjas felül, aki Orbán szavazó, és elvileg érkeznie kéne 80 fiatalnak lentről, aki meg nemOrbán, mégis, a Fidesz még mindig egálon tartja magát, holott 4 évente ők veszítenek kb. 150ezer idős szavazót, és az ellenzéknek meg elvileg bővülnie kéne 80ezer fiatallal.
Sobri Jóska
Hű mennyi téma egyben.
Én saját környezetemben is érzem, látom naponta: nem minden zsidózó náci! Egyszerű gondolkodású, mint az ék, de nem náci. Kövér Laci sem az, csak egy ostoba fasz, azért zsidózik időnként. De Te is írod, néha ez is "kell" a politikájukhoz.
Hozzáteszem, nagyon utálom címkézni az embereket, náci, hazaáruló, stb. Erről a csókáról sem gondolom, hogy náci. Megfelelési kényszere van a szélsőjobb felé, de azért ha szembe jönne a Dohány utcában egy zsidó, nem gondolom, hogy tettlegességig fajulna.
MC12 véleménye pedig érthető lenne, ha a korábbi Bayerzsóti és tsai dumáknál is lett volna hasonló. Ott már a liberális értelmiség sem kapja fel a fejét, mert annyira felesleges. Demeter esetében még azért furcsa, hogy egy Petőfi Irodalmi Körös csávó, gázkamrázik.
Nem is akarom ezt tovább ragozni, pedig Isten bizony egyszer szívesen meginnék veled egy sört valahol, aztán átbeszélnénk.
Ami pedig az on-line/tv/plakátok dolgot illeti. Nem egyenlőséget várok, 2/3-1/3-ot mondjuk. Lehetne egy tv, ahol megszólal az ellenzék is, nem csak a 10-20 perces híradóban az rtl-en.
A másik pedig, hogy a környezetemben látom, hogy rengeteg embert nem érdekel a politika. Nem hiszem, hogy ez az ő hibájuk feltétlen, csak azért, mert nagymamád is tudta. Talán akkor még nem is volt ennyire gusztustalan az egész. Munkahelyemen, baráti körben...nem várhatom el senkitől, hogy foglalkozzon politikával, ha leszarja, mert úgy van vele és ezt sajnos könnyű elhitetni, hogy az van amit Orbán akar, aztán kész. Nem az én hibám ez, én foglalkozom vele.😊
Marciék youtube dolgaival viszont még én sem. Dolgozom, gyereket nevelek és imádok sportot nézni. Egy hétvégén megnézek 3-4 NCAA és 2-3 NFL meccset, vagy sima focit. Nincs időm politikai youtube csatornákra, max ha valami érdekes van és Ti megosztjátok. De környezetemben 20 emberből talán 1-2 néz ilyet. Más környezetben élsz Te.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
mert baloldali nyugger nem esik ki a legidősebb átlag életkorral rendelkező szocik közül egy sem közben. arányaiban pont egál lenne, akkor viszont pont jól szinten tartja magát a másik oldal is.
ozibozi
Amit írtam számot az a különbség, nem nettó szám. Fent is, lent is.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 436
mert baloldali nyugger nem esik ki a legidősebb átlag életkorral rendelkező szocik közül egy sem közben. arányaiban pont egál, akkor viszont pont jól szinten tartja magát a másik oldal is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
...
Klaci79
Tényleg az számít, amit egy náci politikai érdekből mond, és nem az, amit azért, mert úgy is gondolja?
Ha elküldene valaki a kurvaanyádba, lezsidózna, leköpne de azon nyomban (vagy másnap, fél év, egy év múlva) bocsánatot is kérne, az negligálja, meg nem történté tenné a sértést?
Ezt nem gondolhatod komolyan.

Az ellenzéknek meg ugyanannyi, sőt, sokkal több social media felülete van, mint a kormánynak, ahol elmondhatnának bármit azon kívül, hogy Orbán geci. Mégse mondják.
Nyilván nekik nem a vidéki nyugdíjas a szavazói célcsoportjuk, ahova csak az M1, Kossuth Rádió, megyei lap kombó jut el.
Puzsér vagy Gulyás Marci is tudja artikulálni a gondolatait egy youtube csatornán, az ellenzéknek százszor annyi opciója lenne, hogy megtegyék - ha lenne bármi mondanivalójuk. De nincs.
Sobri Jóska
Először is...az egyik zsidózott, aztán bocsánatot kért érte. A másik zsidózott, aztán nem bocsánatot kért, hanem sértett kislány módra a liberális médiát tette hibássá, de nem kért bocsánatot. Nálam ez nem ugyanaz már eleve. De sokan mondanak sokféle dolgot a környezetemben, élőben is, amit nem feltétlenül mondanak komolyan. Nem tudok elmenni mellette, mintha meg sem történt volna, de egy választáson messze nem az egyetlen dolog ez, amit figyelembe veszek. Ellenkező esetben ki szavazna az egykori kiszes, majd a liberális internacionálé vezetője, majd konzervatív gondolkodó Orbánra...nehogy már ez legyen nálad a szempont, amikor választasz valakit!
A social media 😀 vicces. Megmondom őszintén, mivel nem követek fideszes újságokat, fórumokat, hozzám is csak akkor jut el amit mondanak, amikor kifejezetten keresem. Pedig jóval többet foglalkozom politikával, mint az átlag ez egészen biztos.
Egyébként pedig meglepődnél, hogy milyen sok ember egyáltalán nem foglalkozik politikával, csak maximum azt mondja, hogy azok is lopnának, ezek meg már loptak eleget, meg stb-stb. Néznek egy-egy tényeket vagy híradót az m1-en például és nem azért mert fideszes lenne, egyszerűen mert a saját kis életén kívül nem foglalkozik semmi "közéleti" dologgal. Sok ilyet ismerek. Nem foglalkoztatja, hogy ez most fideszes tv vagy szoci, csak ezen lesz majd az állarcos énekes vagy az izaura....
És egészen minimális azok száma, akik youtube csatornákat néznek, politikai okokból meg pláne. Nem élünk még olyan világot és szerintem évtizednyire vagyunk ettől. Tehát a youtube lehet számodra média, más számára csak videóklip, meg idióta magamutogató faszokon lehet jókat röhögni kategória.
Klaci79
Aki zsidózik az náci. Akár egyik, akár másik.
Nem arról szólt az eredeti felvetés, hogy ezután mi történik, hanem arról a kettősmércéről, hogy a mi nácink bocsánatot kérhet, a másik oldalétól elhatárolódunk.
Én liberális vagyok, nálam belefér a véleménybe, hogy valaki zsidózik, csak arról lesz egy nem túl hízelgő véleményem. De oldalfüggetlenül. Nem mérlegelve, hogy "a mi nácink, az ő nácijuk". Egy faszszopó náci, és ennyi.
Bíró sokkal a zsidózása után kért bocsánatot a tetűcsúszda miatt, ezzel a logikával Demeternek is ráér jövőre a Führer Soros miatt, nem?
Nyilván nem, és MC12 se Demeter agyhalálát magyarázta, hanem a "libernyák értelmiségiek" szemhunyását Bíró felett, az általuk alkalmazott kettősmércét.
Ez szerintem is nagyon gagyi, azt mutatja, hogy már ezen értelmiségiek se elvek mentén strukturálódnak, hanem a törzsi logika mentén, lövészárkok alapján.

Valamit tegyünk különbséget aközött, hogy egy politikus politikai célok miatt hazudik, csúsztat, faszságot beszél ("nem lesz gázáremelés"), ami teljesen elfogadható számomra minden oldaltól, és aközött, amikor valaki valóban egy náci, antiszemita pöcs, és ezt engedi ki magából nem politikai haszonszerzés céljából, hanem mert ennyi esze van/sincs.

Aki nem foglalkozik közélettel, politikával az meg magára vessen.
Nagyanyám nem foglalkozott politikával, mégis bárki szóba került 1983 és 2011 között, el tudta intézni egy "ezek faszok"-al, vagyis mondhatni elég jól képben volt.
Vagy azt várod el, hogy a harsogó és megvetett kormánypropaganda plakátokat harsogó és megvetendő ellenzékipropaganda plakátok kísérjék?
Végülis egy kék alapon Soros után jöhetne egy narancs alapon Borkai segg, csodás cél, valóban.

Minimális a youtube csatornát nézők száma? Ez eléggé boomer attitűd. Nem csak youtube van, és a 18-30 korosztály kb. 90 százaléka(!) inkább fogyaszt online tartalmat, mint hagyományos tévét, rádiót, sajtót. És a 18-30-as korosztály a 8 millió szavazó kb. negyede, 2 millió szavazó.
De ahogy te gondolkozol az onlineról, úgy gondolkozik a sok ellenzéki is (kivéve pont Gyurcsány, neki aktív az sm jelenléte), így megy a picsogás az M1 meg a közmédia miatt (ami annyiban jogos, hogy súlyához képest felül van finanszírozva, de ezt tudjuk, hogy hova megy, és sima pénzszivattyú), amit a kutya nem néz, ahelyett, hogy egyrészt legyen valódi üzenetük, tervük, víziójuk másrészt ezt online célba is juttassák.
Mert az O1G-re aki fogékony, az amúgyis stabil ellenzéki szavazó, ahogy Orbánnak is megvannak a hívei, de a választásokat sose a törzsbázisok döntik el, hanem a plusz szavazatok.
(Lásd Trumpot. Jobban mozgósított mint valaha bárki, minden törzsszavazóját elvitte, de az ellenoldal pont a social médiában tudott plusz szavazatokat szerezni, mert a demokrata törzsbázis kevés lett volna.)

Szóval valójában te lepődnél meg, ha tudnád miként néz ki ma a médiaelérés, én azon lepődök csak meg, hogy kb. naponta pottyan ki 100 nyugdíjas felül, aki Orbán szavazó, és elvileg érkeznie kéne 80 fiatalnak lentről, aki meg nemOrbán, mégis, a Fidesz még mindig egálon tartja magát, holott 4 évente ők veszítenek kb. 150ezer idős szavazót, és az ellenzéknek meg elvileg bővülnie kéne 80ezer fiatallal.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
...
Klaci79
Tényleg az számít, amit egy náci politikai érdekből mond, és nem az, amit azért, mert úgy is gondolja?
Ha elküldene valaki a kurvaanyádba, lezsidózna, leköpne de azon nyomban (vagy másnap, fél év, egy év múlva) bocsánatot is kérne, az negligálja, meg nem történté tenné a sértést?
Ezt nem gondolhatod komolyan.

Az ellenzéknek meg ugyanannyi, sőt, sokkal több social media felülete van, mint a kormánynak, ahol elmondhatnának bármit azon kívül, hogy Orbán geci. Mégse mondják.
Nyilván nekik nem a vidéki nyugdíjas a szavazói célcsoportjuk, ahova csak az M1, Kossuth Rádió, megyei lap kombó jut el.
Puzsér vagy Gulyás Marci is tudja artikulálni a gondolatait egy youtube csatornán, az ellenzéknek százszor annyi opciója lenne, hogy megtegyék - ha lenne bármi mondanivalójuk. De nincs.
Sobri Jóska
Először is...az egyik zsidózott, aztán bocsánatot kért érte. A másik zsidózott, aztán nem bocsánatot kért, hanem sértett kislány módra a liberális médiát tette hibássá, de nem kért bocsánatot. Nálam ez nem ugyanaz már eleve. De sokan mondanak sokféle dolgot a környezetemben, élőben is, amit nem feltétlenül mondanak komolyan. Nem tudok elmenni mellette, mintha meg sem történt volna, de egy választáson messze nem az egyetlen dolog ez, amit figyelembe veszek. Ellenkező esetben ki szavazna az egykori kiszes, majd a liberális internacionálé vezetője, majd konzervatív gondolkodó Orbánra...nehogy már ez legyen nálad a szempont, amikor választasz valakit!
A social media 😀 vicces. Megmondom őszintén, mivel nem követek fideszes újságokat, fórumokat, hozzám is csak akkor jut el amit mondanak, amikor kifejezetten keresem. Pedig jóval többet foglalkozom politikával, mint az átlag ez egészen biztos.
Egyébként pedig meglepődnél, hogy milyen sok ember egyáltalán nem foglalkozik politikával, csak maximum azt mondja, hogy azok is lopnának, ezek meg már loptak eleget, meg stb-stb. Néznek egy-egy tényeket vagy híradót az m1-en például és nem azért mert fideszes lenne, egyszerűen mert a saját kis életén kívül nem foglalkozik semmi "közéleti" dologgal. Sok ilyet ismerek. Nem foglalkoztatja, hogy ez most fideszes tv vagy szoci, csak ezen lesz majd az állarcos énekes vagy az izaura....
És egészen minimális azok száma, akik youtube csatornákat néznek, politikai okokból meg pláne. Nem élünk még olyan világot és szerintem évtizednyire vagyunk ettől. Tehát a youtube lehet számodra média, más számára csak videóklip, meg idióta magamutogató faszokon lehet jókat röhögni kategória.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
...
Klaci79
Tényleg az számít, amit egy náci politikai érdekből mond, és nem az, amit azért, mert úgy is gondolja?
Ha elküldene valaki a kurvaanyádba, lezsidózna, leköpne de azon nyomban (vagy másnap, fél év, egy év múlva) bocsánatot is kérne, az negligálja, meg nem történté tenné a sértést?
Ezt nem gondolhatod komolyan.

Az ellenzéknek meg ugyanannyi, sőt, sokkal több social media felülete van, mint a kormánynak, ahol elmondhatnának bármit azon kívül, hogy Orbán geci. Mégse mondják.
Nyilván nekik nem a vidéki nyugdíjas a szavazói célcsoportjuk, ahova csak az M1, Kossuth Rádió, megyei lap kombó jut el.
Puzsér vagy Gulyás Marci is tudja artikulálni a gondolatait egy youtube csatornán, az ellenzéknek százszor annyi opciója lenne, hogy megtegyék - ha lenne bármi mondanivalójuk. De nincs.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
A BLM-nek, mint aktuálpolitikai hisztériának Budapesten szobrot/emlékművet állítani egy elképesztően gyarmati mentalitás.

Demeter Szilárd pedig most egy életre megtanulja, hogy a holokausztból kizárólag a baloldalnak van joga politikai és anyagi tőkét faragni, másoknak nem 😊
Kampman
Egy Schmidt Mária - Köves Slomó páros is elmorzsol néhány könycseppet, mi lett volna ha esélyt is kapnak a nertől a Horthy reneszánsz idején szakítani a tortából!
VanillaSky
Kapják is az ívet rendesen és nem csak a pénz miatt 😊 Ez egy kulturális dolog is.

Szigorúan le vannak osztva a lapok.
A kommunistázás és Trianon a jobboldalé.
A fasisztázás és a holokauszt a baloldalé.

Mindenki maradjon a saját térfelén.
több mint 3 éve
VanillaSky 1 499
 24.hu/kulfold/2020/11/29/szajer-jozsef-lemondott-europai-parlament/

Süllyedő hajó vagy ez már nekem is sok effektus?
Szokol
Szájer Fideszen belül is az egyik legkomolyabban zsarolható politikus (ezért is küldték anno az EP-be kvázi parkolópályára).
Nem zárom ki h azért kapott selyemzsinórt mert félnek h kiderül vele kapcsolatban is egy botrány ami szvsz szólna akkorát, mint a Borkai-ügy.
Summa summarum: sztem ez is 2022-ről szól.
empty taxi
A pedofilt is kimosdatták, ezt is megoldanak ha fontos lenne.

Gondolom hazai fronton kell az erősítés a bírók ellen hadakozó elszabadult feleség pórázon tartasahoz.
FLZOLI
A nejét leváltották, max informális hatalma maradt, ami nem lehet olyan nagy arra tekintettel h koránt sem volt egy népszerű vezető.
empty taxi
A neje perpill a 15 alkotmánybíró egyike, ami még a megkurtított AB hatásköreihez képest is kellő közjogi 'erő'. Főleg annak fényében, hogy azt megelőző közjogi tevékenységében hagyott maga mögött kívánni valót, igaz remek káder volt, az meg a birkák országában már elég.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
VanillaSky 1 499
A BLM-nek, mint aktuálpolitikai hisztériának Budapesten szobrot/emlékművet állítani egy elképesztően gyarmati mentalitás.

Demeter Szilárd pedig most egy életre megtanulja, hogy a holokausztból kizárólag a baloldalnak van joga politikai és anyagi tőkét faragni, másoknak nem 😊
Kampman
Egy Schmidt Mária - Köves Slomó páros is elmorzsol néhány könycseppet, mi lett volna ha esélyt is kapnak a nertől a Horthy reneszánsz idején szakítani a tortából!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Ne legy már ennyire prosztó azért...
FLZOLI
honestly? miért?
jézushoz arányában sokkal több szar tartozik mint a BLM-hez
többek között az adott korok legnagyobb népírtásai
Negritis
Egyrészt legalább írd nagy betűvel a nevét másrészt gondolsz amit akarsz, de ez még mindig egy keresztény ország és keresztény többségű fórum, így ez már csak emiatt is eléggé sutyerák és primitív gyűlölködő megnyilvanulas.

Amúgy meg nem Jézushoz, hanem az ő tanai mentén felépített egyhazakhoz és fundamentalistákhoz tapad vér.
FLZOLI
ergo az analógia működik, a blm nem arról szól hogy fosztogass
ahogy Jézus tanai is sokaknak nem erről szól
viszont mindig vannak retardáltak akik azt csinálják amit akarnak és ehhez találnak ideológiát

ahogy korábban volt említve a blm-nél aki bele akar kötni az hozza a fosztogatásokat, amihez annyi köze van a blm-nek hogy a seggarcok a tüntetéseket hozzák fel

ahogy mikor jézus tanairól beszélünk ott se arról van szó hogy ronts meg ministránsokat, isten kiválasztott népe többet ér mint bárki más, a rabszolgaság jó dolog, ...
jah és jézus hívei között ugyanúgy megvannak a szarfaszú rablógecik, csak őket piedesztárra emelik mert a televangelizmus jó, értem?
Negritis
Akkor ez most ideillik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
"Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja."
Nem értelek, hogy miért ne szavazhatnék az ellenzékre? Ha lenne esetleg mondanivaló azon kívül, hogy O1G (sajnos nekem ennyi valóban nem elég 😕 ) + jogállamiságéseurópa (ami ugye főleg ettől az ellenzéktől egy jól hangzó bullshit) akkor simán lehetne szavazni rájuk, de ahhoz el kéne mondani, hogy a hatalomra jutásuk után mi lesz például:
- a egy kulcsos adóval
- a családi adókedvezményekkel
- a csokkal
- a TAO rendszerrel
- a honvédelmi fejlesztésekkel
- a KATA-val
- a világ legmagasabb ÁFÁ-jával amik így hirtelen eszembe jutottak

Először lesznek kedvesek ezekről (is) mondani valamit utána jöhet az O1G és a jogállamiságéseurópa. A te meg az én véleményem ezekben a kérdésekben valóban 20adrangúak, csakhogy te meg én nem akarunk (legalábbis én nem 😊 ) országot irányítani, ők kérnek ehhez szavazatot de azt program nélkül adni csak mert O1G...hát, mindenkinek a lelke rajta.
MC12
Szerintem mondanának, de csak ahhoz jut el kb aki klubrádiót vagy hasonlót hallgat, olvas.
Meg az egész politikai stílus lesüllyedt a mélységbe, ahol nyilván szándékosan nincsenek érdekes viták kormány és ellenzék között. Igazából az egész választási rendszer Orbánról és nem Orbánról szól, mint ahogy a fidesz sem kampányol semmivel, csak ha valaki nem rájuk szavaz, akkor az gyurcsány-soros-hazaáruló-stb.
Egy vagy a kevesek közül ebben az esetben aki érvek mentén szavazna...én ezt tisztelem amúgy!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
"Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja."
Nem értelek, hogy miért ne szavazhatnék az ellenzékre? Ha lenne esetleg mondanivaló azon kívül, hogy O1G (sajnos nekem ennyi valóban nem elég 😕 ) + jogállamiságéseurópa (ami ugye főleg ettől az ellenzéktől egy jól hangzó bullshit) akkor simán lehetne szavazni rájuk, de ahhoz el kéne mondani, hogy a hatalomra jutásuk után mi lesz például:
- a egy kulcsos adóval
- a családi adókedvezményekkel
- a csokkal
- a TAO rendszerrel
- a honvédelmi fejlesztésekkel
- a KATA-val
- a világ legmagasabb ÁFÁ-jával amik így hirtelen eszembe jutottak

Először lesznek kedvesek ezekről (is) mondani valamit utána jöhet az O1G és a jogállamiságéseurópa. A te meg az én véleményem ezekben a kérdésekben valóban 20adrangúak, csakhogy te meg én nem akarunk (legalábbis én nem 😊 ) országot irányítani, ők kérnek ehhez szavazatot de azt program nélkül adni csak mert O1G...hát, mindenkinek a lelke rajta.
MC12
- alkotmánybírósággal
- ügyészséggel
- közigazgatási reformmal
- bírósági szervezetrendszerrel
- eü rendszerrel
- kulturális intézményekkel
- nemzeti bankkal
- állami számvevőszékkel
- a felső oktatási alapítványokkal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 196 — The Mathematician
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Ne legy már ennyire prosztó azért...
FLZOLI
honestly? miért?
jézushoz arányában sokkal több szar tartozik mint a BLM-hez
többek között az adott korok legnagyobb népírtásai
Negritis
Egyrészt legalább írd nagy betűvel a nevét másrészt gondolsz amit akarsz, de ez még mindig egy keresztény ország és keresztény többségű fórum, így ez már csak emiatt is eléggé sutyerák és primitív gyűlölködő megnyilvanulas.

Amúgy meg nem Jézushoz, hanem az ő tanai mentén felépített egyhazakhoz és fundamentalistákhoz tapad vér.
FLZOLI
ergo az analógia működik, a blm nem arról szól hogy fosztogass
ahogy Jézus tanai is sokaknak nem erről szól
viszont mindig vannak retardáltak akik azt csinálják amit akarnak és ehhez találnak ideológiát

ahogy korábban volt említve a blm-nél aki bele akar kötni az hozza a fosztogatásokat, amihez annyi köze van a blm-nek hogy a seggarcok a tüntetéseket hozzák fel

ahogy mikor jézus tanairól beszélünk ott se arról van szó hogy ronts meg ministránsokat, isten kiválasztott népe többet ér mint bárki más, a rabszolgaság jó dolog, ...
jah és jézus hívei között ugyanúgy megvannak a szarfaszú rablógecik, csak őket piedesztárra emelik mert a televangelizmus jó, értem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elnézést ha volt már, de csak most hívták fel a figyelmem erre a szemelvényre....foci ugyan, de mégse 😊
Egyenesen ML FB oldaláról

Mészáros Lőrinc
aNonotretvSemaegbSeorpo S2m6ans.,ad o1rcreg5:ud34 ·
Nyugodj békében Diego! Az ő korában a világ talán legjobb játékosa volt. Halkan jegyzem meg, hogy aki látta azt sem felejti soha, hogy a mi szeretett miniszterelnökünk mit művelt a labdával 15-20 évvel ezelőtt a felcsút se-ben. Ha nem az ország felemelésének szenteli életét, könnyen lehet hogy ő lett volna a második Puskás.
Klaci79
egy kamu ML oldalról van
NB2
akkor megnyugodtam, nekem is bűzlött....de mondjuk lazán kinézem ez a szomorú 😊
Klaci79
Szöllősi majd holnap leírja az nso-n.
Btw a 9kerben BLM respect szobrot akarnak felállítani.
Hamburgerék már mennek is a praktikerbe kalapácsokat venni... 😊
gordon
De nem is az jut eszedbe, hogy ide mégis minek egy ilyen teljesen elkorcsosult valamivé váló akárminek a szobra, hanem, hogy biztos van, aki kalapácsért megy. Jó ég...
kristóf17
Egy kérdés, hogy minek, de te sem kérdeznéd meg, hogy mégis minek, csak egyből mondod ez nem kell. Miért nem lehet másnak más a véleménye? Szerintem is felesleges, de kétlem hogy kis hazánkban bárkit sértene, pláne két hétre, vagy hónapra, vagy mittudomén.
Klaci79
Mert nem jut eszembe olyan érv, amivel egy, már előbbiekben jellemzett dolgot szoborral kell támogatni. Mert azt gondolom, hogy egy ilyen dolgot semmivel nem szabad támogatni. Ezért nem kérdezem. Ahogy ha SS szobrot szeretnének felállítani sem kérdeznék, mert arról is pont ugyanígy vélekednék. Meg persze nyilván van még sok ilyen téma.
kristóf17
Na pont erre gondolok: kis hazánkban (lehet vita kérdése mennyi pontosan) az ss több százezer magyar haláláért felel. Mindannyiunkat sértene ha szobrot kapna. A blm mozgalom nem tudom felel e halottért, de nálunk biztosan nem. Kétlem, hogy személyesen bárkit sértene, talán még neked sem ártottak, max nem értesz egyet velük. (Mondjuk én továbbra sem egy egységes vezetés alatti mozgalmat látok, hanem sok embert aki tiltakozik valami ellen, lehet ezt persze hülyeségnek vagy túlzásnak tekinteni, sok esetben van is benne valami-de ez a véleményem)
Ergo egy blm szoborra ha ránézel nem az hat eszedbe, hogy micsoda bűnöket követtek el szüleid, nagyszüleid idejében.
Amúgy én is azt mondom:minek? De háborogni ezen, meg ledönteni...omg
Klaci79
Ööö. Tudtommal Idi Amin Dada vagy Pol Pot sem felelős egyetlen magyar haláláért sem, akkor az is rendben lenne, ha pár hétre nekik is kiraknának valami szobrot? 🙄🙂
warr_b
A blm nem csak magyar haláláért nem felel, de tudtommal máséért sem, de cáfolj meg ha rosszul tudom. Ráadásul nem egy személy, hanem egy mozgalom. A kommunizmusnak ne is csináljanak szobrot. De azért ne csináljunk úgy, mintha nem értenéd mi a különbség számomra mondjuk egy blm szobor és egy pol pot szobor között 😉
Klaci79
Konkrét halálesetért nem tudom, felel-e, annyira nem mélyedtem bele 😁
De inkább a felhozott SS-szel próbáltam párhuzamba állítani 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
"Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja."
Nem értelek, hogy miért ne szavazhatnék az ellenzékre? Ha lenne esetleg mondanivaló azon kívül, hogy O1G (sajnos nekem ennyi valóban nem elég 😕 ) + jogállamiságéseurópa (ami ugye főleg ettől az ellenzéktől egy jól hangzó bullshit) akkor simán lehetne szavazni rájuk, de ahhoz el kéne mondani, hogy a hatalomra jutásuk után mi lesz például:
- a egy kulcsos adóval
- a családi adókedvezményekkel
- a csokkal
- a TAO rendszerrel
- a honvédelmi fejlesztésekkel
- a KATA-val
- a világ legmagasabb ÁFÁ-jával amik így hirtelen eszembe jutottak

Először lesznek kedvesek ezekről (is) mondani valamit utána jöhet az O1G és a jogállamiságéseurópa. A te meg az én véleményem ezekben a kérdésekben valóban 20adrangúak, csakhogy te meg én nem akarunk (legalábbis én nem 😊 ) országot irányítani, ők kérnek ehhez szavazatot de azt program nélkül adni csak mert O1G...hát, mindenkinek a lelke rajta.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Ne legy már ennyire prosztó azért...
FLZOLI
honestly? miért?
jézushoz arányában sokkal több szar tartozik mint a BLM-hez
többek között az adott korok legnagyobb népírtásai
Negritis
Egyrészt legalább írd nagy betűvel a nevét másrészt gondolsz amit akarsz, de ez még mindig egy keresztény ország és keresztény többségű fórum, így ez már csak emiatt is eléggé sutyerák és primitív gyűlölködő megnyilvanulas.

Amúgy meg nem Jézushoz, hanem az ő tanai mentén felépített egyhazakhoz és fundamentalistákhoz tapad vér.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Lenácizni a zsidókat, hát basszus ehhez még Rejtő is kevés volt
 m.hvg.hu/itthon/20201129_demeter_szilard_publicisztika_soros_gyorgy_mazsihisz
r.baggio
Kerestem, kerestem Vámos Miklós, Bajnai vagy a dk elhatárolódását, visszavonulásra felszólítását az ossz ellenzéki neonáci jelölt Bíró (Szerencs) kapcsán az időközin de nem találtam 😕
Továbbra sem érti az ellenzék, hogy az nem megy, hogy a másik oldalon ha valaki mond valami ordasat akkor az egy utolsó koszvadt náci aki mondjon le - de ha a mi oldalunk mondja valaki akkor a felett szemérmesen elnézünk. Ezt hívják képmutatásnak. Érdekes módon a mazsihisznak ott csak egy erőtlen, elkenő “mindenfajta uszítást elutasitunk” közlemény ment itt pedig telibe bele állnak. Érdekes na.
Várom már karácsony Gergely, Závada Pál, Spiró György és D. Tóth Kriszta elhatárolódását, mély megdöbbenését a vörös vonal átlépését, azt, hogy eddig és ne tovább!!! Ez már tűrhetetlen. Az átlagember pedig ásít, lapoz egyet és megnézi hogy lett e újabb COVID-os a Baltimoreban illetve kész van e már az ebédhez a leves.
MC12
Szeretem az ilyen M1 stílusú írást, ahol nem a lényegről beszélnek, hanem támadják az ellenzéket, mert egy szerencsi polgi jelölt zsidózott valamikor, aztán bocsánatot kért érte.
Igen fennkölt az erkölcs azon magasságaiból írni és főleg azzal jönni, hogy az ellenzék azért nem tud elérni jó eredményt, mert sajátjai között megtűri, amit a kormányon számon kér.
Tévedsz...az átlagember leszarja, hogy van e covidos Baltimore-ban, ráadásul DSZ visszavonja írását és törli fb oldalát. Persze a hiszti megy, hogy szólásszabadság.
Jelzem ez a csóka nem egy polgi jelölt Szerencsből, hanem állami alkalmazott.
Klaci79
1. Nem polgi, hanem országggyűlési képviselő-jelölt. Ha már, akkor nem egy senkit nem érdeklő múzeumigazgatói, hanem jóval magasabb közjogi tisztségre pályázott.
2. Nem valamikor hanem másfél- két éve - majd MIUTÁN lebukott AZUTÁN bocsánatot kért ÁLTALÁBAN ha valakit megbántott. Mélyen cinikus dolog ez.
3. Az ellenzék többek között azért sem tud jó eredményt elérni, mert minimális gerince, konzekvens mondanivalója és semmilyen programja sincs.
4. Továbbra sem polgi jelölt, hanem egyébként a BAZ megyei közgyűlés tagja, kvázi állami alkalmazott ugyanis az államtól kapja a fizetését.
5. "ráadásul DSZ visszavonja írását és törli fb oldalát" - nagyon helyesen teszi.
MC12
1-4 tévedtem, ennyire nem tartottam fontosnak, hogy megismerjem a munkásságát. Ettől még bocsánatot kért, és bevallom őszintén egy olyan országban, ahol a burkolt vagy néha nem is annyira burkolt zsidózás szinte a kultúra része, nem hiszem, hogy ne lehetne elfogadni. (Elég csak megnézni egy Bayer Zsóti-Kövér Lackó műsort)
3 nem a gerincesség miatt nem tud az ellenzék eredményt elérni, ha erről lenne szó, Orbán nem tudom még mit keresne a parlamentben. és nem is titkolja, hogy pávatánc, meg ne azt nézd mit mondok, stb... de nem ez a téma most, nem véletlen írja át pár évente a fidesz a választási rendszert. Te pedig nyilván a büdös életben nem szavaznál az ellenzékre, ergo lehet a véleményed érdekes meg fontos, de nyilván egy ellenzéki szavazó teljesen másképp látja.
5 ez volt a minimum...amit mondott undorító, pedig magas az ingerküszöböm 😊
Vagy ahogy mondani szoktam, liberálisként tág hatátok között elviselem az emberi hülyeséget 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 196 — The Mathematician
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Ne legy már ennyire prosztó azért...
FLZOLI
honestly? miért?
jézushoz arányában sokkal több szar tartozik mint a BLM-hez
többek között az adott korok legnagyobb népírtásai

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 712 — 中国加油
Azért arra kíváncsi lennék hogy ennek a blm-nek milyen szimbolikus eseménye vagy logója van amit szoborba lehet önteni.
FLZOLI
Pl. egy hóna alatt lapostévét cipelő néger.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Inkább arra gondoltam, hogy Gandhi esetében gyakran előfordul, hogy kb már szentként kezelik, elfelejtik megemlíteni a rasszhoz, szexualitáshoz vagy családhoz való hozzáállását, és csak a pozitívakat mondják róla (holott, na mindegy ez egy hosszabb téma lenne).
A BLM-nél meg pont fordítva, a lootolást, randalírozást emelik ki (amikor pont kifogásként hozzák a BLM-et az ezen résztvevők), nem azt, amiről szól.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 24.hu/kulfold/2020/11/29/szajer-jozsef-lemondott-europai-parlament/

Süllyedő hajó vagy ez már nekem is sok effektus?
Szokol
Szájer Fideszen belül is az egyik legkomolyabban zsarolható politikus (ezért is küldték anno az EP-be kvázi parkolópályára).
Nem zárom ki h azért kapott selyemzsinórt mert félnek h kiderül vele kapcsolatban is egy botrány ami szvsz szólna akkorát, mint a Borkai-ügy.
Summa summarum: sztem ez is 2022-ről szól.
empty taxi
A pedofilt is kimosdatták, ezt is megoldanak ha fontos lenne.

Gondolom hazai fronton kell az erősítés a bírók ellen hadakozó elszabadult feleség pórázon tartasahoz.
FLZOLI
A nejét leváltották, max informális hatalma maradt, ami nem lehet olyan nagy arra tekintettel h koránt sem volt egy népszerű vezető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gandhi szobor is van BP-n, akkor pont elférne egy BLM is.
Borbinho
én inkább jézus szobrot mondanék
Gandhi nevében nem tudok elkövetett erőszakról
sok kretén viszont kihasználta a BLM tüntetéseket pusztításra
ettől még maga a mozgalom utopisztikus szinten jó
Negritis
Ne legy már ennyire prosztó azért...