Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀
peterk2005
Ha jól tudom az ottani papok megkérdezése nélkül ment a dolog, akik el is határolódtak tőle azóta...
iktriad
A templom vezetője elhatárolódott. De igazából az egy dolog, hogy nem kérdezik meg (vagy legalább nem értesítik) őket, és egy másik szint könnygázzal utat nyitni az ajtóig. 😀
peterk2005
És desszertnek még itt van ez is.
 twitter.com/abbydphillip/status/1267616571997945856
iktriad
elvileg ez a PR fogás előtti oszlatás
 twitter.com/springer/status/1267614636330942465
Negritis
Mondom más elnöknél ez automatikus impeachment eljárás. Nála ez csak újabb bejegyzés, amiért valószinű sose lesz felelősségre vonva.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀
peterk2005
Ha jól tudom az ottani papok megkérdezése nélkül ment a dolog, akik el is határolódtak tőle azóta...
iktriad
A templom vezetője elhatárolódott. De igazából az egy dolog, hogy nem kérdezik meg (vagy legalább nem értesítik) őket, és egy másik szint könnygázzal utat nyitni az ajtóig. 😀
peterk2005
És desszertnek még itt van ez is.
 twitter.com/abbydphillip/status/1267616571997945856
iktriad
elvileg ez a PR fogás előtti oszlatás
 twitter.com/springer/status/1267614636330942465

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀
peterk2005
Ha jól tudom az ottani papok megkérdezése nélkül ment a dolog, akik el is határolódtak tőle azóta...
iktriad
A templom vezetője elhatárolódott. De igazából az egy dolog, hogy nem kérdezik meg (vagy legalább nem értesítik) őket, és egy másik szint könnygázzal utat nyitni az ajtóig. 😀
peterk2005
És desszertnek még itt van ez is.
 twitter.com/abbydphillip/status/1267616571997945856
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀
peterk2005
Ha jól tudom az ottani papok megkérdezése nélkül ment a dolog, akik el is határolódtak tőle azóta...
iktriad
A templom vezetője elhatárolódott. De igazából az egy dolog, hogy nem kérdezik meg (vagy legalább nem értesítik) őket, és egy másik szint könnygázzal utat nyitni az ajtóig. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(en meg mindig azt mondom, h USA-ban a legdurvabb, nyugat europaban sztem sokkal elfogadobbak az emberek, a tarsadalom osszetetele miatt is. Az h a vezetok, es a rendszer diszkriminativ es rasszista, sajnos nagyon is valosnak tunik...)
Borbinho
Ez az USA, a pionírok, az aranyásók, a szerencsét próbáló self made manek, a gyökerüktől (Európától) elszakadó, új világot építők országa. Aminek persze a történelem során volt és van rengeteg jó oldala is, de van sötét oldala is. Amit most látunk, az a sötét oldalról jön. A világ csendőr szerep mellett, satöbbi. Érdemes összehasonlítani a két északi új világbeli országot, az USA-t és Kanadát. Kanada ugye a másik irányt követte, maradt a korona alatt, Quebec franciább az anyaországnál, de rendkívül szoros kapcsolatot ápol vele, satöbbi. Persze messzire lövök ezzel - lol, nekem is helyzethez illőek a szóképeim 😀 -, de szerintem nem megy nagyon mellé, sok tekintetben megvannak ezek az összefüggések a mélyben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀
peterk2005
Ha jól tudom az ottani papok megkérdezése nélkül ment a dolog, akik el is határolódtak tőle azóta...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
Mit csodálkozol, amikor könnygázzal zavartak el az útból a közeli templom néhány papját, hogy ne legyenek láb alatt, miközben ez a seggfej besétál a templomba, hogy lőhessenek róla egy reklámfotót ahogy letérdel. Tulajdonképpen még szerencse, hogy nem vágta hozzá a Bibliát a paphoz, mert kitakarja a képet. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire
Negritis
ezzel ellentétben viszont vannak szép dolgok is:
- egyre több sportoló, sportkommnetátor, közéleti ember áll ki az erőszak és a rasszizmus ellen
- Egyre több nem amerikai nagyvárosban vannak békés tüntetések
- Nagyon sok helyen emberek védik az üzleteket attól, hogy kirabolják őket és Pénzt gyűjtenek a szétvert boltok tulajdonosainak
- Egyre több videót látok twitteren, ahol a rendőrök együtt térdelnek a tüntetőkkel
- Volt, ahol a tüntetők védték meg egy rendőrt, aki különvált társaitól

van remény a hosszú és sötét alagút végén!
hden
Picit felrevezeto ami ezekbol atjon a median keresztul (mmint a tuntetokkel vonulo, terdelo rendorokrol).
Szinte az osszes video utan jott az update, hogy fel/egy oraval kesobb ugyan ugy szetvertek a tuntetest, konnygazgranatot dobtak az emberek koze, stb stb.

Amikor az utcan ulnek, szo szerint a foldon az emberek, semmi veszelyt nem jelentenek, es erre elkezdik felrangatni meg pufolni oket...
De hogy hogynem, az olyan menetnel ahol csak feherek vannak, semmi fele atrocitas nem eri oket. Pedig bezbozutokkel mennek...

Ezert jo latni azt a - sajnos tenyleg csak - par videot, ahol bekesen megvannak egymas mellett es nem is derult ki, hogy fel oraval kesobb megvertek oket.

Tegnap Louisvilleben a rendorseg agyonlott egy szinesboru uzlettulajdonost ejszaka. Egy teljesen csendes kornyeken, 20 haztombnyire attol, ahol tuntetesek voltak.
Az osszes rendornek aki jelen volt, ki volt kapcsolva a testkameraja... Ennnyi erovel egy kivegzes is lehetett, nem fog kiderulni.
Erre kirugtak a helyi rendorfonokot (aki amigy juni 30.an ment volna nyugdijba), de teljes nyugdijat fog kapni...

Nem tudom mi lesz ebbol, de sztem most nagyon mozgolodik az egesz bolygo, nem tapasztaltam meg hasonlot eddigi eletem soran.
Kerdes, milyen tenyleges, kezzel foghato valtozas johet.

(en meg mindig azt mondom, h USA-ban a legdurvabb, nyugat europaban sztem sokkal elfogadobbak az emberek, a tarsadalom osszetetele miatt is. Az h a vezetok, es a rendszer diszkriminativ es rasszista, sajnos nagyon is valosnak tunik...)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De attól, hogy Bidennek reális esélye van nyerni, nem lettem feltétlenül boldogabb...
Gyurma Pappa
Azt hiszem Puzsér mondta valamikor - lehet, hogy nem ő volt, de olyan mondás, hogy akár ő is mondhatta volna 😊 -, szóval azt hiszem ő mondta egyszer, hogy amikor a választó polgár arra van rákényszerítve, hogy a genderizmus és a betyársereg között kell, hogy válasszon, akkor előbb-utóbb a genderimust fogja választani. Egyszerűen azért, mert a genderizmusból kettőt kell asszociálnia, mire eljut a diktatúráig, a betyárseregből meg elég egyet is asszociálnia. Hát Biden győzelme körülbelül ilyen lenne. Egyel többet kell majd asszociálnunk hogy meglássuk a szart.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legjobb ötletem - jobb híján - az, hogy zavarjuk el mindig az aktuálisat, hátha a vetésforgó majd kitermeli. Mégiscsak több esélyt kínál, hogy hátha visszazökkenünk valami normális pályára, mintha ezek a Trump, (Clinton) félék - meg a minket boldogító itteni társaik - belekötnek a hatalomba hosszabb időre. Talán 4 (5) évenként cserélve kevesebbet ártanak. És talán kevésbé jut le a társadalom mély rétegeiig a mérgük.
peterk2005
Igen, de ha pontosan tudnák, hogy maximum 4-5 évük van a hatalomban, az ilyen Orbán félék nem pont hatványozottan azt csinálnák, amit most? Mármint a harácsolást, mindent magának megszerzést, klientúra kiépítést? Mindennel foglalkoznának, csak az ország úgyeinek előremozdításával nem...
warr_b
A hatalomért kaparás szempontjából nem változik semmi, azért eddig is kapartak. Amióta létezik a választott politikus, azóta úgy működik, hogy a megválasztásának első napjától kezdve az az elsődleges prioritásként azt kezeli, hogy hatalomban maradhasson.

A harácsolás, klientúra építés viszont mindig is akkor tudott kiteljesedni, ha valaki beragadt a hatalomba. Egyszerűen a gyorsabb vetésforgó újonnan kiépülő (vagy régit leváltó) klientúrái képtelenek annyi kárt okozni addig, amíg kiépülési fázisban vannak, mint akkor, ha már kiépültek, és rátelepedtek a társadalomra. Akarhatják akármennyire, próbálkozhatnak akármennyire, nem fog sikerülni annyira, mint amikor már "konszolidálták a szitut", azaz elterpeszkedett seggel ülnek. Ami az idő haladtával persze óhatatlanul bekövetkezik. A maiakhoz képest Helmut Kohl és a pártja maga volt a becsület misszionárius serege, és a morál nagykövetsége, de ők is belefulladtak a korrupcióba hatalomban töltött idejük végére. Ez elől nincs menekvés, ilyen a rendszer logikája. Ez a fajta parlamentáris váltógazdaság egyszerűen így működik. Ezért találták ki értelmesebb eleink a maximum 1/2 ciklusos szabályokat szerte a nyugati világban, mert látták, tudták, hogy ilyen a rendszer logikája. Tudták, hogy mi lesz abból, ha leáll a váltógazdaság. Az ilyen értékét kereső időszakokban mint amiben most élünk, még fontosabb lenne a még sűrűbb csere. Kétszáz éve kitalálták ezt már, és a mai napig nincs jobb eszköz a kezünkben ennél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ameddig lázongó néger csöcselékként van beállítva az egész bármeddig elmehet, nem lesz belőle baja a saját táborán belül. Ezért sem áll a tüntetés élére a demokraták nagy feketebarát jelöltje, mert túl sok a vállalhatatlan elem keveredik a történetbe.
Ebben az a vicc, hogy a retardált demokraták évek óta képtelenek fogást találni a szöszin és egymás után bénázzák el az összes eléjük pottyanó lehetőséget.
FLZOLI
Ja, de a mérsékelt anti-Clinton szavazók nélkül nem tudott volna nyerni, ezt látni kell.

Van egyébként az a mélypont, ahol elkezd vállalhatatlan lenni Trump a repiknek, azért az egész alsóház újra indul, plusz a szenátorok 33%-a is, szóval trükkös lesz egy mondjuk 40% alatti approval ratinges elnök mögé beállni vagy nem beállni. Nyilván nem a white thrash szavazókörökről beszélek, de a klasszik konzervatív körzetek el fognak gondolkodni.

De attól, hogy Bidennek reális esélye van nyerni, nem lettem feltétlenül boldogabb...

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
(Akinek nincs meg, május 1.-én tüntettek a "rendes emberek", természeten 95%+-uk fehér, sokuk biztos, ami biztos vitte az otthoni (gép)fegyvert is MAGAval nem rejtegetve, hogy követeljék a gazdaság megnyitását.)
iktriad
Az érem másik oldala, hogy a szélsőjobbos fehérek nem gyújtogattak és fosztogattak.

Trump is nyilván kettős mércével mér, mint szinte mindenki.
Kampman
Nem, csak ha azt GYANÍTJÁK, hogy valaki bűnöző (mert fekete, többnyire ugyebár, ez már elég), akkor utána mennek és a nyílt utcán lelövik. Csak mert.

Egyébként meg:  www.courthousenews.com/minnesota-officials-link-arrested-looters-to-white-supremacist-groups/

"He said some of the 40 arrests made in the Twin Cities Friday night were of people linked to white supremacist groups and organized crime."

Na, ilyenkor mi van?

Baromság, hogy aszerint szedjük szét, hogy fekete vagy fehér vagy mi. Vannak tüntetők meg vannak fosztogatók. Trump & Co. próbálja erősen összemosni a kettőt, a mérsékeltek meg mindent elkövetnek, hogy ez ne történjen meg (mindkét oldalon, nem csak a demokraták, de a repik közötti is sokan ebbe az irányba terelik a közbeszédet).

Érdekesség az, hogy Trump meddig fog elmenni, mert egyszerűen látványosan képtelen ő irányítani a közbeszédet. Próbálkozott a WHO-val, most lehülyepicsázta a kormányzókat, de látványosan nem ő irányítja a kommunikáció vonalát. Nem volt elég a COVID, most ez is. Én tényleg csak azt sajnálom, hogy Bident sikerült kiszedni ellene... (ma néztem meg Joel McHale 2014-es correspondence esti vacsorán tartott standupját, egy jó része nem érthető annak, aki nem ismeri az amerikai belpoiitikát, de a Biden-es rész üt, az események fényében).
Gyurma Pappa
Ameddig lázongó néger csöcselékként van beállítva az egész bármeddig elmehet, nem lesz belőle baja a saját táborán belül. Ezért sem áll a tüntetés élére a demokraták nagy feketebarát jelöltje, mert túl sok a vállalhatatlan elem keveredik a történetbe.
Ebben az a vicc, hogy a retardált demokraták évek óta képtelenek fogást találni a szöszin és egymás után bénázzák el az összes eléjük pottyanó lehetőséget.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2020/06/02/a-ufc-felnehezsulyu-vilagbajnoka-festekszoros-fiatalokat-fenyitett-be-az-utcan-hogy-ne-rongaljak-a-varosat

Tisztes fehér polgár megállítja a fekete rongálókat. Ja, nem

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire
Negritis
ahogy viselkednek nem alaptalanul.
Amadeus
kérdés hogy az antivax, anti5g, anitcovid és a kkk meg miért nem az akkor?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire
Negritis
ahogy viselkednek nem alaptalanul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire
Negritis
ezzel ellentétben viszont vannak szép dolgok is:
- egyre több sportoló, sportkommnetátor, közéleti ember áll ki az erőszak és a rasszizmus ellen
- Egyre több nem amerikai nagyvárosban vannak békés tüntetések
- Nagyon sok helyen emberek védik az üzleteket attól, hogy kirabolják őket és Pénzt gyűjtenek a szétvert boltok tulajdonosainak
- Egyre több videót látok twitteren, ahol a rendőrök együtt térdelnek a tüntetőkkel
- Volt, ahol a tüntetők védték meg egy rendőrt, aki különvált társaitól

van remény a hosszú és sötét alagút végén!
hden
igen hálisten van
viszont narancsfejből kiindulva szépen megoldja hogy ami elindulhatna az mint elhaljon

amúgy érdekes pl Angry Joe tweetjeit olvasni és azt ami az alatt zajlik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire
Negritis
ezzel ellentétben viszont vannak szép dolgok is:
- egyre több sportoló, sportkommnetátor, közéleti ember áll ki az erőszak és a rasszizmus ellen
- Egyre több nem amerikai nagyvárosban vannak békés tüntetések
- Nagyon sok helyen emberek védik az üzleteket attól, hogy kirabolják őket és Pénzt gyűjtenek a szétvert boltok tulajdonosainak
- Egyre több videót látok twitteren, ahol a rendőrök együtt térdelnek a tüntetőkkel
- Volt, ahol a tüntetők védték meg egy rendőrt, aki különvált társaitól

van remény a hosszú és sötét alagút végén!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Must resist "hülye rendőr" vicc elsütése.
 twitter.com/ArashMarkazi/status/1267636511589031937
Inkább átadom a szót Chris Rocknak, aki 90 másodpercben összefoglalja, mi a legnagyobb baj ezzel az egésszel.
 twitter.com/Baldilocks__/status/1266055148788494336

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
az úgy kezdődött, hogy visszaütött...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah akkor mára ott tartunk, hogy:
- az ANTIFA terror szervezet lett
- egyre több helyen kerülnek elő bizonyítékok hogy a rendőrök és szélső jobbosok (is) szítják a feszkót és eszkalálják a békésebb tüntetéseket, valamint kezdik a fosztogatásokat
- elkezdtek visszalőni a rendőrökre ST Luois-ban
- NY romokban
- a békés tüntetéseket is szétverik és itt úgy értem hogy ahol még flakonokat se dobálnak
- rendőrök hajtanak bele a tömegbe autóval
és szó szerint USA on fire

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 index.hu/sport/2020/06/02/megrovast_kapott_a_fradi-csatar_aki_polojan_emlekezett_meg_george_floydrol/

csak a szokásos
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A legjobb ötletem - jobb híján - az, hogy zavarjuk el mindig az aktuálisat, hátha a vetésforgó majd kitermeli. Mégiscsak több esélyt kínál, hogy hátha visszazökkenünk valami normális pályára, mintha ezek a Trump, (Clinton) félék - meg a minket boldogító itteni társaik - belekötnek a hatalomba hosszabb időre. Talán 4 (5) évenként cserélve kevesebbet ártanak. És talán kevésbé jut le a társadalom mély rétegeiig a mérgük.
peterk2005
Igen, de ha pontosan tudnák, hogy maximum 4-5 évük van a hatalomban, az ilyen Orbán félék nem pont hatványozottan azt csinálnák, amit most? Mármint a harácsolást, mindent magának megszerzést, klientúra kiépítést? Mindennel foglalkoznának, csak az ország úgyeinek előremozdításával nem...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha tudod, hogy problémád van a gyerekneveléssel, akkor az a helyes megoldás, hogy ne csinálj gyereket.

Sobri Jóska
Nem ez volt a felvetés, hanem hogy már VAN gyereked, és problèma van a felnevelésével.

Már benne vagyunk a szar helyzetben, nem arról elmélkedünk, hogy mi lenne, ha egyszer majd jönne a szar.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Trump bizonyítja
 twitter.com/amyfiscus/status/1267611301573951489
hogy mindig lehet
 twitter.com/bad_takes/status/1267594813710446593
még mélyebbre süllyedni.
 twitter.com/md_1010xl/status/1267617744108883970
Amikor már politikával sose foglalkozó sportrádiósok a "liberális fellegvár" Észak Floridában is ilyeneket írogatnak, tudod, hogy kiborult a szar a biliből.
Az amúgy nem gáz ugye, hogy kvázi úgy tartja a Bibliát, mintha a Trump Vodka termékbemutatója lenne. Sőt ha jól látom fejjel lefelé... Kíváncsi vagyok, ha idézni kéne a Bibliából, főleg Újszövetségből, akkor mennyire (nem) lenne képben?
iktriad
ennyire tud idézni belőle:
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Itt a megoldás:
Jelenleg Soros tüntetésekkel és rendbontással az Egyesült Államokban Trumpot próbálja megbuktatni, de várhatóan a választások közeledtével Magyarországon is ez lesz.