Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patriota az uj Partizan. legalabbis hetfo ota. meg nem kaptatok meg a memot? en is azota csak origot olvasok meg magyar nemzetet.
csebi
tegnap linkeltem is hogy folytatják és megvédik a közösséget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patriota az uj Partizan. legalabbis hetfo ota. meg nem kaptatok meg a memot? en is azota csak origot olvasok meg magyar nemzetet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
toroczkainak ne mond el 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
felcsúti nép a 24.en

 www.youtube.com/watch?v=FIkFB7A_ixs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
gondolod, hogy bemenne oda a kolostormalac?

built for this shit

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
hol látod?
meg melyik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én biztos, hogy nem utalok
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
A magyar politikai élet másról sem szól, mint hogy 'lehet 'baromságokat tolni büntetlenül', és 'lehet faszságokra elvigadni a pénzt következmények nélkül'.
Komolyan eltűnik itt a józan ész a győzelmi mámorban?
ender1112
Hát mostantól nem lehet..
Nem tűnik el a józan ész, az a kutyáknál tűnt el.
topin
Már miért ne lehetne mostantól? Mutass már rá, mi változott, pláne, ha kutyák összekalapozzák a pénzt. Aztán térj a Fidesz következményeire, de úgy, hogy ne feledkezz meg MP ott töltött éveiről sem, aztán sorold nekem a következményeket LOL
ender1112
Én nem mondtam hogy ne kalapozzák össze. Lehetőségük van rá. De azzal újra csak hülyére veszik a bázisukat. Nincs probléma azzal, ha valaki hülye és akárhányszor le lehet nyúzni róla mindent is..

Tessék csak tessék, lehet adakozni nekik. Én arról írtam, hogy megérdemlik a sorsukat, mert felelőtlenek voltak egy baszott felelős helyzetben.
topin
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Szabó Bencének gyűlt össze 280M amikor a fél ország megmozdult, na ennek a közel háromszorosát szeretnék összeszedni a kutyák.

De még, ha össze is szedik valahogy, akkor is már az arcvesztés is következmény, amit elszenvednek 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Persze, hogy tudták. Most komolyan, bárki elhitte, hogy a Matolcsy klán poénból menekíti konténerekben a vagyont, meg Lölő hirtelen pénzszűkébe került, azért nullázta le a számlákat? Az, hogy a végsőkig azt hazudták a híveiknek, hogy minden rendben, mi vezetünk, mi fogunk nyerni, csak azt mutatja, a végén már mennyire kétségbe voltak esve. És természetesen, mintha mi sem történt volna, továbbra is hazudnak. Épp ideje volt már leváltani ezeket.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
>>...Fazekas Márk
(Egy DPK tag.) <<

nagyon remélem, hogy csak egy beépült troll
petey
nem lehet azért jó érzés, amikor végre kimászol egy kurva nagy kő alól, ott áll a kognitív disszonancia, és egy kurva nagy bunkóval fejbekúr.
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
topin
És az még értelmesebb lenne, ha nem szavaznának más pártokra, vagy tágabb értelmemben, nem költenék pénzüket hülyeségekre, politikától függetlenül. Ennek ellenére megtették, megteszik, meg fogják tenni, szóval ez a 'mától következmények vannak' dumának valóban nincs semmi értelme 😀
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Magyar Péter facebook:

Ma fogadom Hernádi Zsoltot. Tájékoztatást kérek tőle hazánk üzemanyagellátás-biztonsága kapcsán. Elvárom, hogy a MOL ne fizesse ki a 25 milliárdos osztalékot az MCC-nek.
Bruce
Az összesen 241 milliárdos osztalékon csak nekem akadt fenn a szemem?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
topin
Teljesen egyetértek és mélységesen elítélem azokat, akik egyetlen forinttal is támogatják ezt a senkiházi bohóc pártot.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Neked 4 gyereked van? Akkor a te feleséged már összesen 2T-n túl van, ugye?
szaba
Összesen nem vajúdott 3 órát a 4 gyerekkel, szóval ő csalt. De 1T-t megadok neki

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ők mégis elfröcskölték a pénzt a baromságokra, amiknek nem volt esélye szavazatot hozni ebben a helyzetben (vagy eltették ugye, de ne vádaskodjunk).
topin
Ez nem vádaskodás.
A Mérő film utáni Nagy Dávid interjúban elhangzott az, hogy több ezer esetben nem hoztak a passzivisták számlát.
De ugye egy passzivista nem fér se egy gazdasági szervezet bankszámlájához, se házipénztárához.
Nem akarok itt könyvelősködni, de pénzt kivenni csak nagyon kevesek tudnak, gondolom akkoriban csak Kovács Gergő. És csak az ő felelőssége, hogy nem volt semmiféle metodika a pénzmozgásokra, se pénzkezelési szabályzat, se bizonylatolás, papírozás, napi rovancs, semmi, még egy sajtcetli se.
Aki vezetett céget, vagy bármit, ahol van pénzmozgás, annak alapszabály, hogy minden fillérről tudja hol van, vagy hol van róla papír, hogy miért nincs ott. Ez kb. a nulladik lépés. És már itt elakadtak. Mert számviteli vagy jogi szempontból egymindegy, hogy úgy tették el, hogy a brifkójukban lapul utána, vagy úgy hiányzik, hogy odaadták XY passzivistának, aki színes festéket vett rajta, amivel kavicsokat festettek pirosra. Az a pénz el lett téve, mert nem ellentételezi semmiféle papír. Még olyan se, amit XY írt alá, hogy átvett 10 rugót festékvásárlásra.
Ez felfoghatatlan nemtörődömség, trehányság, felelőtlenség, ostobaság, agyhalál.
És nem vádaskodás, hanem tényállítás.

2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Magyar Péter facebook:

Ma fogadom Hernádi Zsoltot. Tájékoztatást kérek tőle hazánk üzemanyagellátás-biztonsága kapcsán. Elvárom, hogy a MOL ne fizesse ki a 25 milliárdos osztalékot az MCC-nek.
Bruce
Az MCC az mi?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Mathias Corvinus Collegium, fideszes janicsárképző amely ingyen megkapta a MOL részvényeinek 10%-át az államtól. plusz még 10% Richter Gedeon részvényt.

built for this shit

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
 telex.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-oktatasi-miniszter-tisza?isMobileApp=1
Nomac
A gecik, már megint egy olyan ember, aki talán ért hozzá, ez vérlázító...
StormST
Kifogják a szelet a Fidesz vitorlájából, NER-ellenes katolikus és szakember.
Dzsokijuing
Rubovszky és kollégái szolidaritásukat fejezték ki a kirúgott tanárokkal, emiatt 2023 nyarán felmentették a Patróna igazgatói posztjáról.
Viszont ismerősöm dolgozott ott vele, állítólag borzasztó volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Magyar Péter facebook:

Ma fogadom Hernádi Zsoltot. Tájékoztatást kérek tőle hazánk üzemanyagellátás-biztonsága kapcsán. Elvárom, hogy a MOL ne fizesse ki a 25 milliárdos osztalékot az MCC-nek.
Bruce
Az MCC az mi?

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
A magyar politikai élet másról sem szól, mint hogy 'lehet 'baromságokat tolni büntetlenül', és 'lehet faszságokra elvigadni a pénzt következmények nélkül'.
Komolyan eltűnik itt a józan ész a győzelmi mámorban?
ender1112
Hát mostantól nem lehet..
Nem tűnik el a józan ész, az a kutyáknál tűnt el.
topin
Már miért ne lehetne mostantól? Mutass már rá, mi változott, pláne, ha kutyák összekalapozzák a pénzt. Aztán térj a Fidesz következményeire, de úgy, hogy ne feledkezz meg MP ott töltött éveiről sem, aztán sorold nekem a következményeket LOL
ender1112
Én nem mondtam hogy ne kalapozzák össze. Lehetőségük van rá. De azzal újra csak hülyére veszik a bázisukat. Nincs probléma azzal, ha valaki hülye és akárhányszor le lehet nyúzni róla mindent is..

Tessék csak tessék, lehet adakozni nekik. Én arról írtam, hogy megérdemlik a sorsukat, mert felelőtlenek voltak egy baszott felelős helyzetben.
topin
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.
peterk2005 udvari bolond
Sztem ez nem így van. Aki rájuk szavazott, azok közül nem szavazott volna a többség a Fideszre a távollétük esetén. Szóval nem gondolom, hogy érdemi változast hozott volna az eredményben, ha visszalépnek/nincsenek is egyáltalán.
gabokocka
Kicsi a merítés mert kevés vállaltan miatyánkos ismerősöm van, de azok min. fele simán leszavazott volna a fideszre
Rákerestem, tavaly nyári republikon felmérés benne a másodlagos pártpreferenciákról is.
Mh szavazó
Fidesz 44%
Bizonytalan 30%
Tisza 6%

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.