Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
A hattyú halála?

 hvg.hu/itthon/20260416_este-interjut-ad-orban-viktor-a-valasztasi-vereseg-utan
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
OV részéről mi volt a bosszú alapja?
Lúdas Solymi
Ivány kritizálta, meg beállt a másik táborba.
szaba
Táborita? Zsizskához állt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen mindegy, mit mutattak a számok. Nem látták, hogy ellenzéki rendezvényeken százezrek vannak az utcán, MP-t pedig szerte az országban tömegek várják? Nem látták, hogyan állnak az erőviszonyok a "digitális térben"? Nem látták, milyen nézettséget produkálnak az O1G tartalmú videók?
Nagyon-nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ebből semmit, de semmit ne érzékeljen.
nagylaza, főpohárnok
A cellainformációk szerint többen voltak ők.
Csak trollfarmok likeoltak, és botok nézték a videókat, és különben is, ők a csendes többség.
(Ja, kurvára arról híresek🤣)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
OV részéről mi volt a bosszú alapja?
Lúdas Solymi
Ivány kritizálta, meg beállt a másik táborba.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
a jó hírek csak jönnek.

 444.hu/2026/04/16/kirugtak-a-tv2-hirigazgatojat
deyell
Énnél komolyabb jelek nem kellenek arra, hogy Alekosz lesz a Koztársasági Elnök.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Kard blogon nem igazán örülnek ennek a hírnek, miközben a 24.hu híradásából nekem az jön le, hogy az illető igencsak haladó szellemű és van tapasztalata nyugati intézmények vezetésében is:

 24.hu/belfold/2026/04/16/tisza-oktatasi-miniszter-rubovszky-rita-ertesules
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
dande2
Törvénysértően fosztották meg az egyházi státusztól, amit mindmáig nem kapott vissza. Ezért esett el az egyházi státusszal járó állami támogatástól, ezért nem tudta fenntartani az intézményeit, ezért halmozott fel tartozásokat. Korábban, amikor jött költségvetési pénz, azt nem templomépítésre, hanem a szegény gyerekek és a rászorulókra, hajléktalanokra fordította. Orbán gépezete egészen barbár módon járt el, tanévkezdet előtt pár nappal záratott be olyan iskolát is, amit - állami ellenőrzés mellett - a nyár folyamán újítottak fel társadalmi munkában, közadakozásból.
nagylaza, főpohárnok
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
OV részéről mi volt a bosszú alapja?
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Remélem lesz draft követő a miniszteri kinevezésekkor. Mondjuk én a combine-t is megnéztem volna.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
"Curtis és Radics Gigi minden fideszesen rendezvényen készült videót, képet, posztot törölt a közösségi médiából"

Nahát, nahát. Kicsit visszalapoztam, és tényleg, csak a privát bulik vannak kint
Gyurma Pappa
Ki lettek fizetve, műsort leadták, projekt befejezve.
Lúdas Solymi
Mindig is Óceániának muzsikáltunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Magyar Péter facebook:

Ma fogadom Hernádi Zsoltot. Tájékoztatást kérek tőle hazánk üzemanyagellátás-biztonsága kapcsán. Elvárom, hogy a MOL ne fizesse ki a 25 milliárdos osztalékot az MCC-nek.
Bruce
Az MCC az mi?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Baszki irigyellek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
"Curtis és Radics Gigi minden fideszesen rendezvényen készült videót, képet, posztot törölt a közösségi médiából"

Nahát, nahát. Kicsit visszalapoztam, és tényleg, csak a privát bulik vannak kint
Gyurma Pappa
Ki lettek fizetve, műsort leadták, projekt befejezve.
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Sulyok: Meddig maradhatok?
Magyar:10
Sulyok:Hónap,év?
Magyar:9
Magyar:8
Magyar:7

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
dande2
Törvénysértően fosztották meg az egyházi státusztól, amit mindmáig nem kapott vissza. Ezért esett el az egyházi státusszal járó állami támogatástól, ezért nem tudta fenntartani az intézményeit, ezért halmozott fel tartozásokat. Korábban, amikor jött költségvetési pénz, azt nem templomépítésre, hanem a szegény gyerekek és a rászorulókra, hajléktalanokra fordította. Orbán gépezete egészen barbár módon járt el, tanévkezdet előtt pár nappal záratott be olyan iskolát is, amit - állami ellenőrzés mellett - a nyár folyamán újítottak fel társadalmi munkában, közadakozásból.
nagylaza, főpohárnok
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
dande2
Törvénysértően fosztották meg az egyházi státusztól, amit mindmáig nem kapott vissza. Ezért esett el az egyházi státusszal járó állami támogatástól, ezért nem tudta fenntartani az intézményeit, ezért halmozott fel tartozásokat. Korábban, amikor jött költségvetési pénz, azt nem templomépítésre, hanem a szegény gyerekekre és a rászorulókra, hajléktalanokra fordította. Orbán gépezete egészen barbár módon járt el, tanévkezdet előtt pár nappal záratott be olyan iskolát is, amit - állami ellenőrzés mellett - a nyár folyamán újítottak fel társadalmi munkában, közadakozásból.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Teljesen mindegy, mit mutattak a számok. Nem látták, hogy ellenzéki rendezvényeken százezrek vannak az utcán, MP-t pedig szerte az országban tömegek várják? Nem látták, hogyan állnak az erőviszonyok a "digitális térben"? Nem látták, milyen nézettséget produkálnak az O1G tartalmú videók?
Nagyon-nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ebből semmit, de semmit ne érzékeljen.
nagylaza, főpohárnok
Lásd Gajdics Ottó
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Kurva jó üzenete lenne, hogy támogass minket pár száz millióval, és KE-t csinálunk belőled.
vpi
ebben a thread-ben sehol nem látom a KE pozíciót említve se implicit se explicit formában, ender mindössze arra kérdezett rá, hogy vajon MP-nek miből futotta a kampányra?
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Túltöltődtél.
Bojár nem a leendő köztársasági elnök casting halmazba kerül, hanem a MP-t támogató katvalytőkéjébe.
Őszentsége Sobri Jóska
és én pont erre is írtam a nevét, a KE itt nem volt említve
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Túltöltődtél.
Bojár nem a leendő köztársasági elnök casting halmazba kerül, hanem a MP-t támogató katvalytőkéjébe.

2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Szabo Bencenek (tehat egy embernek) osszejott par nap alatt 300 milla. Egy harom millio szavazot osszegyujto part, melynek egyertelmuen a legnagyobb eselye volt eltakaritani a fideszt, biztos, hogy ossze tudott szedni tobb milliardot kisemberek tamogatsabol. De abban is biztos vagyok, hogy tobb sikeres vallalkozo is beszallt joval nagyobb osszegekkel.

De pl. a Tisza honlapjan lathato a penzugyi beszamolo:
Magyar állampolgárságú magánszemélyek támogatása 1 975 881 399 HUF (2025 Jan-szept)
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Kurva jó üzenete lenne, hogy támogass minket pár száz millióval, és KE-t csinálunk belőled.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
2 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
50.000 tag, átlagosan 5000/fő volt a támogatás. Az utolsó 2 hónap rendszerváltó kártya bevétele 400 millió felett volt. Ezekben nincs egyszeri adomány.

Gondolom a kutyáknak is a 680 millió visszafizetésében, ha marad a fidesz, nem a kisemberek összekuporgatott vagyona segített volna 😉
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen mindegy, mit mutattak a számok. Nem látták, hogy ellenzéki rendezvényeken százezrek vannak az utcán, MP-t pedig szerte az országban tömegek várják? Nem látták, hogyan állnak az erőviszonyok a "digitális térben"? Nem látták, milyen nézettséget produkálnak az O1G tartalmú videók?
Nagyon-nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ebből semmit, de semmit ne érzékeljen.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Azt hogy elvállaja, azt full megértem.
Ha felkérnék, az lennék WTF
zacknorb
Még belógatná Vityának a kárót, aztán vissza is vonulna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)