Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 24.hu/belfold/2026/04/16/szalai-vivien-tv2-tavozas-hirigazgato/
Felkészülés a szűkösebb időkre.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕
Löfli
Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?
szaba
viccen kívül nekem 242 és én is utaltam egy keveset 😊


Negritis, a vajda
Nekem is utalhatsz. Igaz nekem se gyerekem, se barátnőm. De jól költeném el. | 😀 |

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nekem ez a kiszivárgás inkább egy közvélemény felmérésnek tűnik.
Toca
nóri mondta a jóvenígyben hogy a neresek a partizánban is nagyrészt arra vannak hogy lemérjék a főninek mit kell majd mondani ami nem lesz nagy gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nekem ez a kiszivárgás inkább egy közvélemény felmérésnek tűnik.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕
Löfli
Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?
szaba
viccen kívül nekem 242 és én is utaltam egy keveset 😊


Negritis, a vajda
Lájkvadászok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Nem tudom volt-e már, de tetszik.



MP a választás óta eddig 10/10 számomra.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
a jó hírek csak jönnek.

 444.hu/2026/04/16/kirugtak-a-tv2-hirigazgatojat

built for this shit

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
topin
És az még értelmesebb lenne, ha nem szavaznának más pártokra, vagy tágabb értelmemben, nem költenék pénzüket hülyeségekre, politikától függetlenül. Ennek ellenére megtették, megteszik, meg fogják tenni, szóval ez a 'mától következmények vannak' dumának valóban nincs semmi értelme 😀
ender1112
Egyelőre csak kormányváltás volt. Ahhoz hogy tényleg rendszerváltás legyen, a társadalomnak kell megváltozni. Az ilyen baromságok helybenhagyása és a következmények vállaltatása az első lépés a társadalomtól. Elég furcsa gondolat elvárni a politikától, hogy mindent megtegyen helyettünk.
topin
Oké, részemről lezárom, mert ennek már semmi köze ahhoz, ahonnan indultuk, plusz ez az általános bölcselkedés nem túl érdekes a politika témában.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕
Löfli
Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?
szaba
viccen kívül nekem 242 és én is utaltam egy keveset 😊



Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 909
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕
Löfli
Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?
2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
topin
És az még értelmesebb lenne, ha nem szavaznának más pártokra, vagy tágabb értelmemben, nem költenék pénzüket hülyeségekre, politikától függetlenül. Ennek ellenére megtették, megteszik, meg fogják tenni, szóval ez a 'mától következmények vannak' dumának valóban nincs semmi értelme 😀
ender1112
Egyelőre csak kormányváltás volt. Ahhoz hogy tényleg rendszerváltás legyen, a társadalomnak kell megváltozni. Az ilyen baromságok helybenhagyása és a következmények vállaltatása az első lépés a társadalomtól. Elég furcsa gondolat elvárni a politikától, hogy mindent megtegyen helyettünk.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.
Dzsokijuing
A vén maffiózó kedves ex-rendőr Sanyi bácsi nem azt mondta, hogy nyugdíjba megy?
warr_b
A maffiában a nyugdíj a sír.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?

Szerkesztette: ender1112
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
 444.hu/2026/04/16/orizetbe-vettek-halasztelek-fideszes-polgarmesteret
Egyszer találkoztam vele, végtelenül rokonszenves fickó, ne ítélj elsőre.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.
Dzsokijuing
Pár éve iktriad tagelt GM Gameben long snappert, ez még durvább lenne
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.
Dzsokijuing
A vén maffiózó kedves ex-rendőr Sanyi bácsi nem azt mondta, hogy nyugdíjba megy?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
nagylaza, főpohárnok
Mert nem tudtál arról, ami a "színfalak mögött" zajlott.
Nagyon tanulságos megnézni a Mérő Vera filmet, majd a Nagy Dávid és Kovács Gergő partizános interjúkat gyors egymásutánban.
Nem az a vérlazító amit politikailag csináltak (azt pont le is szarom), hanem az a beleszarás és trehányság, mint a pénzmozgások, a székhely, a postázasi cím, az ügyintézés kaotikussága, az üzemszerű működésre való képtelenség kimaxolása.
Én azt el tudom fogadni, hogy valaki 100 egység közpenzből a saját maga vagy a családja hasznára elrak 10-t. Bizonyos helyzetben azt is, ha a felét. De azt, hogy az egészet figyelmetlenségből, slendrianságból hagyja elúszni, kidobja az ablakon, fel se fogja, meg se érti, hogy miként működik a világ, csak mert buta, lusta, beleszarom ember, az felbasz. Akkor már inkabb lopta volna el valami cél érdekében, minthogy beleszarom faszkalap módjára elherdálja. Ez az emberi butaság, a haszontalanság csúcsa.
Őszentsége Sobri Jóska
Láttam a filmet + egy rakat interjút Nagy Dáviddal, kettőt Kovács Gergővel (Válasz Online, Partizán) + egy rakat cikket, Fb-posztot és kommentet olvastam + kutyás ismerőseim révén volt némi tudásom arról is, mi zajlik a színfalak mögött. Így írtam azt, amit írtam.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-oktatasi-miniszter-tisza?isMobileApp=1
Nomac
Szakmai karrierje jól néz ki.
szaba
"egy évtizeden keresztül tagja volt a Rigó utcai nyelvvizsgabizottságnak."

Ez mondjuk súlkos red flag 😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patrizán. Vagy Parizer, oda a Jakab Péter megy.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
gondolod, hogy bemenne oda a kolostormalac?
deyell
Oda jár mostanság gyónni a fidesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
nagylaza, főpohárnok
Mert nem tudtál arról, ami a "színfalak mögött" zajlott.
Nagyon tanulságos megnézni a Mérő Vera filmet, majd a Nagy Dávid és Kovács Gergő partizános interjúkat gyors egymásutánban.
Nem az a vérlazító amit politikailag csináltak (azt pont le is szarom), hanem az a beleszarás és trehányság, mint a pénzmozgások, a székhely, a postázasi cím, az ügyintézés kaotikussága, az üzemszerű működésre való képtelenség kimaxolása.
Én azt el tudom fogadni, hogy valaki 100 egység közpenzből a saját maga vagy a családja hasznára elrak 10-t. Bizonyos helyzetben azt is, ha a felét. De azt, hogy az egészet figyelmetlenségből, slendrianságból hagyja elúszni, kidobja az ablakon, fel se fogja, meg se érti, hogy miként működik a világ, csak mert buta, lusta, beleszarom ember, az felbasz. Akkor már inkabb lopta volna el valami cél érdekében, minthogy beleszarom faszkalap módjára elherdálja. Ez az emberi butaság, a haszontalanság csúcsa.