Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Jelenleg nagyon necces az egyházak megítélése, az új okt miniszter jelöltel is az a barmok baja, hogy am katolikus.Mièrt ?Vót márNem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Jan
Dagobert bácsi
2 hónapja
Az őszödi beszéd után immár másodszor is beindult a magasirodalmi jinx. MP okos, őszinte és SZÉP: konyvesmagazin.hu/friss/nadas_peter_valasztasok_die_zeit_interju.html
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Azt hogy elvállaja, azt full megértem.Vót márSzegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
nagylaza, főpohárnok
Ha felkérnék, az lennék WTF
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Mièrt ?Vót márNem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Jan
2 hónapja
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
resistance is futile
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
2 hónapja
Vót márSzegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
2 hónapja
Vót márNem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Nah, akkor jó Simicska módjára nekünk gyűjtögetett, nem magának!A fórumot támogatta 😊Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.Nem mentek mellé.
bobi0092
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
resistance is futile
warr_b
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Vót már Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
2 hónapja
A fórumot támogatta 😊Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.Nem mentek mellé.
bobi0092
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
resistance is futile

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
Löfli
szaba
2 hónapja
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
ender1112
Duff
2 hónapja
Ha nem válik be, akkor lesz majd másik oktatási miniszter.Azèrt nem ilyen egyszerű. Ahogy írtam is egy dolog a szakma, de azèrt egy minisztèriun menedzselèse, szervezeti iranyítása, emberek csapattá formálasa más tèszta.Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.
dande2
Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊
warr_b
dande2
2 hónapja
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.Nem mentek mellé.
bobi0092
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
2 hónapja
Azèrt nem ilyen egyszerű. Ahogy írtam is egy dolog a szakma, de azèrt egy minisztèriun menedzselèse, szervezeti iranyítása, emberek csapattá formálasa más tèszta.Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.
dande2
Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊
warr_b
2 hónapja
a jó hírek csak jönnek.A nívódíjas.
444.hu/2026/04/16/kirugtak-a-tv2-hirigazgatojat
deyell
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.Nem mentek mellé.
bobi0092
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Vagy... nem volt ez akkora titok, csak muszáj volt magbiztosságot mutatni, hogy ne veszítsenek még több szavazót. Így teljesen érthető lenne a főni nyugalma is, tudta hogy már csak kármentés folyik, nem kell túlizgulni.
A vasárnap esti döbbent arcokat viszont így sem értem, én sem hittem el a medián számait, viszont a fidesz-közelieket sem. Arra gondoltam, a kettő között lesz a valóság, 10% körüli tisza előny. Viszont nekem nem voltak saját méréseim. Nekik meg igen, akkor mi a fenén lepődtek meg ennyire?
Például Tuzsonék előre kiplakátolták, hogy köszönik a bizalmat, folytatják. wtf Miniszteri szinten nem ismerték a számokat? Vagy ismerték, csak nem hitték el? De ha a saját belső mérést nem hitték el, akkor kiét hitték el?
Hirtv eredményváró műsorban urnazárás után előveszi a közvéleménykutatós faszi a kis papírját, és bemondja hogy utolsó mérésük alapján 44,5-42-re vezet a fidesz. Ilyenkor már totál semmi értelme hazudni , akkor ez mi volt?
Ez nekem így nagyon nem áll össze.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
forbes.hu/hirek/kulonc-magyar-milliardos-segitette-tobb-pest-megyei-tiszas-jelolt-kampanyat/Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
ender1112
Duff
2 hónapja
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.
dande2
Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
ender1112
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Nem tudom volt-e már, de tetszik.10/15
Under the TISZA government, the Prime Minister’s Office will not be based in the Carmelite Palace in the Castle District, which Viktor Orbán had set up for himself, but in one of the ministry buildings near Parliament.
— Magyar Péter (Ne féljetek) (@magyarpeterMP) April 16, 2026
MP a választás óta eddig 10/10 számomra.
rob3r7o
2 hónapja
"Curtis és Radics Gigi minden fideszesen rendezvényen készült videót, képet, posztot törölt a közösségi médiából"Nahát, nahát. Kicsit visszalapoztam, és tényleg, csak a privát bulik vannak kint

2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/16/szalai-vivien-tv2-tavozas-hirigazgato/Felkészülés a szűkösebb időkre.
2 hónapja
Nekem is utalhatsz. Igaz nekem se gyerekem, se barátnőm. De jól költeném el. | 😀 |viccen kívül nekem 242 és én is utaltam egy keveset 😊Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
Löfli
szaba
Löfli
szaba
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nekem ez a kiszivárgás inkább egy közvélemény felmérésnek tűnik.nóri mondta a jóvenígyben hogy a neresek a partizánban is nagyrészt arra vannak hogy lemérjék a főninek mit kell majd mondani ami nem lesz nagy gond
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
