Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Jan
Mièrt ?
Dagobert bácsi
Jelenleg nagyon necces az egyházak megítélése, az új okt miniszter jelöltel is az a barmok baja, hogy am katolikus.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Az őszödi beszéd után immár másodszor is beindult a magasirodalmi jinx. MP okos, őszinte és SZÉP:  konyvesmagazin.hu/friss/nadas_peter_valasztasok_die_zeit_interju.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Azt hogy elvállaja, azt full megértem.
Ha felkérnék, az lennék WTF
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Jan
Mièrt ?
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
A fórumot támogatta 😊
warr_b
Nah, akkor jó Simicska módjára nekünk gyűjtögetett, nem magának!
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
A fórumot támogatta 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏
dande2
Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.

Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊
warr_b
Azèrt nem ilyen egyszerű. Ahogy írtam is egy dolog a szakma, de azèrt egy minisztèriun menedzselèse, szervezeti iranyítása, emberek csapattá formálasa más tèszta.
dande2
Ha nem válik be, akkor lesz majd másik oktatási miniszter.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏
dande2
Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.

Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊
warr_b
Azèrt nem ilyen egyszerű. Ahogy írtam is egy dolog a szakma, de azèrt egy minisztèriun menedzselèse, szervezeti iranyítása, emberek csapattá formálasa más tèszta.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
a jó hírek csak jönnek.

 444.hu/2026/04/16/kirugtak-a-tv2-hirigazgatojat
deyell
A nívódíjas.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀

Vagy... nem volt ez akkora titok, csak muszáj volt magbiztosságot mutatni, hogy ne veszítsenek még több szavazót. Így teljesen érthető lenne a főni nyugalma is, tudta hogy már csak kármentés folyik, nem kell túlizgulni.

A vasárnap esti döbbent arcokat viszont így sem értem, én sem hittem el a medián számait, viszont a fidesz-közelieket sem. Arra gondoltam, a kettő között lesz a valóság, 10% körüli tisza előny. Viszont nekem nem voltak saját méréseim. Nekik meg igen, akkor mi a fenén lepődtek meg ennyire?
Például Tuzsonék előre kiplakátolták, hogy köszönik a bizalmat, folytatják. wtf Miniszteri szinten nem ismerték a számokat? Vagy ismerték, csak nem hitték el? De ha a saját belső mérést nem hitték el, akkor kiét hitték el?

Hirtv eredményváró műsorban urnazárás után előveszi a közvéleménykutatós faszi a kis papírját, és bemondja hogy utolsó mérésük alapján 44,5-42-re vezet a fidesz. Ilyenkor már totál semmi értelme hazudni , akkor ez mi volt?

Ez nekem így nagyon nem áll össze.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
 forbes.hu/hirek/kulonc-magyar-milliardos-segitette-tobb-pest-megyei-tiszas-jelolt-kampanyat/
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏
dande2
Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.

Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Nem tudom volt-e már, de tetszik.



MP a választás óta eddig 10/10 számomra.
rob3r7o
10/15
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
"Curtis és Radics Gigi minden fideszesen rendezvényen készült videót, képet, posztot törölt a közösségi médiából"

Nahát, nahát. Kicsit visszalapoztam, és tényleg, csak a privát bulik vannak kint

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 24.hu/belfold/2026/04/16/szalai-vivien-tv2-tavozas-hirigazgato/
Felkészülés a szűkösebb időkre.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕
Löfli
Jelenleg 241 lájkom van itt. Neki mennyi?
szaba
viccen kívül nekem 242 és én is utaltam egy keveset 😊


Negritis, a vajda
Nekem is utalhatsz. Igaz nekem se gyerekem, se barátnőm. De jól költeném el. | 😀 |

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nekem ez a kiszivárgás inkább egy közvélemény felmérésnek tűnik.
Toca
nóri mondta a jóvenígyben hogy a neresek a partizánban is nagyrészt arra vannak hogy lemérjék a főninek mit kell majd mondani ami nem lesz nagy gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!