Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Bmeg Dopeman számon kéri a Tiszat hogy miért nem nyilatkozik arról, hogy ugyanúgy rendeleti kormányzás lesz e?
A Fideszt megkerdezte miért van szükség ra évek óta?
Miért kapcsolok a hírt tvre.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.
szaba
Persze. Senki nem sehonnan jön.
Magáról MP-ről is lehetne ilyen kapcsolati "leleplezéseket" írni, Lázárral, Mészárossal, Varga Judittal, stb.
Én arra utaltam, hogy nem ez a lényeg, mert ez az alap nálunk. Mint a levegő. Amikor elmondod ma mit csinaltal abba se mondod bele, hogy percenként nyolcszor levegőt vettél, ez evidencia.


Egyáltalán mi az a kézbesítési megbízott?
Én ezen agyalok azóta
zacknorb
Ha külföldön van céged, vagy külföldinek itt, akkor ő veszi át a hivatalos leveleidet.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Kicsit rottyon van OV.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
Nem, Iványiék nem adtak alapot erre. Korábban nem volt köztartozásuk. Aztán először a kiegészítő támogatást vonták el tőlük, utána az alapnormatívát is. Ismétlem: törvénysértően. A magyar Alkotmánybíróság ezt ugyanúgy kimondta, ahogyan a strasbourgi emberi jogi bíróság is. Voltak évek, amikor egyszázalékos felajánlásokat sem gyűjthettek. A magyar állam egyszer már (jó néhány évvel ezelőtt) fizetni kényszerült, most újabb nemzetközi eljárás folyik, aminek az lesz vége, hogy súlyos milliárdokkal kell kárpótolni Iványiékat.
nagylaza, főpohárnok
De volt köztartozasuk, (biztosan tudom) de ha nem fogadod el akkor nem, hagyjuk 😉🤷
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
ezt a patriozánban mondta?
Negritis, a vajda
Igen.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
ezt a patriozánban mondta?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
steelwolf
 www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2026/04/uzemanyag-grad-mol-vedett-ar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
steelwolf
KeyG!!!!????
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.
szaba
Egyáltalán mi az a kézbesítési megbízott?
Én ezen agyalok azóta
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Löfli
Légyszi ezt is tedd be a kiemelésbe 😀

 www.youtube.com/shorts/z2XrUGry6u0
Lúdas Solymi
@juliaandras4109
4 days ago
Ez a dal eszméletlen jól sikerült. Gratulálok ! Drukkolok holnap. Remélem minden jól alakul. 🎉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
Nem, Iványiék nem adtak alapot erre. Korábban nem volt köztartozásuk. Aztán először a kiegészítő támogatást vonták el tőlük, utána az alapnormatívát is. Ismétlem: törvénysértően. A magyar Alkotmánybíróság ezt ugyanúgy kimondta, ahogyan a strasbourgi emberi jogi bíróság is. Voltak évek, amikor egyszázalékos felajánlásokat sem gyűjthettek. A magyar állam egyszer már (jó néhány évvel ezelőtt) fizetni kényszerült, most újabb nemzetközi eljárás folyik, aminek az lesz vége, hogy súlyos milliárdokkal kell kárpótolni Iványiékat.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak
Löfli
revolut nem játszik?
peach
te is kérsz?
Löfli
Löfli tesó, épp válok és húzós lesz.. segítenél?
🤣
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
A hattyú halála?

 hvg.hu/itthon/20260416_este-interjut-ad-orban-viktor-a-valasztasi-vereseg-utan
KB23
Már azt hittem a hvg-nek ad interjut 😊

2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak
Löfli
sörre ugye elég lesz? 😀
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Jó mondjuk így nehéz embereket rávenni a politikára. A leírt cikk semmit nem állít, de mégis azt sugallja mintha a Fidesz háttérembere lett volna, pedig csak közvetett kapcsolatokat sikerült találni.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Löfli
Légyszi ezt is tedd be a kiemelésbe 😀

 www.youtube.com/shorts/z2XrUGry6u0
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak
Löfli
revolut nem játszik?
peach
te is kérsz?
Löfli
Csak rakjá egy kanna benzint a kapuhoz....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak
Löfli
revolut nem játszik?
peach
te is kérsz?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
OV részéről mi volt a bosszú alapja?
Lúdas Solymi
Ivány kritizálta, meg beállt a másik táborba.
szaba
Táborita? Zsizskához állt?
sutianap
Orbán szemében mindenképp, Krisztus kommunista csapatában játszott. És meg is vannak a táboritáid.

Iványi tipikus szektás agyhalott, mindenesetre egy ideig ügyesebben csinálta, mint a többi.
Tényszerűen segített is a szektája raszorulókon, gyerekeken, hajléktalanokon, de ezzel a logikával mondjuk ha MP hasonlóképpen nekiáll lekaszabolni a Németh Sándor szektát, akkor ő is gyűjtheti majd az empátiakrediteket, mert az agypusztítással párhuzamosan azért működtet szociális meg karitatív intézményeket is? Ha meg addig amortizálják, mint Iványit, akkor egy újabb váltásnál Sándorbá lesz a mártír az "alaptalan üldöztetések" miatt?

2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
Beki
ha ennyire kell a pénz, küldjetek számlaszámot és nektek is utalok annyit amennyit a kutyáknak
Löfli
revolut nem játszik?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...