Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Hát, szerintem félt is a csaj, mert olyan rottyon volt az öreg a vizenyős szemeivel és a leadott kérdések is elég konfrontatívak voltak...félt, hogy ki lesz baszva, ha mégis felhúzza magát a papa.Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."persze hogy nehéz mert nem tudja hogyan kell rendesen kérdezni
Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.
Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.
peterk2005 udvari bolond
és nem is újságíró vagy színész hogy el tudja játszani
Negritis, a vajda
2 hónapja
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."persze hogy nehéz mert nem tudja hogyan kell rendesen kérdezni
Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.
Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.
peterk2005 udvari bolond
és nem is újságíró vagy színész hogy el tudja játszani
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.
Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.Szerintem kinyirja magat az egesz kor. Egyreszt azert tobben is, akik a belso koreben voltak, eleg hamar rajonnek, hogy maga az ember elvagta magat teljesen, Feri 2.0 lett, es o mar sosem lesz gyoztes, kivivta az emberek gyuloletet, sosem fogjak ot ujra olyannak latni, mint amit o gondol. Ezaltal meg azt gondolom, hogy lassan majd elkezdik otthagyni az o sullyedo hajojat is. Viszont mivel szektat csinalt, csak ra neznek fel sokan, es nem a partjara. Tehat nelkule Fidesz nincs, de szerintem vele sincs, miutan minden picit is papiron erosebb politikus el fog mellole partolni, hogy a sajat pecsenyejet sutogesse. Igy meg jelentektelen emberek fogjak korulvenni.
KB23
De tovabbra sem ertem, mi a faszt szenved, amikor hamarosan hivatalossa valik es miniszterelnok ugysem lehet mar tobbet. Raadasul a csavo teljesen kivan mar egeszsegugyileg, ez csak rosszabb lesz, fraszert nem vonul vissza a fenebe es addig elvezi a lopott milliardokat, amig meg lehet, mert vagy meg nem hal, vagy esetleg MP meg nem talalja valahogy a modjat, hogy akar ot vagy a csaladjat beszopassa. Ha csondben felreallna, akkor sem hagyna annyiban szvsz MP, de igy meg ezzel a vergodessel azt eri el, hogy MP meginkabb pipa legyen.
2 hónapja
Amikor már nem lesz MCC, vagy nem ott lesznek a részvények.Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.Akinek nem nyílik meg:
szaba
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
deyell
Nomac
2 hónapja
Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.Akinek nem nyílik meg:
szaba
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
deyell
2 hónapja
ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.Akinek nem nyílik meg:
szaba
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
built for this shit
2 hónapja
Amíg nem fizetsz, nem tudod meg 😉az onlyfans mióta munka? 😊Értetek csinálom.Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆Csütörtökön este 8 előtt? Igen
warr_b
zacknorb
warr_b
NB2
Látod, Löfli fizetett, ő tudja.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
És ahhoz képest eléggé komolyan nyomják.Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.I mean, mégis mit vártál?
VanillaSky
Azt se tudják, hogy mekkora gebasz van, amennyire tudták felmérték meg megkapták az infókat, hogy ez mekkora teher, nagyjából összerakták, hogy honnan mennyi pénz folyik be ennek fedezésére, aztán azt mondták, hogy oké, az elkövetkezendő pár hónapban ez maradhat, aztán ha kicsit normalizálódik a helyzet, meg lehet szüntetni ugyanúgy ahogy eddig.
HA meg elkezdenek jönni az EU-s pénzek, akkor lehet még javítani ill. megnézni, hogy mihez tudnak hozzányúlni meg átcsoportosítani.
De tényleg, 4 nap telt el a választás óta és 3 hétig még lófaszhoz nem tudnak hozzányúlni.
Lúdas Solymi
2 hónapja
VanillaSky
1 696
Pont azt amit írtam, egy igazi populistától pont ezt amit visz!Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.I mean, mégis mit vártál?
VanillaSky
Lúdas Solymi
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.Akinek nem nyílik meg:
szaba
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
2 hónapja
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?Ki tudja aztat? OV még nem mondta meg, mi lesz: nepszava.hu/3319212_kdnp-parlamenti-frakcio-semjen-zsolt-jovo-valasztas-2026?fbclid=IwY2xjawRODHlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEexP1rpWB4SInoGhPJnm0_Mfnva1aN7U7Xgo4lwsuwve2kJFyN5kRQsRj6wEE_aem_x8Ilye6AjADyQZHHZDw2Ug
somoskovig
de nem az van hogy a listán nem lehet módosítani? max nem veszi át a mandátumát (lemond) és akkor a következő kerül be?A listán valóban nem lehet módosítani. A terv az, hogy a listán mandátumot szerzett képviselők jelentős részével OV közli, hogy mégsem lesznek képviselők, hanem átadják a helyüket a listán hátrébb szereplők közül ennek és annak. Ezért írtam, hogy ebből még gubanc lehet.
Josszi
2 hónapja
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.I mean, mégis mit vártál?
VanillaSky
Azt se tudják, hogy mekkora gebasz van, amennyire tudták felmérték meg megkapták az infókat, hogy ez mekkora teher, nagyjából összerakták, hogy honnan mennyi pénz folyik be ennek fedezésére, aztán azt mondták, hogy oké, az elkövetkezendő pár hónapban ez maradhat, aztán ha kicsit normalizálódik a helyzet, meg lehet szüntetni ugyanúgy ahogy eddig.
HA meg elkezdenek jönni az EU-s pénzek, akkor lehet még javítani ill. megnézni, hogy mihez tudnak hozzányúlni meg átcsoportosítani.
De tényleg, 4 nap telt el a választás óta és 3 hétig még lófaszhoz nem tudnak hozzányúlni.
2 hónapja
de nem az van hogy a listán nem lehet módosítani? max nem veszi át a mandátumát (lemond) és akkor a következő kerül be?„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”Van Remény.
Azért ez nem finom üzenet. MondhatniselyemSemjén-zsinór. 😊
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
csebi
Szerkesztette: Josszi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Mi meg melegben fekszünk,Értetek csinálom.Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆Csütörtökön este 8 előtt? Igen
warr_b
zacknorb
warr_b
Friss bőrünk álom...
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
VanillaSky
1 696
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
az onlyfans mióta munka? 😊Értetek csinálom.Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆Csütörtökön este 8 előtt? Igen
warr_b
zacknorb
warr_b
2 hónapja
ami releváns annak már mindegy azt aki ott volt kivetette“azok” az akták már rég nincsenek megAzért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancsEddig is nyitva voltak kutatóknak.
KB23
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
resistance is futile
de eleve az egész egy levéltár kvázi, nincs organizálva meg semmi és minden utal mindenre is
az ügynök akták csak arra vannak hogy jelezzék '89ben elmaradt az elszámoltatás, engem a mostani esetben a rogán/kakadu féle akták érdekelnének hogy ott lesz-e bármi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez ugyanaz a hamis,álszent duma ami eddig volt… OV1 lejárt lemez lett
2 hónapja
“azok” az akták már rég nincsenek megAzért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancsEddig is nyitva voltak kutatóknak.
KB23
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Értetek csinálom.Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆Csütörtökön este 8 előtt? Igen
warr_b
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancsEddig is nyitva voltak kutatóknak.
KB23
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
2 hónapja
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancsKorábban meg KISZ titkár. Ahol a K nem a keresztény rövidítése volt.Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
KB23
nagylaza, főpohárnok
SBL