Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.

Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
zinedine5
De most erre mit mondjak?
Logikailag pont így lenne, ahogy írtad, írtuk, nyilván nem lehet titkot tartani ha ketten már tudnak róla, de baszki, mindenki beszél ismerősökkel, én is, és már hetekkel ezelőtt voltak belső mérésekből számok tiszás kétharmadról. Elsőnek írtam hot taket még kb. két héttel a szavazás előtt, amiben ott van ez a "tippem" (annyiban nem klasszikus tipp, hogy arra apelláltam, hogy aki nekem mondja, az nem keverte össze a két pártot, így ez nem coinflip, hanem "bennfentes" információ), ahogy azt is írtam, hogy sokan meg tutira veszik a győzelmüket, és kurvára fura, nem tudom hova rakni. (Ezt a hsz-t a választás előtti napokból nem tudom visszakeresni a kétmillió azóta született hsz miatt.)
Vagyis te gondolhatod azt, hogy nem tudták, de én azt tudom, hogy volt, aki tudta, közel van a tűzhöz, és semmi oka nincs egy baráti szóváltasban nekem mást mondani, mint amit tud.
Én azt nem tudom, hogy Szánthó miként nem tudta, ha tudta miért mondta amit mondott. Igen, ez életszerűtlen.
Aztán mégis megtörtént.
És furcsállom is.

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Van Remény.

Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
csebi
Pedig úgy hiányozna onnan! Nem lesz kín röhögni, amikor elkezdi osztani MP-t 😄
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
KB23
A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
nagylaza, főpohárnok
Korábban meg KISZ titkár. Ahol a K nem a keresztény rövidítése volt.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Van Remény.

Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Azon túl, hogy esze ágában sincs lemondani, egyetlen érdemi infó volt ebben az egy órában, az viszont érdekes: lecseréli a frakció egy részét (nyilván csak a listás mandátumok jöhetnek szóba). Pontosan nem derült ki, hány emberről van szó, de nem csak egy-kettőről. Na, ebből még lehetnek gubancok.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
hrubi
Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
szaba
A 3% hitelre baszki nem értem, minek büszkének lenni, a tény, hogy megszületett, maga a bizonyíték a gazdasági működésképtelenségre.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
hrubi
Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Hát ez az "interjú" volt az utolsó hivatalos alakerdezose. Remélem mostantól a telexen, a partozanban fogjak izzasztani a zsír disznót.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
KB23
A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Jól emlékszem, hogy kb. egy hete azt mondta csak nagyarányú vereség esetén mond le?
Ezek szerint az, hogy egy kétéves ellenzéki párt a valaha volt legnagyobb frakciót küldi a parlamentbe, miközben pártjának cc. 1/4-re futottam a 2/3 után az, nem elég nagy vereség!
Még mindig azt hiszi, hogy ő a Messiás, aki a vizet is borrá változtatja.
Teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal.
SBL
Konkrétan vasárnap, a választás napján mondta.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Nagyon sok mindent csinált életében 😀
Lófaszt nem csináltál te, öreg.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nulla önreflexió (nem tűri a korrupciót...ja vègül is attól függ mit èrtünk alatta😏)
2 hónapja
hrubi Carolina Panthers 159
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Na, csak előjöttek a végén a topikok.
A Patrióták, hazafiak, jobboldaliak meg a brüsszeliták és a háború.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Jól emlékszem, hogy kb. egy hete azt mondta csak nagyarányú vereség esetén mond le?
Ezek szerint az, hogy egy kétéves ellenzéki párt a valaha volt legnagyobb frakciót küldi a parlamentbe, miközben pártjának cc. 1/4-re futottam a 2/3 után, az nem elég nagy vereség!
Még mindig azt hiszi, hogy ő a Messiás, aki a vizet is borrá változtatja.
Teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal.

Szerkesztette: SBL
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.

Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Vajon Anikó asszony kitart majd mellette?
Vagy csendben különköltöznek? Már, hogy a méltósága megmaradjon...
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
A csajnak volt saját, önálló kérdése amit nem a papírból olvasott?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor Orbán gyorsan megmentette a vitatható oktatási miniszter jelölt kinevezését?