Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
De most erre mit mondjak?Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
resistance is futile
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
zinedine5
Logikailag pont így lenne, ahogy írtad, írtuk, nyilván nem lehet titkot tartani ha ketten már tudnak róla, de baszki, mindenki beszél ismerősökkel, én is, és már hetekkel ezelőtt voltak belső mérésekből számok tiszás kétharmadról. Elsőnek írtam hot taket még kb. két héttel a szavazás előtt, amiben ott van ez a "tippem" (annyiban nem klasszikus tipp, hogy arra apelláltam, hogy aki nekem mondja, az nem keverte össze a két pártot, így ez nem coinflip, hanem "bennfentes" információ), ahogy azt is írtam, hogy sokan meg tutira veszik a győzelmüket, és kurvára fura, nem tudom hova rakni. (Ezt a hsz-t a választás előtti napokból nem tudom visszakeresni a kétmillió azóta született hsz miatt.)
Vagyis te gondolhatod azt, hogy nem tudták, de én azt tudom, hogy volt, aki tudta, közel van a tűzhöz, és semmi oka nincs egy baráti szóváltasban nekem mást mondani, mint amit tud.
Én azt nem tudom, hogy Szánthó miként nem tudta, ha tudta miért mondta amit mondott. Igen, ez életszerűtlen.
Aztán mégis megtörtént.
És furcsállom is.
2 hónapja
Pedig úgy hiányozna onnan! Nem lesz kín röhögni, amikor elkezdi osztani MP-t 😄„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”Van Remény.
Azért ez nem finom üzenet. MondhatniselyemSemjén-zsinór. 😊
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
csebi
2 hónapja
Korábban meg KISZ titkár. Ahol a K nem a keresztény rövidítése volt.Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
KB23
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”Van Remény.
Azért ez nem finom üzenet. MondhatniselyemSemjén-zsinór. 😊
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.
2 hónapja
Azon túl, hogy esze ágában sincs lemondani, egyetlen érdemi infó volt ebben az egy órában, az viszont érdekes: lecseréli a frakció egy részét (nyilván csak a listás mandátumok jöhetnek szóba). Pontosan nem derült ki, hány emberről van szó, de nem csak egy-kettőről. Na, ebből még lehetnek gubancok.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
A 3% hitelre baszki nem értem, minek büszkének lenni, a tény, hogy megszületett, maga a bizonyíték a gazdasági működésképtelenségre.Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
hrubi
szaba
2 hónapja
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.” Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
2 hónapja
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
hrubi
2 hónapja
Hát ez az "interjú" volt az utolsó hivatalos alakerdezose. Remélem mostantól a telexen, a partozanban fogjak izzasztani a zsír disznót.
2 hónapja
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
KB23
2 hónapja
Konkrétan vasárnap, a választás napján mondta.Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!Jól emlékszem, hogy kb. egy hete azt mondta csak nagyarányú vereség esetén mond le?
nagylaza, főpohárnok
Ezek szerint az, hogy egy kétéves ellenzéki párt a valaha volt legnagyobb frakciót küldi a parlamentbe, miközben pártjának cc. 1/4-re futottam a 2/3 után az, nem elég nagy vereség!
Még mindig azt hiszi, hogy ő a Messiás, aki a vizet is borrá változtatja.
Teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal.
SBL
2 hónapja
Nulla önreflexió (nem tűri a korrupciót...ja vègül is attól függ mit èrtünk alatta😏)
2 hónapja
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
2 hónapja
Na, csak előjöttek a végén a topikok.A Patrióták, hazafiak, jobboldaliak meg a brüsszeliták és a háború.
2 hónapja
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆Csütörtökön este 8 előtt? Igen
warr_b
2 hónapja
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!Jól emlékszem, hogy kb. egy hete azt mondta csak nagyarányú vereség esetén mond le?
nagylaza, főpohárnok
Ezek szerint az, hogy egy kétéves ellenzéki párt a valaha volt legnagyobb frakciót küldi a parlamentbe, miközben pártjának cc. 1/4-re futottam a 2/3 után, az nem elég nagy vereség!
Még mindig azt hiszi, hogy ő a Messiás, aki a vizet is borrá változtatja.
Teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal.
Szerkesztette: SBL
2 hónapja
Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
resistance is futile
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
2 hónapja
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
2 hónapja
Vajon Anikó asszony kitart majd mellette?Vagy csendben különköltöznek? Már, hogy a méltósága megmaradjon...
2 hónapja
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
A csajnak volt saját, önálló kérdése amit nem a papírból olvasott?
2 hónapja
Akkor Orbán gyorsan megmentette a vitatható oktatási miniszter jelölt kinevezését?