Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.És ha CserPat akarja ellehetetleníteni az ottani Tisza, akkor az mandátumokba fog kerülni
ervinator
2 hónapja
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
a telex tudja mi kell a népnek
https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Havasi a 444-nekMilyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
2 hónapja
„Az emberek egyik oldalról meg akartak minket büntetni, másik oldalról pedig azt gondolták, hogy szemben azzal, amikor mi azt mondtuk, hogy egy veszélyes világban élünk, és a veszélyes világban meg kell óvni bizonyos veszélyektől az embereket, elfogadták azt a másik oldalról, hogy lehet egy sokkal jobb világot is teremteni. Ez utóbbihoz csak szurkolni tudunk!” – mondta Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetiroda leköszönő vezetője szerdán az RTL-nek.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Lehet ez is volt már és lemaradtam, csak hogy mindenki értse. 100 szavazat különbség esetén újraszámolják kérésre a szavazatokat. Ezt minden körben szavazókörben meg kell tenni. Ugyanaz a bizottság teszi meg, hivatalosan, és ezért megy ez ilyen sokáig, hiszen innen sokan dolgoznak, nem érnek rá bármikor visszamenni.Az átjelentkezett és külföldi szavazatokat (amik nem a levélszavazatok, hanem akik lakcímmel vannak) azokat csak oevk-ként 1 helyen számolják. Teljesen mindegy, hogy itt vannak, nincsenek itt. Ahol ezeket számolják, ott még eleve a sima szavazatokat sem számolták meg.
A példa kedvéért, Zala 2-nél minden körzetet újraszámolnak, de Keszthelyen az egyik körzet, -az a körzet, ahová mennek ezek az extra szavazatok- még meg sem volt számolva, mert előbb össze kell keverni.
Nem tudom érthető e, de a külföldi és átjelentkező nem lehet benne az újraszámolásba, mert azokat együtt számolják majd azzal az egy körzettel, amit eddig senki nem számolt meg. Simán lehetett volna, hogy Keszthelyen ez a körzet hoz még 44 extra szavazatot a Tiszásnak és akkor 101 a különbség, de a szabályok egyértelműek, azokat nem lehet szombatig megszámolni.
Ott a bizottság szombaton ül össze és számolja az eredetileg ott leadott szavazatokat, az átjelentkezőket és a külföldieket is, de egyben.
Minden szavazókörben így van, van egy kör, ahol fél 8-kor vasárnap este hazament a bizottság 😊
2 hónapja
A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.Pedig azt hittem leesik majd néhány saller, kioszt néhány taslit és ad néhány kokit az "utcai harcos". 😀
SBL
2 hónapja
A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.azért nem elmenni a céges búcsúbulira, na
SBL
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
www.timesofisrael.com/liveblog_entry/netanyahu-holds-warm-conversation-with-hungarys-newly-elected-magyar-who-invites-him-to-visit-country/Nagyon adnám.
sztem elég komoly blunder lenne ha meghívná ide Bibit, főleg hogy volt szó az ICC csatlakozásról meg a Pegasus botrány árnyékában
nem azt mondom hogy nem jön vagy bármi, csak sztem elég korai lenne
Negritis, a vajda
2 hónapja
www.timesofisrael.com/liveblog_entry/netanyahu-holds-warm-conversation-with-hungarys-newly-elected-magyar-who-invites-him-to-visit-country/sztem elég komoly blunder lenne ha meghívná ide Bibit, főleg hogy volt szó az ICC csatlakozásról meg a Pegasus botrány árnyékában
nem azt mondom hogy nem jön vagy bármi, csak sztem elég korai lenne
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Azert meg szepen osztogatjak a parszazmillios tendereket egymasnak ahelyett, hogy menekulnenek. Nem letezik olyan itt, hogy pofatlansag meg hatarok.Egy kapitány utoljára hagyja el a süllyedő hajót, a patkányok meg amint észreveszik, hogy süllyed.A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.Ennek azért elég szar üzenete van a saját tábor felé, hova evezzenek a rabszolgák, ha a kapitány már lelépett? 😊
SBL
somoskovig
SBL
2 hónapja
telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozoEJ Entertaintment
Felcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
SBL
2 hónapja
Egy kapitány utoljára hagyja el a süllyedő hajót, a patkányok meg amint észreveszik, hogy süllyed.A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.Ennek azért elég szar üzenete van a saját tábor felé, hova evezzenek a rabszolgák, ha a kapitány már lelépett? 😊
SBL
somoskovig
2 hónapja
A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.Ennek azért elég szar üzenete van a saját tábor felé, hova evezzenek a rabszolgák, ha a kapitány már lelépett? 😊
SBL
2 hónapja
2 hónapja
Nyílván. De azért én eljátszadoztam a gondolattal.😉telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozoA számla alapján azonban a megrendelést később sztornózhatták
Felcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
SBL
sztem kvázi minden cégnél vannak ilyenek hogy valaki azt hiszi megvesz bármit áfás számlára oszt lebartelezik
rádásul az összeg se olyan hogy akkora meglepődés legyen
simán lehet belső trollkodás is
Negritis, a vajda
2 hónapja
telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozoA számla alapján azonban a megrendelést később sztornózhatták
Felcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
SBL
sztem kvázi minden cégnél vannak ilyenek hogy valaki azt hiszi megvesz bármit áfás számlára oszt lebartelezik
rádásul az összeg se olyan hogy akkora meglepődés legyen
simán lehet belső trollkodás is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
A Dagi nem vesz részt a következő EU-csúcson. Pedig most végre mosolyogva fogadnák a kollegák.
2 hónapja
telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozoFelcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
2 hónapja
Senki nem írta még be, úgyhogy most jelzem. Kossuth rádiós beszélgetés után Gulyás Marci ábrázata nálam egyben first ballot HOF moment.Heisman már be is dobta a leírásába
Aki nem látta, pótolja.😂
esanders10
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Senki nem írta még be, úgyhogy most jelzem. Kossuth rádiós beszélgetés után Gulyás Marci ábrázata nálam egyben first ballot HOF moment.Aki nem látta, pótolja.😂
2 hónapja
Ez komoly, hogy az az MKKP kéri a pénzt, amelyik a kampánypénzből vett egy buszt, amivel országot járt és ingyen sört osztogatott?végre viccpártként működnek
Az a párt amelyik 03.15-én a Szabadság hídra szervezett egy bulit miközben az ország éppen Békemeneten vagy Nemzeti Meneten volt?
És a kedvencem: az a párt, amelyik kiplakátolta az egyéni jelöltjeit, hogy aztán mindenkit megkérjen, hogy ne szavazzon rájuk?
Nevetséges.
Jughead
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Én is úgy tudom csak számomra eléggé értelmezhetetlen újraszámolni azok nélkül 😀az szombat, nem?Az a kérdésem hogy itt számolják-e már az átjelentkezetteket is? Mert ha nem akkor az egész egyrészt értelmetlen, ha meg igen akkor az megmagyarázzaBocs ha volt már, de zala 2 fordult 85%-nál, már a tiszas vezetmár 81nél fordult
Klaci79
inkább a 700as különbség a fura
tekintve hogy 100 alatt volt eredetileg
Negritis, a vajda
Wester
Negritis, a vajda
Lesz ez még így se!

