Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Beszélj még, pöcsjános, minden szavad arany! 😊

2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
Én meg azzal értek egyet, hogy az ilyenek a legnagyobb gecik, eljátsszák a demokratát egy ilyen 16 év után. Ja és számon kérte a stílust és a méltányosságot pffff 😀 Humora az van
Jakehomer
Ne felejtsük ki azt a gusztustalan stílust meg választási politikát amit tolt előtte: mindenhova meghívta kuglifejű Vargha Tamás haverját, elárasztották a várost háborús plakátokkal, amikre lett volna kezdeményezés h szedjék le, kb válaszra sem méltatta őket. Tisza 2 jelöltjét meghívta beszélgetésre, kb kaptak volna 6-7 percet.
Néha szembe ment a Fidesszel, de épp ugyanolyan undorító féreg, mint a többi narancs.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 909
 444.hu/2026/04/15/hont-andras-szerint-azert-veszitett-a-fidesz-mert-nem-magyar-peter-volt-a-fo-kampanytemaja

Igyekeztem nem foglalkozni sokat Hont Andrással, de végig reméltem, hogy nagyot koppannak, ofc. Most már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért nem fogja be?
Gyurma Pappa
Alkati sajátosság. Valószínű gyerekkorában nem kapott elég elismerést.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?

Köci


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van kèpe: 😯🤦

 telex.hu/gazdasag/2026/04/16/matolcsy-gyorgy-uzent-at-kell-allni-a-bosegre-mi-ezt-tettuk
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 444.hu/2026/04/15/hont-andras-szerint-azert-veszitett-a-fidesz-mert-nem-magyar-peter-volt-a-fo-kampanytemaja

Igyekeztem nem foglalkozni sokat Hont Andrással, de végig reméltem, hogy nagyot koppannak, ofc. Most már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért nem fogja be?

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.
Őszentsége Sobri Jóska
csak egy Posta Imre interjút kérek a Partizánon
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.
Őszentsége Sobri Jóska
nem szerencsés ez Jóska, úgy fogsz járni mint Clevinger, aggódom

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
DK volt vezetője is gratulált. 😊

Congratulations to Hungary!!
From the bottom of my heart to all my friends and the Hungarian people!!❤️🤞🫀
I just wish I was with you on the Danube this night to feel and celebrate.
Orban and Fidesz spent years rigging the voting, siezing the media, all out war on the LGBTQ+ communities and more. And STILL his fascists lost by a 2/3 majority!!
Let’s hope the winner Peter Magyar only looks like Gray Davis.
But lame as most democrats are, just think of being part of crowds like that if they somehow rise above and sieze 2/3 of both houses of Congre$$ in this country!
Think of Repugs shown the door in every gerrymandered district in TX, MO and more.
The Trumpzis have gone so far off the rails, this really LOOKS POSSIBLE. ✊🏾🤝🫶
-Biafra
xrace77
Dead Kennedys, még mielőtt összemossa valaki ezt a fasza zenekart a Dobrevékkel 😊

szerk. látom már megtörtént

Szerkesztette: dancogo
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért még csurran-cseppen

 telex.hu/belfold/2026/04/16/tavozo-parlamenti-kepviselok-megbizatas-majus-vegkielegites-diplomata-utlevel


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.
peterk2005 udvari bolond
Sztem ez nem így van. Aki rájuk szavazott, azok közül nem szavazott volna a többség a Fideszre a távollétük esetén. Szóval nem gondolom, hogy érdemi változast hozott volna az eredményben, ha visszalépnek/nincsenek is egyáltalán.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.
peterk2005 udvari bolond
A tesóm pl listán a mi hazánkra szavazott, egyéniben meg Tisza és gondolom voltak még egyéb furcsaságok. De valószínűleg jobb így hogy ott voltak és nem lépkedtek vissza. 😊
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Kíváncsi lennék a Fideszes emberekben mi játszódhat le, akik nézik az M1-t. 2-3 normalizálódás után, visszatért a propagandához a királyi TV. Hogy csapódhat le bennük?
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Házhoz mennek a pofonért...redditről

Megnéztem az M1 19:30-as "nagy" Híradóját ma is, mert tegnap abszolút korrekt, objektív volt. Fideszes politikus tegnap talán nem is beszélt benne (mondjuk máshol sem, épp egymást marják), vettek viszont át jópár videoanyagot a független médiától (még a Partizántól is).

Ma pedig... totális hátraarc, mintha vasárnap semmi nem történt volna, szokásos mantra: ukránveszély, migrácsveszély, nyugaton éhenfagynak, az uniós pénzek hazahozatalához fel kell adni a migrációs/gender politikát...

Mondjuk ez várható volt a reggeli interjúk után.

Nomac
Nekem gyanús egybeesés hogy a Patrióta is ma indult be újra, szerintem csak kellett 2 nap Rogánéknak felocsúdni

Lesz ez még így se!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ki ez a serpa?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
sztem a Cser Pataky
Negritis, a vajda
Ja, a székesfehérvári polgi, szeretik ott, pont mint ahogy Borkait is Győrben 😊
ender1112
azért már egyre kevésbé, főleg amióta barátomvargatamás szekerét tolta akit rendesen rühell mindenki. ezen felül egyre jobban jöttek tőle a szoki fideszes patkányságok a Tiszások felé.
az eNberarcú fideszes ugye. hát már sokan látnak át rajta, csak eddig tényleg ez a jómodor meg kisfiús fej megnyerő orgánummal és hogy eladta őt csaka város vezérli.
de aki nyitott szemmel és füllel járt azért tudott olvasni a sorok között amikor megnyilvánult politikában.
ez a csávó lelkes lokálpatriótaként akart vele szót érteni, nem sikerült:  www.facebook.com/bence.horvath.522

2 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bazsi kicsit azért még kalandozik az intimerdőben. Dezső leoltja ezt a faszparittyát elég hamar 😊


2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Házhoz mennek a pofonért...redditről

Megnéztem az M1 19:30-as "nagy" Híradóját ma is, mert tegnap abszolút korrekt, objektív volt. Fideszes politikus tegnap talán nem is beszélt benne (mondjuk máshol sem, épp egymást marják), vettek viszont át jópár videoanyagot a független médiától (még a Partizántól is).

Ma pedig... totális hátraarc, mintha vasárnap semmi nem történt volna, szokásos mantra: ukránveszély, migrácsveszély, nyugaton éhenfagynak, az uniós pénzek hazahozatalához fel kell adni a migrációs/gender politikát...

Mondjuk ez várható volt a reggeli interjúk után.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Amit itt Dobrev ir, ez mennyire igaz vagy komoly?

 www.facebook.com/share/p/1AjYdE8vpR/?mibextid=wwXIfr
Lúdas Solymi
 444.hu/2026/04/14/dobrev-klara-igy-probalta-rogan-modszerevel-besarozni-a-tiszat-az-utolso-pillanatban-panyi-szabolcs-nevet-felhasznalva
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Amit itt Dobrev ir, ez mennyire igaz vagy komoly?

 www.facebook.com/share/p/1AjYdE8vpR/?mibextid=wwXIfr
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
A Halászbástyát tudod miként?
Őszentsége Sobri Jóska
Gondolom az MNV aukció keretében tenné meg.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
csak nekem furcsa, hogy MZP pénzt kér a büntijére?
NB2
nvb elég gyorsan büntetget most
 telex.hu/belfold/2026/04/11/marki-zay-peter-birsag-nvb-csad
ugye itt írják Pintér bencét is

de KariGeri is kapott egyet
 index.hu/belfold/2026/04/15/szentkiralyi-alexandra-feljelentes-karacsony-gergely-nvb-dontes-valasztasok-jogsertes-budapest-politikai-botrany-kampany
Negritis, a vajda
értem, de nincs 3 milliója, mivan?