Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
A Halászbástyát tudod miként?
Őszentsége Sobri Jóska
Gondolom az MNV aukció keretében tenné meg.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
csak nekem furcsa, hogy MZP pénzt kér a büntijére?
NB2
nvb elég gyorsan büntetget most
 telex.hu/belfold/2026/04/11/marki-zay-peter-birsag-nvb-csad
ugye itt írják Pintér bencét is

de KariGeri is kapott egyet
 index.hu/belfold/2026/04/15/szentkiralyi-alexandra-feljelentes-karacsony-gergely-nvb-dontes-valasztasok-jogsertes-budapest-politikai-botrany-kampany
Negritis, a vajda
értem, de nincs 3 milliója, mivan?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Marci reagál hogy "kell-e propagandista a partizánba"
 www.youtube.com/shorts/tA9FbiCfOaY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
A Halászbástyát tudod miként?

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
csak nekem furcsa, hogy MZP pénzt kér a büntijére?
NB2
nvb elég gyorsan büntetget most
 telex.hu/belfold/2026/04/11/marki-zay-peter-birsag-nvb-csad
ugye itt írják Pintér bencét is

de KariGeri is kapott egyet
 index.hu/belfold/2026/04/15/szentkiralyi-alexandra-feljelentes-karacsony-gergely-nvb-dontes-valasztasok-jogsertes-budapest-politikai-botrany-kampany

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
csak nekem furcsa, hogy MZP pénzt kér a büntijére?
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az utolsó napjaiban is hazugsággyárként fog működni az MTVA.
Nomac
Nincs mese, be kell az egészet hinteni sóval, lehúzni a wc-n és újra építeni. Többe kerülne korrigálgatni, mint megcsinálni újra normálisan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
DK volt vezetője is gratulált. 😊

Congratulations to Hungary!!
From the bottom of my heart to all my friends and the Hungarian people!!❤️🤞🫀
I just wish I was with you on the Danube this night to feel and celebrate.
Orban and Fidesz spent years rigging the voting, siezing the media, all out war on the LGBTQ+ communities and more. And STILL his fascists lost by a 2/3 majority!!
Let’s hope the winner Peter Magyar only looks like Gray Davis.
But lame as most democrats are, just think of being part of crowds like that if they somehow rise above and sieze 2/3 of both houses of Congre$$ in this country!
Think of Repugs shown the door in every gerrymandered district in TX, MO and more.
The Trumpzis have gone so far off the rails, this really LOOKS POSSIBLE. ✊🏾🤝🫶
-Biafra
xrace77
Gyurcsány úgy beabszintozott, hogy valami amerikai libsinek hiszi magát?
Kampman
elsőre aszittem klárika mer ők is lemondtak már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
DK volt vezetője is gratulált. 😊

Congratulations to Hungary!!
From the bottom of my heart to all my friends and the Hungarian people!!❤️🤞🫀
I just wish I was with you on the Danube this night to feel and celebrate.
Orban and Fidesz spent years rigging the voting, siezing the media, all out war on the LGBTQ+ communities and more. And STILL his fascists lost by a 2/3 majority!!
Let’s hope the winner Peter Magyar only looks like Gray Davis.
But lame as most democrats are, just think of being part of crowds like that if they somehow rise above and sieze 2/3 of both houses of Congre$$ in this country!
Think of Repugs shown the door in every gerrymandered district in TX, MO and more.
The Trumpzis have gone so far off the rails, this really LOOKS POSSIBLE. ✊🏾🤝🫶
-Biafra
xrace77
Gyurcsány úgy beabszintozott, hogy valami amerikai libsinek hiszi magát?
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
 vm.tiktok.com/ZNRVQjkuX/
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
DK volt vezetője is gratulált. 😊

Congratulations to Hungary!!
From the bottom of my heart to all my friends and the Hungarian people!!❤️🤞🫀
I just wish I was with you on the Danube this night to feel and celebrate.
Orban and Fidesz spent years rigging the voting, siezing the media, all out war on the LGBTQ+ communities and more. And STILL his fascists lost by a 2/3 majority!!
Let’s hope the winner Peter Magyar only looks like Gray Davis.
But lame as most democrats are, just think of being part of crowds like that if they somehow rise above and sieze 2/3 of both houses of Congre$$ in this country!
Think of Repugs shown the door in every gerrymandered district in TX, MO and more.
The Trumpzis have gone so far off the rails, this really LOOKS POSSIBLE. ✊🏾🤝🫶
-Biafra
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
A Vinteden 20-60 ezerért mennek a Magyar Péter-plakátok, a szignózottak magas áron.
De a legmenőbbek a DK-s Auth Istvánok.
Dzsokijuing
vazze lekapom a szemben lévő 10-esről a 4 emeletnyi magas Auth István plakátot, milliomos leszek!
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 948 — Steelers fan
Dömsödi Gábor elmélkedése az M1-es Csete Beátáról.
"Ha meghallgatják hogy kérdez ez a lány és milyen a hangja, még azt sem szeretném hallani tőle, hogy:
-adhatom menüben?"
-Nem és az eddigi rendelésemet is kérem törölje" 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
A Vinteden 20-60 ezerért mennek a Magyar Péter-plakátok, a szignózottak magas áron.
De a legmenőbbek a DK-s Auth Istvánok.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.

2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak hogy az is egy kamu, épp ijen fasisztamentegető kísérlet..

Minthogy az életem első pontját számtalanszor elmondtam, azaz mindenki egyenlő.

Elárulom a második pontot is se a beállt, részeg, begőzölt személyiségnek nincs külön tajszáma ugyanaz a vérgeci hidegfejű sorozatgyilkos gujásgeri mindig ugyanazl mint a mosojgós emberarcúfidzse lángos-soros gujásgeri. Sőt ez a legveszéjesebb.

Mint az reggel láthattad, ahogy az MTVA bedörzsölőzve be akarta vinni Pityót a málnásba, azé a Partizánba is levágták. Mongyuk legalább gyűjtöm a saját tőrténelmi pillanataimat, mikor Ruffnál kiszakadt a zsák a nyertes écakán, és most GM feje a kosutszarakodás után EPIC


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
Én meg azzal értek egyet, hogy az ilyenek a legnagyobb gecik, eljátsszák a demokratát egy ilyen 16 év után. Ja és számon kérte a stílust és a méltányosságot pffff 😀 Humora az van

Tepper takarodj!
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
 ner-flix.com/

Független magyar tényfeltáró tartalmak gyűjteménye.
Az oldal nem politikai párt által szponzorált, nem gyűjt adatokat, nem használ sütiket. A videók a készítőik tulajdonát képezik.
Támogasd a független médiát: Partizán · Direkt36 · 444.hu · Átlátszó · Telex · Kontroll · Friderikusz Podcast · duszkapeti · DE! Akcióközösség · Válasz Online

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
Őszentsége Sobri Jóska
Már meg is bántam, hogy nem a Fideszre szavaztam. Viszont akkor, ha maradnak hatalmon, nem lennének ennyire kedvesek. Huh, ördögi kör.
nagylaza, főpohárnok
soha nem szavaztam még a fideszre, és ez így is fog maradni. Megbánni meg pláne nem fogom, hogy nem cselekedtem ilyesmit 😀
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Más, abban ki tud segíteni, hogy a listás szavazatokhoz a melyik pártnak mennyi kompenzációt számoltak azt hol lehet megtalálni?

Vagy egyesével ki kell szedegetnem az oldalról?
Bruce
Bocsi, meg is találtam! 😀

 vtr.valasztas.hu/ogy2026/informaciok/orszagos-listas-mandatumok-szamitasa
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Más, abban ki tud segíteni, hogy a listás szavazatokhoz a melyik pártnak mennyi kompenzációt számoltak azt hol lehet megtalálni?

Vagy egyesével ki kell szedegetnem az oldalról?
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
Őszentsége Sobri Jóska
Már meg is bántam, hogy nem a Fideszre szavaztam. Viszont akkor, ha maradnak hatalmon, nem lennének ennyire kedvesek. Huh, ördögi kör.