Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpaEz ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Bruce
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Bruce
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
2 hónapja
Ki ez a serpa?sztem a Cser Pataky
bcsarli, Udvari Főkóstoló
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ki ez a serpa?
2 hónapja
Ugyanmár, hát a CserPa is milyen jó szakember mások szerint, ne mentegetőzz 😉Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpaEz ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Bruce
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Bruce
2 hónapja
index.hu/kultur/2026/04/14/nagy-fero-beatrice-zenesz-fidesz-tisza-part-eredmeny-politika-valasztas-2026/Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)Szerinted felfogja mi történt?
Brouwerij van de Vrij
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.
Őszentsége Sobri Jóska
hvg.hu/elet/20260413_nagy-fero-trump-30-ezer-tengereszgyalogos
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpaEz ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Bruce
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)Szerinted felfogja mi történt?
Brouwerij van de Vrij
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.
2 hónapja
Robert Mérleg:Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Bruce
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Mesterségem a halál
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Bruce
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
2 hónapja
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Havasi a 444-nekAmúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
2 hónapja
"Azt se tudja hol a tehén eleje meg a vége" 😀a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀a telex tudja mi kell a népnekÉn is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Löfli
Sixo
Pep71
Ha ezeket a dumákat csak így csuklóból tolja, akkor nagyon szórakoztató időszaknak nézünk elébe.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Egyetértünk, mindenesetre elképesztő, hogy ekkora bukás után is képesek tovább folytatni az ocsmányságot a vezetőségben...MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…
Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
csebi
444.hu/2026/04/15/magyar-az-mtva-allomanygyuleserol-javaslom-hogy-ne-inditsanak-fegyelmit
Szerkesztette: bogjosi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀a telex tudja mi kell a népnekÉn is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Löfli
Sixo
2 hónapja
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…
Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Zala 2 még egy szóra!Az összes szavazat megszámolva, már csak a külföldi/átjelentkező van hátra.
24969 Varga B. Tisza
24921 Nagy B. Fidesz
48 a különbség, azt hiszem az eredeti 57 volt, de szerintem így is jár a taps a bizottságoknak. Több olyan papír is lehet, amit mondjuk utólag érvényesnek ismernek el és így változik a státusza.
2 hónapja
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
2 hónapja
Szerencsére vannak, akik már nem akarnak propagandát írni.hvg.hu/itthon/20260415_kitort-a-lazadas-az-mti-ben-kovetelik-hogy-ujra-szakmai-alapon-dolgozhassanak
Music City Miracle
2 hónapja
Nem adják fel! 😀Az utolsó napjaiban is hazugsággyárként fog működni az MTVA.
Magyar Péterrel reggel a kormánypropaganda halálcsillagában, a “köz”médiában jártunk. Felemelő volt, hogy amikor véget ért a gyalázatos “interjú” az M1-en, több tucatnyi becsületes dolgozó a folyosókon vastapssal fogadta a leendő miniszterelnököt.
Néhány órával később, az egyik főpropagandista apparatcsik (akivel 2014-ben az első és egyben utolsó találkozásom után azonnal felmondtam az MTI-nél) állománygyűlést hívott össze. Három egymástól független beszámoló szerint a következők hangzottak el:
- Elsőként azt kérte a csatornaigazgató, Németh Zsolt (alias Pitbull), hogy a változást akarók és a fideszes propagandisták “normálisan” dolgozzanak együtt a következő 30 napban
- A végjátékban is minden ugyanúgy megy tovább, ahogy eddig: továbbra is a kormánytól érkeznek az utasítások, a megírt “híreket” küldeni kell cenzurára
- Ami államtitkári szintről vagy feljebb érkezik, automatikusan tovabbítani kell az MTI-nek
- Magyar Pétert legközelebb az első külföldi útja után fogják meghívni
- Aki várja a változást, azt kirúgni nem fogják, de nem bánják, ha elmegy szabadságra
A TISZA-kormány egyik első intézkedése lesz a közmédia hírszolgáltatásának azonnali felfüggesztése mindaddig, amíg újra biztosított nem lesz minden feltétel a színvonalas újságírói munkához.
Biztosítjuk a sajtó szabadságát, a cenzúra eltörlését!
2 hónapja
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.Ezt adom. Kb az egyeduli, akinel azt lattam folyamatosan, hogy neki tenyleg a varosa az elso.
ervinator
2 hónapja
telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozoSzerencsére MP szárazon teszi popsiba és a sajátjával, szóval se műfaszra, se síkosítóra nem fog menni innentől állami pénz....
Felcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
SBL
2 hónapja
a telex tudja mi kell a népnekÉn is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Löfli
2 hónapja
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.És ha CserPat akarja ellehetetleníteni az ottani Tisza, akkor az mandátumokba fog kerülni
ervinator
2 hónapja
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
