Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ki ez a serpa?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
sztem a Cser Pataky

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ki ez a serpa?

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Ugyanmár, hát a CserPa is milyen jó szakember mások szerint, ne mentegetőzz 😉
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)
Brouwerij van de Vrij
Szerinted felfogja mi történt?
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.
Őszentsége Sobri Jóska
 index.hu/kultur/2026/04/14/nagy-fero-beatrice-zenesz-fidesz-tisza-part-eredmeny-politika-valasztas-2026/
 hvg.hu/elet/20260413_nagy-fero-trump-30-ezer-tengereszgyalogos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)
Brouwerij van de Vrij
Szerinted felfogja mi történt?
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Robert Mérleg:
Mesterségem a halál

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...

2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 297
🤡🤡🤡🤡🤡

Én örülök, hogy egy olyan pártra szavaztam, akinek még semmi hatalma nincs, mégis bedönt ilyeneket! Mi lesz, mikor komrányozni fognak?! 😀



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
a telex tudja mi kell a népnek

Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Sixo
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀
Pep71
"Azt se tudja hol a tehén eleje meg a vége" 😀

Ha ezeket a dumákat csak így csuklóból tolja, akkor nagyon szórakoztató időszaknak nézünk elébe.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 297
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊

Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…
csebi
Egyetértünk, mindenesetre elképesztő, hogy ekkora bukás után is képesek tovább folytatni az ocsmányságot a vezetőségben...

 444.hu/2026/04/15/magyar-az-mtva-allomanygyuleserol-javaslom-hogy-ne-inditsanak-fegyelmit

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
a telex tudja mi kell a népnek

Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Sixo
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊

Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Zala 2 még egy szóra!
Az összes szavazat megszámolva, már csak a külföldi/átjelentkező van hátra.
24969 Varga B. Tisza
24921 Nagy B. Fidesz
48 a különbség, azt hiszem az eredeti 57 volt, de szerintem így is jár a taps a bizottságoknak. Több olyan papír is lehet, amit mondjuk utólag érvényesnek ismernek el és így változik a státusza.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊

Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.

2 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 344 — Titans fan
Szerencsére vannak, akik már nem akarnak propagandát írni.

 hvg.hu/itthon/20260415_kitort-a-lazadas-az-mti-ben-kovetelik-hogy-ujra-szakmai-alapon-dolgozhassanak

Music City Miracle
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Nem adják fel! 😀

Az utolsó napjaiban is hazugsággyárként fog működni az MTVA.
Magyar Péterrel reggel a kormánypropaganda halálcsillagában, a “köz”médiában jártunk. Felemelő volt, hogy amikor véget ért a gyalázatos “interjú” az M1-en, több tucatnyi becsületes dolgozó a folyosókon vastapssal fogadta a leendő miniszterelnököt.
Néhány órával később, az egyik főpropagandista apparatcsik (akivel 2014-ben az első és egyben utolsó találkozásom után azonnal felmondtam az MTI-nél) állománygyűlést hívott össze. Három egymástól független beszámoló szerint a következők hangzottak el:
- Elsőként azt kérte a csatornaigazgató, Németh Zsolt (alias Pitbull), hogy a változást akarók és a fideszes propagandisták “normálisan” dolgozzanak együtt a következő 30 napban
- A végjátékban is minden ugyanúgy megy tovább, ahogy eddig: továbbra is a kormánytól érkeznek az utasítások, a megírt “híreket” küldeni kell cenzurára
- Ami államtitkári szintről vagy feljebb érkezik, automatikusan tovabbítani kell az MTI-nek
- Magyar Pétert legközelebb az első külföldi útja után fogják meghívni
- Aki várja a változást, azt kirúgni nem fogják, de nem bánják, ha elmegy szabadságra
A TISZA-kormány egyik első intézkedése lesz a közmédia hírszolgáltatásának azonnali felfüggesztése mindaddig, amíg újra biztosított nem lesz minden feltétel a színvonalas újságírói munkához.
Biztosítjuk a sajtó szabadságát, a cenzúra eltörlését!


https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671629702_122193379190433349_3175177955011812992_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1536&ctp=p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=RUcZFS2YOV4Q7kNvwGxFnxV&_nc_oc=Adqq_Qz9-uXKso6BpvcyT9cHyBoDMTEGEov85xVce9jC1IK5Ujb6jCssEMf6D59YJc0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=nk9CX41EQwsFCGmu4h8gdA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9aq9E7pOIGzID1pGrZtyGMqP5Z7h8oJMqExi86R6oPUQ&oe=6A3EBB93
Tárkányi Zsolt - TISZA
Az utolsó napjaiban is hazugsággyárként fog működni az MTVA. Magyar Péterrel reggel a kormánypropaganda halálcsillagában, a “köz”médiában jártunk. Felemelő volt, hogy amikor véget ért a gyalázatos...
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
Ezt adom. Kb az egyeduli, akinel azt lattam folyamatosan, hogy neki tenyleg a varosa az elso.

2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
 telex.hu/gazdasag/2026/04/15/v-hid-szexjatekok-online-vasarlas-szamla-dolgozo

Felcsatolható didló és sikosító a vásárolt árúk között.
Mi cél?
Megvárják, hogy Lölő bemenjen az irodában, aztán szárazon és nedvesen is?
SBL
Szerencsére MP szárazon teszi popsiba és a sajátjával, szóval se műfaszra, se síkosítóra nem fog menni innentől állami pénz....

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
a telex tudja mi kell a népnek

Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
És ha CserPat akarja ellehetetleníteni az ottani Tisza, akkor az mandátumokba fog kerülni
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"