Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valaki nyugtasson meg, hogy csak rosszul hallottam azt a hírt, hogy külföldön több milliárdért fejlesztjük a foci infrastruktúráját azért, hogy nagyobb lehessen a "honi" merítési lehetőség majd a válogatottnak..
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kettőnk között ott a különbség, hogy egy vitában nem érvelek erkölccsel, és ilyen kevéssé egzakt, szubjektív, védhetetlen/cáfolhatatlan fogalmakkal.Sobri Jóska
Pedig kéne. Ettől vagyunk emberek. Enélkül androidok is lehetnénk Asimov regényében, akiknek minden döntése átgontolt, célszerű, logikus. Csak basznak az erkölcsre. És kiírtanak más értelmes fajokat, ha úgy hozza a helyzet.

Számomra a történet egyszerű. Ember vagyok, integráns részem az erkölcsöm, és azt használom is egy ember megítélésénél. Ha a világ legnagyszerűbb ügyvédje arra használja a tudását, hogy mondjuk egy rákkeltő anyagokat gyártó céget védjen a rákbetegséget kapó emberekkel szemben, akkor lehet, hogy szakmailag sokat elér, de a szememben egy szar ember., Ha ugyanez az ember a rákbetegeket védi, akkor meg remek ember. Ilyen végtelenül egyszerű.

Finkenstein egy tehetséges ember volt, aki úgy használta a tudását, hogy kikapcsolta az erkölcseit. Ha egyáltalán volt neki olyan. Éppen a tehetséges embernek van meg a választási lehetősége, hogy ha akarja, ne tegye. Mert máshogy is tud érvényesülni. Aki nem teszi, aki ekkora tehetséggel a szart gurigázza, az vagy lusta, vagy szar ember.
peterk2005
"Bűnösnek érzi magát hatmillió zsidó meggyilkolásában? - kérdeztem. - A legkevésbé sem - mondta Auschwitz megalkotója, az az ember, aki bevezette a szállítószalagot a krematóriumokban, aki a világon a legnagyobb vevője volt a Cyklon-B nevű mérgező gáznak. Mivel nem ismertem jól, megpróbálkoztam némi bennfentes iróniával - mármint ami az én szememben bennfentes iróniának tűnt. - Egyszerűen katona volt, igaz... - mondtam -, aki végrehajtotta a fentről kapott parancsokat, mint a világon minden katona?

(...)

Azt kérdezte, megmutattuk-e magának a vallomását - mondta az őr. - Megígértette velünk, hogy nem mutatjuk meg senkinek, amíg nincs kész. - Nem láttam - mondtam Eichmann-nak. - Akkor honnét tudja, mi lesz a védekezésem lényege? - kérdezte.

(...)

Minél többet jár az eszem Eichmannon és magamon, annál inkább arra jutok, hogy őt kellene kórházba küldeni, és én vagyok az a fajta ember, akinek a korrekt, igazságos emberek a büntetéseket kitalálták. Mint az Eichmann ügyét tárgyaló bíróság önzetlen tanácsadója, ezennel megfontolásra ajánlom véleményemet: Eichmann nem tud különbséget tenni jó és rossz között. A gondolkodása nemcsak jót és rosszat, hanem igazságot és hamisságot, reményt és kétségbeesést, szépséget és csúfságot, jóságot és kegyetlenséget, komédiát és tragédiát egyaránt megkülönböztetés nélkül dolgoz föl, ahogy a sörét hullik át egy tölcséren. Az én esetem más. Én mindig tudom, mikor hazudom; el tudom képzelni, milyen kegyetlen következményekkel járhat, ha valaki elhiszi a hazugságaimat; tudom, hogy a kegyetlenség rossz. Ugyanúgy nem tudnék észrevétlenül hazudni, mint észrevétlenül megszabadulni egy vesekőtől."


| Vonnegut - Éj anyánk |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
-Törvénytelen segítség a rendőrségi felderítéstől
-Menekülés közben szanaszét vágta magát
-Lehallgatták, de nem gyanúsítják meg
-a TV2-t és a csepeli önkormányzatot is referenciaként jelöli meg.
-A hivatalos dokumentumok szerint az autót végül pár nappal később a TEK emberei tartóztatják fel Esztergom határában.

becsületes jogkövető adófizetők ők is, csak más az értékrendjük... 😊


 tldr.444.hu/2017/05/30/mit-keresett-a-dozsa-gyorgy-uti-mercedes-soforjenek-embere-rogan-antal-csepeli-konzultacios-foruman
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Kettőnk között ott a különbség, hogy egy vitában nem érvelek erkölccsel, és ilyen kevéssé egzakt, szubjektív, védhetetlen/cáfolhatatlan fogalmakkal.Sobri Jóska
Pedig kéne. Ettől vagyunk emberek. Enélkül androidok is lehetnénk Asimov regényében, akiknek minden döntése átgontolt, célszerű, logikus. Csak basznak az erkölcsre. És kiírtanak más értelmes fajokat, ha úgy hozza a helyzet.

Számomra a történet egyszerű. Ember vagyok, integráns részem az erkölcsöm, és azt használom is egy ember megítélésénél. Ha a világ legnagyszerűbb ügyvédje arra használja a tudását, hogy mondjuk egy rákkeltő anyagokat gyártó céget védjen a rákbetegséget kapó emberekkel szemben, akkor lehet, hogy szakmailag sokat elér, de a szememben egy szar ember., Ha ugyanez az ember a rákbetegeket védi, akkor meg remek ember. Ilyen végtelenül egyszerű.

Finkenstein egy tehetséges ember volt, aki úgy használta a tudását, hogy kikapcsolta az erkölcseit. Ha egyáltalán volt neki olyan. Éppen a tehetséges embernek van meg a választási lehetősége, hogy ha akarja, ne tegye. Mert máshogy is tud érvényesülni. Aki nem teszi, aki ekkora tehetséggel a szart gurigázza, az vagy lusta, vagy szar ember.
peterk2005
Vagy máshogy látja, éli a világot, mint te, amit nem bírsz elfogadni.
Sobri Jóska
Igen, az ő világában utálják - vagy legalább is utáltatják - a zsidókat és a melegeket, Mondjuk fura egy olyan világot élni, amiben magadat utáltatod meg.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Kettőnk között ott a különbség, hogy egy vitában nem érvelek erkölccsel, és ilyen kevéssé egzakt, szubjektív, védhetetlen/cáfolhatatlan fogalmakkal.Sobri Jóska
Pedig kéne. Ettől vagyunk emberek. Enélkül androidok is lehetnénk Asimov regényében, akiknek minden döntése átgontolt, célszerű, logikus. Csak basznak az erkölcsre. És kiírtanak más értelmes fajokat, ha úgy hozza a helyzet.

Számomra a történet egyszerű. Ember vagyok, integráns részem az erkölcsöm, és azt használom is egy ember megítélésénél. Ha a világ legnagyszerűbb ügyvédje arra használja a tudását, hogy mondjuk egy rákkeltő anyagokat gyártó céget védjen a rákbetegséget kapó emberekkel szemben, akkor lehet, hogy szakmailag sokat elér, de a szememben egy szar ember., Ha ugyanez az ember a rákbetegeket védi, akkor meg remek ember. Ilyen végtelenül egyszerű.

Finkenstein egy tehetséges ember volt, aki úgy használta a tudását, hogy kikapcsolta az erkölcseit. Ha egyáltalán volt neki olyan. Éppen a tehetséges embernek van meg a választási lehetősége, hogy ha akarja, ne tegye. Mert máshogy is tud érvényesülni. Aki nem teszi, aki ekkora tehetséggel a szart gurigázza, az vagy lusta, vagy szar ember.
peterk2005
Vagy máshogy látja, éli a világot, mint te, amit nem bírsz elfogadni.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kettőnk között ott a különbség, hogy egy vitában nem érvelek erkölccsel, és ilyen kevéssé egzakt, szubjektív, védhetetlen/cáfolhatatlan fogalmakkal.Sobri Jóska
Pedig kéne. Ettől vagyunk emberek. Enélkül androidok is lehetnénk Asimov regényében, akiknek minden döntése átgontolt, célszerű, logikus. Csak basznak az erkölcsre. És kiírtanak más értelmes fajokat, ha úgy hozza a helyzet.

Számomra a történet egyszerű. Ember vagyok, integráns részem az erkölcsöm, és azt használom is egy ember megítélésénél. Ha a világ legnagyszerűbb ügyvédje arra használja a tudását, hogy mondjuk egy rákkeltő anyagokat gyártó céget védjen a rákbetegséget kapó emberekkel szemben, akkor lehet, hogy szakmailag sokat elér, de a szememben egy szar ember., Ha ugyanez az ember a rákbetegeket védi, akkor meg remek ember. Ilyen végtelenül egyszerű.

Finkenstein egy tehetséges ember volt, aki úgy használta a tudását, hogy kikapcsolta az erkölcseit. Ha egyáltalán volt neki olyan. Éppen a tehetséges embernek van meg a választási lehetősége, hogy ha akarja, ne tegye. Mert máshogy is tud érvényesülni. Aki nem teszi, aki ekkora tehetséggel a szart gurigázza, az vagy lusta, vagy szar ember.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Nem tartom jó hasonlatnak.
Teljesen más egy szabad világban szabadon választott munkát végezni, és azért felelőséget vállalni, mint egy diktatúrában egy katonai rendszerben pontosan helyesen értelmezni a "parancsra tettem"-logikáját és következményeit.
Ráadásul mindezekről egy bírósági tárgyaláson egy teljesen másik világban egy világégés után számot adni.
Ne keverjük ide.


Sobri Jóska
Igazad van. Finkelstein hitványabb; bár választhatott, hogy a vitathatatlanul létező tehetségét mire használja, úgy ítélte meg, ez a lehető legjobb választás, ezt kell csinálnia és pénzért, profitért bármit megtesz, nem számít, mennyire erkölcstelen, mennyire etikátlan, mennyire a legkésőbb a Harmadik Birodalom bukásával a történelemkönyvek lapjaira kellett volna száműzni a kommunikációs paneljeit. Nem számít, hogy országokat és családokat szakít szét közben, hajrá, gázolj, Finki, jól tolod. Az meg számítson annak, akit érint, hogy ez gyakorlatilag ugyanolyan elborult és elmebeteg szemlélése a világnak, amennyire Hitleré is az volt. Kettőnk között ott a különbség, hogy szerinted egy bizonyos összeg felett bármilyen alávalóság megbocsátható, a prolihordák ösztönvezérelte igényeinek elvtelen kiszolgálása normális; én pedig azt gondolom, ha valaki értelmiségi, akkor ezeket az igényeket igyekszik alakítani, formálni, akár azon az áron is, hogy adott évben csak egyszer megy síelni Les Orres-ba. Megértem, ha így gondolkodsz és így működsz, mert nekem nem számít, semmiféle hatása nincs a mindennapjaimra, de ez még nem jelenti, hogy el is fogadom.
dankodavid
Nem.
Kettőnk között ott a különbség, hogy egy vitában nem érvelek erkölccsel, és ilyen kevéssé egzakt, szubjektív, védhetetlen/cáfolhatatlan fogalmakkal.
Erkölccsel érvelni pont a finkelsteini logika, csak ellenkező előjellel, más értékek mentén, ugyanúgy az emberek érzelmeire hatni, ugyanúgy a gyűlelet6szeretet tengely mentén leképezni a világot, csak te mást gyűlölsz, mást szeretsz, mást vetsz meg, mást emelsz piedesztálra.
De ugyanolyan érzelmi kommunikáció, csak más tárggyal.
Ez a pár fenti sorod annyira finkelsteini (csak persze te a saját erkölcsödben hiszel a prolihordákét meg gyűlölöd), hogy jobb példáját nem is tudnád adni annak, hogy miért volt ő zseni, és miért működött hatékonyan amit csinált.

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Nem tartom jó hasonlatnak.
Teljesen más egy szabad világban szabadon választott munkát végezni, és azért felelőséget vállalni, mint egy diktatúrában egy katonai rendszerben pontosan helyesen értelmezni a "parancsra tettem"-logikáját és következményeit.
Ráadásul mindezekről egy bírósági tárgyaláson egy teljesen másik világban egy világégés után számot adni.
Ne keverjük ide.


Sobri Jóska
Igazad van. Finkelstein hitványabb; bár választhatott, hogy a vitathatatlanul létező tehetségét mire használja, úgy ítélte meg, ez a lehető legjobb választás, ezt kell csinálnia és pénzért, profitért bármit megtesz, nem számít, mennyire erkölcstelen, mennyire etikátlan, mennyire a legkésőbb a Harmadik Birodalom bukásával a történelemkönyvek lapjaira kellett volna száműzni a kommunikációs paneljeit. Nem számít, hogy országokat és családokat szakít szét közben, hajrá, gázolj, Finki, jól tolod. Az meg számítson annak, akit érint, hogy ez gyakorlatilag ugyanolyan elborult és elmebeteg szemlélése a világnak, amennyire Hitleré is az volt. Kettőnk között ott a különbség, hogy szerinted egy bizonyos összeg felett bármilyen alávalóság megbocsátható, a prolihordák ösztönvezérelte igényeinek elvtelen kiszolgálása normális; én pedig azt gondolom, ha valaki értelmiségi, akkor ezeket az igényeket igyekszik alakítani, formálni, akár azon az áron is, hogy adott évben csak egyszer megy síelni Les Orres-ba. Megértem, ha így gondolkodsz és így működsz, mert nekem nem számít, semmiféle hatása nincs a mindennapjaimra, de ez még nem jelenti, hogy el is fogadom.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
az elvtelen buzi zsidó az ő esetében nem is sértés
ozibozi
De, a buzizás mindig sértés.
Valamint nem volt elvtelen, csak nem azokat az elveket vallota, amiket esetleg te.
Zsidózni meg...
A származásának - ha ismered a gátlástalanságát, cinizmusát- meg pont semmi köze nem volt a tetteihez.
Finkelstein zseni volt, ügyes üzletember, nem törvnytelenségeknek köszönhette a sikereit, fizette rendesen az adót, a szexuális beállítottságának vagy származásának semmi köze nem volt a munkásságához (sőt!).
Erkölcsileg -ha az Amadeus által lentebb leírt erkölcsi alapvetések alapján akarod megítélni- elítélheted.
De erkölcsi ítéletet hozni felettébb értelmetlen és haszontalan.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
ozibozi
mennyit ártott ennek az országnak ez pali....
Amadeus
Miért is?
Nem ő a megrendelő, ő csak végezte a munkáját.
Sobri Jóska
Ha kb 70 evvel korabban vagy aktiv, siman lehettel volna a naci tisztek vedoje is Nurnbergben😊
dankodavid
Nem tartom jó hasonlatnak.
Teljesen más egy szabad világban szabadon választott munkát végezni, és azért felelőséget vállalni, mint egy diktatúrában egy katonai rendszerben pontosan helyesen értelmezni a "parancsra tettem"-logikáját és következményeit.
Ráadásul mindezekről egy bírósági tárgyaláson egy teljesen másik világban egy világégés után számot adni.
Ne keverjük ide.

Finkelstein mindig is vállalta zsidóságát, meleg mivoltát, mégse okozott számára problémát akár ezen sztereotípiákkal megdolgozni az agyhalott választókat, és a megrendelőjét zsidóztatni, buziztatni, ha ez volt a siker záloga.
Profi volt, aki azt adta, amit venni akartak tőle.
Mégpedig azért, mert erre volt igény.
Ez ugyanaz a vita, mint a kereskedelmi tévéknél, hogy azért adnak Győzikét, Maunikát, VV-t, braziltörök agyhalált, mert erre van igény, vagy azért keletkezik az igény, mert ezt adják.
Én ott is azt mondom, hogy a tévék csak kiszolgálják az igényeket, nem teremtik azokat. Maximum a sok kiszolgálás által némileg torzítják. (Ahogy torzul egy ország kulináris kultúrája, ahol ott a McDonald's és társai, de ettől még igény volt rá.)
Finklestein ugyanez.
Szerinted, szerintetek ami pl. most Magyarországon folyik, migránsozás, sorosozás, csakmiavilágellenezés, gyűlölködés, háborúzás minden irányba stb. arra ha ő nincs, akkor nincs igény?
Akkor nem mélyedtél el a 90-es évek politikájában, vagy az azóta tomboló politikai elmebajban.
Ahogy Trump is egy meglévő igényre erősített rá, ezt tette Finkelstein és Orbán is.
Az ő hibájuk, hogy ilyen elbaszott a világ? Nem.
Az ő hibájuk maximum annyi, hogy ezt maximálisan kihasználják, és ezáltal aktív szereplőivé, alakítóivá válnak a 10-20-30 év múlva létrejövő elbaszott világnak.


Szóval igen, kurva sokat ártott ez az ember ennek az országnak annak érdekében, hogy eleget tegyen a megrendelő akaratának. Utóbbival is el fog majd számolni a magyar társadalom előbb vagy utóbb.
Amadeus
Is? miért, Finklesteint a magyar társadalom ítélte el, és végezte ki?
Szerinted ma 100 magyarból hány hallotta egyáltalán a nevét? És ebből a max 3-ból hányan tudják pontosan körülírni milyen szerepe is volt neki? Szerintem kerekítve pont nulla.
Orbán pedig amíg él szent tehét lesz, akár hatalomban, akár kint, akár az ő egykori cimbijei kormányoznak, akár bárki más.
Ahogy a Kádár-rezsimből se ítéltek el soha senkit a rezsim bukása után politikai tetteiért (egy párttitkárt se, egy 3/3-ast, vagy belügyest se, a Biszku-per meg ugye egy vicc, ezt jobban tudhatod), se vagyonosodásáért (Se Kapolyit, se Apróékat, se az IMF-hiteleket lerablókat, se Gyurcsányt, se senkit), se semmiért.
Az MDF, Horn-éra, első Orbán-kormányzat tolvajai, olajszőkítői, privatizátorai, ezüsthajózói, stb. is mind megúszták.
Tudom, lehangoló, de így működik a világ.
Aki számonkérhetné őket, pár év múlva ő lesz a számonkérhető, ezért ez az elit jól felfogott érdeke, hogy sose basztatják az előző éra "nagymenőit". Pár kis halat odavetnek/kihalásznak, a kapitalizmus pedig zakatol tovább.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
az elvtelen buzi zsidó az ő esetében nem is sértés

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
ozibozi
mennyit ártott ennek az országnak ez pali....
Amadeus
Miért is?
Nem ő a megrendelő, ő csak végezte a munkáját.
Sobri Jóska
az ő hatalomgyakorlási és politizálási stílusa az, amit eltanult Orbán. Többek között ennek köszönhető az a csendes polgárháború, ami az elmúlt 7 évben ment az országban és még menni is fog egy ideig. Értem én, hogy csak profi volt, érzelemmentesen adta a racionális tippeket a megrendelőnek - aka szolgáltatás -, de emiatt a tevékenysége miatt itt elég komoly galibák lettek és lesznek még. És (tudom éssel nem kezdünk mondatot) nem ilyen mondvacsinált politikai problémákra gondolok, hanem pl demográfiára.

Szóval igen, kurva sokat ártott ez az ember ennek az országnak annak érdekében, hogy eleget tegyen a megrendelő akaratának. Utóbbival is el fog majd számolni a magyar társadalom előbb vagy utóbb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
ozibozi
mennyit ártott ennek az országnak ez pali....
Amadeus
Miért is?
Nem ő a megrendelő, ő csak végezte a munkáját.
Sobri Jóska
Ha kb 70 evvel korabban vagy aktiv, siman lehettel volna a naci tisztek vedoje is Nurnbergben😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
ozibozi
mennyit ártott ennek az országnak ez pali....
Amadeus
Miért is?
Nem ő a megrendelő, ő csak végezte a munkáját.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
ozibozi
mennyit ártott ennek az országnak ez pali....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
BKK - Budapesti Közlekedési Központ
4 órája ·
Az M3-as metró helyett pótlóbuszok közlekednek Újpest-Központ M és a Lehel tér M között időjárási ok miatt. Utasaink türelmét kérjük!

időjárási ok?! időjárás a metro, király
Negritis
tegnap huvosebb es szelesebb lett az ido.a nyari cucc mar nem volt kellemes.Mondom menjunk metroval ott ugyis meleg van, no meg budos.nem fogunk fazni.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
BKK - Budapesti Közlekedési Központ
4 órája ·
Az M3-as metró helyett pótlóbuszok közlekednek Újpest-Központ M és a Lehel tér M között időjárási ok miatt. Utasaink türelmét kérjük!

időjárási ok?! időjárás a metro, király

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
 hvg.hu/elet/20170819_Bucsuleveleben_cafolja_Lazart_a_makoi_gimnazium_igazgatoja

nem kellett volna kiverni a puskást!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Elhunyt Orbán esze, a karaktergyilkosság és a hazudozás egyik atyja

 nepszava.us/elhunyt-orban-esze-a-karaktergyilkossag-es-a-hazudozas-egyik-atyja/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megint lerobbant ez a fos 3-as metró. Az ég kék. A fű meg zöld.
De lassan kezdek örülni, hogy nem robbant fel, nem gyulladt ki, nem siklott ki.
Vrij6
Én azt nem értem, hogy a 21. században élünk, lassan már a tanyára is vesznek az emberek klímát. Ehhez képest amikor a főpolgi - vagy más volt? már nem emlékszem - bejelenti, hogy szerinte nem szükséges a metróra a klíma, úgy elmegy a fülek mellett, mint annak a rendje. Hogy nem vág ott helyben valaki hozzá egy záptojást?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Megint lerobbant ez a fos 3-as metró. Az ég kék. A fű meg zöld.

De lassan kezdek örülni, hogy nem robbant fel, nem gyulladt ki, nem siklott ki.
Vrij6
Ma mikor olyan 5-negyed 6 magasságában a Lehel téren jártam, akkor konkrétan ott a belváros felé 10 percig nem jött egy szerelvény sem, szted hányan vártunk már a végén... 😀
empty taxi
a mankójával ritmust adó féllábú csöves ott zenélt még a megálló közepén vagy elhúzott onnan dél óta?
Amadeus
Csak fentebb láttam zenészeket, mankósra nem emlékszem, ez mondjuk nem garancia arra h nem volt ott 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Neymar ára= metró komplett felújítása
ozibozi
Elnézve az új metrokocsikat, Neymar jobban megéri.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Neymar ára= metró komplett felújítása
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Megint lerobbant ez a fos 3-as metró. Az ég kék. A fű meg zöld.

De lassan kezdek örülni, hogy nem robbant fel, nem gyulladt ki, nem siklott ki.
Vrij6
Ma mikor olyan 5-negyed 6 magasságában a Lehel téren jártam, akkor konkrétan ott a belváros felé 10 percig nem jött egy szerelvény sem, szted hányan vártunk már a végén... 😀
empty taxi
a mankójával ritmust adó féllábú csöves ott zenélt még a megálló közepén vagy elhúzott onnan dél óta?

criminal lawyer or criminal lawyer?