Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Megint lerobbant ez a fos 3-as metró. Az ég kék. A fű meg zöld.

De lassan kezdek örülni, hogy nem robbant fel, nem gyulladt ki, nem siklott ki.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/08/09/feladta-a-kormany-ceu-ugyben-megis-beeri-egy-new-york-allammal-kotott-szerzodessel

És most akkor ki fog lemondani?

Most akkor Gyuri nevet a végén mégis? 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
...egy újabb debilitás.
peterk2005
Szerinted. Szerintük meg egy újabb kommunikációs bravúr, ami beleilleszkedik abba az egyetlen fontos cél eléréséhez szükséges kommunikációs folyamba, mely 2018. április 8-án valósulhat meg.
Ugyanaz a valóság, teljesen más nézőpont.
Sobri Jóska
Belőled kiváló szofista lenne 😊

Minden baromságra rá lehet fogni, hogy csak egy másik nézőpont. De azért létezik a józan ész, amelyik meghúz egy határt. Ez a kommunikáció "kibocsájtó" oldalról lehet, hogy eredményes, de fogadó oldalról nézve ettől még debil. Végtelenül debil.
peterk2005
 comment.blog.hu/2017/08/04/a_fokusz_olyan_full_kretent_tolt_amilyet_meg_a_tv2_sem_mer?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2017_08_05&utm_campaign=index

2017ben minden elmélet egyenrangú
kb ugyanannyi bizonyítottan hibás állításra utaló "forrás" van mint amennyi az ellenkezőjére
chemtrail ... mind erről szól

a hülyék megtalálják a retardált véleménybuborékhoz tartozó oldalakat és szép lassan felemészti őket a debilitás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
...egy újabb debilitás.
peterk2005
Szerinted. Szerintük meg egy újabb kommunikációs bravúr, ami beleilleszkedik abba az egyetlen fontos cél eléréséhez szükséges kommunikációs folyamba, mely 2018. április 8-án valósulhat meg.
Ugyanaz a valóság, teljesen más nézőpont.
Sobri Jóska
Belőled kiváló szofista lenne 😊

Minden baromságra rá lehet fogni, hogy csak egy másik nézőpont. De azért létezik a józan ész, amelyik meghúz egy határt. Ez a kommunikáció "kibocsájtó" oldalról lehet, hogy eredményes, de fogadó oldalról nézve ettől még debil. Végtelenül debil.
peterk2005
Az.
De ez a debilitás nem helyezhető el a hatékonyság/eredményesség koordinátarendszerben.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
...egy újabb debilitás.
peterk2005
Szerinted. Szerintük meg egy újabb kommunikációs bravúr, ami beleilleszkedik abba az egyetlen fontos cél eléréséhez szükséges kommunikációs folyamba, mely 2018. április 8-án valósulhat meg.
Ugyanaz a valóság, teljesen más nézőpont.
Sobri Jóska
Belőled kiváló szofista lenne 😊

Minden baromságra rá lehet fogni, hogy csak egy másik nézőpont. De azért létezik a józan ész, amelyik meghúz egy határt. Ez a kommunikáció "kibocsájtó" oldalról lehet, hogy eredményes, de fogadó oldalról nézve ettől még debil. Végtelenül debil.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
...
Sobri Jóska
és sikerült pont a kivételt megtalálnod.
erről konkrétan video is van, úgyhogy hacsak nem szinkronizálták át real time-ban az ekhótévé stúdiójában, akkor nem zellenzéki manipuláció
slowmotion
Persze.
Rengeteg agyhalott van.
Csak most mindegyik alaposan dokumentalódik is.
És ezen rengetegből mindenki megtalálja a saját prekoncepcióját alátámasztandót.

...egy újabb debilitás.
peterk2005
Szerinted.
Szerintük meg egy újabb kommunikációs bravúr, ami beleilleszkedik abba az egyetlen fontos cél eléréséhez szükséges kommunikációs folyamba, mely 2018. április 8-án valósulhat meg.
Ugyanaz a valóság, teljesen más nézőpont.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
...
Sobri Jóska
és sikerült pont a kivételt megtalálnod.
erről konkrétan video is van, úgyhogy hacsak nem szinkronizálták át real time-ban az ekhótévé stúdiójában, akkor nem zellenzéki manipuláció
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem fedezted fel a spanyol viaszt Jóska, ez a dolog elég jól dokumentált, ismert, és létezik. Nem csak egy-egy esemény, vagy egy-egy napilap/portál/tv csatorna kapcsán, de pl. a Facebook ennek a jelenségnek a nonpluszultrája. Olyan a valóságtól elrugaszkodott alternatív valóságot tud kreálni a rákattantak számára, amiből, ha egyszer belekerültek szinte képtelenség segítség nélkül kimászni. Ha akarja, ha nem, "szektás" lesz, hozzászokik ahhoz, hogy csak az ismerősi körből jönnek a hírek (ergó passzolnak az ő valóság-képéhez), és ha csak egy picit is nem azt kapja, amit megszokott és szeret, az igen hamar idegesíti, nem hiszi el, elkezdi utálni.

Mindezzel együtt, azért ne szaladjunk ilyen messzire. Az ide írók döntő többsége nem 24 órában a 444-en logó, politikai megszállott, hanem átlagember, aki él, dolgozik, gyereket nevel, a szüleiről gondoskodik, a hobbijának él (bowl.hu-t látogat), és EKÖZBEN, amikor az ideje engedi, próbál up to date lenni közéleti témákban. És ha abban a nem túl sok időben ami erre marad, nem fárasztja magát azzal, hogy az egy központból irányított Fidesz médiában a fogalmazók által, programszerűen lediktált cikkeket, híreket elolvassa, attól még nem fog veszíteni a valóság-érzékeléséből. Mert az manapság nem több, mint debileknek szóló, szürreális, mesterséges valóságot kreáló propaganda, nem pedig hírforrás. És azt, hogy a kormányzópárt reakciója arra az ellenzéki javaslatra, hogy a devizahitelesek miatt legyen egy extra országgyűlési nap annyi, hogy Soros, azt - olvasson bárki bármit - nehéz másképp interpretálni, mint úgy, hogy egy újabb debilitás.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Ezek most már tényleg nap mint nap tanúbizonyságát adják annak, hogy nincs meg a napi gyógyszeradagjuk.
Vrij6
Arra nem gondolsz, hogy ugyanazt a néhány portált olvasgatva a Soros/Simicska/ellenzéki-média tudatos, manipulatív agymosásának vagy az áldozata, és Magyarország azért annyira nem szörnyű hely, ahogy ezek a siteok próbálják beállítani?

Komolyan véve pedig nekem erről van egy elméletem és egy tapasztalatom.
A tapasztalatom az, hogy pár éve rendeztünk egy eseményt, amiről tudósított az Index. Én végig ott voltam személyesen (én rendeztem), mégis, az eseményen történteket nem a valóságnak megfelelően interpretálták.
Röviden: lakossági fórum egy budapesti (nem állami) fejlesztési projekt kapcsán (ami egyébként azóta minden zűr és zavar nélkül lezajlott, nulla utólagos negatív sajtóvisszhanggal), ahol egy bolond (értsd. ténylegesen beteg) öregasszony szót kapott, majd teljesen más témákról (meghalt a férje, miért nem segít neki senki, beázik a lakása, valami baja van a fiának, meg ilyen teljesen oda nem illó dolgokról) elkezdett végeérhetetlenül, zavarodottan beszélni. Én kb. 5 perc után, amikor láttam, hogy ennek semmi értelme, egy kollégával kikísértettem, bár kicsit hőbörgött emiatt is, egyébként is, de testi kontaktus nélkül elhagyta a helyszínt, majd a fórum zavartalanul folyt tovább érdemi kérdésekről. Másnap az Index erről úgy számolt be, hogy "biztonságiőröket úszítottak az idős hölgyre", ami ugye csak sima clickbait, de a cikkben belül is ez volt a híradás gerince, messze jelentőségén felül kezelve ezt az intermezzót, áthangsúlyozva, jópár csúsztatással, minősítgetésekkel, kivezetést írva (abban ugye már van testi kontaktus) kikísérés helyett, teljesen kihagyva, hogy nem a projekt ellen szólt a nő, hanem egyszerűen bolond volt, stb.
Érdekes volt szembesülni az általam bizton tudott valóság ilyetén átértelmezésével, átírásával, és bár én is indexes vagyok, azt olvasom naponta, nem tudok nem arra gondolni egy olyan hír kapcsán, ahol nem vagyok ott (márpedig majd' mindegyik ilyen), hogy azért nem biztos, hogy pont úgy történt, ahogy megírták.
Ismerősön keresztül meg is kerestem a helyszínről tudósító szerzőt, aki azt mondta, hogy ha nem ír balhéról, akkor semmi értelme nincs az egésznek ("lakossági fórum, ki a faszt érdekel?!"), nulla hírérték, tőle azt várják, hogy valami érdekes történjen, akkor kerül ki a cikke, akkor teljesít megfelelően. Szóval még csak azt se mondom, hogy konkrét koncepcióval érkezett, csak "igyekezett jól végezni" a munkáját.

Az elméletem pedig az, hogy annyira sok a hír, annyira rengeteg információ áraszt el minket, az internet, okostelók felfutásának köszönhetően, hogy ha van valakinek egy tetszőleges prekoncepciója a kormányról, ellenzékről, ufókról, chemtrailről, a világ egy kis szeletének specifikált viselkedéséről, bármiről, akkor mindig fog találni valami hírt, ami ezt támasztja alá.
Pl. Orbán dilettáns tolvaj, mindig lesz valami mészároslőrinces, andyvajnás, habonyos cikkecske, ami ezt alátámasztja az okostelefonos hírírás/kreálás világában. Persze 20 éve ugyanilyen volumenben privatizáltak gyárakat, földeket, erdőket, szőkítettek olajat, stb., tudott is erről mindenki, csak a témával kapcsolatban nem jött elő az interneten napi szinten valami információmorzsa, clickbait felütéssel eladott semmi. Fél évente megírta a Népszabadság, Magyar Nemzet, oszt jónapot.
Ma pedig van többszáz hírsite, akik naponta ontják a maguk clickbait igazságalapú torzításait.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/velemeny/20170731_hont_alitsuk_meg_a_szart_orban_soros_brusszel_ner

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.pakspress.hu/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=65854&nyelv=0
Azt az elborult mindenit. Biztos nyerni fog a lokálpatrióta Pakson. Bár ha lezsírozza, hogy az Olimpiákon minimum 1 arany, 1 ezüst és 1 bronzérmet szerezzenek a paksi versenyzők én azért elgondolkozok 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/08/03/a-nezopont-vezetoje-szerint-a-momentum-azert-furta-meg-az-olimpiat-mert-fekete-gyor-andrasnak-francia-baratnoje-van

Hát persze.

Pedig azt hittem a Soros intézte el
Janek
Ezek most már tényleg nap mint nap tanúbizonyságát adják annak, hogy nincs meg a napi gyógyszeradagjuk.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 444.hu/2017/08/03/a-nezopont-vezetoje-szerint-a-momentum-azert-furta-meg-az-olimpiat-mert-fekete-gyor-andrasnak-francia-baratnoje-van

Hát persze.

Pedig azt hittem a Soros intézte el

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért délután metrózni legalább 4-5 megállót a jó öreg kékkel. Na, hogy is mondjam. Tarlóst mikor fog felszállni a 3-asra? 40-45 fok biztos van, tele van emberrel, mindenki haldoklik, kurva jó a hangulat, de klíma azt azért lécci ne! Nem kell! Majd túléljük valahogy. Jó, igen, kussolok, tele vagyok igényekkel.

Apropó: azt mondtam már, hogy komplett pszichopata, rosszindulatú, idióta faszparaszt barmok irányítják ezt az országot?

 444.hu/2017/08/03/fidesz-soros-gyorgy-ossze-akarja-hivatni-a-magyar-orszaggyulest
Vrij6
Nem ők a pszichopaták, idióták, hanem mi. Az istenadta. Akkor amikor kék metrózunk 45 fokban izzadva, amikor a rokonunk szepsist kap a kórházban, vagy belehal a legyengült szervezete a hőségbe, és mi ennek ellenére a Sorostól meg a migránstól félünk, és arra áll fel a cerkánk, hogy - ötször annyi pénzből mint az oroszok Kazanyban, de - meg tudunk rendezni egy úszó VB-t, akkor azt kapjuk amit érdemlünk. Úszó VB-t kurva drágán, és 45 fokot a metrón. Vagy szepsist a kórházban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Én inkább arra vagyok kíváncsi, a BME-s kollégák mennyire viselik majd jól, hogy 40 tanáruk lelécelt és mondjuk ennyit fognak egy hónap alatt összeszedni😊


Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Azért délután metrózni legalább 4-5 megállót a jó öreg kékkel. Na, hogy is mondjam. Tarlóst mikor fog felszállni a 3-asra? 40-45 fok biztos van, tele van emberrel, mindenki haldoklik, kurva jó a hangulat, de klíma azt azért lécci ne! Nem kell! Majd túléljük valahogy. Jó, igen, kussolok, tele vagyok igényekkel.

Apropó: azt mondtam már, hogy komplett pszichopata, rosszindulatú, idióta faszparaszt barmok irányítják ezt az országot?

 444.hu/2017/08/03/fidesz-soros-gyorgy-ossze-akarja-hivatni-a-magyar-orszaggyulest

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Szavazatokat hoz? Ezt sosem értettem. Választáskor bárki ki tud osztani pár kiló húst, pár liter páleszt, meg pár ezrest. Ezért felesleges egy bűnözőt tartani a háznál.
peterk2005
És ha a vajda (=bűnöző) meg egy bárki is osztogat ezt-azt, akkor szerinted kitől fogadják el a "szavazók"?
Matthew99
minden Vajda nevében kikérem a bűnözőkkel azonosítást! 😀
Negritis
Elnézést. Én csak a mondatbeli beazonosítás végett írtam. Igazából sosem jutott eszembe, hogy egyetlen vajda is csinálna törvénytelen dolgokat 😀 | Remélem ezt olvassák azok is akik az előző hsz miatt el akarnak kapni 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 hvg.hu/itthon/20170725_A_Materazzihatas_kovetkezmenyei


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....
zemanla
Jaja, pl.: Farkas Flóris is retteghet most már. Jah, nem.
Vrij6
nana.
a fakockás szavazatokat vesz el.
a hacker szavazatokat vesz el.
Farkas Flóri szavazatokat hoz.

nem nehéz kimatekozni.
slowmotion
Szavazatokat hoz? Ezt sosem értettem. Választáskor bárki ki tud osztani pár kiló húst, pár liter páleszt, meg pár ezrest. Ezért felesleges egy bűnözőt tartani a háznál.
peterk2005
És ha a vajda (=bűnöző) meg egy bárki is osztogat ezt-azt, akkor szerinted kitől fogadják el a "szavazók"?
Matthew99
minden Vajda nevében kikérem a bűnözőkkel azonosítást! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....
zemanla
Jaja, pl.: Farkas Flóris is retteghet most már. Jah, nem.
Vrij6
nana.
a fakockás szavazatokat vesz el.
a hacker szavazatokat vesz el.
Farkas Flóri szavazatokat hoz.

nem nehéz kimatekozni.
slowmotion
Szavazatokat hoz? Ezt sosem értettem. Választáskor bárki ki tud osztani pár kiló húst, pár liter páleszt, meg pár ezrest. Ezért felesleges egy bűnözőt tartani a háznál.
peterk2005
És ha a vajda (=bűnöző) meg egy bárki is osztogat ezt-azt, akkor szerinted kitől fogadják el a "szavazók"?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....
zemanla
Jaja, pl.: Farkas Flóris is retteghet most már. Jah, nem.
Vrij6
nana.
a fakockás szavazatokat vesz el.
a hacker szavazatokat vesz el.
Farkas Flóri szavazatokat hoz.

nem nehéz kimatekozni.
slowmotion
Szavazatokat hoz? Ezt sosem értettem. Választáskor bárki ki tud osztani pár kiló húst, pár liter páleszt, meg pár ezrest. Ezért felesleges egy bűnözőt tartani a háznál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....
zemanla
Jaja, pl.: Farkas Flóris is retteghet most már. Jah, nem.
Vrij6
nana.
a fakockás szavazatokat vesz el.
a hacker szavazatokat vesz el.
Farkas Flóri szavazatokat hoz.

nem nehéz kimatekozni.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....
zemanla
Jaja, pl.: Farkas Flóris is retteghet most már. Jah, nem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..
gordon
Nah, igen, ha vannak súlyos esetek!....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tarlós ba beindult.
- Odaszól a mozgássérülteknek
- Összehangolt 300 misis hacker támadás zajlik a BKK ellen
- Fejelentik a fakockával metrót megakasztót
Toca
Fakockás feljelentve, hacker srác feljelentve...
Még mondja valaki, hogy ez egy következmények nélküli ország..