Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
mocsokjó oldal
 koztunkelnek2.tumblr.com/
baggio
Én is megtaláltam az előző linken a kommentek között : D
Szerintem mindenki ismer ilyen embereket, akik amúgy lehetnek éppen tök normálisak is, mégis képesek ekkora kreténségeket beszélni.

Perception is reality.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
mocsokjó oldal
 koztunkelnek2.tumblr.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A Vastagbőr sokszor túltolja a biciklit, de az infografikáik vernek mindent.

 vastagbor.atlatszo.hu/2015/09/08/az-europai-unio-legnagyobb-valsaga/

De igaz, Sobri populista.
Gyurma
és jók a számok, csak nem használják, ha egy nyári nap alatt 3000 gyön át, akkor az összes összefogdosott ugyi ötven nap alatt kavarta meg a fosos lábost. Én inkább egy olyan eseményhorizontot vázolnék fel, amiből lehetne okulni - 1985.05.29 bekdüntő Heysel. Tehát feltorlódik egy tízezres tömeg, ki mondja meg, hogy mondjuk ásotthalom mikor indul meg? vagy szeged? Márpedig jelen helyzetben nem sok megoldást látok, minthogy a megindult tömeget hagyják beterelni a szektorba. Mikor érik el azt a számot, hogy pattanásig feszült helyzet lesz a szektorban is, nem csak a beengedő kapuknál? Hány ember fog meghalni? Mer egyszerűen az egész szarhalmaz unióstul mindenestül csak akkor fog érdemi cselekvésbe, ha már meghalnak, S akkor ki lehet tiltani a magyarokat aunióból. Persze mi járnánk a legjobban...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az intersziti, külön dohányzóval és dühöngővel meg méretes Planetárium tacepaókkal.peterk2005
nem kell mellre szívni. azért kérdeztem, mert a Vác a nyáron NB3->NB2 utat járt be a nyáron, a Kaposvár meg NB2->megye I-et. azóta megnéztem, szerintem összekeverted a Zetét (gyenge csapat) a Kaposvárral (nagyon gyenge csapat)
slowmotion
Nem szívtam mellre, csak a futballtudásomból (mármint a gurulósból) ennyire telik. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
A Vastagbőr sokszor túltolja a biciklit, de az infografikáik vernek mindent.

 vastagbor.atlatszo.hu/2015/09/08/az-europai-unio-legnagyobb-valsaga/

De igaz, Sobri populista.

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Mondjuk bevallom őszintén, én egy hónappal ezelőtt nem gondoltam volna hogy mostanra ilyen állapotok lesznek, és lehet hogy most még csak a 18. a sorban (szerinted), de ha így halad, akkor ez a szám kúszik feljebb is.
eaglesmcnabb
Tízszer ennyi embert is le lehetne kezelni egy rendes infrastrukturális háttérrel, meg egy kis hajlandósággal a probléma megoldására. Csak ezeket meg kellett volna teremteni mielőtt ideér a tömeg. Ja, hogy akkor nem lett volna ekkora durranás, mert nem gyalogolt volna senki az M1-esen? Hát igen... Amúgy azon csodálkozok, hogy nem találta még ki valamelyik túlbuzgó államtitkár a gyalogos autópálya matricát.

Európa népessége 750 millió. Ha évente egymillióan érkeznének, az is kezelhető lenne (kellene, hogy legyen).
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Nem a médiáról beszéltem, hanem rólunk közemberekről. A politikai média bevándorlókat mutogat elöl-hátul-alul-felül, a celeb bulvármédia meg Kiszel Tündével a címlapján jelenik meg. A sportmédia meg a magyar bajnokság legutóbbi Vác-Kaposvár meccséről cikkez a címoldalán. NFL vagy éppen US Open helyett. Ha ez az igazodási pont, akkor igazodnunk kéne mindenütt, nem? Vagy azt azért mégse? 😊

Egyébként, ha szerinted eltartott kisujjas sznobizmus az, hogy a kábé kétezer poszt között, ami itt az utóbbi 1 hónapban született bevándorlás témában, közte egy posztban valaki megemlíti, hogy időnként jó lenne fordítani egyet az újságban, mert nem csak a vezércikkről szól a világ, más meg ír egy szerinte jelenleg nagyobb problémát, akkor igazad van, ez tényleg a kocsma. 😀peterk2005
bocs, csak érdeklődöm.
milyen Vác-Kaposvár?
slowmotion
Az intersziti, külön dohányzóval és dühöngővel meg méretes Planetárium tacepaókkal.
peterk2005
nem kell mellre szívni. azért kérdeztem, mert a Vác a nyáron NB3->NB2 utat járt be a nyáron, a Kaposvár meg NB2->megye I-et.
azóta megnéztem, szerintem összekeverted a Zetét (gyenge csapat) a Kaposvárral (nagyon gyenge csapat)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 www.portfolio.hu/gazdasag/oriasi_bajban_az_ensz_segelyszervezetei_a_menekultvalsag_kozepette.2.219204.html?utm_source=index_main&utm_medium=portfolio_box&utm_campaign=portfoliobox


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem a médiáról beszéltem, hanem rólunk közemberekről. A politikai média bevándorlókat mutogat elöl-hátul-alul-felül, a celeb bulvármédia meg Kiszel Tündével a címlapján jelenik meg. A sportmédia meg a magyar bajnokság legutóbbi Vác-Kaposvár meccséről cikkez a címoldalán. NFL vagy éppen US Open helyett. Ha ez az igazodási pont, akkor igazodnunk kéne mindenütt, nem? Vagy azt azért mégse? 😊

Egyébként, ha szerinted eltartott kisujjas sznobizmus az, hogy a kábé kétezer poszt között, ami itt az utóbbi 1 hónapban született bevándorlás témában, közte egy posztban valaki megemlíti, hogy időnként jó lenne fordítani egyet az újságban, mert nem csak a vezércikkről szól a világ, más meg ír egy szerinte jelenleg nagyobb problémát, akkor igazad van, ez tényleg a kocsma. 😀peterk2005
bocs, csak érdeklődöm.
milyen Vác-Kaposvár?
slowmotion
Az intersziti, külön dohányzóval és dühöngővel meg méretes Planetárium tacepaókkal.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Nem a médiáról beszéltem, hanem rólunk közemberekről. A politikai média bevándorlókat mutogat elöl-hátul-alul-felül, a celeb bulvármédia meg Kiszel Tündével a címlapján jelenik meg. A sportmédia meg a magyar bajnokság legutóbbi Vác-Kaposvár meccséről cikkez a címoldalán. NFL vagy éppen US Open helyett. Ha ez az igazodási pont, akkor igazodnunk kéne mindenütt, nem? Vagy azt azért mégse? 😊

Egyébként, ha szerinted eltartott kisujjas sznobizmus az, hogy a kábé kétezer poszt között, ami itt az utóbbi 1 hónapban született bevándorlás témában, közte egy posztban valaki megemlíti, hogy időnként jó lenne fordítani egyet az újságban, mert nem csak a vezércikkről szól a világ, más meg ír egy szerinte jelenleg nagyobb problémát, akkor igazad van, ez tényleg a kocsma. 😀peterk2005
bocs, csak érdeklődöm.
milyen Vác-Kaposvár?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És mi akadályozza meg a nem kormánypárti médiát, hogy ezekkel foglalkozzon? a 444.hu azt hiszem, nem nevezhető vad-fideszes bagázsnak, mégis az első 20 hírből 18 migrál (+1 ultrák [hoolok] börtönbüntetése, +1 lengyel aranyvonat). ez 90%. nem biztos, hogy a keverttel van a baj, ha a kocsmában nem a pedagógus életpálya modell a téma... és egyébként mi jelentősége lenne, ha a földmutyi a közbeszéd tárgya lenne? a trafik mutyi kiverte a biztosítékot, aztán végigvitték, megcsinálták, nem történt semmi, nem borult lángba az ország. a fölszámoló mutyi már a kutyát sem érdekelte, csak azt, akinek közvetlenül az egzisztenciáját veszélyeztette. ez már nem az a demokrácia, amiben a közvélemény nyomást tud gyakorolni. nézd, én egy faék egyszerűségű fuvaros vagyok. nem én fogom megoldani az ország gondjait. nem azt állítom, hogy a migrációnál nincs nagyobb probléma, hanem azt, hogy a migrációról beszélgetőket lebirkázni, lehurrogni olyan fajta eltartott kisujjas sznobizmus, amiért nálunk vidéken az öregek finoman meglegyintettek, és igazuk volt. sehol nincs leírva, hogy az aktuálisan legégetőbb problémának kell címlapon szerepelni. igen, az adóelkerülés valószínűleg tisztán pénzben nézve ezer milliárdokkal többet vesz ki az állam zsebéből, mint amit eddig kerítéssel, bkv buszokkal együtt a migráció miatt költöttek. csak az nem kocsma téma.
jorge
Nem a médiáról beszéltem, hanem rólunk közemberekről. A politikai média bevándorlókat mutogat elöl-hátul-alul-felül, a celeb bulvármédia meg Kiszel Tündével a címlapján jelenik meg. A sportmédia meg a magyar bajnokság legutóbbi Vác-Kaposvár meccséről cikkez a címoldalán. NFL vagy éppen US Open helyett. Ha ez az igazodási pont, akkor igazodnunk kéne mindenütt, nem? Vagy azt azért mégse? 😊

Egyébként, ha szerinted eltartott kisujjas sznobizmus az, hogy a kábé kétezer poszt között, ami itt az utóbbi 1 hónapban született bevándorlás témában, közte egy posztban valaki megemlíti, hogy időnként jó lenne fordítani egyet az újságban, mert nem csak a vezércikkről szól a világ, más meg ír egy szerinte jelenleg nagyobb problémát, akkor igazad van, ez tényleg a kocsma. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Csak annyi,hogy azért gondolni kell a választásokra és nem kell a balhé...

több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Jó, ha a közéleti vita annyi, hogy elmondjuk naponta a bevándorló kérdés helyett, hogy de sok a hülye, annak tényleg nincs több értelme. 😊 De azért vannak tartalmi kérdések, amiről érdemes lenne vitatkozni. Például, hogy mondjak egyet: Nemrégiben kb. félmillió hektár állami tulajdonú föld eladásáról döntöttek. Túl azon, hogy nyilván ez is megy a haveroknak, majd annyiért amennyiért, ez pl. azzal is járhat, hogy ez a félmillió hektár is pár év alatt besorol a többi olyan földterület közé, amelyiket ma bújtatott módon külföldiek művelnek. Aztán újabb néhány évvel később már nem csak művelnek, hanem tulajdonolnak is. Mert ugye, a pár évvel ezelőtti földbérlet-újraosztásban úgy sikerült átrendezni a viszonyokat, hogy a helyi paraszt meg a volt téeszelnök (fújkomcsi) helyett megkapta a képviselő unokanővére, aki a városban amúgy kozmetikus. Ezért is van az, ugye, hogy miközben a tulajdonosok száma vagy ötször annyi lett, a földeken dolgozók száma eközben csökkent. Miért? Hát mert régen lehet, hogy 200 hektárt bérelt a helyi TSZ, de az meg is művelte. Most ugyazt a 200 hektárt megkapták négyen. Egy kozmetikus, egy irodista, egy ügyvéf, stb. És ők viszont nem művelik meg. Felveszik a hektáronkénti izmos összegű EU támogatást, aztán annyi. Na, az ilyen emberek, ha még meg is vehetik azt a földet, akkor gondolod, hogy jobban megművelik? Ezek pontosan olyan emberek, mint annak idején a kárpótlási jegyes földtulajdonosok, akiknek szintén semmi közük nem volt már a földhöz (a nagyszüleiknek volt utoljára). És nem is jelentett nekik hazafiúi problémát kiadni bérbe Hanzinak...

Na, ez a történet pl. a bevándorlási hiszti elmúlt két hónapja alatt futott le. És tudok még mondani tíz ilyent. Ezittabaj kérem, hogy ezt fedi le a teliszemetelt busz képe az újságok címlapján, meg a közbeszédben...
peterk2005
és mi akadályozza meg a nem kormánypárti médiát, hogy ezekkel foglalkozzon? a 444.hu azt hiszem, nem nevezhető vad-fideszes bagázsnak, mégis az első 20 hírből 18 migrál (+1 ultrák [hoolok] börtönbüntetése, +1 lengyel aranyvonat). ez 90%. nem biztos, hogy a keverttel van a baj, ha a kocsmában nem a pedagógus életpálya modell a téma... és egyébként mi jelentősége lenne, ha a földmutyi a közbeszéd tárgya lenne? a trafik mutyi kiverte a biztosítékot, aztán végigvitték, megcsinálták, nem történt semmi, nem borult lángba az ország. a fölszámoló mutyi már a kutyát sem érdekelte, csak azt, akinek közvetlenül az egzisztenciáját veszélyeztette. ez már nem az a demokrácia, amiben a közvélemény nyomást tud gyakorolni. nézd, én egy faék egyszerűségű fuvaros vagyok. nem én fogom megoldani az ország gondjait. nem azt állítom, hogy a migrációnál nincs nagyobb probléma, hanem azt, hogy a migrációról beszélgetőket lebirkázni, lehurrogni olyan fajta eltartott kisujjas sznobizmus, amiért nálunk vidéken az öregek finoman meglegyintettek, és igazuk volt. sehol nincs leírva, hogy az aktuálisan legégetőbb problémának kell címlapon szerepelni. igen, az adóelkerülés valószínűleg tisztán pénzben nézve ezer milliárdokkal többet vesz ki az állam zsebéből, mint amit eddig kerítéssel, bkv buszokkal együtt a migráció miatt költöttek. csak az nem kocsma téma.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a hír értéket növelik bizonyos tényezők. emiatt hír a bevándorló, és nem hír a dilettáns vezetés. meg hát arról pontosan mit lehet vitatkozni? sok a hülye? sok.
a bevándorló kérdés akármekkora gumicsont, kormányokat fog megbuktatni, marginális pártokat felemelni. nekem személy szerint sokkal nagyobb probléma a szeptember 1-jén elkezdett körforgalom a város közepén, minthogy onnan 600 méterre raktak vonatra migránsokat. csak ezen a körforgalmon mi elég nehezen fogunk egymással polemizálni, mert téged pl kicsit sem érint. meg decemberre így is úgy is elkészül, még akkor is ha, én addigra komoly konfliktusban leszek az óvónőkkel.
jorge
Jó, ha a közéleti vita annyi, hogy elmondjuk naponta a bevándorló kérdés helyett, hogy de sok a hülye, annak tényleg nincs több értelme. 😊 De azért vannak tartalmi kérdések, amiről érdemes lenne vitatkozni. Például, hogy mondjak egyet: Nemrégiben kb. félmillió hektár állami tulajdonú föld eladásáról döntöttek. Túl azon, hogy nyilván ez is megy a haveroknak, majd annyiért amennyiért, ez pl. azzal is járhat, hogy ez a félmillió hektár is pár év alatt besorol a többi olyan földterület közé, amelyiket ma bújtatott módon külföldiek művelnek. Aztán újabb néhány évvel később már nem csak művelnek, hanem tulajdonolnak is. Mert ugye, a pár évvel ezelőtti földbérlet-újraosztásban úgy sikerült átrendezni a viszonyokat, hogy a helyi paraszt meg a volt téeszelnök (fújkomcsi) helyett megkapta a képviselő unokanővére, aki a városban amúgy kozmetikus. Ezért is van az, ugye, hogy miközben a tulajdonosok száma vagy ötször annyi lett, a földeken dolgozók száma eközben csökkent. Miért? Hát mert régen lehet, hogy 200 hektárt bérelt a helyi TSZ, de az meg is művelte. Most ugyazt a 200 hektárt megkapták négyen. Egy kozmetikus, egy irodista, egy ügyvéf, stb. És ők viszont nem művelik meg. Felveszik a hektáronkénti izmos összegű EU támogatást, aztán annyi. Na, az ilyen emberek, ha még meg is vehetik azt a földet, akkor gondolod, hogy jobban megművelik? Ezek pontosan olyan emberek, mint annak idején a kárpótlási jegyes földtulajdonosok, akiknek szintén semmi közük nem volt már a földhöz (a nagyszüleiknek volt utoljára). És nem is jelentett nekik hazafiúi problémát kiadni bérbe Hanzinak...

Na, ez a történet pl. a bevándorlási hiszti elmúlt két hónapja alatt futott le. És tudok még mondani tíz ilyent. Ezittabaj kérem, hogy ezt fedi le a teliszemetelt busz képe az újságok címlapján, meg a közbeszédben...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Mondjuk bevallom őszintén, én egy hónappal ezelőtt nem gondoltam volna hogy mostanra ilyen állapotok lesznek, és lehet hogy most még csak a 18. a sorban (szerinted), de ha így halad, akkor ez a szám kúszik feljebb is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
ÁNNYI BÓTBECSUK
törökgáborelemez
1 órája ·
Az egyrészt-másrészt védelmében
Ahogy ezt megszokhattuk, a politikai szereplők, a véleménymondók és a média egy jelentős része ezerrel dolgozik azon, hogy semmilyen árnyalt véleményt ne lehessen kialakítani a menekültek ügyében. Velük vagy ellenük. Bevándorlásbarát vagy bevándorlásellenes. Hazaáruló vagy nemzetben gondolkodó. Civilizált vagy idegengyűlölő. Végső soron: orbánellenes vagy orbánista.
Aki akar, és különösen akinek ez érdeke, álljon be nyugodtan a sorba, de ha minden ügyben az határozza meg a véleményünket, hogy mi a viszonyunk Orbán Viktorhoz és a szeretett pártjainkhoz, akkor tényleg semmi sem különböztet meg minket a kolompra vonuló nyájtól.
Pedig szerintem simán gondolhatunk olyanokat, amelyek hol egyeznek, hol meg nem egyeznek egy politikus véleményével. Én például kifejezetten támogatom, hiszen magam is írtam erről korábban, amikor a magyar miniszterelnök arról beszél, hogy nem ország az, amely nem tudja ellenőrizni, ki lép be a határain. Így van, hajrá, tegyünk meg mindent azért, hogy ellenőrzött legyen az országba történő belépés. Ugyanakkor kifejezetten taszít, amikor a kormánypárti politikusok úgy beszélnek az országba már belépett menekültekről, mintha képtelenek lennének felismerni, hogy ők is emberek. Több erőfeszítést a segítségben, kevesebbet a gyűlöletkeltésben.
Ha csak az elsőről van szó, szemét orbánista talpnyaló vagyok. Ha a másodikról beszélünk, szánalmas liberális bohóc leszek. Értem persze, hogy a politikusok félnek az egyrészt-másrésztről, mert azt hiszik, hogy az emberek képtelenek az árnyalt gondolkodásra. Pedig az élet semmi másról nem szól, csak erről: aki képes egy kérdésnél többet is megválaszolni magának a világról, az mindig egyrésztekkel és másrésztekkel szembesül. Ahogy egy kedves idős kollégám egyszer megfogalmazta: ha nem érted, hogy mi az árnyalt gondolkodás, kérdezz meg embereket a párjukról. Ilyeneket fognak mondani: Laci jó az ágyban, de nem viszi le a szemetet... Még szeretni is lehet úgy, hogy közben van másrészt, hát a politikáról mi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Sosem gondoltam volna, hogy lesz olyan kérdés/kijelentés melyben egy platformra kerülök a vén magyargyűlölővel, mégis így alakult:
 mandiner.hu/cikk/20150907_kertesz_imre_europa_ongyilkos_liberalizmusarol

Szerkesztette: Dub
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Néha az az érzésem,hogy Sobrinak van egy gépe ami random szavakat tesz nyelvtanilag helyes formában egymás mellé...

Ha meg vagy fazva, fáj a lábad, de mindamellett véletlenül pl levagod az ujjad, gondolom először kikuralod a megfazasod, és hagyod magad elverezni.

A legnagyobb populistak tanulhatnanak tőled. Tipikus példája vagy annak,hogy egy szakpolitikai, társadalmi konszenzusra épülő kerdesbe azonnal a mély belpolitikat belekevered.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Mennyire szeretném azt egyszer megélni, hogy olyan politikusaink lennének jobb és baloldalon, akik egy ilyen nagy horderejű kérdésben le tudnak ülni és legalább valamiben egyet tudnak érteni, hiszen Magyarország érdeke mindenképpen ez lenne.
De attól félek, hogy ehhez túl öreg vagyok így ilyet csak külföldi példákban láthatok.
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
nem talán, hanem biztos. a politika soha nem a valós teljesítményről szól. választást kell nyerni. és ez még akkor is így lesz, ha ebben a topikban fel sem merül a migráció, de teleírunk 5 oldalt az önkormányzatok eladósodásáról, vagy a földalapú támogatásokról. lazy daisy.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
naná. ellenségképet sokkal könnyebben lehet kreálni, mint rendbe tenni az egészségügyet. és mivel könnyebb, ezért a hajlandóság is nagyobb rá. talán szavazatokat is könnyebben lehet vele szerezni. easy peasy.
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A TV-ben bejönnek. Ha a határvidéken élsz, akkor nemszóltam, de ha nem, akkor neked személy szerint mennyire mentek bele az életedbe? Ha Pesten élsz, akkor mondjuk okoztak nagyobb kellemetlenséget, mint az átépítések miatti dugók pár hónapja/hónapig? Vagy vidékiként mondjuk a nyári viharok után elöntött pince? Vagy az elvert gabona? Vagy az allergiád, ha van? (Ne legyen. 😊 )

Én is szeretek közéleti témákról dumálni, és mivel most ez a téma ural mindent, hozzá is szólok rendszeresen. De azért ettől ez még gittrágás, miközben tényleg húsbavágó dolgokról egy szót nem beszélgetünk. Mert nem érdekesek, vagy nem is tudunk róla, vagy csak egyszerűen kismacskák vagyunk, akit csak az elé belógatott gombolyag érdekel, mert csak azt veszi észre. Tök mindegy az ok, Sobrinak igaza van.
peterk2005
a hír értéket növelik bizonyos tényezők. emiatt hír a bevándorló, és nem hír a dilettáns vezetés. meg hát arról pontosan mit lehet vitatkozni? sok a hülye? sok.
a bevándorló kérdés akármekkora gumicsont, kormányokat fog megbuktatni, marginális pártokat felemelni. nekem személy szerint sokkal nagyobb probléma a szeptember 1-jén elkezdett körforgalom a város közepén, minthogy onnan 600 méterre raktak vonatra migránsokat. csak ezen a körforgalmon mi elég nehezen fogunk egymással polemizálni, mert téged pl kicsit sem érint. meg decemberre így is úgy is elkészül, még akkor is ha, én addigra komoly konfliktusban leszek az óvónőkkel.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A jövőnket (Európáét és az országét) nagyban befolyásolhatják a napokban történő dolgok.
Nem Habony megrendelésére érkeznek ide a világsajtó vezető orgánumai, hanem mert a felmerült probléma és annak kezelése fontos folyamatokat determinálhat.
Ez a kérdés már túlnőtt a fidesz játszóterén, ami persze nem jelenti azt, hogy ne azon vezérlő elvek mentén járjanak el a külpolitikában, amelyek mentén próbálták a jobbikhoz sodródó szavazókat visszaterelni magukhoz.

több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A TV-ben bejönnek. Ha a határvidéken élsz, akkor nemszóltam, de ha nem, akkor neked személy szerint mennyire mentek bele az életedbe?
peterk2005
(Igazábó viccűtem, Sobri paródia.)
Életemet annyira befolyásolja, hogy tegnap beszéltem olyannal, aki látott migránsokat. Vagyis semennyire. Még.
Azt látom, hogy az EU szabályozása a kérdésben többszörösen megbukott. A Dublin III. kuka.
"Közeleg a tél!" Talán Havas Jon nélkül is lesz elég idő, hogy egységes és használható megoldást találjon ki az EU a következő nyarak turnusainak kezelésére.
Az araboknál jó pár évig nem lesz béke, rendezett helyzet. Nem lesz jó vége, ha a nemzetállamok saját belpolitikai hasznukat nézik továbbra is. Minél később találnak megoldást, annál kevésbé valószínű, hogy fegyver nélkül meg lehet oldani.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Magyarország valós problémái:
1. egészségügy
2. korrupció
3. adómorál
4. dilettáns vezetés
.18. bevándorlók
A különböző médiumok felületén leginkább kommunikált téma:
1. bevándorlók
2. bevándorlók
3. bevándorlók
Habony Árpád egy nagyon okos ember, aki megint royal flushre royal flusht rakott össze.
Sobri
Mer' az 1-17 problémát nem engedjük be az életünkbe, a bevándorlók meg erőszakkal bejönnek, hiába a kerítés.Atari
A TV-ben bejönnek. Ha a határvidéken élsz, akkor nemszóltam, de ha nem, akkor neked személy szerint mennyire mentek bele az életedbe? Ha Pesten élsz, akkor mondjuk okoztak nagyobb kellemetlenséget, mint az átépítések miatti dugók pár hónapja/hónapig? Vagy vidékiként mondjuk a nyári viharok után elöntött pince? Vagy az elvert gabona? Vagy az allergiád, ha van? (Ne legyen. 😊 )

Én is szeretek közéleti témákról dumálni, és mivel most ez a téma ural mindent, hozzá is szólok rendszeresen. De azért ettől ez még gittrágás, miközben tényleg húsbavágó dolgokról egy szót nem beszélgetünk. Mert nem érdekesek, vagy nem is tudunk róla, vagy csak egyszerűen kismacskák vagyunk, akit csak az elé belógatott gombolyag érdekel, mert csak azt veszi észre. Tök mindegy az ok, Sobrinak igaza van.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)