Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner
Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )Gyurma Pappa
Szerintem ennek a cikknek is a kommentjei a legjobbak. Annyira visszaigazolják Lovasi-t, hogy akár egy számot is írhatna róla. 😊peterk2005
Ja, hogy megint elolvastad ezeket? 😊 Én nem húzom az időmet, de kávé mellé tök jó volt Lovi, aki egyébként tényleg egy ilyen fazon, mint itt kiderült, és ő 5 éve is kb. ugyanezeket mondta (csak nyilván más témában). Aki meg olvasta az autobiográfiáját, az tudja hogy 20 éve is ilyen fazon volt.

De szerintem teljesen rendben van amit mond, még ha nem is értünk egyet egy-két dologban (multikulti esélyei).

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Túl sokat hallgatták az emberek ezt a tracket:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Mire megérted a helyzetet már késő lesz...NB2
Igen olvastam,hogy katonak jönnek elfoglalni az országot.
Napi ezer tele pénzel erősek jol kepzettek.
Az időjárást is ők hozták azt nem is tudja még a radikális oldal pedig de.
Felismerték milyen csodás Magyarország ,ők tudjak nem holmi fejlett országot kell elfoglalni hanem ...

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner
Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )Gyurma Pappa
Szerintem ennek a cikknek is a kommentjei a legjobbak. Annyira visszaigazolják Lovasi-t, hogy akár egy számot is írhatna róla. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 041 — nabege2@yahoo.com
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Mire megérted a helyzetet már késő lesz...
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Az ilyenek nagy részének az sem esik le, hogy a szülei/nagyszülei/más rokonai '56 után nem kaptak ilyen támadásokat. Most meg fröcsögnek egy internetes oldalon, hogy micsoda nagy tetteket tudnának megtenni. Persze a szájuk nagy a négy fal között, de amúgy annyira igénytelenek, hogy a házuk előtt a füvet nem hajlandók levágni.
Elnézést az általánosításért.

(Hol vannak most az önkéntes kerítés építők például, rengetegen ajánlkoztak nem is olyan régen erre a nemes, hazafias feladatra...)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner

Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ugye, Szerbia felől van vonatközlekedés Magyarországra.Na, akkor most mi lesz?laccoo74
valaki csináljon már egy ilyen 444-es képet(kb az a színvonal és itt nem a paint skillre gondolok) a Tiszáról is, azon is ki lehetne akadnichvs
jönnek majd megint a békaemberek meg az ürgebőrbe varrt üzenetek... a nemzetközi helyzet meg még tovább fokozódik...

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...Jan
Lehet, hopgy úgy volt vele, hogy majd te úgy is hozzáteszed. 😀peterk2005
Tegnap egy órán át hallgattam Nógrádit az echo tv-n, azóta úgy érzem hogy mindent tudok a témáról. 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...Jan
Lehet, hopgy úgy volt vele, hogy majd te úgy is hozzáteszed. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
 tablet.mno.hu/magyar_nemzet_magazin/ugynokugy-ujratoltve-avagy-miert-lapit-a-politikai-elit-1299072

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 259 — The Mathematician
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...Jan
nem mind de nagy részük igen, és elvileg japán a hírműsor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 259 — The Mathematician
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnn

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
 gepnarancs.hu/2015/08/orban-viktor-a-vasutas/

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 041 — nabege2@yahoo.com
egy dolog a fidesz utálat és másik dolog a bevándorló rész
nem kéne összekeverni a kettőt
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 259 — The Mathematician
pedig most raktak mozgó budikat az állomásokra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyszóval ezt a mostani drótakadályt felfoghatjuk egy 5 milliárdos reklámkampánynak. Az "igazi" kerítés meg majd 22 milliárdért megépül valamikor. Lehet, hogy addigra bonthatjuk is le. 😀

Ja, és az is vicces, hogy ez a kerítés kb 22 milliárd lesz, eközben a teljes menekültügyi kérdésre cakumpakk olyan 4 milliárdot költünk. Menekülttáborostul, bürokráciástul, mindenestül. Ez kb. egy századvég-tanulmánnyi összeg. Nem csoda, hogy sopánkodunk, hogy a bevándorlók a térre sz*rnak, nincs pénz még mozgó budik telepítésére se. xD


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Szerintem a vége a hármashatárnál röhejesebb:

De ez a kerítés csak ideiglenes akadály, amit azért építenek, hogy augusztus végére legyen valami, mivel V. Iktor király beszédében kinyilatkoztatásában ezt a dátumot említette.
(Ahogyan anno Horn, a nyugdíjasok ingyenes MAHART MALÉV jegyeit megígérte.)Atari
Nagyjából, mint az m1, amire mondták az elvtársak, hogy március 15-én showtime, hatörik, ha szakad. Tört is. Szakadt is. Tipikus magyar narancs szindróma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szerintem a vége a hármashatárnál röhejesebb:

De ez a kerítés csak ideiglenes akadály, amit azért építenek, hogy augusztus végére legyen valami, mivel V. Iktor király beszédében kinyilatkoztatásában ezt a dátumot említette.
(Ahogyan anno Horn, a nyugdíjasok ingyenes MAHART MALÉV jegyeit megígérte.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk, ez a kerítésmagasság egy edzettebb honfoglalónak nem jelent akadályt.laccoo74
Ma beszélgettem egy sráccal, aki részt vesz a kerítésépítésben.
Nem is kell ugrani, ráterítesz egy vastag pokrócot vagy egy pallót és könnyedén át lehet jutni.
Amúgy két hetes váltásokban mennek a katonák, konténerekben laknak/tusolnak és közmunkások is dolgoznak. Elméletileg november 1-re lesz kész teljesen.

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Mondjuk, ez a kerítésmagasság egy edzettebb honfoglalónak nem jelent akadályt.laccoo74
Az egyenesen jöhet a magyar atlétika csapatba😊
Amúgy a kerítésnek tűzparancs nélkül nem sok értelme van...NB2
Az hiányzik még...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 041 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk, ez a kerítésmagasság egy edzettebb honfoglalónak nem jelent akadályt.laccoo74
Az egyenesen jöhet a magyar atlétika csapatba😊
Amúgy a kerítésnek tűzparancs nélkül nem sok értelme van...
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mondjuk, ez a kerítésmagasság egy edzettebb honfoglalónak nem jelent akadályt.