Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Sobri!

1. Egymillió ember szavazott a Jobbikra, ennyi hülye csak nincs😊
2. Az, hogy a bal oldal ilyen erős köszönhető a sok begyöpösödött nyugdíjasnak. Félreértés ne essék kell egy baloldal, legyen. De még mindig rengeteg ember él és úgy szavaz, hogy 80-ban jobb volt a komcsik alatt.
3. Nem tehet róla senki (sem a Jobbik, sem az Összefogás), hogy a kétharmad ilyen módon alakította át a választási tv-t, hogy 44%-kal kétharmadra lehet jutni.
A nácizás meg már tényleg röhejes.
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Biztos ünnepi szünnapot tartanak a Pest környéki szakadt kurvák, azért ez a nagy frusztráltság 😀
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Úgy látom kár a kötekedőknek válaszolni, mert jön a szokásos náci, náci, bla bla bla, náci náci és fasiszta.
Sajnálatos, hogy pár ember megragadt ezen a szinten.

Megértem, hogy egyeseknek a vidék valósága felfoghatatlan, jobb a négy fal közül okoskodni.

Pár százezer ember leagyhalottazása meg tökéletesen minősíti a hozzászólót. Végül is érvelni minek, egyszerűbb a megszokott mantrákat nyomatni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt kár volt idefröcsögni.cartman023
Szerintem Mari nénit volt kár felhozni. Ha már fröcsögésnél tartunk.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Vagyis az egyszeri Jobbik-szavazó örül, de nem elégedett, hisz semmi se változik az elmúlt 4 évhez képest.
Akkor felmerül a kérdés: ugyan, mégis, minek örül?
Hogy van az országban pár százezer hozzá hasonló ostoba agyhalott?
Ezzel legitimáltnak tűnik önnön deformitása?
Mert ilyen gyér eredménnyel se szebb jövő, se szebb jövedelem nem lesz, se cigánymentesítés, még csak legitimáció sincs arra, hogy nekikezdjenek a megoldhatatlan problémák orvosolásának, és való igaz, még kormányzati pénz se egy esetleges jobbikos falu- vagy városvezetés számára.
Vagy annak, hogy a valóban totál lejáratódott, leamortizálódott, sárga földi alázott "baloldal", még így is többek számára vonzó alternatíva, mint a "mélymagyar" ostobaság?
Vagy annak, hogy segítenek egzisztenciálisan kb. 50-150 megélhetési nácit, és mégannyi igazi dilinyóst?
Vagy van, aki őszinte naivitással azt hiszi, hogy 2018-ban nem a Fidesz fog nyerni?

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendőSobri Jóska
A nácizás miatt nem nagyon akartam írni, de azért rászánom magamat.
cartman023
Miért?szaba
Mert kezd egy kicsit unalmas lenni.
De ha szeretnéd, akkor megkérdezem Marika nénit, akit heti 2-3x rabolnak ki, hogy milyen érzés egy náci pártra szavazni.cartman023
Szerintem meg te kezdesz unalmas lenni.

Őszintén, mennyiben tér el ez a retorika, érvrendszer a hitleri retorikától, érvrendszertől? Mitől lesz jobb, ha a Jobbik lesz hatalmon, egycsapásra megoldják, hogy ne legyen cigány mélyszegény bűnözés?

Teljesen mindegy, hogy ellenkezel, a jobbik egy fasiszta párt, amibe jópár náci is befúrta magát. Egy részük elment Magyar Hajnalt alapítani, és nyilván ott vannak ők, akik már annyira nem is akarják titkolni hogy nácik. Nyilván költői túlzás lenácizni a Jobbikot, de okot adott rá bőven a párt. Lehet ezen megsértődni, de ettől a tény, az tény marad.Gyurma Pappa
Ezt kár volt idefröcsögni.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Jobbik: elmondtatok mindent amit akartam, kb én is így érzem, a kormányváltás egyszerűen röhejes cél volt
Média: lehet, hogy a jobbik nem kapott sok teret a médiában, de amennyi lejáratást kapott a bal oldal ahhoz képest szépen kapták a voksokat.
Vidék: hiába nyernek a jobbikosok önkormányzatoknál, ha nem kapnak felülről pénzt ők sem fognak tudni sokáig mit kezdeni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendőSobri Jóska
A nácizás miatt nem nagyon akartam írni, de azért rászánom magamat.
cartman023
Miért?szaba
Mert kezd egy kicsit unalmas lenni.
De ha szeretnéd, akkor megkérdezem Marika nénit, akit heti 2-3x rabolnak ki, hogy milyen érzés egy náci pártra szavazni.cartman023
Szerintem meg te kezdesz unalmas lenni.

Őszintén, mennyiben tér el ez a retorika, érvrendszer a hitleri retorikától, érvrendszertől? Mitől lesz jobb, ha a Jobbik lesz hatalmon, egycsapásra megoldják, hogy ne legyen cigány mélyszegény bűnözés?

Teljesen mindegy, hogy ellenkezel, a jobbik egy fasiszta párt, amibe jópár náci is befúrta magát. Egy részük elment Magyar Hajnalt alapítani, és nyilván ott vannak ők, akik már annyira nem is akarják titkolni hogy nácik. Nyilván költői túlzás lenácizni a Jobbikot, de okot adott rá bőven a párt. Lehet ezen megsértődni, de ettől a tény, az tény marad.

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendőSobri Jóska
A nácizás miatt nem nagyon akartam írni, de azért rászánom magamat.
cartman023
Miért?szaba
Mert kezd egy kicsit unalmas lenni.
De ha szeretnéd, akkor megkérdezem Marika nénit, akit heti 2-3x rabolnak ki, hogy milyen érzés egy náci pártra szavazni.
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
A tendencia bíztató, főleg, hogy elsősorban a fiatalok körében erősek. Jobban örültem volna persze, ha a Fidesznek nincs meg a 2/3, de igazából amit nagyon akartak és 2/3-os törvény volt már megoldották az előző ciklusban, így nincs nagy jelentősége. Budapesten nem lepődtem meg, noha soha nem leszek képes felfogni, hogy erre a totál lejáratódott baloldalra hogy voltak képesek ott annyian szavazni. Ha az LMP-re szavaznak ott ennyire sokan, nem szólok semmit, na de ezekre?
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendőSobri Jóska
A nácizás miatt nem nagyon akartam írni, de azért rászánom magamat.
cartman023
Miért?
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendő, hogy ráéreztek a politika azon szegmensére, ahol ők is lecsipegethetik a maguk falatkáit, másrészt viszont annyira nyert a Fidesz, hogy sanszuk sincs érdemi módon tevékenykedniük, és ez a pár mandátum nem elég ahhoz, hogy bármit is megvalósíthassanak abból, amivel a szavazatokat begyűjtötték.
Tehát marad minden ahogy eddig, de ránézésre megerősödött a Jobbik.
Az egyszeri Jobbik szavazó ennek most örül, vagy sem?Sobri Jóska
A nácizás miatt nem nagyon akartam írni, de azért rászánom magamat.

A Jobbik egyértelműen nyert, maximum azok nem örülnek akik tényleg elhitték, hogy a Jobbik lehet a kormányváltó erő.
A választásokon jól szerepeltek, az egyik leglényegesebb az, hogy ha Budapestet kivesszük, akkor vidéken egyértelműen a második erő a Jobbik. Az önkormányzati választásokon sok faluban, városban nyerni fognak és igazából itt fog kiderülni, hogy valaha kormányképes erő lesz-e a Jobbik. Eddig csak 1-2 "mintafalujuk" volt, ha a többi megnyert településen is hasonlóan tudják megvalósítani az elképzeléseiket, akkor talán 2018-2022-re komoly vetélytársai lehetnek a Fidesznek. Habár Budapesten nem hiszem, hogy valaha nyerni fognak.

Az is érdekes, hogy a Jobbik körülbelül nulla médiával szerzett ennyi szavazót, egyedül a facebookon voltak nagyon aktívak. A többi médiában meg főleg negatív színben tüntették fel őket, nulla reagálási lehetőséggel.

Összefoglalva egy Jobbikos szavazó örülhet ennek a választási eredménynek, és bizakodva tekinthet a jövőbe.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Nem vagyok jobbikos de szerintem: Az a naív aki tényleg elhitte hogy a Jobbik itt most reális esélyel kormányt vált csalódott, az okosabb pedig örül hogy bár a mandátumokban nem látszik de nagyon komoly tényező vált a pártból.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Én lennék az egyszeri Jobbik szavazó? Ne őrjíts már meg.... 😊Lecsó
Akkor meg hagyd őket kibontakozni...
Így honnan tudjam meg, hogy örülnek, vagy sem?

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Én lennék az egyszeri Jobbik szavazó? Ne őrjíts már meg.... 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Ha már a provokatív kérdéseknél tartunk, ugyanezt megkérdezhetné egy magára valamit adó újságíró attól az embertől ott banneredben.

"A szélsőségek visszaszorítására a megoldás a jó kormányzás ."

Ismerős?
Na akkor most hogy is van ez?Lecsó
szerintem Sobri ebből a válaszodból meg is kapta, amire kíváncsi volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Ha már a provokatív kérdéseknél tartunk, ugyanezt megkérdezhetné egy magára valamit adó újságíró attól az embertől ott banneredben.

"A szélsőségek visszaszorítására a megoldás a jó kormányzás ."

Ismerős?
Na akkor most hogy is van ez?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Mondjuk így, 2 héttel a választások után érdeklődnék a felvállaltan Jobbik-szavazóknál, hogy most ők örülnek, vagy sem?
Egyrészt náci párt ilyen jól ritkán szerepel, megsüvegelendő, hogy ráéreztek a politika azon szegmensére, ahol ők is lecsipegethetik a maguk falatkáit, másrészt viszont annyira nyert a Fidesz, hogy sanszuk sincs érdemi módon tevékenykedniük, és ez a pár mandátum nem elég ahhoz, hogy bármit is megvalósíthassanak abból, amivel a szavazatokat begyűjtötték.
Tehát marad minden ahogy eddig, de ránézésre megerősödött a Jobbik.
Az egyszeri Jobbik szavazó ennek most örül, vagy sem?

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977


zseniálisAmadeus91
Kimondta a nagy igazságot:

"... mert hát, mit mondjak magának, egyik párt a másik..."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom miről van szó 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 vastagbor.blog.hu/2014/04/19/alkozmunkasokat_mutatott_a_nemet_teveseknek_salgotarjan

bocsi, ha volt már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
.

Kitért az Európán működő szélsőséges szakadár mozgalmakra is, melyek ebből a helyzetből erőt meríthetnek, aktivizálhatják magukat.Vrijbloed
többé-kevésbé témába vág, Katalónia mikor voksol?Amadeus91
nem fognak, mert visszadobta Madrid.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
.

Kitért az Európán működő szélsőséges szakadár mozgalmakra is, melyek ebből a helyzetből erőt meríthetnek, aktivizálhatják magukat.Vrijbloed
többé-kevésbé témába vág, Katalónia mikor voksol?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tegnap az ESTÉ-ben elkaptam Nógrádi véleményét a helyzetről:

Szerinte olyan folyamatok is elindultak, amit értelemszerűen már Putyin sem tud kezelni, és neki sem érdeke, hogy tovább fajuljon a helyzet.

Gondolok itt arra, hogy a genfi megállapodást a donecki szakadárok teljesen semmibe veszik.
Azért kicsit visszanyalna a fagyi, ha Lavrovék kérésére sem hagynák abba a harcokat, majd őszintén felháborodnának, hogy nem kapnak Putyinéktől már segítséget, pedig éppen "őértük csinálják" az egészet.

Kitért az Európán működő szélsőséges szakadár mozgalmakra is, melyek ebből a helyzetből erőt meríthetnek, aktivizálhatják magukat.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
EP képviselői helyek elosztása 2014


Állat vagyok, ami enni kér...