Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Ennél nagyobbat rég tévedtél. GYF hatalmas tervet hajt végre, melynek egyértelmű célja, hogy az MSZP pártszervezete (ami hatalmas) újra őt szolgálja. Ez egy rohadt hosszú folyamat, de 2022-re a baloldal potens lesz kihívni a Fideszt. És ezt egy olyan politikai realista, mint Atis nem tudja megoldani. Ő kiváló pártigazgató lenne vagy egy pragmatikusabb időszakban talán lehetne belőle potens m.e. jelölt, de egy OV-ral szemben ő teljesen érdektelen. Hogy üzleti életből hozzak párhuzamot, Atis egy general manager: jól vezeti a céget, jól szervez, kiválóan rendezi a viszályokat. OV és GYF CEO-k: vízióik vannak, álmaik, ezt közvetítik, motiválnak, elhitetik a választókkal, a párttal hogy előre vezet az út.

Nincs mese: a baloldal csak és kizárólag akkor fog túlélni, ha elhiszik amit GYF mondd vagy csinál. Nem lesz ő m.e. jelölt szvsz, de fel fogja tudni építeni, amit a pragmatikus négy év leépített.

Az, hogy nekem jobboldaliként hányingerem van tőle, senkit nem érdekel a baloldali szavazók közül.Gyurma Pappa
Mindez igaz is lehetne, ha nem lenne ennyire támadható. Sokkal megosztóbb, mint bárki Magyarországon, ráadásul a baloldalon belül is megvannak az ellenségei, ergo ha szükség lesz a kilövési engedélyére, akkor meg lesz hozzá a "pecsét".˙Kétlem, hogy ilyen előzményekkel (v.ö.: szétvert mindent gátlástalanul, csak hogy a romokból főnixként ő támadjon fel) össze tudná fogni a teljes baloldalt, de majd a jövő erre választ ad. Az elkényelmesedett jobboldaliakat viszont még 20 év múlva is lehet ellene mozgósítani.

A bérmálkozásaihoz hasonló, fél másodperc alatt lebuktatható kínos hazugságai pedig hetente jöhetnek elő, mert néha nagyon nincs önkontrollja.
Ja, és a diplomadolgozata is megvan valahol, csak még nem kellett elővenni 😉

Orbán akkor lenne bajban, ha egy vízióval rendelkező, karizmatikus, de támadhatatlan, már-már becsületes, friss baloldali jelölttel kellene megküzdenie.. Ezekből az első kettő adott Ferencnél, ez tény, de a többit ne firtassuk.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Respect Mestherázynak hogy ezzel a szakállal ki mer állni kamerák elé!JayB
2010 előtt volt már neki, akkor azért borotválta le, hogy komolyabbnak nézzen ki.
úgy látszik, most előre megérezte a bukást, és kicsit már állórajtból ment neki a poszt-pártelnöki időszaknak 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Ennél nagyobbat rég tévedtél. GYF hatalmas tervet hajt végre, melynek egyértelmű célja, hogy az MSZP pártszervezete (ami hatalmas) újra őt szolgálja. Ez egy rohadt hosszú folyamat, de 2022-re a baloldal potens lesz kihívni a Fideszt. És ezt egy olyan politikai realista, mint Atis nem tudja megoldani. Ő kiváló pártigazgató lenne vagy egy pragmatikusabb időszakban talán lehetne belőle potens m.e. jelölt, de egy OV-ral szemben ő teljesen érdektelen. Hogy üzleti életből hozzak párhuzamot, Atis egy general manager: jól vezeti a céget, jól szervez, kiválóan rendezi a viszályokat. OV és GYF CEO-k: vízióik vannak, álmaik, ezt közvetítik, motiválnak, elhitetik a választókkal, a párttal hogy előre vezet az út.

Nincs mese: a baloldal csak és kizárólag akkor fog túlélni, ha elhiszik amit GYF mondd vagy csinál. Nem lesz ő m.e. jelölt szvsz, de fel fogja tudni építeni, amit a pragmatikus négy év leépített.

Az, hogy nekem jobboldaliként hányingerem van tőle, senkit nem érdekel a baloldali szavazók közül.

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayB
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.James007
Néha én úgy érzem, hogy Gyurcsány a Fidesz beépített embere.
Egyszerűen túl tökéletes a Fidesz szempontjából Ferenc minden egyes lépése.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)

Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayB
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.Amadeus91
Szerintem a Feri az... Mármint a biztosíték.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?csebi
Így jár az, aki már reggel elkezd piálni.cartman023
😀😀 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?csebi
Így jár az, aki már reggel elkezd piálni.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
az megvan, hogy Szanyi kapitány 8 órakkor még a 7 mszp-s képviselőt sem látta lehetetlennek?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


kíváncsi vagyok nagyon, hogy összejön-e az eu-szkeptikus frakcióbaggio
Összejöhetne, már ha el tudják viselni egymást a közös cél - belülről bomlasztani - érdekében. 😀😀
Itt vannak lebontva, hogy melyik országban mekkora volt a részvétel most és korábban
 www.eredmenyek-valasztasok2014.eu/hu/turnout.html
Az újabb tagokról (élükön a cseh-szlovákkokal) elmondható, hogy szarnak bele az egészbe.

Eredmények frakciónkénti lebontásban:
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante


kíváncsi vagyok nagyon, hogy összejön-e az eu-szkeptikus frakció


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...

Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91
Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.Gyurma Pappa
rejtély, hogy Szanyi Kapitánnyal az élen mégis mi a fenét vártak. Menjenek is a süllyesztőbe, 18'-ra lehet egy normális baloldali ellenzéki párt, 22're esetleg kormányváltó erő. | (fujj bazzeg, addigra már én is a 3.x-t fogom taposni) | Amadeus91
| Én már most is azt taposom, egyelőre annyira még nem szar. 😀😀 |
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...

Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91
Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.Gyurma Pappa
rejtély, hogy Szanyi Kapitánnyal az élen mégis mi a fenét vártak. Menjenek is a süllyesztőbe, 18'-ra lehet egy normális baloldali ellenzéki párt, 22're esetleg kormányváltó erő. | (fujj bazzeg, addigra már én is a 3.x-t fogom taposni) |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Basszus, az Erik nem jutott ki 😕 (nem tudom, hogy volt-e egyáltalán a listán, meg sem néztem az első 5-öt kivéve, hogy kik ezek a névtelenke) Remélem van kinn valami zsíros helye és nem jön haza...

Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)Amadeus91
Szanyi kapitánytól ez kimondottan nemes, eltekintve hogy pont szarni fog mostantól az itthoni viszonyokra.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mesterházy felajánlotta a lemondását (elnökséggel együtt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Respect Mestherázynak hogy ezzel a szakállal ki mer állni kamerák elé!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)

Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.JayB
abszte. Btw, akit ennyi éve próbálnak kicsinálni és még mindig itt van - mint a bűzlő szar, ami szétkensz és még akkor is büdös marad - már ez önmagában respect. Valamit csak tud.... (lehet szó szerint) Az MSZP bukásának meg örülök, ők a biztosítékai a fidesz 2/3-nak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Akkor ma hivatalosan is meghalt a baloldal? Csúnya lesz ez ősszel is...
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)

Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............dande
Jobb oldaliként Gyurcsány a legkedvencebb politikai szereplőm.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.Schleck
Majd felhozzák Botkát 😛 (nem gondolom komolyan)

Gyurcsány meg........ hiába na vannak lények (most finoman fogalmazok) akiket nagyon nehéz ellehetetleníteni............
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
LMP kicentizte 5,01%mustaine
250 szavazaton múlott. Ez nem gyenge.

Budapesten pedig a DK és az Együtt is előzte az MSZP-t. Kíváncsi leszek ki lesz így Tarlós ellenfele.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
LMP kicentizte 5,01%

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 hvg.hu/itthon/20140525_A_DKs_buli_jobb_mint_a_Darido

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.cartman023
Ő maga nyilatkozta, hogy mivel az ő szavazótáboruk elkötelezettebb és aktívabb, ezért az alacsony részvétel kedvezni fog nekik (persze ettől még mohó lesz, amikor a lapokat osztják le az önkormányzati választásra)
Jobbosként alapvetően nincs bajom ezzel, Gyurcsány személye garancia, hogy ne legyen az országnak "hazai értelemben" vett baloldali kormánya.
Viszont egy valós, szalonképes alternatívát felmutatni képes erőre szükség lenne a Fidesz riválisaként, de amíg Gyurcsány tényező lesz, ez nagyon nehezen fog menni.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Látom előre, hogy milyen nagy arca lesz Gyurcsánynak, helyet követel majd mindenhol, holott szerintem eléggé torzak az eredmények a kis részvétel miatt.cartman023
Pedig Szanyi megoldaná a kis részvételt:  index.hu/video/2014/05/25/240_milliarddal_jutalmazna_szanyi_a_szavazokat/ 😀