Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007


zseniális

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
önismétlés; remélem nem állnak meg Záhonynál.Amadeus91
Miért is?

Teljesen feleseges képzelgés azt gondolni hogy itt bármi komolyabb lesz, Putyin nem hülye, elveszi azt amit el lehet könnyen, ezen a világ mélységesen felháborodik aztán a kedélyek lenyugszanak és megy a világ tovább.JayB
mert akkor a sok orosz fan is megkapná, amit annyira imád most. Jó lenne, én pedig bólogathatnék, hogy "ÉN BEZZEG megmondtam".Amadeus91
Ki az orosz fan és mit imádnak?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 index.hu/gazdasag/2013/10/03/lazar_kicsinyes_pitianer_cikk_az_indexen/

Sokszor kérdezik tőlem, miért utálom ennyire ezt a hatalmat. Ha tőletek is megkérdezik, mutassátok meg a fent linkelt kis cikket. Hazudnak, lopnak, és akkor még ki is oktatják nagy pofával azokat, akik leplezik mindezt. Kicsinyes, gusztustalan nacsalnyikok ezek mind: egy lépésre vagyunk attól, hogy az újságírókat is sorra bebörtönözzék, mint Rákosiék. A gyomrom forog.berger90
pedig még örülhetne is, hogy megint Vitya meg Felcsút van a középpontban, és nem az ő disznóságairól van szó HMVH-en...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
önismétlés; remélem nem állnak meg Záhonynál.Amadeus91
Miért is?

Teljesen feleseges képzelgés azt gondolni hogy itt bármi komolyabb lesz, Putyin nem hülye, elveszi azt amit el lehet könnyen, ezen a világ mélységesen felháborodik aztán a kedélyek lenyugszanak és megy a világ tovább.JayB
mert akkor a sok orosz fan is megkapná, amit annyira imád most. Jó lenne, én pedig bólogathatnék, hogy "ÉN BEZZEG megmondtam".Amadeus91
Ahhoz értelmes dolgokat kellene mondani, lehet több ilyen sikerélményed lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
egy lépésre vagyunk attól, hogy az újságírókat is sorra bebörtönözzék, mint Rákosiék.berger90
Igen, szerencsére még vannak olyan újságírók, akik dacolva a rájuk leselkedő veszéllyel és diktatúrával, elég bátrak ahhoz, hogy tegyék a dolgukat.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 index.hu/gazdasag/2013/10/03/lazar_kicsinyes_pitianer_cikk_az_indexen/

Sokszor kérdezik tőlem, miért utálom ennyire ezt a hatalmat. Ha tőletek is megkérdezik, mutassátok meg a fent linkelt kis cikket. Hazudnak, lopnak, és akkor még ki is oktatják nagy pofával azokat, akik leplezik mindezt. Kicsinyes, gusztustalan nacsalnyikok ezek mind: egy lépésre vagyunk attól, hogy az újságírókat is sorra bebörtönözzék, mint Rákosiék. A gyomrom forog.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
önismétlés; remélem nem állnak meg Záhonynál.Amadeus91
Miért is?

Teljesen feleseges képzelgés azt gondolni hogy itt bármi komolyabb lesz, Putyin nem hülye, elveszi azt amit el lehet könnyen, ezen a világ mélységesen felháborodik aztán a kedélyek lenyugszanak és megy a világ tovább.JayB
mert akkor a sok orosz fan is megkapná, amit annyira imád most. Jó lenne, én pedig bólogathatnék, hogy "ÉN BEZZEG megmondtam".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nem mondom, hogy az egekig ugrálok örömömben az orosz-ukrán helyzet miatt, de a szitu 2 szomszédos ország között durvult el. Kérdezem Amerika hány helyen ment a hadigépezettel tőle több ezer kilométerre lévő országba "rendet" tenni?
NB2
Ez az egész a 2. vh-ig biztosan visszamegy, azóta meg a világ nagy része csak akkor hőzöng az amerikai hadigépezet ellen, ha éppen ő vagy az érdekszférája sérül. Putyint különösebben nem érdekelte mondjuk Irak (jó, nem támogatta nyilván, de annyira nem izgatta magát rajta), de mióta Obama megint Azerbajdzsánt piszkálja, már jobban izgul, Ukrajna meg ugye egyértelműen az "övé".

Amúgy is az a véleményem, hogy egy országot sokkal könnyebb a gazdasága révén tönkretenni, mint katonailag visszatámadni.NB2
Csak az utóbbi SOKKAL nyereségesebb.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Nem mondom, hogy az egekig ugrálok örömömben az orosz-ukrán helyzet miatt, de a szitu 2 szomszédos ország között durvult el. Kérdezem Amerika hány helyen ment a hadigépezettel tőle több ezer kilométerre lévő országba "rendet" tenni?

Amúgy is az a véleményem, hogy egy országot sokkal könnyebb a gazdasága révén tönkretenni, mint katonailag visszatámadni.
Egy nem liberális gondolkodású haverom mondta, hogy egy hülye zs..ó lenyom egy entert és tönkremegy egy ország😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
önismétlés; remélem nem állnak meg Záhonynál.Amadeus91
Miért is?

Teljesen feleseges képzelgés azt gondolni hogy itt bármi komolyabb lesz, Putyin nem hülye, elveszi azt amit el lehet könnyen, ezen a világ mélységesen felháborodik aztán a kedélyek lenyugszanak és megy a világ tovább.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
önismétlés; remélem nem állnak meg Záhonynál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?Vrijbloed
ha Ukrajna NATO-tag lenne, akkor esetleg Putyin nem baszakodott volna velük. az már más kérdés, hogy oroszbarát kormányt esetleg be sem engedtek volna az ajtón. képzeld el, hogy amit hétfőn megbeszéltek a védelmi miniszterek ülésén, azt kedden már személyesen Putyinnak jelentik a Krasznaja Plósagyon...
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyszerűen hihetetlen azokat a nyilatkozatokat olvasni, amelyben kb nem hiszik még most se el, hogy mi zajlik, és csak kullognak az események után. Putyin meg röhög a markába, mert tudja, hogy most ő diktál mindent.

Én nem tudom, hogy ennyire hogy lehet naivnak lenni... Hülye liberális iskola még mindig jól tartja magát ezek szerint,biztos nagyon népszerű.

A kérdésem: ha az oroszok szép lassan beszivárognak egész Kelet-Ukrajnába, meg fognak állni? Illetve meddig jöhetnek szép lassan egy esetleges háborút kockáztatva?

Mégis, ha Ukrajna NATO tag lenne: milyen szankciók érték volna már az oroszokat?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én nem sugalltam semmit.
Amit írtam, az kb szó szerint hangzik el, tudni illik hogy a duális erőtér szarul működött, és károkat okozott. Amit magam hozzátettem, az meg szintén tény, mármint hogy OV és a fidesz ennek része volt 20 évig. Ezen kívül nem tudom mit Lecsó
Úgy jött le, mintha magában a pártokban és nem a rendszerben látnád a bajt. De ez mellékes.

Nem mondtam, hogy ellentmond.Lecsó
ok, csak itt is úgy jött le az eredeti szöveged, mint ha szerinted Tölgyessy mondott volna valamit, de pont a jobboldal vallja be azt, amit idéztél.
Mindegy.


Abban nem értek egyet, hogy a paktumot olyan durván rúgta volna fel a baloldal az első ciklusban, ami már megkérdőjelezi a másik oldal létjogosultságát.Lecsó
Volt az a "vicc" a rendszerváltás után, hogy kétfajta vendéget hívtak be egy beszélgetős közéleti műsorba: egy jobboldalit és egy szakértőt.
Abban természetesen igazad van, hogy ha Orbánnak nem tetszett a váltógazdasággal járó állandó bizonytalanság, akkor ő miért nem állt le ezzel, miért nem hagyta a baloldal által odatett szakembereket a helyükön, miért ment neki mindennek, amit az előző országvezetés csinált.
Erre ő biztosan jobban tudja nálam a választ, de ha leírom azt, hogy Gyurcsány kiszes puszipajtása, Szilvásy György, aki miniszterhelyettes volt az utolsó kommunista kormányban, majd helyettes államtitkár az MDF-kormány idején, majd államtitkár a Horn-kormány idején (neve és ekkori beosztásai feltűnnek a Gyurcsány meggazdagodásáról szóló hírek környékén is), szóval ez a tőről metszett szoci lehúzhatott a rendszerváltás után is két ciklust, és csak az Orbánnak jutott eszébe hogy ki kéne rúgni.... Vagy beszélhetnénk arról, hogy a törvény által a miniszterelnöknek vagy valamely kormánytagnak ítélt kinevezési jogokat hogyan fúrta meg alkotmányellenesen a ballib vezérelte Göncz.
Se személyi állományban, se felfogásban, se szabályozásban nem történt meg a szükséges cezúra a rendszerváltással, hiába ígért az MDF tavaszi nagytakarítást.

Orbánra természetesen 2002-ben hasonló elánnal reagált az új kormány, majd a 8 év kudarca is szinte követelte a rendszerszintű változásokat.


Tehát a válaszom: a rendszerváltás körülményei és az egyes kormányok erre adott reakciói vezettek oda, hogy ilyen teher rakodott a kormányváltások köré.
De ebben a történetben nem Orbánt kell szerintem megérteni vagy számon kérni, mert a politikus célja a hatalom, nem fog belőle kikérezkedni, ha a választók nem űzik el.

Tölgyessy elméletében igazán a nép áll a középpontban, a népnek talán elege lett abból, hogy a pártok állandóan egymást lövik, bármit mondjon az ellenfél, ők annak az ellenkezőjét találják üdvözítőnek, és ha valaki azt mutatja magáról, hogy van annyira erős, hogy ezen viták felett álljon, leegyszerűsített, elfogadható (de nem biztos hogy a valóságnak megfelelő) válaszokat adjon, akkor az felértékelődik a szemükben.
Érdemes megfigyelni, hogy Orbán mennyire kerüli a konkrét politikai ellenfeleinek diszkreditálását, én szinte soha nem hallom a szájából Gyurcsány, Bajnai vagy Mesterházy nevét. Ekézi a baloldalt, de a konkrét ügyekben nem veszi fel a bokszkesztyűt (azt meghagyja Kövérnek, Lázárnak, Rogánnak, stb), hanem csak távolságtartóan utalgat azokra az ellenfelekre, akiket a beosztottjai napi rendszerességgel nem válogatott eszközökkel nyírnak.

Ha egy vezető ilyen pózban még rezsit is csökkent, akkor a nép már tapsol, de minimum sok mindent lenyel.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
A Nyugat hülye lenne embargóztatni az orosz olajat... ha meg csak a gázról lenne szó az meg nem annyira jelentős, hogy nagyban befolyásolná az orosz költségvetést!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 oil-price.net/en/articles/russian-oil-motives-in-ukraine.php

Pont ezekre utaltam mikor azt mondtam ,hogy Oroszország bajban van, ezért teszi amit tesz.
Azt sem osztom, hogy a nyugatnak nincs eszköze. A gazdasági embargó, és az olaj árral való bűvészkedés elég hamar padlóra küldhet még egy ilyen nagy gazdaságot is mint az orosz. Már ott tartanak, hogy hetente interveniál az orosz jegybank, hogy a rubel ne szálljon el az egekbe.Lecsó
20%-át fedezné az ukrán gáz importnak az Exxon, Shell konzorcium által tervbe vett fúrásokkal:  www.businessweek.com/articles/2014-03-11/losing-crimea-could-sink-ukraines-offshore-oil-and-gas-hopes

Ezt a mértéket azért rövidtávon én nem érzem annyira vészesnek az orosz gazdaságra. Még ha az vitán felül előnyös a számukra, hogy ehhez az ukránok jó eséllyel már nem férhetnek hozzá bár ennek még biztosan lesz jogi következménye. Kérdés, hogy mikorra stabilizálódik a helyzet annyira, hogy a befektetőket ez már ne zavarja.

Eközben az ukránok USA kölcsönből fizethetik vissza a Gazprom tartozásuk egy részét, első részletben 1 milliárd dollár értékben:  www.zerohedge.com/news/2014-04-14/us-treasury-pays-half-gazproms-overdue-bill-1-billion-ukraine-loan-guarantee --> egyre erősödik a gazdasági szankció.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.zinedine5
Bosznia a daytoni megállapodás alapján eléggé speciális helyzetben van, nem elég a helyi akarat, kell még az ENSZ főképviselő beleegyezése is, szóval én nem keverném ide...csebi
Ok, Bosznia nem. Ettől még remélem az amit leírtam érthető.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.zinedine5
Bosznia a daytoni megállapodás alapján eléggé speciális helyzetben van, nem elég a helyi akarat, kell még az ENSZ főképviselő beleegyezése is, szóval én nem keverném ide...csebi
ettől független, ha ma lenne egy népszavazás Sopronban, akkor holnaptól megint Ödenburg lenne Burgenland tartományi fővárosa.Amadeus91
de ma nincsen...csebi
Asbeenek szólunk gyors, hogy menjen még ma a Csengeryn végig egy A4-s papírral.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.zinedine5
Bosznia a daytoni megállapodás alapján eléggé speciális helyzetben van, nem elég a helyi akarat, kell még az ENSZ főképviselő beleegyezése is, szóval én nem keverném ide...csebi
ettől független, ha ma lenne egy népszavazás Sopronban, akkor holnaptól megint Ödenburg lenne Burgenland tartományi fővárosa.Amadeus91
de ma nincsen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.zinedine5
Bosznia a daytoni megállapodás alapján eléggé speciális helyzetben van, nem elég a helyi akarat, kell még az ENSZ főképviselő beleegyezése is, szóval én nem keverném ide...csebi
ettől független, ha ma lenne egy népszavazás Sopronban, akkor holnaptól megint Ödenburg lenne Burgenland tartományi fővárosa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.zinedine5
Bosznia a daytoni megállapodás alapján eléggé speciális helyzetben van, nem elég a helyi akarat, kell még az ENSZ főképviselő beleegyezése is, szóval én nem keverném ide...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Az orosz pénzügyminiszter szerint az évek óta tartó lassulás után idén teljesen megállhat az ország gazdasági növekedése. Talán ők sem ússzák meg ezt a kalandot sebek nélkül.Amador
 oil-price.net/en/articles/russian-oil-motives-in-ukraine.php

Pont ezekre utaltam mikor azt mondtam ,hogy Oroszország bajban van, ezért teszi amit tesz.
Azt sem osztom, hogy a nyugatnak nincs eszköze. A gazdasági embargó, és az olaj árral való bűvészkedés elég hamar padlóra küldhet még egy ilyen nagy gazdaságot is mint az orosz. Már ott tartanak, hogy hetente interveniál az orosz jegybank, hogy a rubel ne szálljon el az egekbe.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Az a gond, hogy, ha ezeknek teret engednek (, mint ahogy ezt Koszovóban, saját érdekek miatt megtette a nyugat), akkor nehezen látni hogy hol lesz a vége. Egy falu népszavaz Sopron mellett és Ausztriához tartoznak. pl. Boszniát darabokra lehetne szedni, Dalmácia különválik Horvátországtól stb.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
És így nézett ki a krím szavazásos, ha amadeust érdekelné



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Egyébként (biztos ordas nagy hülye vagyok, mellé még fasiszta is stb de) szerintem faszság ez amit a ruszkikkal csinálnak.
Elméletileg demokrácia van vagy mi a tököm... Az emberek 95%-a a ruszki csatlakozásra szavazott valami 80%+os részvétel mellett. Akkor mi a fasznak kell pattogni?eaglesmcnabb
Annak idején 90% felett szavaztak az osztrákok az Anschluß mellett, miután bevonult a Wehrmacht.Amadeus91
Biztos láttad már a vonatkozó szavazólapot, de aki még nem, annak tetszhet, hogy miért nem lehetett nagyon elrontani, hogy hova ikszeljen az ember: