Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Mondjuk ez az errodálódik szó nagyon népszerű lett, csak nem értem, mit kell itt rátenni, mikor lehet néhány szebb magyar szóval is kifejezni a dolog jelentését. Amúgy Olga nem ilyen, és nem is csak Fideszbe köt bele, simán szívózik mindenkivel, akivel tud. És ez a Schifferes dolog pont azért lett rendkívüli, mert Olga nem szokott így kiakadni semmin, csak most itt elvesztette a józanságát. Ez egy tévéműsorban eléggé nagy hiba egy műsorvezetőtől.szaba
KO addig tud sztárújságíró lenni, amíg a saját jól bevált panelei között tud mozogni. Ha egy jobboldali mondta volna amit Schiffer, azonnal megkapta volna a náci, fasiszta, antiszemita, stb.... besorolását, ahogy ilyen esetekben illik, és minden megy tovább a maga útján.

De amikor egy, a holokausztban családja által direkt érintett ember mondja hogy ez csak cirkusz, akkor KO lefagy, mert erre nem tudja alkalmazni a bevált formuláit. Schifferre nem mondhatja hogy holokauszttagadó, vagy náci... Ez egy új szitu, amire kéne reagálni, amiből ki lehetne hozni valami tényleg érdekeset...hát KO annyit tudott reagálni hogy értetlenkedő, arrogáns stílusban beszólogatott. Nulla improvizáció, nulla kreativitás... pont ahogy Sobri leírta.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 www.teol.hu/tolna/kozelet/meghalt-dr-sumegi-zoltan-tolna-polgarmestere-547533

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért ez is WTF:
Rétvári Bence, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője szerdán arra szólította fel a szélsőbal- és a szélsőjobboldal politikusait, hogy fejezzék be az utcai agressziót és a gyűlöletkeltést. (Szabadság téri események miatt)
Szélsőbal @) 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhahaKlaci79
Csak az egyiknek szabad, ugye?😀kishaszi
Más szemében a szálka...magáéban a gerenda, ugyebár... 😉Klaci79
😊 Pontosan erre utaltam, de kronológiát is jegyezzük😉kishaszi
Akkor maradjunk a jól bevált m1 hiradóban...ott az én befizetéseim is benne vannak a seggnyalásban....Klaci79
Én maradok inkább mindegyik nélkül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhahaKlaci79
Csak az egyiknek szabad, ugye?😀kishaszi
Más szemében a szálka...magáéban a gerenda, ugyebár... 😉Klaci79
😊 Pontosan erre utaltam, de kronológiát is jegyezzük😉kishaszi
Akkor maradjunk a jól bevált m1 hiradóban...ott az én befizetéseim is benne vannak a seggnyalásban....
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk ez az errodálódik szó nagyon népszerű lett, csak nem értem, mit kell itt rátenni, mikor lehet néhány szebb magyar szóval is kifejezni a dolog jelentését. Amúgy Olga nem ilyen, és nem is csak Fideszbe köt bele, simán szívózik mindenkivel, akivel tud. És ez a Schifferes dolog pont azért lett rendkívüli, mert Olga nem szokott így kiakadni semmin, csak most itt elvesztette a józanságát. Ez egy tévéműsorban eléggé nagy hiba egy műsorvezetőtől.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhahaKlaci79
Csak az egyiknek szabad, ugye?😀kishaszi
Más szemében a szálka...magáéban a gerenda, ugyebár... 😉Klaci79
😊 Pontosan erre utaltam, de kronológiát is jegyezzük😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhahaKlaci79
Csak az egyiknek szabad, ugye?😀kishaszi
Más szemében a szálka...magáéban a gerenda, ugyebár... 😉
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhahaKlaci79
Csak az egyiknek szabad, ugye?😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Így van, mert a hír tv olyan kevéssé elfogult és acsarkodó...muhaha
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Ha csak egyszer is ilyen arrogáns, értetlenkedő, erőszakos, ennyire kevéssé improvizatív, rugalmas, nulla megértéssel, toleranciával, akkor kicsi az esélye, hogy egyébként meg az.
Beszűkült, belerothadt az ATV-s közegbe, én nem tudok másra gondolni.

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Szerintem alapvetően azon akadt fent, hogy S.A. holokauszt túlélők leszármazottjaként nem akadt fent az emlékművel kapcsolatos fiaskón.
Nem tisztem védeni, de szerintem nagy átlagban nem ilyen, pont azért lepett meg. Ha ilyen lenne minden riportban, nem lepődtem volna meg, és nem lett volna belőle index címlap sem....
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Megnéztem.
Valóban szörnyen szakmaiatlan Olga, és elismerésre méltóan tárgyilagos és higgadt Schiffer. Amikor ötödjére akar a mv. a szájába adni valami kifacsart baromságot, akkor se veszíti el nyugalmát, és újra és újra nekifut elmondani amit gondol. Le a kalappal.
Én évekkel ezelött láttam pár Kálmán Olga interjút, tehetséges, rátermett riporternek gondoltam, fura és sajnálatos volt látni, hogy mennyire errodálták őt az elmúlt évek, a szakmai függetlenség elvesztése, a beszűkült látásmód, melyben minden rossz, ami Orbán, és minden védhető, ami bal.
Kár érte.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem, könnyen lehet bennem a hiba, mert én már a műsorának címét is röhejnek gondolom, szóval lehet bennem a hiba, van ilyen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.kishaszi
Pont belefutottam a műsorba, elég véletlenül, mert a távirányítón ritkán használt gomb az ATV csatornaszáma.... Semmi olyat nem tapasztaltam, melyet korábban nem (leszámítva SA riportalanyi hidegvérét), de elnézve az interneten végigrohanó, meglepetéstől dagadó reakcióáradatot, lehet hogy én nem tudtam korábban megítélni tárgyilagosan Olgica munkásságát.

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Akkor az...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Lecsó
Nem, ez tipikusan olyan atv-s.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek.
Mindig ökölbe szorult a kezem, mikor apámtól hallottam.... 😀
De legalább hamar megtanultam, mi az a kettős mérce.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A Norvég Alap LMP-hez köthető civil szervezetnek is ad támogatást, ami böki Lézerjani szemét.

Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség helyettes államtitkára a lapnak elmondta: azt kérik a norvég kormánytól, hogy a magyar kormánnyal konzultálva döntsön. Figyelembe veszik természetesen a norvég fél elvárásait, de szeretnék, ha nem politikához vagy politikai pártokhoz köthető szervezetek lennének a pénzosztó szervezetek Magyarországon, hanem olyan közintézmények, amelyek valóban rendelkeznek társadalmi, választói legitimitással.
A CÖF mi a tököm is, ha nem pontosan ez? Csak nem 20 millát kap évente, hanem 2 milliárdot.

több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Na kezdi a fidesz is a "megújulást"
Távozik Martonyi. Az egyik legintelligensebb kormánytag.Lecsó
Nekem külső szemlélőként Martonyi az egész ciklusban súlytalannak tűnt. Hogy a háttérben milyen munkát végzett, azt nem tudom, de a külpolitika erősen a miniszterelnöknek látszott alárendelve lenni. Az utóbbi időben inkább Szíjjártó tűnt de facto külügyminiszternek. Plusz Martonyi egy kompromisszumkereső, atlantista orientációjú ember, akinek lehet, hogy nem volt ínyére a kormány sokszor EU-ellenes retorikája és a sokat emlegetett, de eddig nem sok eredményt hozó keleti nyitás politikája.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad

2.helyezett térkép, csak hogy vizuálisan is lássuk.MarioAna
Minden MCP-szimpatizáns a Balatonon szavazott?

A viccet félretéve, szépen (?) szürkül Magyarország a grafika szerint.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Az más... Azt hittem arra, mikor K.O. a lelkét kezdte ápolgatni 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Pont most nézem Martonyit a hírtv-n. Mutatják a pár hőzöngő nyugdíjast, aki a Szabadság téren nem hagyja szóhoz jutni a a hírtv-s riportert. Erre Szabó Anett a stúdióban megkérdezi Martonyit, hogy ez lenne az ellenzék? Ezt a logikát b...meg
Az a ciki, hogy az öreg még finoman ki is oktatta...Lecsó
Schiffer mondanivalójára gondoltam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Őszinte leszek, nekem nem tetszett... Nem szeretem, mikor egy újságíró megpróbál a riportalany szájába adni mondatokat. Ez olyan hírtv-s.

Pont most nézem Martonyit a hírtv-n. Mutatják a pár hőzöngő nyugdíjast, aki a Szabadság téren nem hagyja szóhoz jutni a a hírtv-s riportert. Erre Szabó Anett a stúdióban megkérdezi Martonyit, hogy ez lenne az ellenzék? Ezt a logikát b...meg
Az a ciki, hogy az öreg még finoman ki is oktatta...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 444.hu/2014/04/08/sok-zurt-okozott-a-nemet-megszallasra-emlekezo-szoborcsoport-kalman-olganak/

A Schiffer interjú hatalmas volt Kálmán Olgánál, csak ajánlani tudom.

criminal lawyer or criminal lawyer?