Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
ó már nem akart 43 januárban?
41-ben még nagyban méteres nyelvvel nyalta Horthy seggét hogy lépjünk be a jugók ellen a németek oldalán...

Már csak ezért is háborús bűnös mivel elévülhetetlen érdemei vannak a háborúbalépésbenharomt
Jah hát az a háborúbalépés tényleg választás kérdése volt. Inkább rohanjanak le minekt a németek, kiváló ötlet. Másrészt azért voltak nála nagyobb kutyák is, namost akkor háborús bűnös az egész hadsereg? Mert nagy részük szerintem háborúpárti volt. Háborús bűös az aki kinyírat szórakozásból többszáz embert, leginkább önhatalmúlag. Szerintem ő ilyet nem tett, mégha béna hadvezér is volt, azért rehabilitálni lehet.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ó már nem akart 43 januárban?
41-ben még nagyban méteres nyelvvel nyalta Horthy seggét hogy lépjünk be a jugók ellen a németek oldalán...

Már csak ezért is háborús bűnös mivel elévülhetetlen érdemei vannak a háborúbalépésben
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez egy dolog. De a dolgok ismeretében nem kellett volna vállalnia a rettenetes doni kalandot.
Önállóan kellett volna neki cselekednie a visszavonulás érdekében.

Az pedig, hogy kijelenti, hogy a "magyar katona elvesztette becsületét" azt a messzemenőkig elítélem. A Donra küldött szerencsétlen 200.000 magyar, meg 50.000 zsidó munkaszolgálatos nem védelmi harcra képezték ki.

Persze voltak erényei is. Csak nálam az összkép az negatív.Vrijbloed
önállóan?! ő volt a hadművelet vezetője?! szerinted miért nem akart további együtt működést a Wermachttal?! szerinted az egész mészárszékhez volt valami lövésünk?! golyófogónak vezényelték ki, vagy tévedek?! Ha már a Wermachtot is rehabilitálták, akkor ezt a szerencsétlent miért nem lehet?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ez egy dolog. De a dolgok ismeretében nem kellett volna vállalnia a rettenetes doni kalandot.
Önállóan kellett volna neki cselekednie a visszavonulás érdekében.

Az pedig, hogy kijelenti, hogy a "magyar katona elvesztette becsületét" azt a messzemenőkig elítélem. A Donra küldött szerencsétlen 200.000 magyar, meg 50.000 zsidó munkaszolgálatos nem védelmi harcra képezték ki.

Persze voltak erényei is. Csak nálam az összkép az negatív.Vrijbloed
Ez tökjó, nyilván nekem sem a kedvencem és egy idióta hadvezér volt. De a koholt vádas eljárásból rehabilitálni valakit azért nem vésze sztem... ha az összes magyar hadvezér, aki marhaságot csinált, fel lett volna rögvest akasztva, nem sok hadjárat után maradt volna életben a vezető...Rajna
A legjobb módszert a franciák találták ki a forradalom során. Ha a sereg akár csak visszavonult, a fejes fejetlen lett.vadibandi
Sztálin módszere még jobb volt: elől rohamoztak a szovjet talpasok, mögöttük a komisszárok. Aki az első sorból visszamenekült, agyonlőtték. Aki német fogságba esett, az automatice a párt és a nagy SZU árulója lett és az egész családját a Gulágra küldték.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez egy dolog. De a dolgok ismeretében nem kellett volna vállalnia a rettenetes doni kalandot.
Önállóan kellett volna neki cselekednie a visszavonulás érdekében.

Az pedig, hogy kijelenti, hogy a "magyar katona elvesztette becsületét" azt a messzemenőkig elítélem. A Donra küldött szerencsétlen 200.000 magyar, meg 50.000 zsidó munkaszolgálatos nem védelmi harcra képezték ki.

Persze voltak erényei is. Csak nálam az összkép az negatív.Vrijbloed
Ez tökjó, nyilván nekem sem a kedvencem és egy idióta hadvezér volt. De a koholt vádas eljárásból rehabilitálni valakit azért nem vésze sztem... ha az összes magyar hadvezér, aki marhaságot csinált, fel lett volna rögvest akasztva, nem sok hadjárat után maradt volna életben a vezető...Rajna
A legjobb módszert a franciák találták ki a forradalom során. Ha a sereg akár csak visszavonult, a fejes fejetlen lett.




több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ez egy dolog. De a dolgok ismeretében nem kellett volna vállalnia a rettenetes doni kalandot.
Önállóan kellett volna neki cselekednie a visszavonulás érdekében.

Az pedig, hogy kijelenti, hogy a "magyar katona elvesztette becsületét" azt a messzemenőkig elítélem. A Donra küldött szerencsétlen 200.000 magyar, meg 50.000 zsidó munkaszolgálatos nem védelmi harcra képezték ki.

Persze voltak erényei is. Csak nálam az összkép az negatív.Vrijbloed
Ez tökjó, nyilván nekem sem a kedvencem és egy idióta hadvezér volt. De a koholt vádas eljárásból rehabilitálni valakit azért nem vésze sztem... ha az összes magyar hadvezér, aki marhaságot csinált, fel lett volna rögvest akasztva, nem sok hadjárat után maradt volna életben a vezető...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez egy dolog. De a dolgok ismeretében nem kellett volna vállalnia a rettenetes doni kalandot.
Önállóan kellett volna neki cselekednie a visszavonulás érdekében.

Az pedig, hogy kijelenti, hogy a "magyar katona elvesztette becsületét" azt a messzemenőkig elítélem. A Donra küldött szerencsétlen 200.000 magyar, meg 50.000 zsidó munkaszolgálatos nem védelmi harcra képezték ki.

Persze voltak erényei is. Csak nálam az összkép az negatív.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mondjuk attól, hogy valaki fos hadvezér, még nem törvénysértő, azért nem lehet felakasztani meg lelőni, még rangjától megfosztani sem.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rehabilitálnák Jány Gusztávot. Csodálatos
http://index.hu/belfold/2011/01/12/rehabilitalnak_jany_gusztavot/

minden idők egyik legnagyobb seggfeje a magyar katonai vezetésben, akinek elbaszottul nagy érdemei vannak a 2 VH-ba belépésben is már, a Doni katasztrófáról nem is beszélve.

legalja. igazi háborús bűnösharomt
+1

Mi a retkes faszért?

"Felmentették a vádak alól"?

Azt a rohadt... Mire hivatkozva? Jah, látom. Szokásos szarkavarós indok...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rehabilitálnák Jány Gusztávot. Csodálatos
http://index.hu/belfold/2011/01/12/rehabilitalnak_jany_gusztavot/

minden idők egyik legnagyobb seggfeje a magyar katonai vezetésben, akinek elbaszottul nagy érdemei vannak a 2 VH-ba belépésben is már, a Doni katasztrófáról nem is beszélve.

legalja. igazi háborús bűnös
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a filózófusnál semmirekellőbb népség csak a cigány. hidd el ismerek eleget...haromt
A semmire én sem adnék pénzt, de a Platón-Kolompár Orbán párhuzam azért merész.Dzsokijuing
Platón-t mondjuk hülyeség idevenni, mert akkor még értelmes dolgokkal is foglalkoztak a filozófusok és nagyjából a tanításból éltek.

De Heideggert vagy Nietzsche-t fizette a német állam? Vagy Voltairet és Russeaut valamelyik Lajos? Marx-ot ki fizette? Engels és nem a német vagy angol állam.

Ezek a mai filozófusok inkább ideológusok akarnak lenni, mint Lukács Györgyharomt
Plusz ha jól tudom a kurv@ gazdag nagybátyja is, bizonyos Philips...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
igazából minek adjunk pénzt filozófusoknak? meg úgy eleve filmekre, zenére, festőkre? Nem az állam dolga eltartani ezeket. Aki valóban tehetséges és jó dolgokat csinál azt majd eltartja a piac.

egy kurva régi klasszikust tudok csak erre a dologra
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=38&id=454haromt
Nem volt könnyű előásni, de a témában ez a kedvencem:
http://nol.hu/megmondok/uj_peter/archiv-98311




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
áthozva egy gondolat erejéig gyűlölködőből: persze hogy én is tudom hogy ő az államtitkár..., de lehet csak nekem tetszenek az árnyékember-kesztyűbáb párosok a kormányhivatalokban, mint itt, vagy a Matolcsy-akárki páros, ésmégsokanmások 😊sapka
Ne aggódj, nem tételezte fel senki, hogy nem tudod, hogy ő az államtitkár, még én sem! 😊




több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
áthozva egy gondolat erejéig gyűlölködőből: persze hogy én is tudom hogy ő az államtitkár..., de lehet csak nekem tetszenek az árnyékember-kesztyűbáb párosok a kormányhivatalokban, mint itt, vagy a Matolcsy-akárki páros, ésmégsokanmások 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a filózófusnál semmirekellőbb népség csak a cigány. hidd el ismerek eleget...haromt
A semmire én sem adnék pénzt, de a Platón-Kolompár Orbán párhuzam azért merész.Dzsokijuing
Platón-t mondjuk hülyeség idevenni, mert akkor még értelmes dolgokkal is foglalkoztak a filozófusok és nagyjából a tanításból éltek.

De Heideggert vagy Nietzsche-t fizette a német állam? Vagy Voltairet és Russeaut valamelyik Lajos? Marx-ot ki fizette? Engels és nem a német vagy angol állam.

Ezek a mai filozófusok inkább ideológusok akarnak lenni, mint Lukács György
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
a filózófusnál semmirekellőbb népség csak a cigány. hidd el ismerek eleget...haromt
A semmire én sem adnék pénzt, de a Platón-Kolompár Orbán párhuzam azért merész.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a filózófusnál semmirekellőbb népség csak a cigány. hidd el ismerek eleget...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
igazából minek adjunk pénzt filozófusoknak? meg úgy eleve filmekre, zenére, festőkre? Nem az állam dolga eltartani ezeket. Aki valóban tehetséges és jó dolgokat csinál azt majd eltartja a piac.

egy kurva régi klasszikust tudok csak erre a dologra
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=38&id=454haromt
A piac a kofákat tartja el. A művészeket a mecénások.

És a filozófusokat válasszuk el a művészektől. A valódi művészet megtalálja a mecénásait, ami nem az állam, hiszen az tudvalevőleg műveket rendel, míg a jó mecénás hagyja dolgozni az esztétikát.

De a filozófusok az állam nélkül (ld. Platón) éhen halnának, miközben ők a nép esze és lelkiismerete. Persze az 500 millió a segítségnyújtás elnagyolt formája volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából minek adjunk pénzt filozófusoknak? meg úgy eleve filmekre, zenére, festőkre? Nem az állam dolga eltartani ezeket. Aki valóban tehetséges és jó dolgokat csinál azt majd eltartja a piac.

egy kurva régi klasszikust tudok csak erre a dologra
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=38&id=454
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ha egy ilyen téma előkerül, miért csak zs-k az érintettek????
http://index.hu/belfold/2011/01/12/az_elszamoltatasi_kormanybiztos_vizsgalja_a_filozofusok_szazmillios_palyazatait/GRAFI
Mert ők állnak az ábécé végén és a többiek előttük már mind kaptak.Dzsokijuing
Ezek olvasni is visszafele olvasnak, úgyhogy gyakorlatilag az elején állnak. 😛GRAFI
Az Alef attól még Alef marad.

És mindannyian Ádámtól származunk, aki, mint tudjuk...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha egy ilyen téma előkerül, miért csak zs-k az érintettek????
http://index.hu/belfold/2011/01/12/az_elszamoltatasi_kormanybiztos_vizsgalja_a_filozofusok_szazmillios_palyazatait/GRAFI
Mert ők állnak az ábécé végén és a többiek előttük már mind kaptak.Dzsokijuing
Ezek olvasni is visszafele olvasnak, úgyhogy gyakorlatilag az elején állnak. 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha egy ilyen téma előkerül, miért csak zs-k az érintettek????
http://index.hu/belfold/2011/01/12/az_elszamoltatasi_kormanybiztos_vizsgalja_a_filozofusok_szazmillios_palyazatait/GRAFI
Mert ők állnak az ábécé végén és a többiek előttük már mind kaptak.Dzsokijuing
Sztem a Vilagkormany es Xenu keze van a dologban!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ha egy ilyen téma előkerül, miért csak zs-k az érintettek????
http://index.hu/belfold/2011/01/12/az_elszamoltatasi_kormanybiztos_vizsgalja_a_filozofusok_szazmillios_palyazatait/GRAFI
Mert ők állnak az ábécé végén és a többiek előttük már mind kaptak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha egy ilyen téma előkerül, miért csak zs-k az érintettek????
http://index.hu/belfold/2011/01/12/az_elszamoltatasi_kormanybiztos_vizsgalja_a_filozofusok_szazmillios_palyazatait/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Hy all.
Csak gyorsba. Nem tartozok egyik oldalhoz sem, de kicsit le vagyok maradva...
Szóval, valaki tőmondatokban leírná nekem, hogy milyen a helyzet most MO-n? Miket csinál a fityesz, amivel kiveri a biztosítékot? Hirtelen csak egy jut eszembe, médiatörvény. De állítólag van több. Szal, örülnék neki ha valaki leírná. És hogy mi jöhet még, hogy felkészüljek?

Köszönöm szépenJC6
Minden a legnagyobb rendben. A Nemzeti Együttműködés Rendszere épül. Amit most írok, azt figyelik. Úgyhogy befejezem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)